کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2010-10-03 ساعت 22:50)kaveh1979 نوشته:  با سلام

دوستان نوشته های منو از انکارا میخونید. هتل ددمان.
فردا وقت مدیکال دارم.
تازه رسیدم.

آخ جون کاوه جان پس قراره در چهارمین گردهمایی شیرینی بخوریم دیگه>Big Grin
تشکر کنندگان: shaan ، kaveh1979
(2010-10-04 ساعت 16:27)roypastor نوشته:  سلام
امروز صبح برای بررسی اوضاع و سروگوش آب دادن رفتیم جلوی سفارت . همینطور که ایستاده بودیم حدود ساعت 10 بود که اولین برنده 2011 که یک خانم ایرانی بود با لبخند از سفارت خارج شد . شماره پرونده ایشان 2 رقمی بود و خوشبختانه ایشان موفق به اخذ ویزا بدون کلیرنس شده بودند و به ایشان گفته شده بود که تا 5 روز دیگر ups ویزای ایشان را در هتل تحویل خواهد داد .
به همراه حدود 7-6 نفر ایرانی که بیرون ایستاده بودند همگی خوشحال شدیم و به گرمی به ایشان تبریک گفتیم و ایشان هم مدارکی که داده بودند را برای ما توضیح دادند . چون از روی شباهتهایی حدس می زنم این دختر خانم مهربان از اعضای این سایت باشند از این طریق هم به ایشان صمیمانه تبریک میگویم و برای ایشان آرزوی موفقیت و سلامتی دارم.
آنکارا 4 اکتبر 2010

سلام به همه
صميمانه به مريم خانم تبريك مي گم ، موفق و مويد باشينWink
آقا كاوه ، منتظر گزارش هاي خوب شما و همينطور خبر گرفتن ويزاي يك ضرب شما هستيم كه در گردهمائي شيريني هم بهمون بدين ، راستي تا يادم نرفته اگر رفتين سفارت در مورد ما بچه هاي بدون كيس هم ازشون بي زحمت بپرسين ، اينكه چه بلائي قراره سر ما بيارن ، ممنونم ، علي
تشکر کنندگان: kaveh1979
(2010-10-04 ساعت 22:41)saeedproo نوشته:  بچه ها منم یکشنبه هفته دیگه دارم میرم سه شنبه هم وقت دکتر دارم و پنجشنبه هم وقت سفارت خدا کنه
تو همون روز ویزا بگیرم.
هممون براي شما و دوست ديگرمون roypastor دعا ميكنيم كه همون روز ويزا بگيريد.ولي من اسمتون رو توي جدول نديدم.اگر ممكنه جدول رو هم دريابيد.

تشکر کنندگان: rayan.s
(2010-10-05 ساعت 11:55)bita-p نوشته:  
(2010-10-04 ساعت 22:41)saeedproo نوشته:  بچه ها منم یکشنبه هفته دیگه دارم میرم سه شنبه هم وقت دکتر دارم و پنجشنبه هم وقت سفارت خدا کنه
تو همون روز ویزا بگیرم.
هممون براي شما و دوست ديگرمون roypastor دعا ميكنيم كه همون روز ويزا بگيريد.ولي من اسمتون رو توي جدول نديدم.اگر ممكنه جدول رو هم دريابيد.
سلام
با تشکر از محبت شما راستش من از برنگان لاتاری 2011 نیستم و همراه مادرم به آنکارا آمدم چون که ایشون از برندگان 2011 بودند.
وقت مصاحبه مادر امروز یعنی 5 اکتبر بود و ما همین الان از سفارت برگشتیم به هتل و خوشبختانه ایشان هم یک ضرب موفق به دریافت ویزا شدند.
ما الان خیلی خوشحالیم و امیدوارم که همه دوستان بتونن یک ضرب ویزایشان را دریافت نمایند.
راستش در این مدت من خیلی از مطالب این سایت برای تکمیل مدارک مادرم استفاده کردم و می خواهم از همینجا از همه مدیران عزیز و کاربران گرامی سایت که اطلاعات خود را سخاوتمندانه با ما تقسیم نمودند تشکر نمایم.
همگی شاد و سربلند و پیروز باشید.
امیدوارم که سال بعد هم خودم و همه اونهایی که امسال برنده نشدن با هم برنده بشیم.
آنکارا 5 اکتبر 2010

تشکر کنندگان: sare ، shaan ، bita-p ، rayan.s ، satusa ، User ، free_free ، kaveh1979 ، Linspire ، AmericanHamid ، success
(2010-10-04 ساعت 18:39)User نوشته:  کاوه عزیز
مرسی!
پس دکتر اونگان رو زیارت کردی؟
چقدر خوب که واکسن نزده!
راستی از هتل ددمان راضی هستی؟ نسبت به هزینه اش چطوره؟

مهاجرسرا منتظر دومین ویزای یک ضرب 2011 ای هاست!
انتقام 2010 ای ها رو بگیرید ازشونBig Grin

دکتر اونگان ادم مهربونی به نظر میاد و قیافه خنده داری داره شبیه بهنام ناطقی(گوینده صدای امریکا)و در مورد هتل ددمان نسبتا بد نیست ولی 5ستاره به نظر نمیاد
تشکر کنندگان: rayan.s ، User ، roypastor ، sare ، kaveh1979 ، success
تبریک میگم به دوستمون که بدون دریافت کلیرنس راحت ویزا رو دریافت کرده...برای دوستانی که در حال حاضر ترکیه اند و هفته های آتی عازمند با تمام وجود آروزی موفقیت می کنم و منتظریم که با دست پر بر گردند.....

من هم احتمالا ماه دیگه عازم هستم....
شماره کیس: 2011AS0000143
تاریخ مصاحبه: 11 اسفند 1389
ورود به امریکا(دالاس, تگزاس): 27 مرداد 1390
دریافت گرین کارت: 20 شهریور ماه 1390
دریافت سیتزن شیپ : چندین ماه دیگر انتظار در غربت
تشکر کنندگان: roypastor ، shaan ، User ، free_free ، rayan.s ، AmericanHamid
(2010-09-29 ساعت 16:54)has55 نوشته:  سلام
دوستان عزیز به نظر شما در آنکارا بهتر کدوم هتل رو رزرو کرد و اسماشون؟
3 ستاره؟
4 ستاره؟
5 ستاره؟
ممنون

سلام

به نظر من بهترين راه براي كساني كه تو يه زمان مشخص ميخوان به آنكارا برن رفتن با يه توره........علتش اينه كه تور پرواز چارتر مي گيره و با هتل هم طرف قرارداده و باهاش ارزونتر حساب مي شه.........ما خودمون با تور يه هفته اي رفتيم، دو روز اول هتل بيوك ارشان بوديم كه واقعاً هتل گند و مزخرفيه!!(البته به نظر من) بعد عوض كرديمش با ددمان كه نسبتاً هتل خوبيه اگه اشبتاه نكنم نفري 780000 تومان شد براي يه هفته.............
خب من به آژانسهاي مختلف زنگ زدم ساحل گشت، آتالند و ...قيمتهاشون نزديك هم و بالاخره يكي رو انتخاب كردم..........توصيه من اينه كه كاراي سفارت و دكتر رو خودتون انجام بدين، واقعاً ساده س و اصلا لازم نيست ليدر بگيرين.....حتماً از دكتر، اينترنتي وقت بگيرين(اگه دكتر اونگان مد نظر تونه)كاراشم روتينه و ايرانياي ديگه اونجا هستن و قطعا همديگرو كمك مي كنن.......سفارت هم كه كار خاصي نداره و جواب آزمايشات رو سروقت مي برين و مصاحبه و ديگه تمام..........
شماره کیس:2010AS00021XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی: May,28,2009
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: jul,16,2009
تاریخ کارنت شدن کیس :
تاریخ دریافت نامه دوم: May,17,2010
تاریخ مصاحبه: July,15,2010
تاریخ دریافت کلیرنس: یکیمون 35 روز-یکیمون 67 روز
تشکر کنندگان: shaan ، sare ، Shahoo52 ، free_free ، rayan.s ، Linspire
(2010-10-05 ساعت 12:56)roypastor نوشته:  
(2010-10-05 ساعت 11:55)bita-p نوشته:  
تو همون روز ویزا بگیرم.
سلام
با تشکر از محبت شما راستش من از برنگان لاتاری 2011 نیستم و همراه مادرم به آنکارا آمدم چون که ایشون از برندگان 2011 بودند.
وقت مصاحبه مادر امروز یعنی 5 اکتبر بود و ما همین الان از سفارت برگشتیم به هتل و خوشبختانه ایشان هم یک ضرب موفق به دریافت ویزا شدند.
ما الان خیلی خوشحالیم و امیدوارم که همه دوستان بتونن یک ضرب ویزایشان را دریافت نمایند.
راستش در این مدت من خیلی از مطالب این سایت برای تکمیل مدارک مادرم استفاده کردم و می خواهم از همینجا از همه مدیران عزیز و کاربران گرامی سایت که اطلاعات خود را سخاوتمندانه با ما تقسیم نمودند تشکر نمایم.
همگی شاد و سربلند و پیروز باشید.
امیدوارم که سال بعد هم خودم و همه اونهایی که امسال برنده نشدن با هم برنده بشیم.
آنکارا 5 اکتبر 2010

دوست عزیز آخه چرا یواشکی...؟

بچه ها از خوندن حبرهای خوب شما خوشحال میشن همونطور که شما مهاجر سرا رو میخونی ، صفا میکنی!!!
Cool

مشخصاتتونو بدین تو جدول ثیت کنم.
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان: User ، saeedproo ، rayan.s ، roypastor
سلام به دوستاني كه آنكارا رو انتخاب كردن
به نظر من كار بسيار خوبي كردين
راستش كلا در آنكارا سفارت بهتر از ابوظبي هستند - كليرنس 2010
من دو بار به آنكارا رفتم يه بار تور يه بدون تور
راستش تور كمك چنداني بهتون نمي‌كنه شايد اگه كمي اطلاعات داشته باشيد نيازي به تور نيست
البته براي انجام كارهاي اونجا اصلا نيازي به تور نيست اينو حتما مد نظرتون باشه
راستي اگه با تور برين آنكارا ليدرتونو فقط زمانيكه از فرودگاه به هتل مي‌بره و برگشتش هم همينطور و فقط موقع آوردن بردن مسافرا توي هتل پيداشون مي‌شه
بليط هواپيما رو اگه زودتر اقدام كنين مي‌تونين رو قيمت پايين بگيرين از فرودگاه اتوبوس داره براي ميدون قزل‌آي نزديك سفارت و هتلهاي نزديك اون. مي تونين با ليدرهايي كه مي‌ان دنبال مسافراشون بيان به هر هتلي كه مي‌خواين البته معمولا هم قيمت تاكسيها حساب مي‌كنن قبلش باهاشون در مورد كرايه صحبت كنين راستي توي آنكارا نسبتاً قيمت تاكسي بالاست (قيمت بنزين معمولي 3.05 لير و سوپر 3.7 لير)
بعضي از هتلها براي ايرانيها قيمت مناسب دارن مثل ارگن (ergen) ازيلهان و ددمان و بيوك آرشام و. . . همگي نزديك به همند و كمتر از 5 دقيقه پياده راهه
ددمان بهترينشه كه 5 ستارست و قيمتش هر شب يك تخته 200يورو دو تخته 250يورو
نترسين اين قيمت به قولي آزادشه براي ايرانيها تعاوني داره حدوداً دو تخته شبي 85-90دلار بلوك B و 110 دلار بلوك A
بقيه هتلها براي ايرانيها تقريبا نصف قيمته و يك تخته‌هاش بين 30 تا 40 دلار و دو تخته‌هاش بين 50 تا 60 دلار
اين هتلها فقط صبحانه سرو مي‌كنن و معمولا به صورت سلف سرويسيه ولي ددمان مفصلترين صبحونه داره بقيه توي يه رنجن
در ضمن ددمان سونا و استخر رايگان هم داره كه بقيه ندارن راستي ددمان اجازه آوردن غذا از بيرون به داخلو نمي‌ده و اين خودش يه معضله بايد نبينن يا بيرون غذا بخورين يا از غذاي هتل كه چندين برابر قيمت استفاده كنين
من سري اول كه با تور رفتم رفتم يه هفته ددمان با نفري 650 هزار تومن (دلار 1050 تومن بود)
ولي سري دوم رفتم اوزيلهان يه شب بودم از محيطش خوشم نيومد 10 شب ارگن بودم زياد تفاوت نداره ولي اونجا بهتر بود فضاي سبز ورودي هتل كه كلي ميز صندلي چينده بودن و ميشستيم با برو بچ ايروني گپ مي‌زديم و . . . البته اين فضا غير لابيش بود اوزيلها فقط لابي داشت و بسيار كوچك
رفتار پرسنل ارگن خيلي محترمانه بود و سرويسهاي بيشتري هم داشت مثل آبجوش رايگان و آبسرد كن كه توي آنكارا جز توي سفارت جاي ديگه من نديدم
توي اتاقاش پنكه داشت كه اگه توي ازيلهان سيستم ايركانديشن مي‌خواستي بايستي 70 دلار مي‌دادي البته كولر گازي
توي همه هتلها پر ايرانيه و كمتر احساس دلتنگي مي‌كنين
توي مطب دكتر هم چند تا ليدر از دكتر پول مي‌گيرن كار مسافرا رو راه مي‌ندازن ارتباط با منشيها و . . .
جلوي درب سفارت هم از آزانسها هستند و اگه كسي راهنمايي خواست كمك مي‌كنن
پس نگران نباشيد ايشالاه همه ويزا بگيرين

2010AS9500
Visa: Sep 2010
First Travel: Dec2010-Mar2011
SSN: After 7 days
Green Card: After 27 days
Second Travel: Nov2011-Dec2011

گاهـــــــــــــــــــــی وقتـــــــــــــــــها . . .

از کنار غصه ها باید رد شد و گفت :

میـــــــــــــــــــــــگ میـــــــــــــــــــــــــگ . . .
تشکر کنندگان: free_free ، User ، rayan.s ، Linspire ، MOHSEN8766 ، b!ta ، sare ، arira ، saman33 ، emankh101 ، mitr.p ، sepinod
(2010-10-05 ساعت 18:25)behzadb57 نوشته:  سلام به دوستاني كه آنكارا رو انتخاب كردن
راستش تور كمك چنداني بهتون نمي‌كنه شايد اگه كمي اطلاعات داشته باشيد نيازي به تور نيست
راستي اگه با تور برين آنكارا ليدرتونو فقط زمانيكه از فرودگاه به هتل مي‌بره و برگشتش هم همينطور و فقط موقع آوردن بردن مسافرا توي هتل پيداشون مي‌شه
بليط هواپيما رو اگه زودتر اقدام كنين مي‌تونين رو قيمت پايين بگيرين از فرودگاه اتوبوس داره براي ميدون قزل‌آي نزديك سفارت و هتلهاي نزديك اون. مي تونين با ليدرهايي كه مي‌ان دنبال مسافراشون بيان به هر هتلي كه مي‌خواين البته معمولا هم قيمت تاكسيها حساب مي‌كنن قبلش باهاشون در مورد كرايه صحبت كنين راستي توي آنكارا نسبتاً قيمت تاكسي بالاست (قيمت بنزين معمولي 3.05 لير و سوپر 3.7 لير)
بعضي از هتلها براي ايرانيها قيمت مناسب دارن مثل ارگن (ergen) ازيلهان و ددمان و بيوك آرشام و. . . همگي نزديك به همند و كمتر از 5 دقيقه پياده راهه
نترسين اين قيمت به قولي آزادشه براي ايرانيها تعاوني داره حدوداً دو تخته شبي 85-90دلار بلوك B و 110 دلار بلوك A
بقيه هتلها براي ايرانيها تقريبا نصف قيمته و يك تخته‌هاش بين 30 تا 40 دلار و دو تخته‌هاش بين 50 تا 60 دلار
اين هتلها فقط صبحانه سرو مي‌كنن و معمولا به صورت سلف سرويسيه ولي ددمان مفصلترين صبحونه داره بقيه توي يه رنجن
در ضمن ددمان سونا و استخر رايگان هم داره كه بقيه ندارن راستي ددمان اجازه آوردن غذا از بيرون به داخلو نمي‌ده و اين خودش يه معضله بايد نبينن يا بيرون غذا بخورين يا از غذاي هتل كه چندين برابر قيمت استفاده كنين
من سري اول كه با تور رفتم رفتم يه هفته ددمان با نفري 650 هزار تومن (دلار 1050 تومن بود)
ولي سري دوم رفتم اوزيلهان يه شب بودم از محيطش خوشم نيومد 10 شب ارگن بودم زياد تفاوت نداره ولي اونجا بهتر بود فضاي سبز ورودي هتل كه كلي ميز صندلي چينده بودن و ميشستيم با برو بچ ايروني گپ مي‌زديم و . . . البته اين فضا غير لابيش بود اوزيلها فقط لابي داشت و بسيار كوچك
رفتار پرسنل ارگن خيلي محترمانه بود و سرويسهاي بيشتري هم داشت مثل آبجوش رايگان و آبسرد كن كه توي آنكارا جز توي سفارت جاي ديگه من نديدم
توي اتاقاش پنكه داشت كه اگه توي ازيلهان سيستم ايركانديشن مي‌خواستي بايستي 70 دلار مي‌دادي البته كولر گازي
توي مطب دكتر هم چند تا ليدر از دكتر پول مي‌گيرن كار مسافرا رو راه مي‌ندازن ارتباط با منشيها و . . .

دوست عزيز از راهنمايي تان متشكرم واقعا اطلاعات مفيدي ارايه داديSmile
تشکر کنندگان: shaan ، manoch ، narcis_ala
با سلام
امروز جواب ازمایش پزشکی رو گرفتم.
جواب عکس قفسه سینه رو یه cd که باید ببریم امریکا.
دیگه کار خاصی تو انکارا ندارم تا 7 اکتبر.

(2010-10-05 ساعت 03:45)AmericanHamid نوشته:  

فردا وقت مدیکال دارم.
تازه رسیدم.

حمید خان ما مخلصیم اقا.
چشم. حتما.

شماره کیس: 2011AS000007xx
تاریخ دریافت نامه قبولی: 3خرداد 89
محل دریافت نامه: اصفهان،دم در خونه!
کنسول: آنکارا
ارسال فرمهای اول:10 خرداد
کارنت :11 AUG
نامه دوم: 5 SEP
مصاحبه: 7 OCT
دریافت ویزا: 7 OCT
GOD BLESS AMERICA
تشکر کنندگان: rayan.s ، satusa ، AmericanHamid ، R.F
(2010-10-05 ساعت 20:19)kaveh1979 نوشته:  با سلام

(2010-10-05 ساعت 03:45)AmericanHamid نوشته:  

فردا وقت مدیکال دارم.
تازه رسیدم.

حمید خان ما مخلصیم اقا.
چشم. حتما.

آقا تا هفتم بیکاری برو یه سربه اون خیابون پشتی بزن
جای توپیه....
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
(2010-10-05 ساعت 20:19)kaveh1979 نوشته:  با سلام

(2010-10-05 ساعت 03:45)AmericanHamid نوشته:  [quote='kaveh1979' pid='79533' dateline='1286130009']
با سلام

فردا وقت مدیکال دارم.
تازه رسیدم.

حمید خان ما مخلصیم اقا.
چشم. حتما.

امیدوارم موفق باشی کاوه جان منتظر گزارشات بعدیت هستیم

(2010-10-05 ساعت 19:04)hossein93 نوشته:  
(2010-10-05 ساعت 18:25)behzadb57 نوشته:  سلام به دوستاني كه آنكارا رو انتخاب كردن

دوست عزيز از راهنمايي تان متشكرم واقعا اطلاعات مفيدي ارايه داديSmile

ممنون دوست عزیز از دوستان خواهشمندم به این صورت سفرنامه خودشون رو قرار بدن تا همه به شرایط اونجا آشنا بشن ممنون از تمام دوستان

شماره کیس: 2011AS00033xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:15may
محل دریافت : تهران
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 06jun 2010
تاریخ کارنت شدن کیس: 10jun 2011
تاریخ دریافت نامه دوم:10 jul
تاریخ مصاحبه: 9 August
هزینه ها:1500000 برای یک نفر
تاریخ کلیرنس:27 agust
دریافت ویزا:08 sep
عزیمت:22 nov
تشکر کنندگان: success
سلام کاوه جان ،خیلی‌ خوشحالم که یکی از اولین ۲۰۱۱ها داره گزارش به این مرتبی میده دمت گرم .برات خیلی دعا‌ می‌کنم آخه من هم ۲۰اکتبر وقت دارم خواهش می‌کنم ریز ریز ماجرا رو بنویس .قربانت روشنی
تشکر کنندگان: User ، success ، kaveh1979

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان