کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
چطور با مهاجرسرا آشنا شدید؟
توي يه سايت كه آموزش ثبت نامو ميگفت.
معجزکی در کار نیست، ما کشتی شکستگانیم، ای باد شرطه برخیز
♥ش.ن.ل.ع♥
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، Tomas
سلام به همه دوستان
بعد از اینکه قبول شدیم من برای جمع آوری اطلاعات توی گوگل سرچ کردم و مهاجرسرا رو یافتممممممم
من مهدیسم
اینجا دالاسه
آی لاو یو مهاجرسرااااااااااا ....!!!!!!!Big GrinTongue
شريف ترين دلها دلي است که انديشه آزار کسان در آن نباشد . زرتشت
زندگي تاس خوب آوردن نيست ، تاس بد را خوب بازي کردنه .
براي مشورت خردمندان را برگزين تا از ملامت و ندامت در امان باشي .
تشکر کنندگان: ابی22 ، WIKIMAN ، nastaran86 ، hasti_banoo ، frozen mind ، saied-k ، hvm ، SH1A2R3 ، Tomas
درود دوستان
واسه مهاجرت تو اینترنت سرچ کردم تا به مهاجرسرا رسیدمCool
و بعد از اون به هیچ سایتی نرفتم دیگه .Big GrinBig Grin
مهاجرسرا تو این مدت خیلی به من کمک کرد وخیلی خیلی خیلی .......CoolCool
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
تشکر کنندگان: maxsoulfly ، mahdis ، AmericanHamid ، Eagle Skys ، majidusa01 ، saied-k ، hvm ، SH1A2R3 ، Tomas ، زری وحدتی
من یه عالمه سوال داشتم. دوستم رو بیچاره کرده بودم. یه روز بهم گفت برو اینجا رو بخون و هر چی‌ سوال داری بپرس، بهت جواب میدن و بهترین جا واسه هم فکریه.Rolleyes

این بود که اینجوری شد و الان ما در خدمت دوستان هستیم. البته یه ۱ سالی‌ خواننده بودم، چون قصد رفتنم خیلی‌ شدنی نبود (به دلایلی!!Big Grin) ولی‌ الان تا اونجا که سوادم اجازه بده در خدمت دوستان عزیز و مهاجرسرا هستم.Tongue
.
غرق شدن ، زیر آب رفتن نیست. زیر آب ماندن است.
.
تشکر کنندگان: ابی22 ، mahdis ، AmericanHamid ، nastaran86 ، majidusa01 ، hvm ، SH1A2R3 ، ensan ، Tomas
ما یه دوست خوب داریم اونم ابی خودمونه
ایشون واسمون زحمت کشید و مهاجرسرا رو به ما معرفی کرد
مهاجرسرا عالیه ..... یه حس دیگه است و یه امید دیگه و .....
[font=Arial]گذشتن از سختی های پیش رو ، چندان سخت تر از آن چه پشت سر گذاشته ایم نخواهد بود . ارد بزرگ[/font]
تشکر کنندگان: ابی22 ، hvm ، SH1A2R3 ، Tomas ، زری وحدتی
وقتی اسم همسرم برا لاتاری در اومد یه جستجو تو نت کرد و گفت دالاس بهتره.گفت از ی سایتی پرینت اطلاعات گرفته
وقتی اورد دیدم ویکی مهاجر هست
با خودم گفتم حتما باید یه فاروم داته باشه
اینجوری شد که مهاجرسرا رو پیدا کیردم و بهش انررررژی و نوووووور دادم (از خود مچکررررررر
[font=Times New Roman]صبورانه در انتظار زمان بمان ! هر چیز در زمان خودش رخ میدهد .
باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمی دهند[/font]
تشکر کنندگان: maxsoulfly ، hvm ، SH1A2R3 ، Tomas ، زری وحدتی
Smile 
با سلام
من سال پیش برای اولین بار می خواستم در لاتاری شرکت کنم و در گوگل دقیق یادم نیست ولی فکر کنم " گرین کارت " را جستجو کردم و به سایت دسترسی پیدا کرده و عضو شدم و از محتویاتش خیلی استفاده کردم و در اینجا از همه مدیران و دست اندرکاران سایت تشکر فراوان دارم
روی هر پله که باشی خدا یه پله از تو بالاتره نه به خاطر اینکه خداست بلکه به خاطر اینکه دستتو بگیره ...
تشکر کنندگان: ابی22 ، maxsoulfly ، mitr.p ، hvm ، SH1A2R3 ، Tomas
من هفته قبل از مصاحبه با یکی از برندگان 2011 که فرداش پرواز آمریکا داشت از طریق یک واسطه آشنا شدم و ایشون مهاجرسرا رو به من معرفی کردند
مفیدترین سایتی هست که در تمام عمرم دیدم وبه دلایلی برای من از یاهو و فیس بوک هم مهمتر و مفیدتره
از همه کاربران و مدیران صمیمانه سپاس گذارم به خاطر همه چیز
تشکر کنندگان: ابی22 ، frozen mind ، majidusa01 ، California ، hvm ، SH1A2R3 ، Tomas ، زری وحدتی
واسه ادامه تحصیل در آمریکا تحقیق میکردم در سایت اپلای برد اونجا با کاربران درباره اینجا صحبتی کردیم و من با اینجا آشنا شدم
به آرزوم میرسم، شک ندارم Smile
تشکر کنندگان: ابی22 ، vahidvm60 ، hvm ، زری وحدتی
من داشتم در باره آمریکا تو گوگل گشت میزدم که به واژه ی لاتاری برخوردم و می خواستم ببینم که لاتاری چیه که وبلاگ سفر نامه گرین کارت سعید رو پیدا کردم و بعد از گشت و گذار تو این وبلاگ بودکه گنج اطلاعات مهاجرسرا رو یافتم...

و واقعاً خیلی این گنج با ارزش به دردم خورد و خواهد خوردببخشید که همه چیز با خورد تموم شد
تشکر کنندگان: hvm ، Tomas ، زری وحدتی
من در حال جستجوي عبارات گرين كارت و امريكا در گوگل مهاجر سرا رو پيدا كردم.

ما شاا... رتبشم كه همش در حال افزايشه !!Big Grin
تشکر کنندگان: vahidvm60 ، hvm ، Tomas ، زری وحدتی
مثل اکثر دوستان وقتی نامه قبولی اومد وب را زیر و رو کردم و از طریق گوگل به اینجا آمدم خیلی هم از این بابت و همچنین داشتن دوستان خوب خوشحالم
بیدلی در همه احوال خدا با او بود *** او نمیدیدش و از دور خدایا میکرد !!!
خدایا شکرت!
تشکر کنندگان: gadfly ، vahidvm60 ، hvm ، SH1A2R3 ، Tomas ، زری وحدتی
مدتی بود که یکی از اقوام در مورد گرجستان صحبت میکردند و ما هم مشتاق شده بودیم که به این کشور بریم و من از طریق گوگل شروع به جستجو کردم و با سایت شما آشنا شدم بعد از یکی دو تا سوال دیدم که خیلی با صبر و حوصله و با سرعت حتی ابتدایی ترین سوالهایم پاسخ داده میشه . سایت شما به من و همسرم احساس اطمینان و آرامش داد که جای تشکر و قدردانی از تمام مدیران این سایت را دارد
تشکر کنندگان: hvm ، California ، SH1A2R3 ، Tomas
منم از طریق سرچ توی گوگول با سایت خوب شما آشنا شدم
تشکر کنندگان: SH1A2R3
من چند وقت قبل از قبولی شوهرم در لاتاری تو سایت نی نی سایت دیدم که دوستان مقیم آمریکا به یه نفر که قصد مهاجرت به آمریکارو داشت این سایت رو معرفی کرده بودن من هم یه سر کوچیک به این سایت زدم و بعد قبول شدن همسرم بلافاصله تو همون نی نی سایت رفتم و اسم اینجا رو دوباره پیدا کردم چون اسم اینجا رو یادم رفته بود ولی یادم بود که سایت خوبی در مورد مهاجرت به آمریکا بود و بعدش اومدم و بلافاصله اینجا عضو شدم و اینجارو هم به شوهرم معرفی کردم حالا دیگه نمیشه با جرثقیل هم شوهرمو از پای مهاجرسرا جمع کرد فکر کنم تمام مطالب مهاجرسرا رو حفظ باشه حتی از محل کارش هم دائم داره مهاجرسرا رو میخونه به هرحال از مهاجرسرا ممنونیم
شماره کیس: 2011AS00035xxx
کنسولگری:بخارست
تاریخ مصاحبه: 9 آگوست 2011
تاریخ دریافت کلیرنس:01 سپتامبر
تاریخ دریافت ویزا:6 سپتامبر
تاریخ ورود به آمریکا:15 فوریه 2012
تاریخ دریافت سوشیال:24 فوریه
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریاییت نداری من چون تویی دارم و تو چون خودی نداری
تشکر کنندگان: gadfly ، یاشار و ماری ، SH1A2R3 ، behzadb57 ، Shezem ، Tomas ، گل نهال

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان