کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سایت چک اینترنتی لاتاری ۲۰۱۱ باز شد...
سلام دوستان

نمیخواستم از جمله دوستانی باشم که خبر برنده نشدن لاتاری رو بهتون بدم ولی حیف که مجبورم بگم من هم از اون دسته آدمهایی هستم که امسال برای بار دوم برنده نشدن با اینکه ناراحت شدم ولی ناامید نشدم و حتما قسمت ما این بوده و انشالله که سال بعد هم بشه شرکت کنیم

از همه دوستانی که در این سایت در امر اطلاع رسانی زحمت میکشن تشکر میکنم
تشکر کنندگان: usa.lover ، vahidansari ، hvm ، zara man ، msar
سلام دوستان خوبم
ما هم 2012 هی شدیم .فکر کنم آنقدر بمونم که 7 ستاره شوم در این روزهای گرم تابستان آب خنک بخورید که درمان هردردیه .

سال نو مبارك
http://vahidpottery.persianblog.ir
تشکر کنندگان: usa.lover ، zara man ، mehran61 ، msar
با درود فراوان به همه دوستان

پاسخی برای من: HAS NOT BEEN SELECTED

ای "2012 Diversity Visa Lottery" ی عزیز،
به من فرصت بده باز از سر نو، دچار تو گرفتار تو باشم ...
تشکر کنندگان: usa.lover ، zara man ، paolo ، msar
سلام دوستان من از سایت چک کردم برنده شدم اما هنوز هیچ نامه‌ای نگرفتم،این سایت هم که اینقدر مسخره است نه اسمی نه شماره‌ای بالای اسم نمیزنه آدم خیالش راحت بشه به نظرتون چقدر احتمال هست درست باشه؟Cool
ممنونSad
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
دریافت ویزا:یک ضرب Cool
تشکر کنندگان: usa.lover ، zara man ، paolo ، nojanarabi ، msar
(2010-07-11 ساعت 12:34)farnaz82 نوشته:  سلام دوستان من از سایت چک کردم برنده شدم اما هنوز هیچ نامه‌ای نگرفتم،این سایت هم که اینقدر مسخره است نه اسمی نه شماره‌ای بالای اسم نمیزنه آدم خیالش راحت بشه به نظرتون چقدر احتمال هست درست باشه؟Cool
ممنونSad

اگر زده که شما انتخاب شدین پس انتخاب شدین - تا اول اگوست صبر کن و بعد از اون اگر نامه نیومد بهشون ایمیل بزن بگو برات ایمیل کنن و از الان نحوه تکمیل فرمهای 230 و 122 رو شروع کن تا وقتی شماره کیس رو فهمیدی بقیه کارها رو انجا داد باشی - به فرمهای حوه تکمیل 230 و 122 مراجعه کنید
تشکر کنندگان: farnaz82 ، majid57 ، msar
سلام

منم تو سايت ديدم كه آره برنده شدم ولي هنوز نانه اي برام ارسال نشده مي خوام ببينم كه خيلي طول مي كشه تا نامه بياد؟
راستي كسي ميتونه راهنمايي كنه كه اگه تا 1 اگوست نامه نيومد چه متني براي kcc ميل كنم؟
2011AS14706

[font=Times New Roman]باور روز برای گذر از شب کافیســـــــــت.....[/font]

به امید فردا
تشکر کنندگان: paolo ، msar
(2010-07-11 ساعت 13:23)saint نوشته:  
(2010-07-11 ساعت 12:34)farnaz82 نوشته:  سلام دوستان من از سایت چک کردم برنده شدم اما هنوز هیچ نامه‌ای نگرفتم،این سایت هم که اینقدر مسخره است نه اسمی نه شماره‌ای بالای اسم نمیزنه آدم خیالش راحت بشه به نظرتون چقدر احتمال هست درست باشه؟Cool
ممنونSad

اگر زده که شما انتخاب شدین پس انتخاب شدین - تا اول اگوست صبر کن و بعد از اون اگر نامه نیومد بهشون ایمیل بزن بگو برات ایمیل کنن و از الان نحوه تکمیل فرمهای 230 و 122 رو شروع کن تا وقتی شماره کیس رو فهمیدی بقیه کارها رو انجا داد باشی - به فرمهای حوه تکمیل 230 و 122 مراجعه کنید

خیلی‌ ازتون ممنونم من ایران نیستم مالزی هستم و تعجبم چطور هنوز نامه را دریافت نکردم،خیلی‌ اضطراب دارم حالا که قبول شدم،هر چند اولش همین جوری اسم نوشتم باور نمیکردم اصلا بشهBig Grin بار دووومم بود،به هر حال که خیلی‌ ممنونم از پاسختونRolleyes
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
دریافت ویزا:یک ضرب Cool
تشکر کنندگان: usa.lover ، zara man ، lorecance ، msar
Dear Selectee,

Based on the information and confirmation number provided, you should have received a letter by mail from the United States Department of State’s Kentucky Consular Center (KCC) notifying you that your Diversity Visa entry was selected in the DV-2011 lottery.
If you have not yet received your selectee letter, please do not contact KCC until after August 1, 2010. International mail delivery delays of one month or more are normal. KCC will not respond to questions they receive before August 1, 2010 regarding non-receipt of selectee letters. If you still have not received your selectee letter by August 1, 2010, however, you may contact KCC by email at kccdv@state.gov
2011AS14706

[font=Times New Roman]باور روز برای گذر از شب کافیســـــــــت.....[/font]

به امید فردا
تشکر کنندگان: usa.lover ، zara man ، msar
من يه سوال داشتم اونم اينه كه واقعاً KCC با Email نامه رو براي اونايي كه نامشونو دريافت نكردن مي فرسته يا دوباره آدرس مي خواد يا ديگه كلن نمي فرسته؟
بدم اينكه تا كي زمان هست كه نامه ها بياد؟تا آخر چه ماهي ؟
لطفاً من رو راهنمايي كنيد ممنونتون مي شم.Cool
کیس نامبر: 2011AS38xxx
كنسولگري : آنكارا
تاریخ دریافت نامه قبولی : March 2011 اي ميل
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: َAugust 2010
تاریخ دریافت نامه دوم : June 2011
تاریخ مصاحبه : August-10, 2011
تاریخ دریافت ویزا : 12 آگوست
تاریخ ورود به آمریکا: ۷ اکتبر ۲۰۱۱
ایالت : Kentacky- (Louisville
تشکر کنندگان: msar
ميشه بژرسم كه شما با چه شماره اي تماس گرفتين و فهميدين كه حتما قبول شدين؟آخه برا من تو سايت زده كه قبول شدي ولي هنوز نامه اي نيومده
کیس نامبر: 2011AS38xxx
كنسولگري : آنكارا
تاریخ دریافت نامه قبولی : March 2011 اي ميل
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: َAugust 2010
تاریخ دریافت نامه دوم : June 2011
تاریخ مصاحبه : August-10, 2011
تاریخ دریافت ویزا : 12 آگوست
تاریخ ورود به آمریکا: ۷ اکتبر ۲۰۱۱
ایالت : Kentacky- (Louisville
سلام بچه ها
می شه یکم توضیح بدین این آتاری یا لاتاری چیه؟ p: شاید بخت با ما یار بود. از راه پناهندگی که نشد حداقل شاید با لاتاری بردیم...
هنوزم میشه واسه 2011 ثبت نام کرد یا باید وایسم واسه 2012؟ و شرایط ثبت بامش چیه. اگه کسی تخصص داره بگه چون من شرایطم اثتثناییه... چندتا سوال دارم.
شرایط استثنایی عزیز واستا تا مهر ماه که برای 2012 ثبت نام جدید شروع بشه!
جوابش هم سال دیگه تیر ماه میاد!
پس شما منتظر این نباش، برو دنبال زندگی ات! از راه پناهندگی، دانشجویی یا هر طور دیگه!
چون شانسش اینقدر کمه که میتونم بگم، همش سر کاریه!
تشکر کنندگان: zara man ، msar
(2010-07-21 ساعت 00:45)dani_dsgnr نوشته:  سلام بچه ها
می شه یکم توضیح بدین این آتاری یا لاتاری چیه؟ p: شاید بخت با ما یار بود. از راه پناهندگی که نشد حداقل شاید با لاتاری بردیم...
هنوزم میشه واسه 2011 ثبت نام کرد یا باید وایسم واسه 2012؟ و شرایط ثبت بامش چیه. اگه کسی تخصص داره بگه چون من شرایطم اثتثناییه... چندتا سوال دارم.

داداش گلم اگه قصد رفتن داری همه راهها رو به غیر از پ.ن.ا.ه.ن.د.گ.ی امتحان کن اگه هیچ راهی پیدا نکردی و احساس کردی که جونت در خطره در نهایت این راهم امتحان کن چون دیگه چاره ای نیست.
بهت پیشنهاد میکنم که سایتو خوب مطالعه کنی چون جواب خیلی از سوالاتت همین جاست.موفق باشی
تشکر کنندگان: lorecance ، msar
سلام
فکر کنم نامه ها از سوید میاد اره!؟ یعنی اگه ادرسی در سوید بدیم بهتر؟
بی شک جهان را به عشق کسی افریده اند
چون من که افریده ام از عشق جهانی برای تو
سلام دوستان
كسي هست تاحالا تو سايت بگه قبول نشدي و حالا بگه قبول شدي و نامه هم نگرفته باشه راستي سايت درست شد يا نه

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان