کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
چطور با مهاجرسرا آشنا شدید؟
سلام
تو گوگل سرچ كردم لاتاري مهاجر سرا رو پيدا كردم و خوشحالم از اين بابت
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، storagemeter ، enchantress_boy ، زری وحدتی
سلام,من هم تو سایت نی نی سایت بچه های مقیم آمریکا داشتن درباره لاتاری صحبت می کردند آخه نتایج تازه اعلام شده بود یه خانمی اونجا مهاجرسرا رو معرفی کرد منم اومدم ببینم چه خبره اینجا که دیدم از اون چیزی که فکر می کردم هم بهتره و سریع عضو شدم.
باسلام منم همین جوری داشتم میگشتم به لاتاری مهاجررسیدم
تشکر کنندگان: Omid-Aria ، behzadb57 ، زری وحدتی
با سلام

من از طريق جستجو براي صحيح پر كردن فرم هاي ثبت نام لاتاري با مهاجرسرا آشنا شدم

پر كردن درست فرم ثبت نام رو مديون مهاجرسرام ؛ انشالله با قبوليم ، كامل ديگه مديونش باشم

به اميد موفقيت دوستاني كه نيازمند اين دگرگوني ارزشمند هستند .
كيس نامبر : به اميد خدا در یک مِی ٢٠١٤

تشکر کنندگان: behzadb57 ، enchantress_boy ، dreamer60 ، زری وحدتی
من زمانیکه در ترکیه برای مصاحبه رفته بودم یکی از هم هتلی هام که الان از دو ساله و چند ماه تگزاسه دید من بیق بیقم این سایت رو معرفی کرد و برگشتم عضو شدم. اگه از قبل از مصاحبه با سایت آشنا شده بودم دردسرام خیلی کمتر بود. از اون موقع 3 سال می گزره و الانم که هنوز در خدمت دوستانم

2010AS9500
Visa: Sep 2010
First Travel: Dec2010-Mar2011
SSN: After 7 days
Green Card: After 27 days
Second Travel: Nov2011-Dec2011

گاهـــــــــــــــــــــی وقتـــــــــــــــــها . . .

از کنار غصه ها باید رد شد و گفت :

میـــــــــــــــــــــــگ میـــــــــــــــــــــــــگ . . .
تشکر کنندگان: Omid-Aria ، storagemeter ، nora ، dreamer60 ، گل نهال ، sepideh IR
بنده داشتم برای گرین کارت تحقیق میکردم که با این سایت اشنا شدم و معتادش شدم
مثل خیلی از بچه های دیگه از طریق سرچ کردن تو گوگل با سایت مهاجرسرا و چنتای دیگه آشنا شدم اما از اینجا خیلی بیشتر خوشم اومد و عضو شدم.
مهاجرسرا خیلی چیزا بهم یاد داد و اینکه دوستای خیلی خوبی هم پیدا کردم اینجاSmile
سلام وقتی همسر بنده توی لاتاری 2013 قبول شد شروع کردیم توی گوگل به دنبال پیدا کردن جواب هزاران سوالی که موقع قبولی توی ذهن هر کسی مثل بمب منفجر میشه . کلی توی سایتهای مختلف چرخیدیم تا اینکه یه دفعه این سایت رو دیدیم و وقتی عضو شدیم و همه مطالبش رو خوندیم (تقریبا روزی 8 ساعت توی این سایت بودیم ). کلی از مشکلاتمون حل شد و فهمیدیم که یه مشکل خیلی بزرگ داریم که اگه توی این سایت نمیومدیم اصلا متوجه نمیشدیم و شاید عواقب بدتری در انتظارمون بود هر چند حالا هم زیاد دلمون خوش نیست چون فهمیدیم که کسی که ما رو ثبت نام کرده موقع ثبت نام اسم فرزندمون رو ننوشته و این باعث شد هزاران آرزمون به هزاران نامیدی و یاس تبدیل بشه . ولی واسه کسی که این سایت رو راه اندازی کرده از صمیم قلب آرزوی خوشبختی و سعادت می کنم که این همه به بچه های برنده لاتاری بدون هیچ چشم داشتی کمک میکنه .
با آرزوی موفقیت برای همه بچه های 2013
من هم بعد از اینکه فهمیدم برنده شدم با هزاران سوال بدون جواب مواجه شدم که با سرچ کردن در گوگل با مهاجر سرای خوبم اشنا شدم
کیس نامبر:2013as6200 کنسولگری:ایروان مقصد:لس آنجلس(ولی)
منم توسط یکی از بچه های مهاجر سرا که برنده 2011 بود و الان در u.s هستCool با این سایت آشنا شدم
2013AS2xx، ارسال مدارک:آگست/تاریخ مصاحبه:فوريه آنکارا/2 نفر/كلير 8 may
انجمن مهندسین عمران مهاجرسرا
تشکر کنندگان: اردوان ، roeentan ، گل نهال ، زری وحدتی ، sepideh IR
من از طریق سرچ گوگل :-D
C/N: 2013AS6XXX* مصاحبه:اپريل (ویزای یک ضرب)* سفرنامه

تشکر کنندگان: اردوان ، dreamer60 ، roeentan ، گل نهال ، زری وحدتی
من توسط شوهر خواهرم كه چند سال است براي كانادا اقدام كرده با اين سايت آشنا شدم و خيلي هم خوشحالم چون با مطالعه اين سايت خيلي از نگراني هاي منو كم كرده
خدایا آخر نفهمیدم اینجایی که هستم تقدیر من است یا تقصیر من...
از طریق سرچ Google
تشکر کنندگان: dreamer60 ، زری وحدتی ، sepideh IR
من هم از طريق google Smile يادش به خير چه زود ٤ سال گذشت ، مهاجرسرا و كاربرانش و محيطش بي نظيره Smile
ادمين جان متاسفانه يادم نمي ياد دقيقا" چه عبارتي رو سرچ كردم ولي حدث ميزنم اين بوده :
( راهنمايي + مهاجرت به امريكا + ويزا بولتن )
روال كلي پرونده من اينجاست.
این خانه قشنگ است ولی خانه من نیست  
این خاک چه زیباست ولی خاک وطن نیست

در صورت داشتن سوال مهمي ميتونيد برام پيام بگذارين ، قول ميدم شايد يه كم دير ولي حتما جواب بدم Tongue
منم از طریق گوگل اسیر این سایت شدم Big Grin
•49xx •مصاحبه:ایروان-مارچ •برگه آبی + ۹ سوالی(کلیر شده در 30+7 روز) • چرندنامه
تشکر کنندگان: dreamer60 ، اردوان ، زری وحدتی

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان