کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سایت چک اینترنتی لاتاری ۲۰۱۱ باز شد...
برای دومین سال متوالی :

متاسفم!!!Sad
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: hvm ، WIKIMAN ، ParsTrader ، agadondol ، indmehdi ، paolo ، msar
من کم کم دارم با خوندن این تاپیکهای اعلام اینترنتی نتایج، افسردگی می گیرم. هربار باز می کنم تا خبر خوش ببینم، برعکس با ناراحتی مواجه میشم. بخصوص افرادی که اولین پستهاشونو تو این فاروم با اعلام اون پیام HAS NOT BEEN SELECTED می فرستن یا اعضایی که سابقه چندین ساله تو فاروم دارن، خودشون راهنمای همه هستن ولی باز هم نتیجه نگرفتن.

من هیچوقت منتظر نتایج لاتاری نبودم اما کاملا احساستونو درک می کنم. دلگرمی الکی هم نمی دم چون اینجور وقتها کمکی نمی کنه. فقط آرزو می کنم اگر به صلاحتون هست سال دیگه برنده بشین و اگر هم نه، زندگی و شرایط خیلی بهتری براتون پیش بیاد .
Sad 
تقریبا مطمئنم که سایت دارای اشکال هستش.
چون NAZMIN وضعیتش اینجوریه،در ثانی تجربه بچه های با سابقه میگه که سایت در پاسخ دادن دچار اشکال هست.
برای منم NOT SELECT زده.
تشکر کنندگان: frozen mind ، mahdis ، msar
(2010-07-01 ساعت 17:21)Nazmin نوشته:  والا من برام نامه اومده ...اونجا هم زنگ زدم چک کردم گفتن برده شدی....ولی این سایت هی میزنه
HAS NOT BEEN SELECTED
من که نفهمیدم چی شد بالاخره ولی فرممو خیلی وقته فرستادم و دستشون هم رسیده...پس چرا سایت یه چیز دیگه میگه؟!!

اگه نامه به دستتون رسیده پس برنده شدید .سایت هم مشکلی نداره دوست عزیز من مطمئنا دارید اطلاعات را اشتباه وارد میکنید چون من روز اول که ترافیک سایت هم خیلی بالاست چک کردم و قبولی منو تایید کرد.
تشکر کنندگان: cky ، agadondol ، m.memari ، indmehdi ، sousangerd ، msar
ما که پروندمون بسته شد فکر نکنم دیگه امیدی باشه.اگه نامه میومد تا حالا باید اومده بود.سایت هم اگه اشکال داشته باشه و درست بشه همینه ..... من که امیدی ندارم به امسال و به نظرم پرونده 2011 بسته شد.آرزوی موفقیت برای برندگان 2011.امیدوارم همتون کارنت بشین.تا مهر 89 خداحافظ ...
Pir shodim vali bozorg na
تشکر کنندگان: usa.lover ، agadondol ، ravian ، lorecance ، msar
دوستان عزیز برای چک کردن از روی سایت حتما از مرورگر Internet Explorer استفاده کنید. وقتی که وارد مرحله سوم میشید باید اطلاعات خواسته شده را دقیق وارد کنید .هیچ پیامی مبنی بر ورود غلط اطلاعات داده نمیشه غیر از Confirmation Number یعنی اگر شما کد خودتون را درست وارد کنید ولی مابقی اطلاعات صحیح نباشه به شما میگه برنده نشدید.پس در وارد کردن اطلاعات دقت کنید.
اطلاعات را به این صورت وارد کنید :

اول : Confirmation Number . این کدی است که زمان ثبت نام به شما داده شده اکه فرم ثبت نامتون را توی کامپیوتر ذخیره کردید بهتره که این شماره را بجای نوشتن در محل خودش ، از فرم ذخیره شده کپی بگیرید و در محل گفته شده Paste کنید.مراقب باشید زمان انتخاب شماره هیچ فاصله اضافی را از اول یا آخر شماره انتخاب نکنید چون فاصله یا فضای خالی هم در سیستم یک کاراکتر محسوب میشه.

دوم : Last/Family Name . شما در این قسمت فقط باید فامیل خودتون را دقیقا مانند زمان ثبت نام وارد کنید.باز هم میتونید از روی فرم ذخیره شده کپی بگیرید فقط در فرم ثبت نام شما بلافاصله بعد از فامیلتون یک کاما (ویرگول) گذاشته دقت کنید زمان کپی گرفتن کاما را همراه فامیلتون انتخاب نکنید.

سوم : OR No Last/Family Name . این قسمت به این معناست که اگه شما فامیل ندارید داخل این مربع تیک بزنید.من شخصا توی این سی و چند سال که از خدا عمر گرفتم هنوز کسی را ندیدم که فامیل نداشته باشه . پس لطفا تیک نزنید.

چهارم : Year of Birth . اینجا فقط تاریخ تولدتون را باید بنویسید نه روز و نه ماه به عنوان مثال فقط مینویسید 1979 .

بعد روی دکمه Continue بزنید تا به سلامتی وارد مرحله بعد بشید.

مرحله بعد مرحله Authentication Code هست که به شما یک کد یا یک عبارت نشان داده شده و از شما میخواهد عین عبارت را در کادر مشخص شده وارد کنید .این قسمت به بزرگ بودن یا کوچک بودن حروف حساس نیست به عنوان مثال به شما نمایش داده میشود :
HPVONX و شما در کادر مربوطه وارد میکنید hpvonx و روی کلید Submit کلیک میکنید .

پس از طی کردن مراحل بالا نتیجه اعلام میشود .در متن نمایش داده شده اگر به عبارت :
HAS NOT BEEN SELECTED برخورد کردید یعنی متاسفانه برنده نشدید.

و اگر متن نمایش داده شده با عبارت :
Dear Selectee, شروع شده بود به معنای برنده شدن شما میباشد.

با امید به اینکه همه شما عزیزان جزء Dear Selectee, (انتخاب شده عزیز) باشید.
تشکر کنندگان: hasti_banoo ، joseph ، mahdis ، agadondol ، WIKIMAN ، indmehdi ، frozen mind ، sousangerd ، R@mtin ، mehran61 ، pr.kia ، ابراهيم22 ، msar
بنده در قسمت سوالات مطرح شده 2011 اعلام کردم ولی به دستور usa.lover پیشکسوت عزیز هم عرض میکنم.
من دیروز از روی سایت چک کردم و بدون هیچ مشکلی قبولی منو تایید کرد.البته نامه قبولی اواسط خرداد ماه به دستم رسیده بود و فرم ها را هم پست کردم ولی جهت اطمینان هم چک کردم.
شاد و پیروز باشید.
تشکر کنندگان: mahdis ، agadondol ، usa.lover ، khabaloo ، lorecance ، paolo ، ashkan_cfd ، msar
حیف شد، این جوزف بیچاره هم با HAS NOT BEEN SELECTED مواجه شد.
ولی اون آدمی نیست که ناامید بشه
2012 دیگه حتما برندست.
In the United States I will feel as if I were alive again
تشکر کنندگان: agadondol ، usa.lover ، frozen mind ، msar
Sad
HAS NOT BEEN SELECTED
مهم نیست.
همش دوست داشتم که امسال نشه.
چون چند تا کار داشتم که باید انجام میدادم.
سال آینده انشاالله قبول میشم میرم.
اگر هم نشد دیگه مجبورم از اونجا یه زن بگیرم که 2 ساله سیتیزن شم.Smile
تشکر کنندگان: agadondol ، usa.lover ، mh_hshk ، msar
من هم HAS NOT BEEN SELECTED
اگه قبول هم میشدم نمیرفتم
تشکر کنندگان: lorecance ، msar
(2010-07-03 ساعت 02:15)OverLord نوشته:  Sad
HAS NOT BEEN SELECTED
مهم نیست.
همش دوست داشتم که امسال نشه.
چون چند تا کار داشتم که باید انجام میدادم.
سال آینده انشاالله قبول میشم میرم.
اگر هم نشد دیگه مجبورم از اونجا یه زن بگیرم که 2 ساله سیتیزن شم.Smile

يكي هم واسه ما پيدا كنTongue
رشته 6 امتيازي--->ارسال مدارك تشكيل پروند كبك براي سوريه : 2010/8---> دريافت فايل نامبر كبك از دمشق: 2010/10--->
دعوت به مصاحبه : 2011/12---> مصاحبه :2012/02 --->
دريافت فايل نامبر فدرال : 2012/03
مدیکال : ---
پاس ریکوئست: ---
تشکر کنندگان: joseph ، usa.lover ، lorecance ، msar
بعضی از دوستان که برنده نشدن توی پیامهاشون نوشتند : حتی اگه برنده هم میشدیم نمیرفتیم یا خدا را شکر که برنده نشدیم یا اینکه من موقعیتم اینجا خیلی بهتره و برام مهم نیست که قبول بشم یا نه و . . .
دوستان عزیز ، این از دو حال خارج نیست یا این حرفها برای تسکین ناراحتی شون هست که واقعا حق دارند و بنده هم درک میکنم که جواب منفی بعد از کلی انتظار چقدر بده. ولی اگر واقعا این حرفها درسته باید عرض کنم دوستان عزیز شمایی که اصلا قصد رفتن ندارید و همین جا هم دنیا به کامتون هست پس چرا ثبت نام میکنید؟
آیا میدونید که هر نفر که ثبت نام میکنه یک درصدی از سهمیه را به خودش اختصاص میده ؟ میدونید با یه ثبت نام بدون برنامه ریزی شانس قبولی شخص دیگه ای را که واقعا به این موقعیت نیاز داره از بین میبرید ؟
پس بزرگواری کنید و اگه واقعا برنامه و انگیزه ای برای رفتن ندارید در لاتاری 2012 اصلا شرکت نکنید.
شاد و پیروز باشید
تشکر کنندگان: joseph ، laili ، payman R ، usa.lover ، arad ، honareirani ، behy_b ، barsa ، sousangerd ، lorecance ، paolo ، ابراهيم22 ، nojanarabi ، majid57 ، Seattle2015 ، msar
یه مثلی از قدیم هست میگه قمار باز اگه نگه به ........ که میترکه
با این حال برای دوستانی که واقعا عاشق آمریکا هستند آرزوی این رو دازم که سال دیگه برنده بشن 
2010AS3xxx
(2010-07-03 ساعت 02:15)OverLord نوشته:  اگر هم نشد دیگه مجبورم از اونجا یه زن بگیرم که 2 ساله سیتیزن شم.Smile

همش یکی؟! Wink
شوخی می‌کنم...
تشکر کنندگان: indmehdi ، msar
کسی تا حالا از سایت جواب گرفته؟
اي کاش آدمها ميدانستند در انتظار چه هستند،
انسان مي تواند در انتظار همه چيز باشد، از هيچ تا لايتناهي، آري انسان حتي مي تواند در انتظار هيچ باشد، هيچ هيچ
تشکر کنندگان: msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان