کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ارسال اصل مدارك به NVC
(2015-10-27 ساعت 15:23)مهسا20132013 نوشته:  کیس f4 هستیم ماه june . دوماهه که مدارک را برای nvc فرستادیم اما هنوز کم و کسری را اعلام نکردند و نامه completed هم دریافت نکردیم ماه پیش تماس گرفتیم گفتند سرمون شلوغه یه ماهه دیگه اضافه می شه .حالا ماهه دوم هم امروز تمام می شه و هنوز خبری نیست .حقیقت دلنگرانم . فقط همون اول یه نامه زدن که مدارک رو دریافت کردیم. به نظرشما چی شده؟

بالاخره بعد از 62 روز nvc منت بر سرما گذاشتند و نامه دادند و البته کپی شناسنامه پتیشنر جانمان کم بوده که گفتند برایمان ارسال کنید البته دو اپشن گذاشتند یکی در روز مصاحبه تحویل دهید و یکی اینکه با کاور شیتی که براتون گذاشتیم ارسال کنید اما در ادامه نامه نوشته ما شما را هلد گذاشتیم تا مدرک را ارسال کنید بعداز 30 روز که بررسی محدد کردیم برای مرحله بعدی به شما اطلاع می دهیم.
آنوقت اسمی از مدرکی که خودمان فراموش کردیم بگذاریم(گواهی عدم سوپیشینه کانادای همسر) را اصلا بهش اشاره نکردند.
یه سئوال دارم مگه همراه مدارک پتیشنر مدارک اپلیکنت را هم چک نمی کنند؟ چرا از ما گواهی عدم سوپیشینه کانادا را نخواستند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-10-31 ساعت 09:16)مهسا20132013 نوشته:  
(2015-10-27 ساعت 15:23)مهسا20132013 نوشته:  کیس f4 هستیم ماه june . دوماهه که مدارک را برای nvc فرستادیم اما هنوز کم و کسری را اعلام نکردند و نامه completed هم دریافت نکردیم ماه پیش تماس گرفتیم گفتند سرمون شلوغه یه ماهه دیگه اضافه می شه .حالا ماهه دوم هم امروز تمام می شه و هنوز خبری نیست .حقیقت دلنگرانم . فقط همون اول یه نامه زدن که مدارک رو دریافت کردیم. به نظرشما چی شده؟

بالاخره بعد از 62 روز nvc منت بر سرما گذاشتند و نامه دادند و البته کپی شناسنامه پتیشنر جانمان کم بوده که گفتند برایمان ارسال کنید البته دو اپشن گذاشتند یکی در روز مصاحبه تحویل دهید و یکی اینکه با کاور شیتی که براتون گذاشتیم ارسال کنید اما در ادامه نامه نوشته ما شما را هلد گذاشتیم تا مدرک را ارسال کنید بعداز 30 روز که بررسی محدد کردیم برای مرحله بعدی به شما اطلاع می دهیم.
آنوقت اسمی از مدرکی که خودمان فراموش کردیم بگذاریم(گواهی عدم سوپیشینه کانادای همسر) را اصلا بهش اشاره نکردند.
یه سئوال دارم مگه همراه مدارک پتیشنر مدارک اپلیکنت را هم چک نمی کنند؟ چرا از ما گواهی عدم سوپیشینه کانادا را نخواستند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با سلام
من واقعا موندم توی این NVC چه خبره!
واسه من حدود 50 روز پیش ایمیل دادن که مدارکم کامل هست
بعد 2-3 روز پیش ایمیل دادن و کپی برگه مالیاتی از اسپانسر من ( که قبلا هم واسشون فرستادیم ) رو کسری اعلام کردن!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: mshirali1981
(2015-11-20 ساعت 09:41)Amrika نوشته:  

با سلام
بعد ۲-۳ روز پیش ایمیل دادن و کپی برگه مالیاتی از اسپانسر من ( که قبلا هم واسشون فرستادیم ) رو کسری اعلام کردن!!!

چرا 50 روز معمولا اگر بیش از 30 روز ایمیل نزدن بدون مدارکت ناقص بوده . یه سوال . گواهی عدم سو پیشینه اجباری نیست واسه ایرانیا ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-11-20 ساعت 11:44)mshirali1981 نوشته:  
(2015-11-20 ساعت 09:41)Amrika نوشته:  

با سلام
بعد ۲-۳ روز پیش ایمیل دادن و کپی برگه مالیاتی از اسپانسر من ( که قبلا هم واسشون فرستادیم ) رو کسری اعلام کردن!!!

چرا 50 روز معمولا اگر بیش از 30 روز ایمیل نزدن بدون مدارکت ناقص بوده . یه سوال . گواهی عدم سو پیشینه اجباری نیست واسه ایرانیا ؟

سلام
من نگفتم 50 روز بعد از ارسال مدارک! گفتم 50 روز پیش!
بعد از حدود 28 روز از ارسال مدارک، ایمیل کامپلیت واسم اومد
و حدود باز یکماه بعدش ایمیل اومد و نواقص جزئی رو اعلام کردن
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام به دوستان عزیز
من مدارکم را برای NVC حدودا یک ماه پیش پست کردم ولی هیچ خبری نشده ،حدودا چقدر طول میکشد که مدارک برسی شود .کتگوری f2b
سپاس
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-01-03 ساعت 12:11)padi2015 نوشته:  با سلام به دوستان عزیز
من مدارکم را برای NVC حدودا یک ماه پیش پست کردم ولی هیچ خبری نشده ،حدودا چقدر طول میکشد که مدارک برسی شود .کتگوری f2b
سپاس

با سلام
طبق نامه رسید مدارک و بررسی آنها سی روز . ولی تا دو ماه هم طول کشیده. برای من بعد از سه بار کسری مدارک ( ارسال مجدد مدارک قبلی و درخواست مدارک جدید) بعد از حدود پنجاه روز نامه کامپلیت ارسال شد . و منتظر تاریخ مصاحبه هستم . نگران نباشید .

کیس F4
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-01-03 ساعت 12:36)mrb نوشته:  
(2016-01-03 ساعت 12:11)padi2015 نوشته:  با سلام به دوستان عزیز
سپاس

با سلام
طبق نامه رسید مدارک و بررسی آنها سی روز . ولی تا دو ماه هم طول کشیده. برای من بعد از سه بار کسری مدارک ( ارسال مجدد مدارک قبلی و درخواست مدارک جدید) بعد از حدود پنجاه روز نامه کامپلیت ارسال شد . و منتظر تاریخ مصاحبه هستم . نگران نباشید .

کیس F4

من هردفعه به NVC مکاتبه کردم زیر 40 روز جواب ندادند... توی سفارت آفیسر بهم میگفت بالاخره از دست NVC نجات پیدا کردی!!
F2B
PD: 17 OCT 08
Approved: 12 NOV 09
Case Number: LND2015XXXX
Welcome Letter: 17 FEB 15
Completion Letter: 15 Oct 15
Interview Letter: 23 Oct 15
Interview Date: 22 Dec 15
(Administrative Processing (Missing Document
Updates: 23 Dec 2015 - 20 Jan 2016 - 25 Jan 2016
Issued: 26 Jan 2016
PRC: 24 Feb 2016
-----------
Citizenship Early Filing Application Date: 26 Nov 2020
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان مدارک ما بعد از دوبار ارسال نامه برمون دادند که به زودی وقت مصاحبه اعلام می کنیم .این یعنی نامه کامپلیت کیسه.
دوستان نامه ما عنوانش کامپلیت کیس نبودها . فقط نوشته بود مدارکی که نیاز بود به ما رسیده منتظر وقت سفارت باشید به زودی به شما اعلام می کنیم . تا لحظه صدور ویزا هم لطفا چیزی نفروشید کارتون رو هم ترک نکنید. برای شما هم همین اومده آیا؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-01-04 ساعت 12:54)مهسا20132013 نوشته:  دوستان مدارک ما بعد از دوبار ارسال نامه برمون دادند که به زودی وقت مصاحبه اعلام می کنیم .این یعنی نامه کامپلیت کیسه.
دوستان نامه ما عنوانش کامپلیت کیس نبودها . فقط نوشته بود مدارکی که نیاز بود به ما رسیده منتظر وقت سفارت باشید به زودی به شما اعلام می کنیم . تا لحظه صدور ویزا هم لطفا چیزی نفروشید کارتون رو هم ترک نکنید. برای شما هم همین اومده آیا؟

بله همونه
پاسخ
تشکر کنندگان: shahram es ، مهسا20132013
دوستان یه سئوال دیگه
نامه کامپلیت که میاد .مگه نباید تو سایتشون هم عبارت کامپلیتد رو در قسمت مدارک بزنن؟؟؟؟؟ واسه ما ناممون اومده اما هنوز تو سایت قسمت مدارکN/A نوشته . باید بهشون اطلاع بدیم؟؟؟؟؟
ممنون از وقتی که می زارید
پاسخ
تشکر کنندگان: shahram es
(2016-01-05 ساعت 10:18)مهسا20132013 نوشته:  دوستان یه سئوال دیگه
نامه کامپلیت که میاد .مگه نباید تو سایتشون هم عبارت کامپلیتد رو در قسمت مدارک بزنن؟؟؟؟؟ واسه ما ناممون اومده اما هنوز تو سایت قسمت مدارکN/A نوشته . باید بهشون اطلاع بدیم؟؟؟؟؟
ممنون از وقتی که می زارید

خیر... به اون کاری نداشته باشید، همینطور می مونه... انشالله بزودی نامه مصاحبه رو بگیرید.
F2B
PD: 17 OCT 08
Approved: 12 NOV 09
Case Number: LND2015XXXX
Welcome Letter: 17 FEB 15
Completion Letter: 15 Oct 15
Interview Letter: 23 Oct 15
Interview Date: 22 Dec 15
(Administrative Processing (Missing Document
Updates: 23 Dec 2015 - 20 Jan 2016 - 25 Jan 2016
Issued: 26 Jan 2016
PRC: 24 Feb 2016
-----------
Citizenship Early Filing Application Date: 26 Nov 2020
پاسخ
تشکر کنندگان: مهسا20132013 ، shahram es
سلام و عرضه ادب به دوستان یک سول داشتم دیروز از نوک نامه به دستم رسید برای پرداخت ۱۲۰ دلار مدارکی که از من خواسته بود یکیش فرم w2و فرم مالیات و درامد پدرم .
ولی‌ ۲ ساله پدرم تو آمریکا زندگی‌ نمکنه و فرم مالیات پر نکرده  و اسپانسر هم نمیتونه بشه آیا برادرم میتواند اسپانسر بشه و ایشون مدارک مالیات و درامد خودشو جائی‌ پدرم ارائه کنه  کیس ما f3   2010
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام
لطفا من رو راهنمایی کنید با توجه به اطلاعات زیر در چه مرحله ای هستم( لازم به ذکراست مرحله صبر رو می دونم):

(F4)اقدام از طریق خواهر سال 2010
24 دسامبر 2014 اولین نامه با شماره پرونده : WAC 10##########
29 سپتامبر 2015 نامه ای آمد که در اون خواسته شده آدرس دقیقم رو اعلام کنم : ...old or bad mailing address
و همچنین کیس نامبر من رو هم اعلام کردن ANK2014#######
ما آدرس پستی دقیق رو هم ارسال کردیم و حالا باید چه اتفاقی تا چند سال آینده بیافته؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
من چند تا سوال در مورد مدارک مالی (FORM I-864) و CIVIL DOCUMENTS دارم. ممنون میشم کمکم کنید
از آنجاییکه اسپانسر من خواهرمه ولی پتیشنر پدرم هستن که فرم I-130   رو برای من  پر کردن،آیا خواهرم باید فرم I-864 EZ  رو تکمیل کنه یا I-864 ؟  ضمنا آیا مدارک CIVIL DOCUMENTS غیر از ترجمه شناسنامه، معافیت ، عکس ، پاسپورت، و عدم سوئپیشینه چیز دیگری هم لازمه؟

پیشاپیش از کمک همه دوستان تشکر میکنم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-02-01 ساعت 12:19)wdgco نوشته:  با سلام
لطفا من رو راهنمایی کنید با توجه به اطلاعات زیر در چه مرحله ای هستم( لازم به ذکراست مرحله صبر رو می دونم):

(F4)اقدام از طریق خواهر سال 2010
24 دسامبر 2014 اولین نامه با شماره پرونده : WAC 10##########
29 سپتامبر 2015 نامه ای آمد که در اون خواسته شده آدرس دقیقم رو اعلام کنم : ...old or bad mailing address
و همچنین کیس نامبر من رو هم اعلام کردن ANK2014#######
ما آدرس پستی دقیق رو هم ارسال کردیم و حالا باید چه اتفاقی تا چند سال آینده بیافته؟؟؟؟

دوست عزیز شما باید ویزا بولتن(WWW.USCIS.GOV) رو برای گروه f4 هر ماه چک کنین و هر وقت تاریخ درج شده در بولتن از  PRIORITY DATE که در مورد شما تاریخی از سال  2010 میباشد رو رد کرد اونوقت از NVC نامه ای برای شروع کارهای اخذ ویزا دریافت میکنین
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان