کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
چطور با مهاجرسرا آشنا شدید؟
والا دستشون با گوگل تو دست همدیگه استWink
هر جور مهاجرتی سرچ کنی یا اگه هر چیزی در مورد کشورهای دیگه بخوای
مهاجر سرا می پره بالاWink
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
منم با سرچ پیدا کردم +یکی دو تا سایت دیگه.
ولی متوجه شدم اینجا سیستماتیک پیش میره و ادمین های اینجا حواسشون به همه امور هست.واسه همین هم عضو شدم.
واقعا هم این سایت جزو معدود مکان های مجازی و یا حقیقی در ایران هست که اطلاعات رو به شیوه کار امد ارایه می ده و البته مدیریت در اون مفهوم داره و مشهوده.
ممنون
ویزا: CR1/ ارسال مدارک : جون۲۰۱۱ /مصاحبه،آنکارا : ۱۸ جون ۲۰۱۲ /کلیرنس: ۳۱ جولای 2012 /دریافت ویزا : ۱۵ آگوست Rolleyes تاریخ ورود به آمریکا :۱۳ سپتامبر ۲۰۱۲

تشکر کنندگان: Shezem ، الهه سابق ، ابی22 ، Tomas ، زری وحدتی
بعد از اينكه لاتري برنده شدم يه عالمه سوال تو سرم بود كه جوابش و نميدونستم يه سرچي تو گوگل كردم اول سايت اپلاي ابرود را انتخاب كردم بعد هم مهاجر سرا رو كه ديدم اين سايت راهنمايي هاش سريعتر و واضحتره به من كه خيلي كمكم كرد ومن خيلي مديون مديران و كابران با مسئو ليتش هستم
تشکر کنندگان: Shezem ، الهه سابق ، فردا ، Hediyeh ، Tomas ، گل نهال ، زری وحدتی
سلام
یادم نیست ولی فکر کنم با گوگل بود
تشکر کنندگان: الهه سابق ، Tomas ، زری وحدتی
داداشم بهم گفت.
تشکر کنندگان: الهه سابق ، Tomas ، گل نهال
زمان اوج نواسانات قیمت د.لا.ر بود که اتفاقی یک پیج راجع به این موضوع تو مهاجر سرا رو تو گوگل پیدا کردم، خیلی کمک خوبی بود البته بعدآ بسته شد ، وقتی چند ماهه بعد لاتری برنده شدم دوباره تو گوگل پیداش کردم دیدم اینکه همون سایت خوبست Wink و سریع عضو شدم
راستی چه حیف که اون پیج بسته شد
سفرنامه
case No: 19may: ABD****23/ F2A = I130: 21 Nov2013/ PD: 25 Nov2013/ /INTERVIEW: 11 AUG,2015/ approve: Apr 2-2014/ ds261 : 17 Feb 2015
تشکر کنندگان: الهه سابق ، Tomas ، گل نهال ، زری وحدتی
بعد از اینکه جواب لاتاری رو دیدم. شوکه شده بودم ترس برم داشته بود. هیچ چیزی نمیدونستم. نمیدونستم باید چکار کنم. با سرچ توی گوگل عزیز و همیشه در صحنه این سایت رو پیدا کردم. و بعد از اینکه دیدم که خیلی میتونه کمکم کنه عضوش شدم.
من پنج سال هست که با مهاجرسرا اشنا شدم و سایت رو دوستی معرفی کرد سه ساله که ایام لاتاری لحظه به لحظه با بچه ها منتظر اعلام نتیجه بودم و اشک ریختم. و طبق سالهای گذشته قبول نشدم. امسال به خاطر باز نبودن تاپیک ها برای مهمان ها عضو شدم. از مدیران که بسیار زحمت می کشند خیلی متشکرم.
از طریق گوگل و عبارت مهاجرت به آمریکا (فکر می کنم)

اولش نمی خواستم عضو بشم چون اینجور سایت ها زیاد فعال نیستن ولی وقتی دیدم اون پایین آمار رو زده :

نقل قول:آمار تالار
اعضا در مجموع 154,866 مطلب در قالب 2,407 موضوع ارسال نموده‌اند.
تعداد اعضای تالار 38,767 نفر می‌باشد.
گفتم حتماً اینجا فعاله و جواب اون چیزایی که میخوام رو بدست میارم
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، storagemeter ، Ali Sepehr ، Tomas ، زری وحدتی
من یه مدته خدا رو شکر بار کاریم یه کم کمتر شده.
واسه این وقت وبگردی بیشتری دارم سر کار.
به صورت اتفاقی تو گوگل "اپلای ابراد" رو پیدا کردم.
بعدشم یه نفر اونجا یه اشاره مختصر به "مهاجرسرا" کرده بود، کلمه مهاجرسرا رو که گوگل کردم به اینجا رسیدم.
از اونجا هم که خودم اینجا تو دانشگاه کار می کنم و خانومم هم همین پارسال با ویزای نامزدی اومد و بعدشم برای خونوادش ویزیتور ویزا گرفتیم گفتم شاید کمکی از دستم بر بیاد و عضو شدم.
روزی حداقل چهار پنج بار اینجارو چک می کنم.
از طریق یه سایت مشابه مهاجرسرا که به امور لاتاری میپردازه
تشکر کنندگان: الهه سابق ، jake ، Ali Sepehr ، Acaro ، Tomas ، گل نهال ، زری وحدتی
من یه مدت بود دنبال انواع راه های مهاجرت بودم و بعد سرچ تو گوگل اینجا رو پیدا کردم؛ یه مدت همینجوری مطالب رو می خوندم و بعدش عضو شدم.

باید بگم من برعکس خیلی ها اصلا از لاتاری چیزی نمیدونستم و تاحالا کسی از اقوام و دوستان هم برنده لاتاری (یا حتی شرکت کننده Big Grin) نبودن؛ من از همین جا فهمیدم جریان لاتاری چیه و 2013 رو برای اولین بار (اون هم خودم؛ البته با کمک اینجا) ثبت نام کردم.
الان هم اگه روزی چندبار به مهاجرسرای عزیزم سر نزنم روزم شب نمیشه و توی Most visited گوگل کرومم بعد از فیض بوق مهاجرسرا توی رتبه ی دوم قرار داره!

برای همه چیز ممنونم.
Smile
DV-2013 - DV-2014 - DV-2015 - DV-2016 - DV-2017 - DV-2018 - DV-2019 - DV-2020 - DV-2021 - DV-2022 - DV-2023 - DV-2024 - DV-2025 - DV-2026 ...STOPPED!

مهاجرت به امریکا از طریق تحصیل - آگست ۲۰۲۲

🎈🎈🎈
تشکر کنندگان: ASALI ، sayeh_m ، Ali Sepehr ، ابی22 ، Tomas ، barooni_sho ، گل نهال ، زری وحدتی
سلام من هم از طریق سرچ در گوگل با اینجا آشنا شدم . حتی وقتی با یکی از دوستان در کالیفرنیا داشتم صحبت میکردم و داشتم سوالاتی در خصوص رفتن به آمریکا ازشون میپرسیدم . دوستمون گفت که یکی از دوستاشون لاتاری قبول شده و الان امریکاست و تمام کاراش رو از طریق مهاجرسرا انجام داده . گفتم اتفاقا قبلا عضوش شدم . حقیقتا سایت بسیار مفید و ارزشمندیه . امیدوارم همیشه مستدام و پایدار باشه .
C.N : 19XX, رویت قبولی :2می 2012، نفرات : 4 ،مصاحبه:ابوظبی ،1Nov. زمان کلیرنس:33 روز . دریافت ویزا :Big Grin مقصد: نیوهمپشایر
تشکر کنندگان: Tomas ، ali2316 ، گل نهال ، sonnnna ، زری وحدتی
اولین باری بود که تو لاتاری شرکت کرده بودم (در واقع توسط برادرم شرکت کردونده شده بودم) و وقتی نتایج اعلام شد، دیدم ای دل غافل برنده شدم. حالا از من انکار که نمی خوام برم از آمریکا اصرار که تو رو خدا بیا... به پر کردن فرمها و سایر کارها که رسید دیدم چیزی نمیدونم. از این و اون بپرس که چه کنم که یکی از دوستانم از اقوامشون سالهای پیش برنده شده و الان تو آمریکاست پرسید و اون بهم مهاجرسرا رو معرفی کرد.. و اینجوری بود که کلا گرفتارش شدم .
2013AS15xx (یک نفر)/مصاحبه:آخر نوامبر،ایروان/کلیرنس: 21 روزه/دالاس، سفرنامه

تشکر کنندگان: Acaro ، Tomas ، ali2316 ، ASALI ، گل نهال ، زری وحدتی
با سلام وقتی که داشتم ویزای قطر را سرچ میکردم این سایت را دیدیم
تشکر کنندگان: Tomas

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان