کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مکانهای دیدنی کالیفرنیا
محسن جان هر موقع خواستی بری بامزی به من بگو حتما باهات میام!
من خودم از اون بالا پرتت میکنم پایین Big Grin
من جیگرشو دارم بپرم ولی پایه شو ندارم برم! تنهایی هم دوس ندارم Big Grin بیا با هم بریم.
پاسخ
تشکر کنندگان: mohsen324 ، OverLord ، N0!$!eRv@mp!eR ، sanaz2010 ، AMIN3Y ، taherifar
عمارت بزرگی بنام Winchester Mystery House در نزدیکی سن خوزه ساخته شده که معروف است به خانه تسخیر شده توسط ارواح. قضیه این است که این خانه متعلق به فردی بوده که در جریان جنگ جهانی از معامله اسلحه، میلیونر میشود و بهد از مدتی ناگهان میمیرد. همسر او که البته خرافاتی هم بوده فکر میکرده این خانه توسط ارواح سربازانی که در جنگ جهانی و بدلیل فعالیتهای همسرش در معاملات اسلحه کشته شده اند، تسخیر شده . از طرفی هم فالگیران به او گفته بودند تا زمانی که در این خانه ساخت و ساز شود، او هم زنده خواهد بود. پس دستور داده بوده که در آن عمارت، کارگران لحظه ایی دست از ساختن برندارند. نتیجه این شد که حدود 5.5 ملیون دلار صرف ساختن کرد و عمارت تبدیل به ساختمانی شد عجیب و غریب که سالانه بسیاری گردشگر از آن دیدن میکنند.
از نکته های جالب این ساختمان این است که در آن پله های زیادی ساحته شده که بجای در ، به دیوار ختم میشوند. و یا اطاقهایی که اصلا در ندارند و بجای آن باید از پنجره وارد شد. این عمارت بسیار بزرگ که از بیرون نمای بسیار زیبایی دارد نزدیکی سن خوزه قرار دارد. همچنین آثاری از ارواح و .... هم بعدها در این خانه دیده اند. پس این خانم زیاد هم توهم نداشته!!!
دوستانی که در نزدیک ساکرامنتو زندگی میکنند، میتونند بروند و این عمارت را ببینند و برای ما هم تعریف کنند.
(فکر میکنم پیشگویی های فالگیر ها درست از آب درامد و با اتمام ساختن، این خانم هم مرده است!!!!!!!!!!!!!!)
http://www.winchestermysteryhouse.com/
One day your life will flash before your eyes, make sure it's worth watching.
پاسخ
(2010-06-08 ساعت 07:49)nicole.gemini نوشته:  عمارت بزرگی بنام Winchester Mystery House در نزدیکی سن خوزه ساخته شده که معروف است به خانه تسخیر شده توسط ارواح. قضیه این است که این خانه متعلق به فردی بوده که در جریان جنگ جهانی از معامله اسلحه، میلیونر میشود و بهد از مدتی ناگهان میمیرد. همسر او که البته خرافاتی هم بوده فکر میکرده این خانه توسط ارواح سربازانی که در جنگ جهانی و بدلیل فعالیتهای همسرش در معاملات اسلحه کشته شده اند، تسخیر شده . از طرفی هم فالگیران به او گفته بودند تا زمانی که در این خانه ساخت و ساز شود، او هم زنده خواهد بود. پس دستور داده بوده که در آن عمارت، کارگران لحظه ایی دست از ساختن برندارند. نتیجه این شد که حدود 5.5 ملیون دلار صرف ساختن کرد و عمارت تبدیل به ساختمانی شد عجیب و غریب که سالانه بسیاری گردشگر از آن دیدن میکنند.
از نکته های جالب این ساختمان این است که در آن پله های زیادی ساحته شده که بجای در ، به دیوار ختم میشوند. و یا اطاقهایی که اصلا در ندارند و بجای آن باید از پنجره وارد شد. این عمارت بسیار بزرگ که از بیرون نمای بسیار زیبایی دارد نزدیکی سن خوزه قرار دارد. همچنین آثاری از ارواح و .... هم بعدها در این خانه دیده اند. پس این خانم زیاد هم توهم نداشته!!!
دوستانی که در نزدیک ساکرامنتو زندگی میکنند، میتونند بروند و این عمارت را ببینند و برای ما هم تعریف کنند.
(فکر میکنم پیشگویی های فالگیر ها درست از آب درامد و با اتمام ساختن، این خانم هم مرده است!!!!!!!!!!!!!!)
http://www.winchestermysteryhouse.com/

من پایه ام یه شب با هم بریم اونجا ها!!!!!!! Big Grin هر کی هست دستشو ببره بالا...
پاسخ
تشکر کنندگان: N0!$!eRv@mp!eR ، New York ، taherifar
از دیگر جاهای دیدنی لس انجلس : universal studio است که بازیهای استدیویی دارد و شما می توانید سوار آن شوید و مثل یک بازی واقعی و حتی بیشتر از آن لذت ببرید. همچنین از نزدیک برای شما برخی صحنه های فیلمها را که شامل انفجار و سیل و زلزله و .... است را بازسازی می کنند که حیرت آور است و یک تور هم داخل استودیوی فیلمها می گذارند جایی مثل شهرک سینمایی خودمان است البته خیلی مدرنتر و با امکانات بیشتر.
بلیط ورودی روزانه 70 دلار و سالانه 80 دلار است . یعنی یک روزش با یکسالش 10 دلار بیشتر تفاوت ندارد و هر چندبار که بخواهید می توانید در طول یکسال به آنجا بروید. که البته بسته به فصل هی قیمتها را بالا و پایین می کنند و هی اسپشال آفر می گذارند.
یکسری بلیط غذا هم است که 20 دلار است و شما میتوانید از 4-5 رستوران داخل یونیورسال استودیو ،هر چند بار که خواستید از صبح تا شب غذا و دسر بگیرید فقط نوشیدنی مثل آب یا نوشابه را باید بخرید که البته خیلی هم گران حساب می کنند و انگار کل سودشان از طریق همین نوشیدیست،کیفیت غذاهایش هم خوبست .
برنده لاتاری ۲۰۰۹. ساکن لس انجلس.

وبلاگ: https://rasaraplanet.wordpress.com سیاره راساراسا
پاسخ
تشکر کنندگان: kianoush ، Hossein81 ، N0!$!eRv@mp!eR ، ramin2010 ، sanaz2010 ، nicole.gemini ، New York ، taherifar ، ziba62ka
(2010-06-10 ساعت 12:37)rasarasa نوشته:  از دیگر جاهای دیدنی لس انجلس : universal studio است که بازیهای استدیویی دارد و شما می توانید سوار آن شوید و مثل یک بازی واقعی و حتی بیشتر از آن لذت ببرید. همچنین از نزدیک برای شما برخی صحنه های فیلمها را که شامل انفجار و سیل و زلزله و .... است را بازسازی می کنند که حیرت آور است و یک تور هم داخل استودیوی فیلمها می گذارند جایی مثل شهرک سینمایی خودمان است البته خیلی مدرنتر و با امکانات بیشتر.
بلیط ورودی روزانه 70 دلار و سالانه 80 دلار است . یعنی یک روزش با یکسالش 10 دلار بیشتر تفاوت ندارد و هر چندبار که بخواهید می توانید در طول یکسال به آنجا بروید. که البته بسته به فصل هی قیمتها را بالا و پایین می کنند و هی اسپشال آفر می گذارند.
یکسری بلیط غذا هم است که 20 دلار است و شما میتوانید از 4-5 رستوران داخل یونیورسال استودیو ،هر چند بار که خواستید از صبح تا شب غذا و دسر بگیرید فقط نوشیدنی مثل آب یا نوشابه را باید بخرید که البته خیلی هم گران حساب می کنند و انگار کل سودشان از طریق همین نوشیدنیست.به نظر من هر بلیطش برای دونفر کافیست و لزومی ندارد نفری یک بلیط غذا بخرید البته بلیطش به صورت دستبندیست که به دست شما می بندند و فقط شما یکنفر ، می توانید با آن غذا بگیرید ولی خوب چون می توانید به دفعات غذا بگیرید برای همراهتان هم کفایت می کند.کیفیت غذاهایش هم خوبست .

آخ که من کشته مرده ی این ایرانی بازیا هستم!!!

سارا جان ناراحت نشیا ولی یادته یه زمانی توی آلمان ایرانیا تکه های یخ رو به جای سکه توی دستگاههای خودپرداز نوشابه می انداختند!!! فکر می کنم اینکه یک نفر برای دو نفر غذا بگیره هم کم از اون کارا نداره!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: N0!$!eRv@mp!eR ، taherifar ، tapartoor600
(2010-06-06 ساعت 17:39)ata_ata نوشته:  
(2010-06-06 ساعت 17:29)shr.jafari نوشته:  
(2010-06-06 ساعت 15:51)honareirani نوشته:  محسن جان دلبندم اون بانجی جامپینگ ه Big Grin

آره درسته. کلیدهای «م» و «ن» نزدیک هستند و من اشتباه زدم. اونقدر بهش علاقه دارم که اسمش رو بدونم. فقط اونقدر جیگرش رو ندارم امتحانش کنم. Wink (محسن)

محسن جان مولتی اکانت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Big Grin

اهالی آمریکا یه سوال دارم : قهوه خونه به شکل قهوه خونه های دروازه دولت و اینا اونجا وجود داره؟
من و سحر هرکدوم یک اکانت داریم. گاهی دیگه حوصله signin-signout نداریم. Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: ata_ata ، shr.jafari ، N0!$!eRv@mp!eR ، taherifar
(2010-06-10 ساعت 15:16)rasarasa نوشته:  
(2010-06-10 ساعت 13:50)ata_ata نوشته:  آخ که من کشته مرده ی این ایرانی بازیا هستم!!!

سارا جان ناراحت نشیا ولی یادته یه زمانی توی آلمان ایرانیا تکه های یخ رو به جای سکه توی دستگاههای خودپرداز نوشابه می انداختند!!! فکر می کنم اینکه یک نفر برای دو نفر غذا بگیره هم کم از اون کارا نداره!!!
والا ما ایرانیها گاهی پیش میاید که به پیتزا فروشی می رویم و یک پیتزا می گیریم و دونفری میخوریم . من چون کم غذا هستم و اتفاقا ایرانی هم هستم خیلی وقتها پیش میاید که حتی ساندویچم را هم با همسرم شریکی می خورم ،چه رسد به چندین پرس غذا .من نمی دانم شما خارجیها چطوری فکر می کنید ولی ما ایرانیها لزومی نمی بینیم وقتی که یک پرس غذا برای دونفرمان کافیست دوپرس بگیریم و یکی از آنها را دور بریزیم . و اگر یک نفرمان کم غذا باشد همان یک پرس را معمولا نصف می کنیم.
خود یونیورسال استودیو با این قضیه هیچ مشکلی ندارد چون مکان نشستن طوریست که تمام خانواده ها بدون هیچ دستبندی می توانند بنشینند آنجا و همان یک غذا را بخورند و در روزهای تعطیل آنقدر صفهای غذا شلوغ است که تو عملا نمی توانی غذای زیادی بگیری و در هر بار در صف ایستادن فقط یک پرس غذا می گیری ،پس برایشان می صرفد که به این سیستم غذا بدهند وگرنه که ورشکست می شدند .من فکر نمی کنم هیچ جای دنیا هیچ رستورانی از اینکه تو کسی را در غذایت شریک کنی ناراحت نشود، ولی شما اگر ناراحت می شوی ،اگر گذرت به این طرفها افتاد به تعداد افراد دستبند غذا بگیر و ایرانی بازی در نیاور.
مثالی که شما زدید بیشتر شبیه دزدیست چون پولی ردو بدل نمی شود و اتفاقا در فرهنگ ما ایرانیها اگر کسی مارا غیر مستقیم دزد بنامد خیلی ناراحت می شویم.

من واقعا شرمنده ام!!! اصلا قصد جسارت نداشتم و قبول می کنم که بد منظورم رو رسوندم ، بهر حال عذرخواهی می کنم .

در رابطه با این قضیه که فرمودید به نظر شخصی من ایرانی ( من هم ایرانیم نه خارجی Tongue ) وقتی یک دستبند خریداری می کنیم یعنی یک نفر هستم و از نظر وجدان خودم برای یک نفر هم غذا می خرم ، برای مثال وقتی من به سالاد بار های تهران می روم و دو نفر هستیم بایستی پول دو نفر را پرداخت کنم اگرچه می شود یک نفر هم برای دو نفر غذا بردارد.

باز هم از بابت مثال بدم معذرت می خوام.

سارا خانم یک سوالی برام پیش اومده : توی آمریکا هم قهوه خونه به شکل قهوه خونه های دروازه دولت و سعدی و اینها وجود داره یا خیر؟
پاسخ
تشکر کنندگان: mohsen324 ، rasarasa ، honareirani ، N0!$!eRv@mp!eR ، New York ، taherifar
(2010-06-10 ساعت 16:44)ata_ata نوشته:  
(2010-06-10 ساعت 15:16)rasarasa نوشته:  
(2010-06-10 ساعت 13:50)ata_ata نوشته:  آخ که من کشته مرده ی این ایرانی بازیا هستم!!!

والا ما ایرانیها گاهی پیش میاید که به پیتزا فروشی می رویم و یک پیتزا می گیریم و دونفری میخوریم . من چون کم غذا هستم و اتفاقا ایرانی هم هستم خیلی وقتها پیش میاید که حتی ساندویچم را هم با همسرم شریکی می خورم ،چه رسد به چندین پرس غذا .من نمی دانم شما خارجیها چطوری فکر می کنید ولی ما ایرانیها لزومی نمی بینیم وقتی که یک پرس غذا برای دونفرمان کافیست دوپرس بگیریم و یکی از آنها را دور بریزیم . و اگر یک نفرمان کم غذا باشد همان یک پرس را معمولا نصف می کنیم.
خود یونیورسال استودیو با این قضیه هیچ مشکلی ندارد چون مکان نشستن طوریست که تمام خانواده ها بدون هیچ دستبندی می توانند بنشینند آنجا و همان یک غذا را بخورند و در روزهای تعطیل آنقدر صفهای غذا شلوغ است که تو عملا نمی توانی غذای زیادی بگیری و در هر بار در صف ایستادن فقط یک پرس غذا می گیری ،پس برایشان می صرفد که به این سیستم غذا بدهند وگرنه که ورشکست می شدند .من فکر نمی کنم هیچ جای دنیا هیچ رستورانی از اینکه تو کسی را در غذایت شریک کنی ناراحت نشود، ولی شما اگر ناراحت می شوی ،اگر گذرت به این طرفها افتاد به تعداد افراد دستبند غذا بگیر و ایرانی بازی در نیاور.
مثالی که شما زدید بیشتر شبیه دزدیست چون پولی ردو بدل نمی شود و اتفاقا در فرهنگ ما ایرانیها اگر کسی مارا غیر مستقیم دزد بنامد خیلی ناراحت می شویم.

من واقعا شرمنده ام!!! اصلا قصد جسارت نداشتم و قبول می کنم که بد منظورم رو رسوندم ، بهر حال عذرخواهی می کنم .

در رابطه با این قضیه که فرمودید به نظر شخصی من ایرانی ( من هم ایرانیم نه خارجی Tongue ) وقتی یک دستبند خریداری می کنیم یعنی یک نفر هستم و از نظر وجدان خودم برای یک نفر هم غذا می خرم ، برای مثال وقتی من به سالاد بار های تهران می روم و دو نفر هستیم بایستی پول دو نفر را پرداخت کنم اگرچه می شود یک نفر هم برای دو نفر غذا بردارد.

باز هم از بابت مثال بدم معذرت می خوام.

سارا خانم یک سوالی برام پیش اومده : توی آمریکا هم قهوه خونه به شکل قهوه خونه های دروازه دولت و سعدی و اینها وجود داره یا خیر؟

آفرین! بخاطر ادامه ندادن بحث‌های اینچنینی.
پاسخ
تشکر کنندگان: ata_ata ، N0!$!eRv@mp!eR ، taherifar
Greystone Mansion :

عمارت بسیار زیبایی در باغهای بورلی هیلز است که تا بحال چند فیلم (بخصوص ترسناک) و بقول ایرانی ها نما آهنگ ذر آن ساخته شده است. این عمارت بسیار قدیمی و زیبا بیشتر مثل یک قصر میماند که قبلا خانواده های سرشناسی هم در آن زندگی میکرده اند. توصیه میکنم آنهایی که در لوس آنجلس ساکنند حتما بروند و آنرا و باغ بسیار زیبایی که برای مراسم عروسی و جشنها هم اجاره داده میشود، را از نزدیک ببینند. ورودیه و پارکینگ مجانی دارد. از فیلمهایی که در این لوکیشن گرفته شده:
بت من و رابین
زشت و زیبا
بادی گارد
ایکس من
موزیک ویدئو "I'd Do Anything for Love But I Won't Do That از میت لوف ( یکی از میوزیک ویدئوهای مورد علاقه من) http://www.youtube.com/watch?v=9GNhdQRbX...re=related
اسپایدر من
The Vampire Diaries
Dollhouse (TV series
National Treasure: Book of Secrets
Death Becomes Her
............

در ضمن یک جمعه شب در ماه اکتبر برنامه ترسناکی اجرا میکنند. شرکت در این برنامه گویا ورودی 25 دلار داره. بچه ها را هم در این برنامه قبول نمیکنند....

میتوانید اطلاعات بیشتری را از سایتها بدست آورید:

http://en.wikipedia.org/wiki/Greystone_Mansion
http://www.beverlyhills.org/attractions/...efault.asp
پاسخ
تشکر کنندگان: N.D ، mohsen324 ، Hossein81 ، OverLord ، هیوا ، behzad756 ، N0!$!eRv@mp!eR ، laili ، goliii ، taherifar ، tapartoor600
سلام به همه . مرسی از پستها ماهم که دلمون بیشتر آب میشه Tongue
اینجا که من میگم گردشگاه و مکان دیدنی نیست ولی تفریحیه موقتیه که اگه اهل کنسرتو آهنگای خارجی هستید و اگرر از جاستین بیبر خوشتون میاد برید جای منم حسسسابی خالی کنید Big Grin

Oracle Arena
Oakland, CA Saturday
7/17/2010
7:00 PM
Nokia Theatre Live - LA
Los Angeles, CA Tuesday
7/20/2010
California Mid-state Fair Grounds
Paso Robles, CA Wednesday
7/21/2010

Smile Sad برای تهیه ی بلیط: http://www.justinbiebertour.net
پاسخ
تشکر کنندگان: nicole.gemini ، New York ، taherifar
انگار این تاپیک داره خاک میخوره... من هر جای دیدنی از شهر لوس انجلس و شهرهای اطرافش را که یا از اطرافیان شنیدم یا با سرچ پیدا کردم را رفتم.... حالا دوستان اگر مکان دیدنی و جالبی در این محدوده بنظرشان میاید که ممکنه برای بقیه هم جالب باشه، لطفا بنویسند تا هم من و هم بقیه استفاده کنیم....

ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: Hossein81 ، Raio ، taherifar
دوست من شما الان ناخودآگاه به درجه تور لیدری نائل شدید و حالا باید لیست مراکز دیدنیو با جزئیاتش آماده کنید.Smile
Lottery 2010
U.S Citizen
Los Angeles, CA

Nothing is impossible
پاسخ
تشکر کنندگان: nicole.gemini ، sanaz2010 ، goliii ، taherifar
خوب حالا من یه چندتایی غیر از پارک و موزه و تم پارکها که همه میشناسیم،مینویسم، بقیه هم اضافه اش کنند....
انگار طالب و ساکن و مسافر به شهر سانتامونیکا زیاد است. بنظر من این چندتا از جالبترین جاهای شهر سانتامونیکا در دل شهر لوس آنجلس است:

یکی ساحل سانتامونیکا و شهر بازی ( pier ) آن است. این یک تکه جاده ایی که از کنار ساحل رد میشه جزو یکی از زیباترین جاده های ساحلی آمریکا بحساب میاد...
دیگری خیابان 3rd است که حتما روز تعطیل بروید چون در روزهای تعطیل مردم برای پول جمع کردن کنار حیابان آهنگ میزنند، تر دستی میکنند و کارهای آکروباتیک و... انجام میدهند و ..... انتهای آن هم که یک مرکز خرید بزرگ است و در بالاترین طبقه اش هم که سقفش میشه تماما رستوران است با دید اقیانوس.... یه سری رستورانهای کوچک هم داره که یکی اش هم ایرانیه و غذاها و چلوکباب ایرانی میده بنام چارلی....
دیگری muscle beach است که همانطور که از اسمش معلومه جاییه برای ورزش و بدنسازی و البته یه جورایی شوی مردان و خانمهای قوی هیکل و ورزیده هم است....
دیگه زمین اسکی روی یخ یا همون پاتیناژ خودمون که این یکی یخ واقعی است . با 10 دلار میتونید از صبح تا شب اسکی روی یخ کنید البته اگر دوام بیاورید....تقاطع خیابان پنجم و بلوار سانتامونیکا... پارکومترهای شهرش هم در روزهای یکشنبه مجانیه......

همین...
پاسخ
تشکر کنندگان: sanaz2010 ، kianoush ، laili ، Hossein81 ، merdax ، Raio ، goliii ، taherifar ، uranus88
چه جالب! ما در سانتا مونیکا بودیم و خبر از چند تا از موارد بالا نداشتیم.
من هم آکواریوم اقیانوس در لانگ بیچ رو معرفی می کنم.
جای بسیار جالب و خوبیه مخصوصا برای کودکان
آدرس سایت: aquariumofpacific.org
پاسخ
تشکر کنندگان: merdax ، taherifar
westwood:
فکر کنم قراره خودم ادامه بدهم: یکی خود خیابان westwood است ( از wilshire به بالا) که جایی دیدنی بیشتر برای ما ایرانیها است چون بیشتر مغازه ها ایرانی است و تابلوها شون هم به فارسی و انگلیسی است. وگرنه مکانی نیست که برای یک آمریکایی خیلی جالب باشه.. : چلوکبابی شمشیری و سالن زیبایی خانم مهناز پاکروان ، کتابفروشی های ایرانی، رستوران جوان، دریا ( تقاطع WILSHIRE/ WESWOOD) بستنی گل وبلبل و....
دیگری westwood plaza است که یکی از مکانهای مورد علاقه من هم است... یک میدان کوچک است که اطرافش هم پراست از مغازه های کوچک و رستورانها . کافه و... خیلی شبیه خیابان های و کافه های اروپایی است ... پر از دانشجوهای ucla و .. خلاصه جالبه... اگر آنجا رفتید، حتما از in & out هم همبرگر بخورید چون دیگه هیچ شعبه ایش برگرهایی به آن خوشمزه ایی نداره ( با grilled onion سفارش بدهید)... ادامه این میدان به سمت شمال دانشگاه معروف UCLA است که یکی از بهترین و تاپ ترین دانشگاههای آمریکا و دنیاست.. که خدا قسمت همه بکند... در این کامپلکس بیمارستان رونالد ریگان هم قرار دارد که سومین یا چهارمین بیمارستان برتر و مجهز آمریکاست....
در ضمن یک خیابانی در وست وود هم است که دولت بخاطر ایرانیهای مقیم وست وود، بنام persian نام گذاری کرده.. دقیقا نمیدونم کجاست.. اگر کسی پیداش کرد، یک عکس از تابلویش بگذاره...

در ضمن قیمت اجاره آپارتمان در این منطقه بالاست .. حتی از آپارتمانهای بورلی هیلز... باور نمیکنید؟؟؟ باور کنید... بورلی هیلز به ویلاهاش خیلی معروفه.. که حالا در قسمت بعدی برنامه براتون از بورلی هیلز خواهم نوشت....
هم چنین میگویند در وست وود بیشتر از هر منطقه دیگر لوس آنجلس میتونید ایرانی ببینید، ولی بنظر من بورلی هیلز بیشترین ساکنین ایرانی را دارد...

خوش بگذره
پاسخ
تشکر کنندگان: mohsen324 ، idn ، AmericanHamid ، Hossein81 ، merdax ، Raio ، OverLord ، rayan.s ، tartar ، taherifar ، tapartoor600

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان