کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج با کسی که گرین کارت دارد
(2016-10-26 ساعت 10:48)amini.niloofar@ymail.com نوشته:  
(2016-10-25 ساعت 14:23)armehraboon نوشته:  
(2016-10-24 ساعت 16:27)amini.niloofar@ymail.com نوشته:  سلام
من و برادرم گرین کارت داریم و برای همسرامون اقدام کردیم. ویزای F2A. ما 2Jun مدارک رو ارسال کردیم و 6July اپروو شد. برای برادرم دو هفته پیش کیس نامبر از NVC اومد ولی برای ما هنوز خبری نیست. به نظرتون دیر شده و باید تماس بگیرم؟ و اینکه نباید نامه های ما با هم بیاد تو یه زمان بیاد؟؟

سلام

دو هفته زیاد دیر نشده....باید تقریبا نزدیک هم میومد ولی خیلی حساب کتاب نداره..
تا هفته دیگه اگه نیومد تماس تلفنی بگیرید.
خیلی ممنون.
دیروز با تماس تلفنی کیس نامبر رو برامون خوندن سفارت هم ارمنستان انتخاب کردن. الان مرحله بعدی چیه؟ و چقدر طول میکشه؟
بعد یه سوال دیگه الان منظور از اپروو شدن همون نامه ایه که 1 ماه بعد از ارسال مدارک از uscis  اومد و نوشته بود case was approved  و یک شماره رسید داخلش بود؟

باید صبر کنید شماره انیویس رو از ان وی سی ایمیل کنند و البته فعال هم بشه براتون تا
فرم های انلاین رو پ کنید و پرداخت و ارسال مدارک و ....

جدول دوم ویزا بولتن نشون میده که تقریبا کی موعد این مرحله شما هست.

نامه ای که اعلام میکنه پرونده شما به ان وی سی رفته یعنی اپروو شدن
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015
مصاحبه :  (ابوظبی) oct 2015
کلیر شدن : جولای 2016 ( ده ماه انتظار)
دریافت ویزا: آگوست 2016
ورود به آمریکا : فوریه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان:
با توجه به مطالبی که تو سایت مهاجر سرا خوندم اگه ازدواج زیر دو سال باشه گرین کارت به صورت موقت 2 ساله صادر میشه . سوالایی که از این بابت دارم
1. آیا ازدواج زیر دو سال گرین کارت دائم نمیدن؟
2. اگه موقت دوساله میدن ازدواج زیر دو سال به چه ازدواجی میگن؟ از تاریخ عقدنامه ؟
3. زمانی که برای صدور گرین کارت درخواست میدیم کی هست؟ ورود به امریکا ؟ مصاحبه؟ میخوام بدونم اون دو سال کی باید تموم شده باشه.
خودم
کیس ازدواج با فرد گرین کارتی(f2a)
ارسال مدارک: اکتبر 2015
اپروو مدارک:دسامبر2015 (pd)
اپروو کیس : می 2016 تعیین سفارت (ارمنستان)
ایمیل شروع مراحل nvc جدول دوم بولتن: جون 2017
ایمیل درخواست حامی مالی:اگوست2017
ارسال فرم حامی مالی: سپتامبر2017
ایمیل نوبت مصاحبه: دسامبر2017
نوبت مصاحبه: : ژانویه2018
ویزا: نقص مدرک (نبود کپی پاسپورت همسرم و پرینت مکالمات)
پست مدارک اضافی: 20ژانویه 2018از طریق پست داخل ارمنستان
اپدیت های کیس: 22ژانویه ap (دوخطی)، 26فوریه (ریفیوز قانون ترامپ) و ایمیل بررسی ویور، 25ژوئن فرم 5535 و ap شدن,
1نوامبر 2019 or, 27نوامبر ایمیل کپی پاس, 2دسامبر ایمیل رینیو مدیکال برای گرفتن ویزا , 10 دسامبر وقت دکتر, 17 دسامبر فینگر پرینت , 18 دسامبر صدور ویزا Tongue 
و.....

برادرم
لاتاری برای دو کیس
2018 HAS NOT BEEN SELECTED
2019 HAS NOT BEEN SELECTED
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
وقتی توی ویزا بولتن کارنت میشیم بعدش ایمیل میاد که توش تاریخ مصاحبه مشخص شده؟؟؟
2013AS102xx*کنسولگری :ابوظبي*عکس10++پست تی ان تی55 + ترجمه110
-----------------------------------------------------------------------------------------
كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:6Jan 2015
تاريخ اپروو:7April 2015
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-30 ساعت 14:00)rezaP نوشته:  سلام

سلام

به شرطی که مدارک شما در ان وی سی تکمیل شده باشه توی نوبت مصاحبه قرار میگیرید
و ایمیل میزنن.
F2A
پاسخ
تشکر کنندگان: razraz
(2016-10-30 ساعت 03:11)razraz نوشته:  با توجه به مطالبی که تو سایت مهاجر سرا خوندم اگه ازدواج زیر دو سال باشه گرین کارت به صورت موقت 2 ساله صادر میشه . سوالایی که از این بابت دارم
2. اگه موقت دوساله میدن ازدواج زیر دو سال به چه ازدواجی میگن؟ از تاریخ عقدنامه ؟
3. زمانی که برای صدور گرین کارت درخواست میدیم کی هست؟ ورود به آمریکا ؟ مصاحبه؟ میخوام بدونم اون دو سال کی باید تموم شده باشه.

میشه سوال منم ج بدید
خودم
اپدیت های کیس: 22ژانویه ap (دوخطی)، 26فوریه (ریفیوز قانون ترامپ) و ایمیل بررسی ویور، 25ژوئن فرم 5535 و ap شدن,
1نوامبر 2019 or, 27نوامبر ایمیل کپی پاس, 2دسامبر ایمیل رینیو مدیکال برای گرفتن ویزا , 10 دسامبر وقت دکتر, 17 دسامبر فینگر پرینت , 18 دسامبر صدور ویزا Tongue 
و.....

برادرم
لاتاری برای دو کیس
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-30 ساعت 16:21)razraz نوشته:  
(2016-10-30 ساعت 03:11)razraz نوشته:  با توجه به مطالبی که تو سایت مهاجر سرا خوندم اگه ازدواج زیر دو سال باشه گرین کارت به صورت موقت 2 ساله صادر میشه . سوالایی که از این بابت دارم
3. زمانی که برای صدور گرین کارت درخواست میدیم کی هست؟ ورود به آمریکا ؟ مصاحبه؟ میخوام بدونم اون دو سال کی باید تموم شده باشه.

میشه سوال منم ج بدید

سلام

1- دو ساله هست و بعد دو سال باید درخواست بدید که 10 ساله بشه
2- برداشت من اینه از زمان عقد تا زمان دریافت ویزا.
3- زمان صدودر گرین کارت ورود به امریکا هست ولی ممکنه اینجا خود ویزا ملاک باشه ن صرفا گرین کارت

البته متاسفانه اطلاعات من در این حد هست ...امیدوارم سایر دوستان اطلاعات کامل تری بدند.
F2A
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، razraz
(2016-10-30 ساعت 16:38)armehraboon نوشته:  
(2016-10-30 ساعت 16:21)razraz نوشته:  

میشه سوال منم ج بدید

سلام

1-  دو ساله  هست و بعد دو سال باید درخواست بدید که 10 ساله بشه
3- زمان صدودر گرین کارت ورود به آمریکا هست ولی ممکنه اینجا خود ویزا ملاک باشه ن صرفا گرین کارت

البته متاسفانه اطلاعات من در این حد هست ...امیدوارم سایر دوستان اطلاعات کامل تری بدند.
فکر کنم تاریخ درخواست گرین کارت همون موقع هست که ویزارو میگیری و تاریخ صدورش موقع ورود به امریکا. البته با توجه به مطالبی که اینجا خوندم. پس به قول شما تاریخ ویزا مهمه. و اگه اینطور باشه باید تاریخ عقد تا ویزا مد نظر باشه. نه زندگی در امریکا. ممنون بابت پاسخ
ولی با توجه به اینکه همه تا ازدواج کردن درخواست دادن مسلما خیلی ها زیر دوسال ویزا میگیرن پس گرین کارتشون موقتی هست Big Grin
خودم
و.....

برادرم
لاتاری برای دو کیس
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، mulan1979
(2016-10-31 ساعت 12:09)razraz نوشته:  
(2016-10-30 ساعت 16:38)armehraboon نوشته:  
(2016-10-30 ساعت 16:21)razraz نوشته:  میشه سوال منم ج بدید

سلام

3- زمان صدودر گرین کارت ورود به آمریکا هست ولی ممکنه اینجا خود ویزا ملاک باشه ن صرفا گرین کارت

فکر کنم تاریخ درخواست گرین کارت همون موقع هست که ویزارو میگیری و تاریخ صدورش موقع ورود به آمریکا. البته با توجه به مطالبی که اینجا خوندم. پس به قول شما تاریخ ویزا مهمه. و اگه اینطور باشه باید تاریخ عقد تا ویزا مد نظر باشه. نه زندگی در آمریکا. ممنون بابت پاسخ
ولی با توجه به اینکه همه تا ازدواج کردن درخواست دادن مسلما خیلی ها زیر دوسال ویزا میگیرن پس گرین کارتشون موقتی هست Big Grin

سلام بچه ها   Smile  ببین تاریخ ازدواجتون از همون تاریخ عقدنامه به حساب میاد , اگه تا روز مصاحبه ازدواجتون ۲ ساله بشه , کیستون به IR1 تغییر میکنه , حالا ممکنه مثل مال ما تو ویزا هم CR1 بنویسه ولی تو گرین کارت IR1 بزنه و ۱۰ ساله باشه .
 officer مهاجرت تو فرودگاه از من سوال کرد تاریخ ازدواجمون رو . صدور گرین کارت هم بعد از دریافت ویزا , با  پرداخت ۱۶۵$ و ورود به امریکا به جریان میوفته , یعنی اگر وارد امریکا هم بشین تا ۱۶۵$ رو پرداخت نکنین پروسه به جریان نمیوفته ! تاکید شده که قبل از ورود حتما ۱۶۵$ پرداخت بشه که تاخیر در صدور گرین  کارت ایجاد نشه ولی من و خیلی دوستان دیگه ۲ ,سه روز بعد از ورود پرداخت کردیم ,موردی هم پیش نیومد , این دیگه بستگی به خودتون داره ...
در مورد تبدیل گرین کارت از conditional هم توضیحاتی که تو برگه یی که سفارت داده بود و  سایت uscis نوشته بود برای ما که خیلی گیج کننده بود ... یک جا نوشته برای گرین کارت conditional بهتره ۹۰ روز قبل از اینکه ۲ سال گرین کارتتون تموم بشه همراه همسرتون اقدام کنید برای از مشروط در آوردن ... یه جا هم نوشته بود ازدواجتون که ۲ ساله شد حتما به uscis خبر بدین ... خوشبختانه ما دیگه مجبور نشدیم درگیر از conditional در آوردن  بشیم .
razraz جان والا ما هم صابون " زیردوسال " رو به دلمون زده بودیم , با این اداهایی این سیستم مهاجرتی برای ما ها در آورد , کلا برآورد زمانی رو غیر ممکن کرد , ایشالا برای شما همه چیز رو روال و به بهترین شکل پیش بره ولی لطفآ رو همین ۲ سال حساب کنین که تو ذوقتون نخوره , ایشالا که زودتر هم انجام میشه کارتون  Smile    Rolleyes

ps: راستی راز راز جان الان متوجه شدم شما کیستون F2A هست , پس درگیر cr۱ و ir۱ نکنین خودتون رو , شما همون گرین کارت ۱۰ ساله میگیرین ! cr۱ مال همسر سیتیزن هست که احتمال زیر دوسال میره که ویزا رو دریافت کنه , البته ظاهرا برای کشور های دیگه بیشتر جواب میده , برای ایران عملا اداهای اضافه در میارن ! ایشالا همه چیز به خوبی پیش بره براتون Rolleyes
CR1/IR1
ارسال مدارک  April 11th 2014 :
شماره رسید April 14th 2014 :
Sept 8th 2014: Approved
October 6th 2014 ( Jan 23rd 2015 !) : case number
آنکارا  
: May 15th  رسیدن مدارک به NVC
: June 19th  تکمیل پرونده
Interview : Finally ! Smile     April11th 2016
مقصد :  Oklahoma City
️ویزا یک ضرب
ورود به امریکا May17th 2016 :
[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]Green Card : June 21st 2016 [/font]
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، razraz ، sib 24
(2016-10-31 ساعت 18:29)inanna نوشته:  
(2016-10-31 ساعت 12:09)razraz نوشته:  
(2016-10-30 ساعت 16:38)armehraboon نوشته:  سلام

فکر کنم تاریخ درخواست گرین کارت همون موقع هست که ویزارو میگیری و تاریخ صدورش موقع ورود به آمریکا. البته با توجه به مطالبی که اینجا خوندم. پس به قول شما تاریخ ویزا مهمه. و اگه اینطور باشه باید تاریخ عقد تا ویزا مد نظر باشه. نه زندگی در آمریکا. ممنون بابت پاسخ

سلام بچه ها   Smile  ببین تاریخ ازدواجتون از همون تاریخ عقدنامه به حساب میاد , اگه تا روز مصاحبه ازدواجتون ۲ ساله بشه , کیستون به IR1 تغییر میکنه , حالا ممکنه مثل مال ما تو ویزا هم CR1 بنویسه ولی تو گرین کارت IR1 بزنه و ۱۰ ساله باشه .
 officer مهاجرت تو فرودگاه از من سوال کرد تاریخ ازدواجمون رو . صدور گرین کارت هم بعد از دریافت ویزا , با  پرداخت ۱۶۵$ و ورود به آمریکا به جریان میوفته , یعنی اگر وارد آمریکا هم بشین تا ۱۶۵$ رو پرداخت نکنین پروسه به جریان نمیوفته ! تاکید شده که قبل از ورود حتما ۱۶۵$ پرداخت بشه که تاخیر در صدور گرین  کارت ایجاد نشه ولی من و خیلی دوستان دیگه ۲ ,سه روز بعد از ورود پرداخت کردیم ,موردی هم پیش نیومد , این دیگه بستگی به خودتون داره ...
در مورد تبدیل گرین کارت از conditional هم توضیحاتی که تو برگه یی که سفارت داده بود و  سایت uscis نوشته بود برای ما که خیلی گیج کننده بود ... یک جا نوشته برای گرین کارت conditional بهتره ۹۰ روز قبل از اینکه ۲ سال گرین کارتتون تموم بشه همراه همسرتون اقدام کنید برای از مشروط در آوردن ... یه جا هم نوشته بود ازدواجتون که ۲ ساله شد حتما به uscis خبر بدین ... خوشبختانه ما دیگه مجبور نشدیم درگیر از conditional در آوردن  بشیم .
razraz جان والا ما هم صابون " زیردوسال " رو به دلمون زده بودیم , با این اداهایی این سیستم مهاجرتی برای ما ها در آورد , کلا برآورد زمانی رو غیر ممکن کرد , ایشالا برای شما همه چیز رو روال و به بهترین شکل پیش بره ولی لطفآ رو همین ۲ سال حساب کنین که تو ذوقتون نخوره , ایشالا که زودتر هم انجام میشه کارتون  Smile    Rolleyes

ps: راستی راز راز جان الان متوجه شدم شما کیستون F2A هست , پس درگیر cr۱ و ir۱ نکنین خودتون رو , شما همون گرین کارت ۱۰ ساله میگیرین ! cr۱ مال همسر سیتیزن هست که احتمال زیر دوسال میره که ویزا رو دریافت کنه , البته ظاهرا برای کشور های دیگه بیشتر جواب میده , برای ایران عملا اداهای اضافه در میارن ! ایشالا همه چیز به خوبی پیش بره براتون  Rolleyes
منکه ترجیح میدم دوسال بکشه تا یکسالو مثلا 10 ماه Big Grin به خاطر دوماه گرین کارت موقت بگیری زور داره. اگه همینطوری رو روال پیش بره بولتن زیر دوسال میشه. Sad
ولی ایشالا هرچی صلاحه پیش بیاد. هم برای من هم همه کسایی که اقدام کردن. راستش بعد چندین ماه اینجا ی تایک دیدم که همسر فردی گرین کارت موقت داره میتونه به عنوان ی اهرم تو زندگی ازش استفاده کنه. منم نمیخوام حرفم برو نداشته باشه . البته ایشالا که اصلا مشکلی پیش نیاد که باعث این مسایل بشه ولی خب احتمال دیگه.
خودم
و.....

برادرم
لاتاری برای دو کیس
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، armehraboon ، sib 24
(2016-10-31 ساعت 21:43)razraz نوشته:  
(2016-10-31 ساعت 18:29)inanna نوشته:  
(2016-10-31 ساعت 12:09)razraz نوشته:  فکر کنم تاریخ درخواست گرین کارت همون موقع هست که ویزارو میگیری و تاریخ صدورش موقع ورود به آمریکا. البته با توجه به مطالبی که اینجا خوندم.....

سلام بچه ها   Smile  ببین تاریخ ازدواجتون از همون تاریخ عقدنامه به حساب میاد , اگه تا روز مصاحبه ازدواجتون ۲ ساله بشه , کیستون به IR1 تغییر میکنه , حالا ممکنه مثل مال ما تو ویزا هم CR1 بنویسه ولی تو گرین کارت IR1 بزنه و ۱۰ ساله باشه .....

ps: راستی راز راز جان الان متوجه شدم شما کیستون F2A هست , پس درگیر cr۱ و ir۱ نکنین خودتون رو , شما همون گرین کارت ۱۰ ساله میگیرین ! cr۱ مال همسر سیتیزن هست که احتمال زیر دوسال میره که ویزا رو دریافت کنه , البته ظاهرا برای کشور های دیگه بیشتر جواب میده , برای ایران عملا اداهای اضافه در میارن ! ایشالا همه چیز به خوبی پیش بره براتون  Rolleyes
منکه ترجیح میدم دوسال بکشه تا یکسالو مثلا 10 ماه Big Grin  به خاطر دوماه گرین کارت موقت بگیری زور داره. اگه همینطوری رو روال پیش بره بولتن زیر دوسال میشه. Sad
ولی ایشالا هرچی صلاحه پیش بیاد. هم برای من هم همه کسایی که اقدام کردن. راستش بعد چندین ماه اینجا ی تایک دیدم که همسر فردی گرین کارت موقت داره میتونه به عنوان ی اهرم تو زندگی ازش استفاده کنه. منم نمیخوام حرفم برو نداشته باشه . البته ایشالا که اصلا مشکلی پیش نیاد که باعث این مسایل بشه ولی خب احتمال دیگه.

razraz جان فکر کنم تیکه آخر مسیج رو متوجه نشدی Smile شما چون کیستون F2A هست گرین کارتتون conditional نخواهد بود  ,خیالت راحت باشه عزیزم , کیس cr۱ مال همسر سیتیزن هاست ! حق با شماست  متاسفانه بعضی ها واقعا سو استفاده میکنن از این موضوع دیگه , برای اینکه قدرت دستشون باشه ! البته اون ازدواجی که  همسرا بخوان همچین رفتاری با هم داشته باشن که کلا رابطه زیر سواله !آخه اون چه ازدواجیه ؟ برای همین همیشه گفتم ازدواج مهاجرتی خیلی مهمه که عشق حکمفرما باشه و خیالمون همه جوره از رابطه جمع باشه که خدا نکرده این حرفا دیگه پیش نیاد , اینور دنیا , دور از خانواده دستت هم به هیچ جا بند نیست ! ایشالا همه چیز به خیر و خوشی میگذره براتون , به خودت و همسرت عشق بورز و از حالا از این نگرانی ها راه نده به دلت , همه چیز خیره  Rolleyes
CR1/IR1
ارسال مدارک  April 11th 2014 :
شماره رسید April 14th 2014 :
Sept 8th 2014: Approved
October 6th 2014 ( Jan 23rd 2015 !) : case number
آنکارا  
: May 15th  رسیدن مدارک به NVC
: June 19th  تکمیل پرونده
Interview : Finally ! Smile     April11th 2016
مقصد :  Oklahoma City
️ویزا یک ضرب
ورود به امریکا May17th 2016 :
[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]Green Card : June 21st 2016 [/font]
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، sib 24 ، پري57
(2016-10-31 ساعت 22:53)inanna نوشته:  
(2016-10-31 ساعت 21:43)razraz نوشته:  
(2016-10-31 ساعت 18:29)inanna نوشته:  سلام بچه ها   Smile  ببین تاریخ ازدواجتون از همون تاریخ عقدنامه به حساب میاد , اگه تا روز مصاحبه ازدواجتون ۲ ساله بشه , کیستون به IR1 تغییر میکنه , حالا ممکنه مثل مال ما تو ویزا هم CR1 بنویسه ولی تو گرین کارت IR1 بزنه و ۱۰ ساله باشه .....

منکه ترجیح میدم دوسال بکشه تا یکسالو مثلا 10 ماه Big Grin  به خاطر دوماه گرین کارت موقت بگیری زور داره. اگه همینطوری رو روال پیش بره بولتن زیر دوسال میشه. Sad

razraz جان فکر کنم تیکه آخر مسیج رو متوجه نشدی  Smile  شما چون کیستون F2A هست گرین کارتتون conditional نخواهد بود  ,خیالت راحت باشه عزیزم , کیس cr۱ مال همسر سیتیزن هاست ! حق با شماست  متاسفانه بعضی ها واقعا سو استفاده میکنن از این موضوع دیگه , برای اینکه قدرت دستشون باشه ! البته اون ازدواجی که  همسرا بخوان همچین رفتاری با هم داشته باشن که کلا رابطه زیر سواله !آخه اون چه ازدواجیه ؟ برای همین همیشه گفتم ازدواج مهاجرتی خیلی مهمه که عشق حکمفرما باشه و خیالمون همه جوره از رابطه جمع باشه که خدا نکرده این حرفا دیگه پیش نیاد , اینور دنیا , دور از خانواده دستت هم به هیچ جا بند نیست ! ایشالا همه چیز به خیر و خوشی میگذره براتون , به خودت و همسرت عشق بورز و از حالا از این نگرانی ها راه نده به دلت , همه چیز خیره  Rolleyes
حرف شما درسته ولی مسئله من سر ی درصد احتمال بود. حتی با وجود عشق هم یکم دل ادم میلرزه.
خودم
و.....

برادرم
لاتاری برای دو کیس
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، sib 24
(2016-10-30 ساعت 14:41)armehraboon نوشته:  
(2016-10-30 ساعت 14:00)rezaP نوشته:  سلام

سلام

به شرطی که مدارک شما در ان وی سی تکمیل شده باشه توی نوبت مصاحبه قرار میگیرید
و ایمیل میزنن.

nvc کجا اعلام میکنه که مدارک تکمیل شده؟
-----------------------------------------------------------------------------------------
پاسخ
تشکر کنندگان:
بچه ها شما لیست مدارک برای مصاحبه رو دارید؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
من یه سوال داشتم دوباره Big Grin
نامه کیس نامبر NVC برای ما نیومد و بعد از 2-3 ساعت تلاش تلفنی کیس نامبر رو گرفتیم و گفتن اصل نامرو ایمیل می کنن ولی برای ما چیزی نیومد. می خواستم بدونم اصل اون نامه مهمه؟ یا همین که کیس نامبر رو داریم کافیه؟
یه سوال دیگه هم اینکه من وقتی می خونم نوشته هارو متوجه شدم برای همه ایمیل میشه همه این نامه ها در صورتیکه از اول تو فرم ها ما هیچ جایی برای نوشت ایمیل ندیدیم و همه نامه ها پست شد ایران خونمون. می خوام بدونم چطوری میشه کاری کنیم که ایمیل بیاد از این به بعد برامون؟
مرسی Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، sib 24
کیس ما هم اپرو شد، و گفتن نامه میفرستن این نامه بعد چند روز میاد و چی توش نوشته شده؟
کیس نامبر:32XX / ارسال مدارک:23 می ،پست آرامکس / تعداد نفرات کیس : فقط خودم / سفارت: ابوظبی/ کارنت: ۹ دسامبر / مصاحبه: هفته چهارم فوریه-برگه آبی و چک کردن بعد چهار ماه
updates:23feb, 24feb, 25feb, 5mar, 9june, 10june
کلیر june 10 بعد از 107 روز انتظار
ویزا: July 7
ورود هفته آخر اکتبر ۲۰۱۴ Cool  

مرحله بعدF2A اقدام برای همسر
ارسال مدارک: July 15 2016
Priority ‎Date: July 18 2016  /اپرو: Nov 3 2016
مصاحبه: Oct 2018 مونترال کانادا (بکراند چک) و به گفته آفیسر حدود یکسال طول میکشد 
مصاحبه دوم: 2020 Mar مونترال قسم مجدد و دریافت برگه Welcome to The United States  Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، sib 24 ، melon

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان