کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ارسال اصل مدارك به NVC
(2016-02-14 ساعت 14:49)رضا - ک نوشته:  من چند تا سوال در مورد مدارک مالی (FORM I-864) و CIVIL DOCUMENTS دارم. ممنون میشم کمکم کنید
از آنجاییکه اسپانسر من خواهرمه ولی پتیشنر پدرم هستن که فرم I-130   رو برای من  پر کردن،آیا خواهرم باید فرم I-864 EZ  رو تکمیل کنه یا I-864 ؟  ضمنا آیا مدارک CIVIL DOCUMENTS غیر از ترجمه شناسنامه، معافیت ، عکس ، پاسپورت، و عدم سوئپیشینه چیز دیگری هم لازمه؟

پیشاپیش از کمک همه دوستان تشکر میکنم
دوستان لطفا راهنماییم کنین

ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-02-16 ساعت 10:35)رضا - ک نوشته:  
(2016-02-14 ساعت 14:49)رضا - ک نوشته:  من چند تا سوال در مورد مدارک مالی (FORM I-864) و CIVIL DOCUMENTS دارم. ممنون میشم کمکم کنید
از آنجاییکه اسپانسر من خواهرمه ولی پتیشنر پدرم هستن که فرم I-130   رو برای من  پر کردن،آیا خواهرم باید فرم I-864 EZ  رو تکمیل کنه یا I-864 ؟  ضمنا آیا مدارک CIVIL DOCUMENTS غیر از ترجمه شناسنامه، معافیت ، عکس ، پاسپورت، و عدم سوئپیشینه چیز دیگری هم

سلام،
شما كيستون شبيه كيس منه .همون فرم  864 -i رو هم بايد پدرتون و خواهرتون پر كنن.اگر درامد پدرتون صفره فرم رو پر ميكنه و از سوشال سكيوريتي يه نامه ميگيره كه درآمد نداره و ضميمه مدارك ميكنيد و خواهرتون بعنوان اسپانسر فرم رو پر ميكنه.
سوء سابقه و عكس لازم نيست .
موفق باشيد.
پرونده: F3
تاريخ اپلاي: 2004 Sep
شماره كيس:***ANK201056

مصاحبه : 4Aug 2016

پاسخ
تشکر کنندگان: amir2640 ، رضا - ک ، maymary1220 ، dreamer60
(2016-02-16 ساعت 21:11)واهيك آقاجاني نوشته:  
(2016-02-16 ساعت 10:35)رضا - ک نوشته:  
از آنجاییکه اسپانسر من خواهرمه ولی پتیشنر پدرم هستن که فرم I-130   رو برای من  پر کردن،آیا خواهرم باید فرم I-864 EZ  رو تکمیل کنه یا I-864 ؟  ضمنا آیا مدارک CIVIL DOCUMENTS غیر از ترجمه شناسنامه، معافیت ، عکس ، پاسپورت، و عدم سوئپیشینه چیز دیگری هم

سلام،
شما كيستون شبيه كيس منه .همون فرم  864 -i رو هم بايد پدرتون و خواهرتون پر كنن.اگر درامد پدرتون صفره فرم رو پر ميكنه و از سوشال سكيوريتي يه نامه ميگيره كه درآمد نداره و ضميمه مدارك ميكنيد و خواهرتون بعنوان اسپانسر فرم رو پر ميكنه.
سوء سابقه و عكس لازم نيست .
موفق باشيد.
ممنونم دوست عزیز

دیروز خواهرم میگفت تو برگه های مالیاتی خواهرم اسم مادر و پدرم هم هست که البته من متوجه کنظورش نشدم. آیا همون کافیه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام

دوستان چند سوال دارم در مورد مدارک ارسالی به ‎NVC:‎

1- آیا نیاز هستش مدارکی مانند مدرک تحصیلی یا سوابق کاری که در ‎Visa Application Form‎ اعلام کردیم رو همراه با ‎Supporting Document‎ ها همزمان ارسال کنیم ؟
2- اسپانسر من تا چند هفته دیگه میاد ایران و مدارک مورد نیاز رو برام میاره. آیا اشکالی داره که ‎Financial Documents‎ و ‎Supporting Documents‎ رو مستقیما داخل یک پکیج مستقیما از ایران به ‎NVC‎ ارسال کنم؟
3- مدارک مورد نیاز ‎Financial Documents‎ حتما بایستی ‎Notarize‎ باشن ؟

با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-02-17 ساعت 10:21)رضا - ک نوشته:  
(2016-02-16 ساعت 21:11)واهيك آقاجاني نوشته:  
ممنونم دوست عزیز

دیروز خواهرم میگفت تو برگه های مالیاتی خواهرم اسم مادر و پدرم هم هست که البته من متوجه کنظورش نشدم. آیا همون کافیه؟

منظور خواهرتون اينه كه چون والدينتون شاغل نيستن خواهرتون در تمس ريترن اونها رو اصطلاحا كليم ميكنن. و اين مساله ربطي به اون سوال شما نداره . همون توري كه واهيك عزيز گفتن پدرتون يك فرم و اسپانسر ديگرتون ( جوينت ) كه زاهرا خواهرتون هستن هم يك فرم پر ميكنن . و يك نامه به اسم پدر ميدين كه ايشون شاغل تيستن و درامدي ندارن و خواهرتون رو به عنوان جوينت اسپانسر معرفي بكنن
روال كلي پرونده من اينجاست.
این خانه قشنگ است ولی خانه من نیست  
این خاک چه زیباست ولی خاک وطن نیست

در صورت داشتن سوال مهمي ميتونيد برام پيام بگذارين ، قول ميدم شايد يه كم دير ولي حتما جواب بدم Tongue
پاسخ
تشکر کنندگان: واهیک آقاجانی ، hosseinkht
(2016-04-06 ساعت 12:58)amir_esp نوشته:  با سلام

1- آیا نیاز هستش مدارکی مانند مدرک تحصیلی یا سوابق کاری که در ‎Visa Application Form‎ اعلام کردیم رو همراه با ‎Supporting Document‎ ها همزمان ارسال کنیم ؟
2- اسپانسر من تا چند هفته دیگه میاد ایران و مدارک مورد نیاز رو برام میاره. آیا اشکالی داره که ‎Financial Documents‎ و ‎Supporting Documents‎ رو مستقیما داخل یک پکیج مستقیما از ایران به ‎NVC‎ ارسال کنم؟

با تشکر

سلام به ترتيب جواب ميدم -
١- خير نيازي نيست
٢- بهتره قبل از ايران اومدت زحمت پستش رو تو خود امريكا بكشن ... صرفا بابت صرفه جويي از زمان
٣- سوالتون خيلي كلي هست . دقيق تر بگين اگه ميشه .

در صورت داشتن سوال مهمي ميتونيد برام پيام بگذارين ، قول ميدم شايد يه كم دير ولي حتما جواب بدم Tongue
پاسخ
تشکر کنندگان: واهیک آقاجانی ، amir_esp
(2016-04-13 ساعت 02:43)dreamer60 نوشته:  
(2016-04-06 ساعت 12:58)amir_esp نوشته:  با سلام

با تشکر

سلام به ترتيب جواب ميدم -
١- خير نيازي نيست
٢- بهتره قبل از ايران اومدت زحمت پستش رو تو خود امريكا بكشن ... صرفا بابت صرفه جويي از زمان
٣- سوالتون خيلي كلي هست . دقيق تر بگين اگه ميشه .

سلام
ممنون از پاسختون.
منظورم از سوال سوم نوتورایز کردن فرم ها و مدارکی هست که که اسپانسر آماده میکنه مثل I-864 و اینکه این مدارک در صورتی که نوتورایز شده باشن بایستی اصلش رو به NVC ارسال کرد یا نسخه کپی شدش رو ؟

باتشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:
عرض كنم كه باز هم به صورت دقيق نفرموديد چه مداركي مد نظرتون هست . البته در مورد فرم ٨٦٤ عرض كنم حتمت اصل فرم به اضافه امضاي اسپانسر لازمه .

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-04-18 ساعت 08:53)dreamer60 نوشته:  عرض كنم كه باز هم به صورت دقيق نفرموديد چه مداركي مد نظرتون هست . البته در مورد فرم ٨٦٤ عرض كنم حتمت اصل فرم به اضافه امضاي اسپانسر لازمه .

سلام

با عرض شرمندگی. منظورم مدارک زیر هستند که آیا بایستی اصلشون که نوتورایز شدن رو بفرستم یا کپی رو؟
1) IRS TAX Transcript
2) Evidence of Income
3) I-864
4) W2
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام فرم DS-260 کامل شده چه مدارکی باید ارسال و ترجمه کدام مدارک الزاما بایستی ضمیمه شود .
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-04-24 ساعت 12:56)amir_esp نوشته:  
(2016-04-18 ساعت 08:53)dreamer60 نوشته:  عرض كنم كه باز هم به صورت دقيق نفرموديد چه مداركي مد نظرتون هست . البته در مورد فرم ٨٦٤ عرض كنم حتمت اصل فرم به اضافه امضاي اسپانسر لازمه .

سلام

با عرض شرمندگی. منظورم مدارک زیر هستند که آیا بایستی اصلشون که نوتورایز شدن رو بفرستم یا کپی رو؟
1) IRS TAX Transcript
2) Evidence of Income
3) I-864
4) W2
مورد يك دو و سه ميتونن كپي باشه و مورد ٣ بايد اوريجينال باشه ( به خاطر امضاي اسپانسر )

پاسخ
تشکر کنندگان: amir_esp
سلام،

بعد از تکمیل و ارسال فرم DS-260 و تایید ان یک DOCUMENT COVR SHEET برام فرستادند که کیس نامبر و بارکد داره و نوشته شده که :
Please attach this page to the front of the document for this case and mail to
و بعد ادرس NVS
سوال من اینه که ایا باید یک کپی از این صفحه دارای بارکد رو روی مدارک بگذارم داخل پاکت حاوی مدارک و بفرستم برای NVC؟
و اینکه آیا باید کیس نامبرم رو روی پاکت بنویسم یا نه؟
سپاسگزارم اگر راهنمایی بفرمایید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-05 ساعت 03:34)nice نوشته:  سلام،

بعد از تکمیل و ارسال فرم DS-260 و تایید ان یک DOCUMENT COVR SHEET برام فرستادند که کیس نامبر و بارکد داره و نوشته شده که :
Please attach this page to the front of the document for this case and mail to
و بعد ادرس NVS
سوال من اینه که ایا باید یک کپی از این صفحه دارای بارکد رو روی مدارک بگذارم داخل پاکت حاوی مدارک و بفرستم برای NVC؟
و اینکه آیا باید کیس نامبرم رو روی پاکت بنویسم یا نه؟
سپاسگزارم اگر راهنمایی بفرمایید

کاور شیت به همراه چک لیست مدارک که در ستونهای مربوطه علامت ضربدر میزنید حتما باید روی مدارک گذاشته شود. در مورد کیس نامبر روی پاکت الان به خاطر ندارم .
f4
sep2003
کیس :ANK2009

پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام

دوستان گرامی

1. nvc اصل فرم امضا شده ی ساپورت مالی رو میخواهد. آیا 2 بار باید پر و امضا بشه که اصلش رو هم به سفارت هم به nvc بدم؟ یا اینکه اصلش رو به nvc و کپی فرم به سفارت داده میشه؟

2. جدول دوم ویزا بولتن یعنی ارسال مدارک برای من این ماه اعلام شده ولی وقتی ایمیل میزنم به nvc میگن آماده ایم اما به زودی مدارک خواهیم خواست و هنوز میگن ما تا نخواستیم چیزی نفرستید. از طرفی میترسم joint sponsor برای مسافرت کاری مدتی از خاک آمریکا بره. میتونم از همین حالا فرم ساپورت مالی 864 رو بگم اونجا پر و امضا کنه یا اینکه اینا فرم های ساپورت مالی که میدن روشون بارکد یا کیس نامبر مخصوص برای هر فرد داره؟؟

با تشکر فراوان
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-20 ساعت 10:07)federer نوشته:  با سلام

دوستان گرامی

1. nvc اصل فرم امضا شده ی ساپورت مالی رو میخواهد. آیا 2 بار باید پر و امضا بشه که اصلش رو هم به سفارت هم به nvc بدم؟ یا اینکه اصلش رو به nvc و کپی فرم به سفارت داده میشه؟

2. جدول دوم ویزا بولتن یعنی ارسال مدارک برای من این ماه اعلام شده ولی وقتی ایمیل میزنم به  nvc میگن آماده ایم اما به زودی مدارک خواهیم خواست و هنوز میگن ما تا نخواستیم چیزی نفرستید. از طرفی میترسم joint sponsor برای مسافرت کاری مدتی از خاک آمریکا بره. میتونم از همین حالا فرم ساپورت مالی 864 رو بگم اونجا پر و امضا کنه یا اینکه اینا فرم های ساپورت مالی که میدن روشون بارکد یا کیس نامبر مخصوص برای هر فرد داره؟؟

با تشکر فراوان

right now talk to joint sponsor in order to fill out I864 belong to the 2015 tax year, if you have it already, just get 2 original copies , this i864 form is valid until 2016 tax year on April 2017, good luck
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان