کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گردهمایی حضوری برندگان 2011
دوستان عزیزی که قصد شرکت در گرده همایی را دارند توجه فرمایند:
تنها تا روز جمعه 14/8/89
می توانید جهت شرکت در گرده همایی روز پنج شنبه 21/8/89 اعلام حضور نمایید
با تشکر
تشکر کنندگان: User ، Artim ، saman33 ، satusa ، Sooshians ، arash7 ، elnaz295 ، maryam_goli
دوستان عزیز
با توجه به ایمیل های مکرر دوستان مبنی بر ساعت و مکان ((گرد همایی روز جمعه مورخ 21/8/89 )) به اطلاع می رسانم:
اعلام زمان و مکان میتینگ روز پنج شنبه به صورت پیام خصوصی از طریق همین سایت برای دوستان که اعلام حضور کرده اند ارسال می گردد.
لذا از دوستانی که برای شرکت در میتینگ اعلام امادگی کرده اند در خواست می گردد در روز پنج شنبه 20/8/89 بعد از ظهر حتما به سایت سری زده و پیام خصوصی های خود را چک کنند:
تا اگر برای کسی پیام زمان و مکان ارسال نگردیده است هر چه سریع تر مطلع گردد
با تشکر
تشکر کنندگان: satusa ، Ali Sepehr ، arash7 ، saman33 ، aminaran ، maxsupermax ، sare ، loveusa2010 ، elnaz295 ، maryam_goli
دوستان عزیز
امروز اخرین روز اعلام حضور برای علاقه مندان شرکت در گرد همایی می باشد
و دوستانی که قصد شرکت در میتینگ را دارند و تا کنون اعلام امادگی نکرده اند
می توانند تا ساعت 24 امروز با ارسال پیام خصوصی این جانب را از حضور خود مطلع گردانند
با تشکر
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، Linspire ، Sooshians ، satusa ، MOHSEN8766 ، AmericanHamid ، maryam_goli ، manoch ، انا
دوستان با توجه به تعداد زیاد مهمانها به سراغ آقای آذری رییس استادیوم آزادی رفتم تا برای میتینگ آنجا را کرایه کنم اما متاسفانه در روز جمعه استادیوم را به بازی استقلال و شاهین اختصاص دادند و ما نمی توانیم در آنجا جلسه مان را برگزار کنیم.

بهرحال از کلیه دوستانی که محل مناسبی جهت برگزاری گردهمایی سراغ دارند خواهشمندم محل مورد نظرشان را فقط از طریق پیام خصوصی به من اطلاع دهند تا بررسی های لازم را انجام دهم.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: WIKIMAN ، MOHSEN8766 ، یاشار و ماری ، daryadelan ، saman33 ، Amir78 ، satusa ، indmehdi ، Sooshians ، mahdi357
بازی رو میشه عقب انداخت،هماهنگیش با من Big Grin
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011
تاریخ پرواز : 8 July 2011
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، Sooshians ، R.F
(2010-11-03 ساعت 15:12)Amir78 نوشته:  دوستان عزیز
با توجه به ایمیل های مکرر دوستان مبنی بر ساعت و مکان ((گرد همایی روز جمعه مورخ 21/8/89 )) به اطلاع می رسانم:
اعلام زمان و مکان میتینگ روز پنج شنبه به صورت پیام خصوصی از طریق همین سایت برای دوستان که اعلام حضور کرده اند ارسال می گردد.
لذا از دوستانی که برای شرکت در میتینگ اعلام امادگی کرده اند در خواست می گردد در روز پنج شنبه 20/8/89 بعد از ظهر حتما به سایت سری زده و پیام خصوصی های خود را چک کنند:
تا اگر برای کسی پیام زمان و مکان ارسال نگردیده است هر چه سریع تر مطلع گردد
با تشکر
شب گردهمایی قبلی سایت مهاجر سرا از کار افتاد وتعدادی از دوستان که اس ام اس دریافت نکرده بودن ومنتظر بودن که از طریق سایت مطلع بشن نتونستن توگردهمایی شرکت کنند.
من پیشنهاد میکنم که اگه ممکنه روز چهار شنبه زحمت بکشین ،زمان ومکان گردهمایی رو مشخص کنین ویا مثل دفعه قبل باز هم با اس ام اس اطلاع بدین باز هم از اینکه زحمت هماهنگی رو میکشین ممنون!
به امید برگزاری گرد همایی توسرزمین ارزوها!!CoolSmile

دريافت نامه قبولي: پنجشنبه 6خرداد1389
دریافت ویزا:19 شهریور1390
تاریخ ورود به امریکا:1 اسفند 1390
تشکر کنندگان: saman33 ، Amir78 ، indmehdi ، success ، maxsupermax
(2010-11-06 ساعت 02:18)Nazem نوشته:  دوستان با توجه به تعداد زیاد مهمانها به سراغ آقای آذری رییس استادیوم آزادی رفتم تا برای میتینگ آنجا را کرایه کنم اما متاسفانه در روز جمعه استادیوم را به بازی استقلال و شاهین اختصاص دادند و ما نمی توانیم در آنجا جلسه مان را برگزار کنیم.

بهرحال از کلیه دوستانی که محل مناسبی جهت برگزاری گردهمایی سراغ دارند خواهشمندم محل مورد نظرشان را فقط از طریق پیام خصوصی به من اطلاع دهند تا بررسی های لازم را انجام دهم.

آقا صدرا بازم ممنون از زحماتت. اگه لطف کنی تعداد نفراتو حدوداً بگی ممنون می شم. شاید بتونم یه جای متناسب پیدا کنم. اگه آزادی جمعه نمی شه شاید بشه ورزشگاه شیرودی یا تختی، مصلی، مجلس، سالن برج میلاد، وزارت کشور،اجلاس سران یا ... Smile
سرعت گذر عقربه آنچنان زیاد است گویی که همیشه همینجا ایستاده وقتی می نگرمش .... من ساکنم اینجا یا او ... یا زمانبندی نگاه من با بازگشت او منطبق است و ما هر دو سرگردانیم با دورهای یکسان....

مسأله‌یی نیست:
پرنده‌ی نوپرواز
بر آسمانِ بلند
سرانجام
پَر باز می‌کند
تشکر کنندگان: Sooshians ، Ali Sepehr ، maxsupermax
سالن اجلاس سران با مسما تره - چون ما هممون می خوایم به زودی از رئیس رواسای جهان بشیم اینجوری میریم پیشواز :ِ
تشکر کنندگان: saman33 ، maxsupermax ، AmericanHamid
اقا ایمیل همه تو سایت هست . اگر 1% مثل دفعه قبل سایت سکته کرد همه ایمیل هاشون رو چک کنن .
تشکر کنندگان:
دوستان عزيزي كه اعلام امادگي براي حضور در ميتينگ نمودند توجه فرماييد:
اعلام زمان و مكان دقيق ميتينگ در روز پنج شنبه انجام گرفته و زودتر از ان زمان به هيچ شخصي اعلام نمي گردد.
٢_اعلام زمان و مكان ميتينگ از طريق SMS و پيام خصوصي در اين سايت انجام گرفته و از اين بابت نگران نباشند.
٣_زحمت رزرو مكان ميتينگ بر عهده صدرا عزيز مي باشد
٤_با توجه به تعداد زياد شركت كنندگان و محدوديتها جا و زمان دوستان گرامي سوالات و پرسشهاي خود را از قبل اماده نموده
و نيز:
در ميتينگ با مسؤلان كمال همكاري را به عمل اورده تا بتوانيم جلسه اي پر بار و با برنامه اي را برگذار كرده و بهره هاي لازم را از اين ميتينگ ببريم
با تشكر

تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، farshidkhalafi ، Ashkan78 ، AmericanHamid
(2010-11-06 ساعت 14:54)Amir78 نوشته:  دوستان عزيزي كه اعلام امادگي براي حضور در ميتينگ نمودند توجه فرماييد:
اعلام زمان و مكان دقيق ميتينگ در روز پنج شنبه انجام گرفته و زودتر از ان زمان به هيچ شخصي اعلام نمي گردد.
٢_اعلام زمان و مكان ميتينگ از طريق SMS و پيام خصوصي در اين سايت انجام گرفته و از اين بابت نگران نباشند.
٣_زحمت رزرو مكان ميتينگ بر عهده صدرا عزيز مي باشد
٤_با توجه به تعداد زياد شركت كنندگان و محدوديتها جا و زمان دوستان گرامي سوالات و پرسشهاي خود را از قبل اماده نموده
و نيز:
در ميتينگ با مسؤلان كمال همكاري را به عمل اورده تا بتوانيم جلسه اي پر بار و با برنامه اي را برگذار كرده و بهره هاي لازم را از اين ميتينگ ببريم
با تشكر

با سلام
و تشكر از زحمتي كه ميكشيد ( هماهنگي براي همچنين گردهمايي حتماً هماهنگي ها و انرژي زيادي رو ميخواد)
با توجه به اينكه من ساكن تهران اما شاغل در شهرستان هستم براي هماهنگي جهت عزيمت به تهران (مرخصي -حتي جمعه-...) حداقل به يك روز زمان نياز دارمو شايد كه دوستان ديگري نيز وضعبت من رو داشته باشن. از اين رو درخواست دارم در صورت امكان در روز چهارشنبه اطلاع رساني گردد.

تشکر کنندگان:
بنده هم با نظرات آقای امیر خان موافقم.چون تعداد داره خیلی زیاد تر حد انتظار میشه، لطفا" به لحاظ حفظ شرایط جلسه و نیز امنیت آن من فقط پیشنهاد خودم رو ارائه میدهم و دلیل بر قبول آن نیست.در ضمن باید فکری به حال مکان جلسه با این نفرات هم بود.چون به نوعی جشن های بزرگ برابری میکنه.
به نظر من اولویت فعلا" در این جلسه با کسانی باشد که:
-تاریخ مصاحبشون بسیار نزدیکه
-کسانی باشند که به تازگی از مصاحبه برگشتند و میتونند به نوعی کمک حال دوستان باشند
-مدیران محترم سایت جهت مدیریت و جلسه و اطلاعات کافی
با تشکر
تشکر کنندگان: rayan.s ، Ashkan78 ، satusa ، Linspire ، Amir78
اینجوری که من حساب کردم برای تامین امنیت این اجلاس مهم به ادوات زیر نیازمندیم:
1: 200 قبضه اسلحه خودکار G36C
2: سه عراده توپ 120 میلی متری خود کششی
3: 15 دستگاه تانک سنگین چلنجر
4: 3 فروند هلی کوپتر آپاچی یا بلک هاوک
5: دو فروند هواپیمای سوخو-47
6:سیستم کامل ضد موشک پاتریوت و یا s-400 یک مجموعه کامل
7: نیروی های کماندویی و متخصص به تعداد تجهیزات

در صورت برگزاری اجلاس در ورزشگاه آزادی 50% به مقادیر بالا افزوده خواهد شد...

Cool
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان: alirezagh
دوستان عزیز
دوستان زیادی پیام خصوصی دادند و می پرسند زمان و مکان میتینگ چه ساعتی بوده و کجا
خدمت تمامی دوستان عرض می کنم برای بار سوم
اعلام زمان و مکان میتینگ در تاریخ 20/8/89 روز پنج شنبه از طریق پیام خصوصی در مهاجر سرا و نیز برای برخی افراد از طریق SMS اعلام می گردد
لذا لازم می باشد تمامی دوستانی که اعلام امادگی جهت شرکت در میتینگ روز جمعه نموده اند

در روز پنج شنبه به سایت مراجعه نموده و پیام خصوصی های خود را چک نموده و پیغام زیر را برای تائید نهایی برای این جانب ارسال نمایید
ok
اسامی افراد شرکت کننده بر طبق ارسال قبلشان:

این اعلام حضورمجدد صرفا به منظور تائید نهایی و نیز بدست اوردن امار دقیق می باشد
زیرا در میتینگ اول تهران افرادی بودند که اعلام حضور نموده ولی در میتینگ حضور نیافتند

از همکاری سایر کاربران کمال تشکر را دارم
تشکر کنندگان: rayan.s
(2010-11-08 ساعت 15:51)mehran626 نوشته:  
(2010-11-08 ساعت 15:45)Amir78 نوشته:  دوستان عزیز
دوستان زیادی پیام خصوصی دادند و می پرسند زمان و مکان میتینگ چه ساعتی بوده و کجا
خدمت تمامی دوستان عرض می کنم برای بار سوم
اعلام زمان و مکان میتینگ در تاریخ 20/8/89 روز پنج شنبه از طریق پیام خصوصی در مهاجر سرا و نیز برای برخی افراد از طریق SMS اعلام می گردد
لذا لازم می باشد تمامی دوستانی که اعلام امادگی جهت شرکت در میتینگ روز جمعه نموده اند

در روز پنج شنبه به سایت مراجعه نموده و پیام خصوصی های خود را چک نموده و پیغام زیر را برای تائید نهایی برای این جانب ارسال نمایید
ok
اسامی افراد شرکت کننده بر طبق ارسال قبلشان:

این اعلام حضورمجدد صرفا به منظور تائید نهایی و نیز بدست اوردن امار دقیق می باشد
زیرا در میتینگ اول تهران افرادی بودند که اعلام حضور نموده ولی در میتینگ حضور نیافتند

از همکاری سایر کاربران کمال تشکر را دارم

امیر خان اسامی کسانی که دعوت خواهند شد را ننوشتی
لطفا تعدا نفرات رو هم فیکس کنید که معلوم بشه تا چه کیس نامبری رد گردهمایی دعوت خواهند شد
دوست من
دعوت در گرده همایی به کیس نامبر افراد مربوط نمی شود
و نیز از اعلام اسامی افراد شرکت کننده در میتینگ کاملا معضوریم

تشکر کنندگان: rayan.s ، maryam_goli

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان