کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گردهمایی حضوری برندگان 2011
دوست عزیزfree_free
به نظر بنده برخورد شما با موضوع امنیت جلسه یه مقدار طنز به نظر میرسه و آیا بهتر نیست به جای شمردن ادوات نظامی و طنز برخورد کردن با پست دیگران به فکر ایده و پیشنهاد باشیم؟
موفق باشید
تشکر کنندگان: mehran626 ، free_free
دوستان می دونم وقت گذشته ولی خواهشا ما رو هم راه بدین): خواهشا اگر میشه بیایم بگین چه جوری باید اقدام کنم
تشکر کنندگان:
اعضای محترم انجمن

برای گردهمایی حضوری حدود 100 نفر اعلام آمادگی کرده اند. این تعداد بسیار بیشتر از نفرات حاضر در گردهمایی های قبلی بوده است. با توجه به شرایط فصلی گردهمایی باید در فضای بسته انجام شود و بررسیهای اولیه نشان می دهد پیدا کردن مکانی که امکان پذیرایی از این جمع را داشته باشد امکان پذیر نیست. حتی در صورت پیدا شدن مکان مناسب بعید است بدون امکانات صوتی مناسب بتوان صحبتها و گفتگوهای یک جمع بزرگ را جهت دهی و جمع بندی کرد. یکی از پیشنهادها برای حل این مشکل محدود کردن دعوت شدگان به اعضای با شماره کیس پایین بود که به دلیل تبعیض آمیز بودن و ایجاد مشکلات بعدی پذیرفته نشد. بنابراین ضمن پوزش از همه کسانی که برای شرکت در گردهمایی اعلام آمادگی کرده اند برنامه گردهمایی لغو می گردد. به نظر میرسد در آینده با روند رو به رشد تعداد اعضای سایت امکان برگزاری گرد همایی های حضوری وجود نداشته باشد.

با تشکر
لطفا هرگونه سوال مرتبط با موضوعات مهاجرت را در انجمن مطرح کنید، از پاسخ به پیامهای خصوصی و ایمیل در موارد فوق معذورم

".We do not inherit the Earth from our Ancestors, we borrow it from our Children"
(2010-11-09 ساعت 09:27)DLT نوشته:  دوست عزیزfree_free
به نظر بنده برخورد شما با موضوع امنیت جلسه یه مقدار طنز به نظر میرسه و آیا بهتر نیست به جای شمردن ادوات نظامی و طنز برخورد کردن با پست دیگران به فکر ایده و پیشنهاد باشیم؟
موفق باشید

من سعی کردم از زبان طنز برای به تصویر کشیدن تعداد بالای شرکت کنندگان و مشکلات برگزاری استفاده کنم استفاده از واژه های صریح در این موارد منجر به ضایع شدن زحمات برگزار کنندگان و مدعوین می شود.
ضمن تشکر از ادمین عزیز و همچنین برگزار کنندگان محترم (صدرای عزیز و امیر 78 و و ....) واقعا برگزاری این میتینگ ها با این جمعیت زیاد خطرات زیادی را در بر دارد که ممکن است دامنگیر کل مهاجر سرا و مدیران و اعضای شرکت کننده شود.
ممنون

آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، maryam_goli ، یاشار و ماری ، usa ، User ، laili ، admin ، saman33 ، seravin ، OMID_R ، Eskandari ، farshidkhalafi
دوستان عزیز من می خوام این نکته رو بگم که همه ی دوستانی که توی تهران هستند در جریانند که جایی وجود نداره که بتونیم برای 5-4 ساعت برای نزدیک به 100 نفر جا رزرو کنیم و در صورتی که این مکان با همه ی شرایط وجود داشته باشه که من همچین جایی پیدا نکردم ، به این تعداد میهمان اجاره نمیدند.

توی این وقتی که من داشتم پیگیری هایی کردم و متاسفانه جایی رو پیدا نکردم که مناسب و در شان همچین گردهمایی باشه و چون بدلیل اینکه دوست نداشتیم بین دوستانمون تبعیض قائل بشیم صلاح بر این بود که کلا گردهمایی رو لغو کنیم و دوستان سوالاتشون رو در سایت بپرسند و فضای سایت رو پربارتر کنیم.

بهرحال اگر در این زمینه قصوری صورت گرفته فقط و فقط از جانب من بوده و در همینجا از همه ی دوستانم پوزش می طلبم.

امیدوارم که بتونم در سایت مهاجرسرا و ارتباطات اینترنتی و تلفنیم برای دوستان مفید باشم.

چشم براه دعاهای خیر شما و عفو نمودنتان هستم.

ارادتمند
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
سلام به همه دوستان
من همه صحبتهاي شماهارو خوندم و همينطور صحبت مديران محترم تا اونجايي كه من متوجه شدم مشكل دلهره و ترس از گردهمايي اين چنيني است دوستان عزيز من قبل از پيشنهادم يه مطلبي بگم ببينيد سيستم مهاجرت در كشور ما پذيرفته شده همونطور كه ميدونين وكلاي زيادي در كار مهاجرت هستند و دفتر و اجازه كار رسمي دارن و هيچ مشكلي براشون پيش نمياد خوب حالا مهاجرت به امريكا هست خيلي از وكلاي رسمي مهاجرت براي مهاجرت امريكا هم كار ميكنن ولي هيچ مشكلي براشون پيش نمياد بگذريم و پيشنهادهاي من
هر چند نميدونم مديران محترم چه هزينه اي براي اين موضوع در نظر گرفتن و چه برنامه اي دارن اما 2 پيشنهاد دارم

1 - ميتونين تعداد دوستان عزيز تقسيم بر 2 يا 3 كنين و در 2 يا 3 مرحله براي دوستان جلسه بذارين كه ميدونم اين به فكرتون رسيده موضوع اصلي هزينه هستش اما اين نشد نداره
2 - اگه اجباري نيست كه حتما اين مراسم در مركز تهران باشه خوب ميتونين برين بيرون از تهران مثلا سمت كرج يا اطراف فشم يا جايه ديگه البته من بازم ميگم نميدونم ميخواين چقدر هزينه كنين وگرنه من ميتونم از چند جا براتون پيگيري كنم كه هم از نظر هزينه هم امنيتي كمك باشه حالا بازم خودتون ميدونين براي خارج از تهرانم بالاخره هركسي خربزه ميخوره پاي لرزشم ميشينه يه جاي خوش آب و هوا و تفريحي جور ميكنيم كه به دوستان بد نگذره ساعتشم يه جوري تنظيم ميشه كه مناسب باشه
تشکر کنندگان: indmehdi ، admin ، rayan.s ، maryam_goli ، satusa ، Sooshians ، moeen
(2010-11-10 ساعت 10:39)usa نوشته:  سلام به همه دوستان
من همه صحبتهاي شماهارو خوندم و همينطور صحبت مديران محترم تا اونجايي كه من متوجه شدم مشكل دلهره و ترس از گردهمايي اين چنيني است دوستان عزيز من قبل از پيشنهادم يه مطلبي بگم ببينيد سيستم مهاجرت در كشور ما پذيرفته شده همونطور كه ميدونين وكلاي زيادي در كار مهاجرت هستند و دفتر و اجازه كار رسمي دارن و هيچ مشكلي براشون پيش نمياد خوب حالا مهاجرت به امريكا هست خيلي از وكلاي رسمي مهاجرت براي مهاجرت امريكا هم كار ميكنن ولي هيچ مشكلي براشون پيش نمياد بگذريم و پيشنهادهاي من
هر چند نميدونم مديران محترم چه هزينه اي براي اين موضوع در نظر گرفتن و چه برنامه اي دارن اما 2 پيشنهاد دارم

1 - ميتونين تعداد دوستان عزيز تقسيم بر 2 يا 3 كنين و در 2 يا 3 مرحله براي دوستان جلسه بذارين كه ميدونم اين به فكرتون رسيده موضوع اصلي هزينه هستش اما اين نشد نداره
2 - اگه اجباري نيست كه حتما اين مراسم در مركز تهران باشه خوب ميتونين برين بيرون از تهران مثلا سمت كرج يا اطراف فشم يا جايه ديگه البته من بازم ميگم نميدونم ميخواين چقدر هزينه كنين وگرنه من ميتونم از چند جا براتون پيگيري كنم كه هم از نظر هزينه هم امنيتي كمك باشه حالا بازم خودتون ميدونين براي خارج از تهرانم بالاخره هركسي خربزه ميخوره پاي لرزشم ميشينه يه جاي خوش آب و هوا و تفريحي جور ميكنيم كه به دوستان بد نگذره ساعتشم يه جوري تنظيم ميشه كه مناسب باشه

هزينه اينگونه جلسات بين همه افراد شرکت‌کننده تقسيم ميشه. اين سايت يک سايت غيرانتفاعي بوده و صرفاً بمنظور کمک به دوستان مهاجر دائر شده است. همينطور جلساتي که حضوراً برگزار ميشه.
در مورد خربزه خوردن باکي نيست، مي‌خوريم. منتها توي اين هواي سرد! هيچکس حوصله لرز نداره. مخصوصاً بچه‌هايي که مثه من نزديک رفتنشونه و صرفاً براي کمک به بچه‌هاي 2011 مي‌خوان توي جلسات شرکت کنن.
با پيشنهاد 2 يا 3 گروه شدن بچه‌ها موافقم. منتها اينطوري بچه‌هاي باتجربه که براي کمک کردن ميان؛ خسته ميشن.
برنده گرین کارت لاتاری 2010.
ساکن لوس آنجلس، کالیفرنیا.
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، User ، satusa ، OMID_R ، bita-p ، laili ، Linspire ، admin ، usa ، rayan.s ، Amir78 ، maryam_goli ، Ali Sepehr ، Sooshians ، R.F ، seravin ، AmericanHamid ، WIKIMAN ، Eskandari ، free_free ، farshidkhalafi
(2010-11-10 ساعت 01:58)Nazem نوشته:  بهرحال اگر در این زمینه قصوری صورت گرفته فقط و فقط از جانب من بوده و در همینجا از همه ی دوستانم پوزش می طلبم.

ناظم عزيز
همه ما ميدونيم كه براي فراهم كردن محل برگزاري گردهمايي چقدر متحمل زحمت ميشي. بخاطر وقتي كه در اين راه ميگذاري ازت تشكر مي كنم.
تشکر کنندگان: OMID_R ، Linspire ، admin ، usa ، rayan.s ، saman33 ، satusa ، maryam_goli ، Ali Sepehr ، Sooshians ، R.F ، seravin ، moeen ، drmahmoodi ، free_free ، farshidkhalafi
(2010-11-10 ساعت 12:04)User نوشته:  
(2010-11-10 ساعت 01:58)Nazem نوشته:  بهرحال اگر در این زمینه قصوری صورت گرفته فقط و فقط از جانب من بوده و در همینجا از همه ی دوستانم پوزش می طلبم.

ناظم عزيز
همه ما ميدونيم كه براي فراهم كردن محل برگزاري گردهمايي چقدر متحمل زحمت ميشي. بخاطر وقتي كه در اين راه ميگذاري ازت تشكر مي كنم.
با تشکر از ناظم عزیز که توی گردهمایی قبلی هم زحمت زیادی کشیده بود. به هر حال چه این گردهمایی برگزار بشه چه نشه زحماتتون قابل تقدیره...
من پیشنهاد می کنم که گردهمایی توی همون مکان قبلی برگزار بشه. اونجا ظرفیت 30 نفرو داشت. و روز جمعه رو به سه سانس سه ساعته 9-12 1-4 و 5-8 تقسیم کنیم.البته مکان های دیگه ای هم هست که این ظرفیتو داشته باشه. واسه اینکه مدیرای عزیز هم خسته نشن اونا هم تقسیم بشن. فقط باید توی پیام خصوصی به هر کس اعلام کنید که چه ساعتی حاضر بشه... مطمئنا این گردهمایی به بچه ها میتونه کمک کنه که علاوه بر سوالاتشون دوستان و همسفراشونو پیدا کنن. خیلی از دوستان انتظار زیادی کشیدن واسه این گردهمایی. من خودم واسه هرگونه کمکی اگه از دستم بر بیاد Smile اعلام آمادگی می کنم...
سرعت گذر عقربه آنچنان زیاد است گویی که همیشه همینجا ایستاده وقتی می نگرمش .... من ساکنم اینجا یا او ... یا زمانبندی نگاه من با بازگشت او منطبق است و ما هر دو سرگردانیم با دورهای یکسان....

مسأله‌یی نیست:
پرنده‌ی نوپرواز
بر آسمانِ بلند
سرانجام
پَر باز می‌کند
تشکر کنندگان: satusa ، rayan.s ، maryam_goli ، usa ، Sooshians
خوب خوشحالم از اينكه دوستان يه جوراي پيشنهاد مورد توجه قرار دادن البته نه همه چون از مديران محترم فقط admin عزيز تشكر گذاشتن
در مورد اون خربزه بايد بگم شوخي بود indmehdi عزيز ابته بايد اين مطلب هم بگم كه خداروشكر هنوز مثل خيلي از كشورها از جمله كره شمالي اونقدرها هوا سرد نشده كه لرز بگيرمون بگذريم
دوستان عزيز ببينين من خيلي از جلساتي كه وكلاي مهاجرت يا ديگران مثل جلسات اقتصادي يا كاري ميذارن ديدم شما هم ديدين خوب تا اونجايي كه من ميدونم تا الان هيچ كس يا هيچ مجموعه اي براي جلسه گذاشتن براي مهاجرت نه گرفتن نه براش مشكلي ايجاد كردن تنها مشكلي كه هست بحث رواج اين موضوع هست كه خداروشكر همه دوستان در اين مجموعه ميدونن اينجا و اين جلسه مورد بحث براي كساني هست كه قبول شدن پس جلسه توجيهي به حساب نمياد و محض آشنايي و شنيدن تجربه دوستان هست پس از هيچ نظري مشكل نداره
اينطور كه من متوجه شدم تنها مشكل دوستان دلهره و ترس از اينه كه مشكلي براشون پيش بياد خوب اين راه حل داره عزيزان من شما چرا دوست دارين همه فكر كنن دارين يه سالن ميگيرين براي يه جلسه خيلي مهم نه نه نه با كمي فكر كردن ميبينيم كه اصلا احتياجي به اينجور برنامه ها نيست ما يه جشن ميگيريم براي عيد غدير يا عيد قربان يا يه تولد مبارك خوب حالا ميگين چطور ميشه تو يه جشن جلسه رفع اشكال مهجرتي گذاشت ؟ دوستاني كه قديمي هستن هر كدام براي يك موضوع روي يه ميز ميشينن و دوستان ديگه در هر موردي مشكل داشتن ميتونن از اونها كمك بگيرن البته من بازم تاكيد ميكنم اين جلسه ميتينگ تبليغاتي نيست كه يكي بره بالا رو سن براي بقيه از راه هاي كه رفته بگه اين جلسه براي آشنايي دوستان با همه تا چه در اينجا چه در خارج دوستي داشته باشن كه تو اون كشور غريب نباشن پس اين فقط يه دعوت براي جشن نه چيز ديگه

دوستان عزيزم اين بنده حقير سراپا تقصير اگه بي ادبي كه كردم ببخشيد اميدوارم جشن خوبي بتونين برپا كنين هيچ چيز تو غربت بهتر از داشتن يه دوست خوب نيست موفق باشين
(2010-11-10 ساعت 13:41)saman33 نوشته:  

ناظم عزيز
با تشکر از ناظم عزیز که توی گردهمایی قبلی هم زحمت زیادی کشیده بود. به هر حال چه این گردهمایی برگزار بشه چه نشه زحماتتون قابل تقدیره...
من پیشنهاد می کنم که گردهمایی توی همون مکان قبلی برگزار بشه. اونجا ظرفیت 30 نفرو داشت. و روز جمعه رو به سه سانس سه ساعته 9-12 1-4 و 5-8 تقسیم کنیم.البته مکان های دیگه ای هم هست که این ظرفیتو داشته باشه. واسه اینکه مدیرای عزیز هم خسته نشن اونا هم تقسیم بشن. فقط باید توی پیام خصوصی به هر کس اعلام کنید که چه ساعتی حاضر بشه... مطمئنا این گردهمایی به بچه ها میتونه کمک کنه که علاوه بر سوالاتشون دوستان و همسفراشونو پیدا کنن. خیلی از دوستان انتظار زیادی کشیدن واسه این گردهمایی. من خودم واسه هرگونه کمکی اگه از دستم بر بیاد Smile اعلام آمادگی می کنم...

saman33 عزيز سلام بسيار طرح جالب و خوبي دادين اينطوري هم ميشه خوشحالم از توجه شما به اين مطلب كه سه سانس كردين اينطوري هم امنيت جلسه حفظ ميشه هم همه دوستان ميتونن شركت كنن البته بازم ميگم روي اين مطلب كه اين مجلس يه گردهمايي هست يا براي كار خاصي است تاكيد نكنين اين يه جشنه براي يه فاميل خوب همين
تشکر کنندگان: maryam_goli ، sohrab.p
با سلام وتشكر از زحمات ناظم عزيز و ديگر دوستان

به نظر من يك راه ديگه هم اينه كه افرادي كه تاريخ مصاحبه شون را دريافت كرده اند و افرادي كه تازه برگشته اند يك جلسه داشته باشند و ماه آينده نيز افراد ديگري كه در اين جلسه نبوده اند با هم جلسه ديگري داشته باشند. يا راه ديگر اينكه كل صد نفر را به 2 گروه تقسيم نماييد و مديران نيز دو گروه شوند.
ما مدت زيادي است كه چشم انتظار اين گردهمايي هستيم پس لطفا سعي كنيد راه حلي مناسب براي برگزاري گردهمايي پيدا نماييد.

به اميد ديدار در گردهمايي
درد من تنهایی نیست؛ بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت؛ بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خداوند می نامند...... گاندی

كيس نامبر:2011As4800
تاريخ مصاحبه:2 دسامبر(انكارا)
تاريخ كلير:23 دسامبر
تشکر کنندگان: rayan.s ، satusa ، MOHSEN8766
دوستان من با برگزاری این گردهمایی موافق هستم اما نه به هر قیمتی
به نظر من هر کس هر سوالی داشته باشه میتونه بپرسه با اینکه به نظر من بیش از 90 درصد سوالها جواب داد شده اند . کجا رو میتونید بهتر از این محیط پیدا کنید ؟
شما فکر میکنید چه سوالی رو میتونید تو گردهمایی مطرح کنید که اینجا نمیتونید مطرح کنید ؟؟
شما اینجا یه سوال میپرسی هر کس چیزی بدونه جواب میده و حتی در جواب ها هم اگر نقطه ابهامی باشه یا نادست باشه جواب داده می شه و نتیجه گیری میشه
کجا می تونید یه جمع چند هزار نفری مثل این پیدا کنید ؟
این گرد همایی ها بیشتر برای نزدیک شدن افراد به هم مفید خواهند بود . وقتی دوستان همدیگر رو از نزدیک بشناسند میدونن روشون چه حسابی باز کنند چه بسا از اینجا دوستی های عمیقی شروع بشن و ادامه پیدا کنن و این برای افرادی که هیچ کس یا کمکی ندارند واقعا گرانبها خواهد بود
سرنوشت این بوده که ما سرنوشتمون به هم لااقل در کوتا مدت نزدیک باشه
شروع زندگی تو یه مملکت دیگه خوب نیازمند تفکر و دقت و انرژی خیلی زیاد میشه که با داشتن دوستان خوب خیلی راحت تر میتوان از سد مشکلات رد شد
(2010-11-10 ساعت 14:30)mehran626 نوشته:  
(2010-11-10 ساعت 14:16)usa نوشته:  خوب خوشحالم از اينكه دوستان يه جوراي پيشنهاد مورد توجه قرار دادن البته نه همه چون از مديران محترم فقط admin عزيز تشكر گذاشتن
در مورد اون خربزه بايد بگم شوخي بود indmehdi عزيز ابته بايد اين مطلب هم بگم كه خداروشكر هنوز مثل خيلي از كشورها از جمله كره شمالي اونقدرها هوا سرد نشده كه لرز بگيرمون بگذريم
دوستان عزيز ببينين من خيلي از جلساتي كه وكلاي مهاجرت يا ديگران مثل جلسات اقتصادي يا كاري ميذارن ديدم شما هم ديدين خوب تا اونجايي كه من ميدونم تا الان هيچ كس يا هيچ مجموعه اي براي جلسه گذاشتن براي مهاجرت نه گرفتن نه براش مشكلي ايجاد كردن تنها مشكلي كه هست بحث رواج اين موضوع هست كه خداروشكر همه دوستان در اين مجموعه ميدونن اينجا و اين جلسه مورد بحث براي كساني هست كه قبول شدن پس جلسه توجيهي به حساب نمياد و محض آشنايي و شنيدن تجربه دوستان هست پس از هيچ نظري مشكل نداره
اينطور كه من متوجه شدم تنها مشكل دوستان دلهره و ترس از اينه كه مشكلي براشون پيش بياد خوب اين راه حل داره عزيزان من شما چرا دوست دارين همه فكر كنن دارين يه سالن ميگيرين براي يه جلسه خيلي مهم نه نه نه با كمي فكر كردن ميبينيم كه اصلا احتياجي به اينجور برنامه ها نيست ما يه جشن ميگيريم براي عيد غدير يا عيد قربان يا يه تولد مبارك خوب حالا ميگين چطور ميشه تو يه جشن جلسه رفع اشكال مهجرتي گذاشت ؟ دوستاني كه قديمي هستن هر كدام براي يك موضوع روي يه ميز ميشينن و دوستان ديگه در هر موردي مشكل داشتن ميتونن از اونها كمك بگيرن البته من بازم تاكيد ميكنم اين جلسه ميتينگ تبليغاتي نيست كه يكي بره بالا رو سن براي بقيه از راه هاي كه رفته بگه اين جلسه براي آشنايي دوستان با همه تا چه در اينجا چه در خارج دوستي داشته باشن كه تو اون كشور غريب نباشن پس اين فقط يه دعوت براي جشن نه چيز ديگه

دوستان عزيزم اين بنده حقير سراپا تقصير اگه بي ادبي كه كردم ببخشيد اميدوارم جشن خوبي بتونين برپا كنين هيچ چيز تو غربت بهتر از داشتن يه دوست خوب نيست موفق باشين
(2010-11-10 ساعت 13:41)saman33 نوشته:  

ناظم عزيز

saman33 عزيز سلام بسيار طرح جالب و خوبي دادين اينطوري هم ميشه خوشحالم از توجه شما به اين مطلب كه سه سانس كردين اينطوري هم امنيت جلسه حفظ ميشه هم همه دوستان ميتونن شركت كنن البته بازم ميگم روي اين مطلب كه اين مجلس يه گردهمايي هست يا براي كار خاصي است تاكيد نكنين اين يه جشنه براي يه فاميل خوب همين
اگر بر اساس تاهل ، پسر و دختر تقسمی بشه علاوه بر اشتراک در موضوعات مورد علاقه مشکل کمتری هم خواهیم داشت ( مجبوریم میدونید مجبوریم)Big Grin
در ضمن افراد با وضعیت پیشرفت متفاوت در یک سانس قرار بگیرند می تواند به نبادل تجارب کمک کند
بعد از جلسه هم اگه یک نفر مامور تهیه گزارش و ارائه مطالب جدید مطرح شده در گردهمایی بشه میتونه مثبت باشه
فعلا سفارش دیگه ای ندارم
واسه تقسیم بندی شاید بهتر باشه بچه های ابوظبی با هم باشن و بچههای آنکارا هم به خاطر تعداد بیشتر بر اساس کیس نامبرشون به دو گروه تقسیم بشن.

سرعت گذر عقربه آنچنان زیاد است گویی که همیشه همینجا ایستاده وقتی می نگرمش .... من ساکنم اینجا یا او ... یا زمانبندی نگاه من با بازگشت او منطبق است و ما هر دو سرگردانیم با دورهای یکسان....

مسأله‌یی نیست:
پرنده‌ی نوپرواز
بر آسمانِ بلند
سرانجام
پَر باز می‌کند
تشکر کنندگان: usa ، satusa ، success ، loveusa2010
واسه تقسیم بندی شاید بهتر باشه بچه های ابوظبی با هم باشن و بچههای آنکارا هم به خاطر تعداد بیشتر بر اساس کیس نامبرشون به دو گروه تقسیم بشن.

saman33 عزيز اينم خوب اومدي فكر خوبيه اما بازم چون ماهيت مجلس آشنايي دوستان هستش پس فكر كنم فرقي نكنه كه مصاحبشون كجا بوده يا هست اما براي كم شدن تعداد دوستان در يك سالن خوبه
مديران عزيز درسته من تازه وارد هستم اما اكثر پستهاي مفيد خوندم و از روي اطلاعات قبلي كه از لاتاري داشتم تونستم خيلي بيشتر از اين سايت ياد بگيرم حالا دوباره پيشنهاد ميدم براي اينكه اين مجلس يه مجلس جشن باشه بين همين اعياد غدير و قربان باشه ( شايد دوستان كه كلر هستند زودتر فارق بشن تا عيد قربان دسته جمعي يه گوساله بگيريم بزنيم به سيخ هالشو ببريم ) شوخي كردم اين زمان هم توجيح امنيتي داره كه مجلس بعنوان جشن برپا شده هم اينكه زمان خوبي هست منم هر كمكي از دستم بر بياد هستم خدمتتون
تشکر کنندگان: rayan.s ، success ، shiva_h ، loveusa2010 ، maryam sadafi
(2010-11-10 ساعت 15:45)saint نوشته:  دوستان من با برگزاری این گردهمایی موافق هستم اما نه به هر قیمتی
به نظر من هر کس هر سوالی داشته باشه میتونه بپرسه با اینکه به نظر من بیش از 90 درصد سوالها جواب داد شده اند . کجا رو میتونید بهتر از این محیط پیدا کنید ؟
شما فکر میکنید چه سوالی رو میتونید تو گردهمایی مطرح کنید که اینجا نمیتونید مطرح کنید ؟؟
شما اینجا یه سوال میپرسی هر کس چیزی بدونه جواب میده و حتی در جواب ها هم اگر نقطه ابهامی باشه یا نادست باشه جواب داده می شه و نتیجه گیری میشه
کجا می تونید یه جمع چند هزار نفری مثل این پیدا کنید ؟
این گرد همایی ها بیشتر برای نزدیک شدن افراد به هم مفید خواهند بود . وقتی دوستان همدیگر رو از نزدیک بشناسند میدونن روشون چه حسابی باز کنند چه بسا از اینجا دوستی های عمیقی شروع بشن و ادامه پیدا کنن و این برای افرادی که هیچ کس یا کمکی ندارند واقعا گرانبها خواهد بود
سرنوشت این بوده که ما سرنوشتمون به هم لااقل در کوتا مدت نزدیک باشه
شروع زندگی تو یه مملکت دیگه خوب نیازمند تفکر و دقت و انرژی خیلی زیاد میشه که با داشتن دوستان خوب خیلی راحت تر میتوان از سد مشکلات رد شد

با سلام و تشكر

درسته كه به تمام سوالات از طريق اين سايت ارزشمند ودوستان ومديران عزيز پاسخ داده ميشود اما شركت در گردهمايي نه تنها باعث اشنايي ميگردد بلكه باعث دلگرمي و انر‍‍ژي مضاعف براي ادامه در اين راه ميباشد.
مخصوصا براي دوستان منتظر كليير ودوستان منتظر مصاحبه.ما كه خيلي به اين گردهمايي احتياج داريم.
البته مديران محترم بهتر صلاح ميدانند.
درد من تنهایی نیست؛ بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت؛ بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خداوند می نامند...... گاندی

كيس نامبر:2011As4800
تاريخ مصاحبه:2 دسامبر(انكارا)
تاريخ كلير:23 دسامبر
تشکر کنندگان: Linspire ، saman33 ، loveusa2010 ، moeen ، elnaz295 ، AMIN3Y ، DLT

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان