کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گردهمایی حضوری برندگان 2011
سلام.
من فکر می کنم کمی کم لطفی می کنید!
این همه خودمون رو زدیم به در و دیوار که هفته اول آبان باشه! ولی هیچکس موافقت نکرد!
شاکی ام آقا ، شاکی Sad :\
هم روز را تو می سازی ، هم روزگار را ، امروز را زیباتر بساز...

Case Number: 2011AS9700
تاریخ پرواز به ایالات متحده: 2011 Apr 21
BEAVERTON, OREGON

تشکر کنندگان:
من با 21 آبان موافقم فقط زمانش کی هست ظهر یا عصر چون باید بلیط برگشت بگیرم
(2010-10-20 ساعت 17:40)rayan.s نوشته:  دوستان عزیزی که تاریخهای پیشنهادی USER عزیز رو خواندن و با تاریخ های 21 و 28 آبان موافقند گزینه تشکر را کلیک کنند و خواهشمندم به این نکته توجه کنید گردهمایی که همه امکان حضور داشته باشند میسر نیست پس لطفا" یکی از دوستان اگه با این دو تاریخ پیشنهادی مخالفه ارسالی که حاوی 3 تاریخ پیشنهادی دیگر یعنی 7 ؛ 14 یا 18 آبان هست را زیر این ارسال قرار بده و تا مشخص شدن تعداد موافقان و مخالفان تاریخ های فوق لطفا" از ارسال های حاوی تاریخهای پیشنهادی دیگر خودداری کنید . باور کنید تنظیم تاریخی که همه موافق باشند میسر نیست. بازهم به نوبه خودم بابت همکاریتان سپاسگذارم.

کیس12XXX
دریافت نامه قبولی خرداد در منزل
ابوظبي
تاریخ ارسال فرمها:27 june
مصاحبه:4 jan
كليرنس:22 مارچ
دریافت ويزا:21 آپريل
تاریخ هجرت 2011 8 oct
محل اقامت سن حوزه
جمع تقریبی هزینه ها :15000 عكس+54000 پست TNT+هزينه واكسناسيون 2200 + 101000  ترجمه+هزینه سفر و سفارت و مدیکال 3ميليون تومان+ 1580 بلیط آمریکا
تشکر کنندگان:
دومین گرد همایی حضوری مشترک ما بین برندگان 2010 و 2011 در تهران در تاریخ 21/8/89 انجام میگیرد
از علاقه مندان به شرکت در این گرد همایی درخواست میشود تا تاریخ 12/8/89 حضور خود را به صورت پیام خصوصی از طریق همین سایت به صورت زیر به این جانب AMIR78 اعلام نمایند
نام و نام خانوادگی برنده اصلی:
نام و نام خانوادگی همراهان:
تعداد افراد شرکت کننده در میتینگ:
شماره کیس نامبر ((جز سه رقم اخر)):
کنسول گری:
شماره تلفن همراه:

با تشکر
(2010-10-23 ساعت 11:48)mahmood_eng نوشته:  من با 21 آبان موافقم فقط زمانش کی هست ظهر یا عصر چون باید بلیط برگشت بگیرم
(2010-10-20 ساعت 17:40)rayan.s نوشته:  دوستان عزیزی که تاریخهای پیشنهادی USER عزیز رو خواندن و با تاریخ های 21 و 28 آبان موافقند گزینه تشکر را کلیک کنند و خواهشمندم به این نکته توجه کنید گردهمایی که همه امکان حضور داشته باشند میسر نیست پس لطفا" یکی از دوستان اگه با این دو تاریخ پیشنهادی مخالفه ارسالی که حاوی 3 تاریخ پیشنهادی دیگر یعنی 7 ؛ 14 یا 18 آبان هست را زیر این ارسال قرار بده و تا مشخص شدن تعداد موافقان و مخالفان تاریخ های فوق لطفا" از ارسال های حاوی تاریخهای پیشنهادی دیگر خودداری کنید . باور کنید تنظیم تاریخی که همه موافق باشند میسر نیست. بازهم به نوبه خودم بابت همکاریتان سپاسگذارم.

7 آبان رو هستم.

BEAVERTON, OREGON

تشکر کنندگان:
سلام Amir78 عزيز اين گردهمايي فقط براي اونايي كه قبول شدن من خيلي دوست دارم ميام ميتونم بيام البته من جزء قبوليا نيستم
كاشكي دلم رسوا بشه دريا بشه اين دو چشم پر آبم
روزي كه بختم باز بشه بي يار بشه اون كه اومد بخوابم
شهزاده روياي من شايد توي آن كس در خواب من آيد توي تو
از خواب شيرين نا گه پريدم او را نديدم ديگر كنارم به خدا
جانم رسيده از غصه بر لب هر روز و هر شب در انتظارم به خدا
تشکر کنندگان:
دوست عزیز این گردهمایی مختص برندگان است و کسانی که برنده نشدند نمی توانند در آن شرکت داشته باشند.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: Amir78 ، rayan.s ، OMID_R ، DLT ، daryadelan
سلام تو رو خدا تاريخ و محل رو زودتر اعلام كنيد و براي شب اخر نندازيد دفعه پيش ما جا مونديم.
ممنوووووووووووووون
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز؛ با توجه به قطعی شدن تاریخ گردهمایی و توضیحات Amir78 عزیز برای نحوه اطلاع رسانی و عدم امکان اعلام و ساعت گردهمایی در سایت لطفا" از هرگونه ارسال خودداری نمایید تا کاربران با مطالعه ارسال Amir78 امکان حضور را داشته باشند. پیشاپیش از توجه و همکاری شما کمال تشکر را دارم.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: Sooshians ، suntino ، Amir78 ، satusa ، success
با اجازه مدیران سایت
بار دیگر گزارش تشکیل گرد همایی تهران را به اطلاع کار بران می رسانم و در خواست میشود پس از این پست در این تاپیک پستی نگذارید تا دیگر دوستان از این موضوع به صراحت با خبر گردند
نکته:این گرد همایی صرفا جهت برندگان قطعی لاتاری می باشد
و اوردن همراه در میتینگ به غیر از اشخاص قبول شده از هر کیس نامبر ممنون می باشد
و نیز دوستان عزیز توجه فرمایند:
اعلام حضور در میتینگ صرفا به این معنا نمی باشد که تمامی افرادی که اعلام حضور نمودند شرکت داده می شوند و بنا به تشخیص جهت حفظ امنیت جلسه به کسانی که صلاحیت حضور در میتینگ را ندارند پیام خصوصی فرستاده نمی شود و حضور افراد در میتینگ تحت شرایط خاص می باشد
گزارش زمان و مکان میتینگ نیز از طریق همین سایت و از طریق پیام خصوصی اعلام می گردد .

متن پیام:
دومین گرد همایی حضوری مشترک ما بین برندگان 2010 و 2011 در تهران در تاریخ 21/8/89 انجام میگیرد
از علاقه مندان به شرکت در این گرد همایی درخواست می شود تا تاریخ 12/8/89 حضور خود را به صورت پیام خصوصی از طریق همین سایت به صورت زیر به این جانب AMIR78 اعلام نمایند
کنسول گری:
شماره تلفن همراه:
با تشکر
تشکر کنندگان: rayan.s ، MOHSEN8766 ، Ali Sepehr ، elnaz295 ، narcis_ala ، meweadl ، User ، satusa ، bita-p ، moeen ، Artim ، Rasool ، saeed53
دوستان عزیز قسمت عمده ای از زحمت هماهنگی گردهمایی تهران بر عهده امیر عزیز است.
مرسی امیر عزیز
من هم از دوستان دعوت می کنم برای روزی که هماهنگیش رو امیر به عهده گرفتند در پیام خصوصی به ایشون اعلام آمادگی کنند تا دیداری تازه کنیم.

به امید دیدار
User
تشکر کنندگان: MOHSEN8766 ، Sooshians ، Amir78
(2010-10-22 ساعت 04:23)Mehranbt نوشته:  با سلام خدمت همه بچه های مهاجرسرا:
لطف کنید به ما هم خبر بدید که شرکت کنیم.

سلام دوست عزیز
مشخصات رو در پیام خصوصی به برای امیر 78 بفرستید. پست بالا

(2010-10-23 ساعت 10:04)javidk نوشته:  سلام.
من فکر می کنم کمی کم لطفی می کنید!
این همه خودمون رو زدیم به در و دیوار که هفته اول آبان باشه! ولی هیچکس موافقت نکرد!
شاکی ام آقا ، شاکی Sad :\
جاوید عزیز! من که دو سه بار اعلام کردم یک نفر اعلام آمادگی کند برای یک تاریخ. تنها کسی که اعلام امادگی کرد برای به عهده گرفتن هماهنگی امیر بود! لیشون هم یکی از تاریخ های مذکور رو پیشنهاد دادند. من هنوز امیدوارم شما رو دوباره ببینم تا مثل پروانه دورت بچرخم! Big Grin
من قول می دم سهم تو رو از کیک بگذاریم کنار! اگر میخوای تجربه مصاحبه رو دریافت کنی، من هر سوالی که برای دکتر و مصاحبه داشته باشی جواب می دم (تا جایی که بتونم). اما اگر اون موقع بعد از مصاحبه باشه، باید خوشحال باشی که میتونی تجربه ات رو در اختیار بقیه قرار میدی!

(2010-10-23 ساعت 11:48)mahmood_eng نوشته:  من با 21 آبان موافقم فقط زمانش کی هست ظهر یا عصر چون باید بلیط برگشت بگیرم

احتمالا می تونید بیایید بدون مشکل!

(2010-10-24 ساعت 15:06)انا نوشته:  سلام تو رو خدا تاريخ و محل رو زودتر اعلام كنيد و براي شب اخر نندازيد دفعه پيش ما جا مونديم.
ممنوووووووووووووون
خوب بار اول این تجربه رو نداشتیم. اما الان دیگه داریم! برای همینه که از دوستان میخوام تجربه هاشونو در این پروسه (لاتری: ازابتدا تا سفرنامه و مصاحبه و ...) با بقیه به اشتراک بگذارند که میزان اشتباه تا حد زیادی پایین بیاد.

(2010-10-24 ساعت 18:01)Amir78 نوشته:  نکته:این گرده همایی صرفا جهت برندگان قطعی لاتاری می باشد
و اوردن همراه در میتینگ به قیر از اشخاص قبول شده از هر کیس نامبر ممنون می باشد
اعلام حضور در میتینگ صرفا به این معنا نمی باشد که تمامی افرادی که اعلام حضور نمودند شرکت داده می شوند و بنا به تشخیص جهت حفظ امنیت جلسه به کسانی که صلاحیت حضور در میتینگ را ندارند پیام خصوصی فرستاده نمی شود و حضور افراد در میتینگ تحت شرایط خاص می باشد

رعایت این نکته بیشتر برای امنیت خود عزیزان است.
تشکر کنندگان: Linspire ، rayan.s ، Sooshians
User عزیز،
خوشحالم که دوستانی مثل شما رو در این سایت پیدا کردم.
از بابت لطفت برای راهنمایی کردنت هم مرسی.
من هم خوشحال می شم که تجربیاتم رو در اختیار دوستانم بزارم.
بیشتر از اون دیدن شما دوستان و بی تابی کردن تو و دویدنت این ور اون ور

به امید دیدار در 21 آبان.
آپدیت ترینتونم خودم هستم، چون ایشالله 20 آبان بر می گردیم

BEAVERTON, OREGON

تشکر کنندگان: User ، Linspire ، elnaz295
(2010-10-25 ساعت 12:48)javidk نوشته:  بیشتر از اون دیدن شما دوستان و بی تابی کردن تو و دویدنت این ور اون ور

دونقطه دی!
تشکر کنندگان: javidk ، elnaz295
دوستان تا اطلاع ثانوی لطفا در این تاپیک پست نگذارید
تا دیگر کاربران هم از گرد همایی 21 /8/89 با خبر گردند متشکرم
تشکر کنندگان: elnaz295
با اجازه مدیران سایت
بار دیگر گزارش تشکیل گرد همایی تهران را به اطلاع کار بران می رسانم و در خواست میشود پس از این پست در این تاپیک پستی نگذارید تا دیگر دوستان از این موضوع به صراحت با خبر گردند
نکته:این گرد همایی صرفا جهت برندگان قطعی لاتاری می باشد
و اوردن همراه در میتینگ به غیر از اشخاص قبول شده از هر کیس نامبر ممنوع می باشد
گزارش زمان و مکان میتینگ نیز از طریق همین سایت و از طریق پیام خصوصی اعلام می گردد .

متن پیام:
از علاقه مندان به شرکت در این گرد همایی درخواست می شود تا تاریخ 12/8/89 حضور خود را به صورت پیام خصوصی از طریق همین سایت به صورت زیر به این جانب AMIR78 اعلام نمایند
کنسول گری:
شماره تلفن همراه:
با تشکر

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان