کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
چطور با مهاجرسرا آشنا شدید؟
من از طربق یکی از اعضا سایت که با هم در مصاحبه بودیم در ترکیه با این سایت آشنا شدم البته ایشان خیلی وقت دیگه نیست

2010AS9500
Visa: Sep 2010
First Travel: Dec2010-Mar2011
SSN: After 7 days
Green Card: After 27 days
Second Travel: Nov2011-Dec2011

گاهـــــــــــــــــــــی وقتـــــــــــــــــها . . .

از کنار غصه ها باید رد شد و گفت :

میـــــــــــــــــــــــگ میـــــــــــــــــــــــــگ . . .
تشکر کنندگان: Shezem ، Tomas
من اولین بار یادم نمی یاد چی سرچ کردم تو گوگل ولی می دونم وقتی چند بار تو سرچهای مختلف مهاجرت به ....، زندگی تو .... به مهاجرسرا رسیدم ولی یک سال و نیم بعد اومدم و عضو شدم Smile
کیس:2016as1$$(برنده آقاي همسر)،تعداد:٢نفر،ارسال فرم:٢٩مي،سفارت:آنکارا،مصاحبه:٣ نوامبر،وضعيت: AP، آپديتها: ١١ژانويه،٧ مارچ و٩مارچ تبديل به or نَفَر دوم، ٢١ مارچ نَفَر اصلي و تبديل به or ٢٢مارچ،دريافت ايميل كليير ٢٢ مارچ، مديكال مجدد:٢٩مارچ ارسال٣٠،ايشود:٥ آپريل و دريافت پاسها از پست ٦آپريل، ورود به آمریکا (سیاتل):22 جولای
سفرنامه آنکارا
تشکر کنندگان: behzadb57 ، Shezem ، Tomas
من چند سالی هست که به فکر رفتن هستم و فقط به روش رفتن از طریق ادامه تحصیل فکر می کردم و چون میدونستم که آمریکا خیلی سخت پذیرش با فاند میده فقط در مورد اروپا تحقیق می کردم و همیشه هم در سایت بسیار عالی http://www.applyabroad.org/forum تلپ بودم و مطلب می خوندم تا چند وقت پیش توی ارسالهای تازه به تاپیکی با عنوان سریعترین راه گرفتن ویزا ( گرین کارت) آمریکا (لاتاری) برخوردم( مفهوم عنوان این بود) که وسوسه شدم و خوندم ولی متاسفانه در این مورد نسبت به این سایت اطلاعات کمی داشت که از یکی از دوستان یک سوال پرسیدم و این دوست عزیز گفت بجای اینکه ماهی بهت بدم ماهیگیری را یادت می دم و آدرس مهاجرسرا را برای من فرستاد. و دیگه عضو شدیم و منجر شده که هر شب قبل خواب این سایت و اپلای ابرود را چک کنم و تقریبا معتاد این دو تا سایت شدم.

اگر می خواهید اقیانوس های جدید را کشف کنید اول باید شهامت ترک ساحل را داشته باشید.

انجمن مهندسین برق مهاجرسرا
تشکر کنندگان: ParsTrader ، majidusa01 ، Shezem ، ensan ، Tomas ، زری وحدتی
يكي دو سال پيش براي من يك ميلي اومد از طرف اين شركتهايي كه ثبت نام لاتاري ميكردند . كنجكاوي باعث شد بيشتر تو نت بگردم تا ببينم اين شركت ها قابل اعتماد هستند يا نه . بعد به مهاجرسرا برخوردم ! در عرض كمتر از 10 دقيقه مطالعه تو مطالب مهاجرسرا ، به اين نتيجه رسيدم كه اين نامه اي كه اومده مهم نيست و ثبت نام لاتاري هم رايگان است و هر كسي ميتونه انجام بده.

از اون روز به بعد من موندم و مهاجر سرا !!
تشکر کنندگان: ابی22 ، Shezem ، Tomas ، زری وحدتی
[/size][/font]از طریق یکی از اعضا به اسم مرجان که از دوستم
از طریق یکی از اعضا که از دوستانمه
[/size][/font]از طریق یکی از اعضا به اسم مرجان که از دوستم
تشکر کنندگان: Shezem ، Tomas ، زری وحدتی
از طریق گشت و گذار توی اینترنت . باورکنید دقیق یادم نیست...آها یادمه این عبارت رو توی گوگل جستجو کردم : آموزش مجانی ثبت نام در لاتاری گرین کارت (وقتی از40 سالگی گذشتی کم کم حس میکنی دیگه از شور و شوق جوونی در وجودت اثری نیست ...)
تشکر کنندگان: Shezem ، Tomas ، زری وحدتی
داشتم در مورد پاسپورت سفید سرچ می کردم تو گوگل سر از اینجا در آوردم Smile
تشکر کنندگان: Shezem ، Tomas
سلام
منم از طریق سرچ تو گوگل اشنا شدم و واقعا این سایت واسم خوب بود و کلی اطلاعات مفید کسب کردم از اینجا از همه دوستانی که دست اندرکار این سایت هستند کمال تشکر وقدردانی دارمSmile
نوع ویزا : CR1 ازدواجی
اولین اقدام :4 دسامبر 2010
رفتن کیس به nvc : می 2011
تاریخ مصاحبه: اکتبر 2011
کلرینس: 7 ماه
کلییر:جون 2012
دریافت ویزا: 13 جون 2012
تاریخ رفت به بلاد کفر: 22 جون 2012Big Grin

تشکر کنندگان: frozen mind ، Shezem ، Tomas ، زری وحدتی
(2008-07-12 ساعت 20:17)admin نوشته:  دوستان عزیز ممنون میشم اگر بگید که از چه طریقی با مهاجرسرا آشنا شدید. اگر از طریق سایتهای دیگه بوده لطفا اسم سایت را ذکر کنید و اگر از طریق سایتهای جستجو مثل گوگل و یاهو بوده لطفا بگید با جستجوی چه کلمه یا عباراتی اینجا را پیدا کردید.

با تشکر
مدیر سایت

من با جستجوی کلمه مهاجرت توی گوگل با اینجا آشنا شدم.
البته چند سال پیش!
تشکر کنندگان: الهه سابق ، frozen mind ، Shezem ، Tomas
منم از طریق سرچ واژه ویزای توریستی آمریکا، توی گوگل این سایت خوبو پیدا کردم Smile
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
تشکر کنندگان: frozen mind ، Shezem ، Tomas ، گل نهال
اوایل 2009 بود فکر کنم از طریق سرچ تو گوگل با کلمه "مهاجرت به کانادا "
تشکر کنندگان: storagemeter ، frozen mind ، Shezem ، الهه سابق ، Tomas
بعد از اينكه فهميدم قبول شدم و شرايط رو تو سايت اصلي dvlottery..... ميخوندم ، فكر ميكردم هم ديپلم ميخواد هم سابقه كار . به كلمه or دقت نميكردم . همش نگران بودم ، تا با يكي از دوستام كه اونم پارسال برنده شده بود و اول تير بليط رفتن داشت ، در مورد اين مسئله صحبت ميكردم كه ايشون گفتن ، اطلاعات كامل تو چنين سايتي هست . قبل از اين قضيه تو اينترنت سرچ كرده بودم و اين سايت رو هم ديده بودم ولي با عرض شرمندگي از مديران ، اولش خيلي جدي نگرفتم . ولي از اون به بعد شب و روز اينجام .
كيس نامبر:**2013AS000049/تعداد افراد كيس: 1 نفر/تاريخ مصاحبه:هفته دوم مارچ/دريافت ويزا: بك ضرب
من هم از طریق وبلاگ خاطرات لاتاری گرین کارت اینجا رو پیدا کردم حدود 2-3 سال پیش بود و اونموقع بود که تازه فهمیدم که واقعا ممکن کسی هم برنده بشه تا امسال که خودمون هم جز برنده ها هستیم ممنون از سعید عزیز که با اینکه دیگه نمی نویسه ولی خیلی مطالب مفیدی داشت
(2011-09-15 ساعت 21:56)golesang نوشته:  من چند وقت قبل از قبولی شوهرم در لاتاری تو سایت نی نی سایت دیدم که دوستان مقیم آمریکا به یه نفر که قصد مهاجرت به آمریکارو داشت این سایت رو معرفی کرده بودن من هم یه سر کوچیک به این سایت زدم و بعد قبول شدن همسرم بلافاصله تو همون نی نی سایت رفتم و اسم اینجا رو دوباره پیدا کردم چون اسم اینجا رو یادم رفته بود ولی یادم بود که سایت خوبی در مورد مهاجرت به آمریکا بود و بعدش اومدم و بلافاصله اینجا عضو شدم و اینجارو هم به شوهرم معرفی کردم حالا دیگه نمیشه با جرثقیل هم شوهرمو از پای مهاجرسرا جمع کرد فکر کنم تمام مطالب مهاجرسرا رو حفظ باشه حتی از محل کارش هم دائم داره مهاجرسرا رو میخونه به هرحال از مهاجرسرا ممنونیم

عزیزم از راهنمایی هات توی نی نی سایت استفاده کردم ولی نمی دونستم کیس شما هم لاتاری بوده
کیس نامبر:2013AS8900/تعداد افراد کیس:3 نفر/اورنج کانتی کالیفرنیا
تشکر کنندگان: frozen mind ، Shezem ، الهه سابق ، Tomas ، گل نهال ، زری وحدتی
تازه فهمیده بودم که لاتاری گرین کارت قبول شده‌ام. و می‌خواستم که فرم ها را پر کنم. یه سرچی با گوگل کردم و به مهاجرسارا رسیدم، بعدش هم که تا الآن همش اینجا در مهاجر سرا می‌گردم
2012AS35xxx
مصاحبه در اوایل ماه می ۲۰۱۲ در فرانکفورت
ورود به آمریکا، اواخر ماه می همان سال Big Grin
۲۰ روز بعدش هم گرین کارت Wink
تجربه‌های من در اینجا و آنجا
کار هر بز نیست خرمن کوفتن ، گاو نر می‌خواهد و مرد کهن !
تشکر کنندگان: frozen mind ، الهه سابق ، Tomas ، زری وحدتی
بابا دیگه مهاجرسرا رو همه میشناسن. بروبیایی داره واسه خودش Smile
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
تشکر کنندگان: Shezem ، Hediyeh ، Tomas ، behzadb57 ، گل نهال ، زری وحدتی

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان