کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آزمایشهای پزشکی
(2016-01-02 ساعت 16:27)مهسا20132013 نوشته:  دوستان سلام وقتتون بخیر
ما تازه نامه کامپلیت کیس رو دریافت کردیم و نوشتند که به زودی تاریخ مصاحبه را به ما اعلام می کنند حالا چند سئوال دارم که ممنون می شم جواب بدین.
1- معمولا چقدر طول می کشه تا تاریخ مصاحبه را اعلام کنن(ماه یک تا دو ماه دیگه کارنت می شیم)
2- از زمان اعلام تاریخ مصاحبه تا زمان مصاحبه معمولا چند روز طول می کشه؟
3- واسه کارت واکسن و تزریق واکسنها کی باید اقدام شه؟
4- با اتوجه به این که همسرم از سربازی معافه و کار دولتی نداره و خودم هم بخش خصوصی هستم اف بی ای چک معمولا چقدر طول می کشه . گروه f4 هستیم
ممنون از این که وقت می زارید

در مورد من nvc case complete در اكتبر، اعلام تاريخ مصاحبه همزمان با current شدن در visa bulletin در دسامبر و تاريخ مصاحبه در فوريه
در مورد زمان طول كشيدن اف بي اي چك هيچ كس نمي دونه كاملا شانسيه
براي واكسن ها سه چار ماه قبل از مصاحبه شروع به زدن كنيد
پاسخ
تشکر کنندگان: مهسا20132013 ، alireza88 ، alibabax
من 13 روز پیش case complete رو دریافت کردم.
چند سوال داشتم از خدمتتون:
1-برای شما چند وقت بعد از زمان case complete نامه مصاحبه اومد.
2- تاریخ مصاحبه چند روز بعد از نامه دعوت به مصاحبه بود.
3-واسکن های چند مرحله ای (MMR و هپاتیت) اگر یک مرحله اش رو الان بزنیم.مرحله دومش بیفته روز مصاحبه کل هزینه واکسن رو می گیرند. یا فقط اون مرحله به خصوص رو.
4-ببخشید سوالام زیاد شد.تو فروم نوشته شده بود.که.1 ماه قبل از تاریخ مصاحبه واکسن نزنیم.مثلا : اگه من نوبت دوم واکسن MMR یا هپاتیتB چند روز قبل مصاحبه باشه و ایران بزنم.مشکلی پیش میاد.یاد؟
ANKARA CAT = F4
Priority date = 3/10/2002    
approval date = 1/19/2010  
weelcome letter=03/23/2015
case complete=12/23/2015
interview date=21/03/2016
OR date =15/07/2016
ISSUED =19/07/2016
Cool Shy
پاسخ
تشکر کنندگان:
ما تازه  نامه  کامپلیت کیس رو دریافت کردیم و نوشتند که به زودی تاریخ مصاحبه را به ما اعلام  می کنند حالا چند سئوال دارم که ممنون می شم جواب بدین.
1- معمولا چقدر طول می کشه تا تاریخ مصاحبه را اعلام کنن(ماه یک تا دو ماه دیگه کارنت می شیم)
3-  واسه کارت واکسن و تزریق واکسنها کی باید اقدام شه؟
4- با اتوجه به این که همسرم از سربازی معافه و کار دولتی نداره و خودم هم بخش خصوصی هستم  اف بی ای چک  معمولا چقدر طول می کشه . گروه f4  هستیم
ممنون از  این که وقت می زارید

محل مصاحبتون کجاست ؟ همچنین priority date ؟

کیس ما هم حدودا 14 روز پیش کاملیت شد منتظر زمان مصاحبه هستیم که فک کنم اواخر این ماه یا اوایل feb نامه مصاحبه به دستمون برسه .

case complete :06/jan/2016
priority date : 22/nov/2002
F4
abu dhabi ) interview date : march 2016 )
updates : 7march ,  8 march 01, 02  ,  30 march update koli , 16 march 02 , 19 march update koli va or shodane nafare 02
waiting for clearance
Or 30 augest
Clear on 11 oct
!God is with us!
پاسخ
تشکر کنندگان: mshirali1981
با سلام.من پیروز رفتم پاستور برای واکسن های مورد نیاز.من مادرم 59 و پدرم 68 سالش هست.چند نکته راجع به صدور کارت برای متقاضیان را روی درش زده بود که من تالا تو هیچ فرومی ندیده بودم.
1- واکسن پنوموکوک برای افراد بالای 59 سال باید زده شود.(مادر من 59 سالش هست باید بزنه؟)
2-واکسن MMR برای افراد متولد 1957 به بعد (پدر من قبل از این تاریخ به دنیا اومده یعنی نباید بزنه؟)
ANKARA CAT = F4
Priority date = 3/10/2002    
approval date = 1/19/2010  
weelcome letter=03/23/2015
case complete=12/23/2015
interview date=21/03/2016
OR date =15/07/2016
ISSUED =19/07/2016
Cool Shy
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-01-20 ساعت 14:04)ehsan1991 نوشته:  
ما تازه  نامه  کامپلیت کیس رو دریافت کردیم و نوشتند که به زودی تاریخ مصاحبه را به ما اعلام  می کنند حالا چند سئوال دارم که ممنون می شم جواب بدین.
4- با اتوجه به این که همسرم از سربازی معافه و کار دولتی نداره و خودم هم بخش خصوصی هستم  اف بی ای چک  معمولا چقدر طول می کشه . گروه f4  هستیم

کیس ما هم حدودا 14 روز پیش کاملیت شد منتظر زمان مصاحبه هستیم که فک کنم اواخر این ماه یا اوایل feb نامه مصاحبه به دستمون برسه .

سلام
کیس کامپلیت شدین ایا ایمیل فقط دادن یا کتبی هم چیزی فرستادن واسطون ؟
با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-02-23 ساعت 10:49)mshirali1981 نوشته:  
(2016-01-20 ساعت 14:04)ehsan1991 نوشته:  

سلام
کیس کامپلیت شدین ایا ایمیل فقط دادن یا کتبی هم چیزی فرستادن واسطون ؟
با تشکر

فقط ایمیل دادن
F4
abu dhabi ) interview date : march 2016 )
updates : 7march ,  8 march 01, 02  ,  30 march update koli , 16 march 02 , 19 march update koli va or shodane nafare 02
waiting for clearance
Or 30 augest
Clear on 11 oct
!God is with us!
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام من 13 آپریل وقت مصاحبه دارم..46 روز دیگه..
کی برم واکسنمو پاستور بزنم که اونجا اوکی باشه.. و این واکسنهایی که چند مرحله ای هستند چی میشن؟ ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-02-27 ساعت 02:29)ariairani نوشته:  با سلام من 13 آپریل وقت مصاحبه دارم..46 روز دیگه..
کی برم واکسنمو پاستور بزنم که  اونجا اوکی باشه.. و این واکسنهایی که چند مرحله ای هستند چی میشن؟ ممنون

دوست عزیز هرچه سریعتر به انیستیتو پاستور مراجعه کنین . مثلا mmr واسه آقایون دو مرحله واسه خانمه یک مرحله . واکسن کزازدیفتری . هپاتیت باید بزنید اگه تا به حال نزدید . حالا شما زود مراجعه کن خود دکتر اونجا کامل راهنماییت می کنه . راستی آزمایش تیتر آبله مرغون هم باید بدی.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
از دو پزشک ایروان کدوم بهتره؟
لطفا با ذکر دلیل راهنمایی بفرمایین
با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان ، منن جمعه ٢٤ ارديبهشت وقت مصاحبه آنكارا دارم با توجه به اينكه دو پسر ١٧/٥ و ٦/٥ ساله دارم چه وقت بايد از مديكال وقت بگيرم ( بخاطر تست سل پسر كوچكم ) ؟ ضمناً در رابطه با اداره پست و هتل هم هر كدوم از دوستان كه نظري دارن ممنون ميشم بتونم از تجربياتشون استفاده كنم
پاسخ
تشکر کنندگان: واهیک آقاجانی
(2016-04-03 ساعت 14:44)m_vaziran نوشته:  سلام به همه دوستان ، منن جمعه ٢٤ ارديبهشت وقت مصاحبه آنكارا دارم با توجه به اينكه دو پسر ١٧/٥ و ٦/٥ ساله دارم چه وقت بايد از مديكال وقت بگيرم ( بخاطر تست سل پسر كوچكم ) ؟ ضمناً در رابطه با اداره پست و هتل هم هر كدوم از دوستان كه نظري دارن ممنون ميشم بتونم از تجربياتشون استفاده كنم
دوست عزیز برای بچه ها باید 4 روز زودتر آنجا باشید من 3 هفته پیش انجا بودیم با بچه 7 سالم .شنبه وقت مدیکال بود سه شنبه جوابش اماده شد. بخاطر تست سل. در خود سایت دکتر اونگان هم وقتی سن رو اعلام می کنید خودش بهت تاریخ رو پیشنهاد می ده.
در ضمن ما notte hotel بودیم 4 ستاره بود خوب بود راضی بودیم از بوکینگ .کام همسرم رزرو کرد. از هتل تا مطب دکتر و تا سفارت را پیاده می رفتیم .از هتل تا مطب 10 دقیقه. از هتل تا سفارت 25 دقیقه پیاده. از هتل اگه خواستید ماشین بگیرید و ارزان براتون دراد باید 5 دقیقه پیاده از هتل تا کوگولو پارک بروید بعد اونجا تاکسی ها 10 یا 12 لیر می گیرند سریع می رسوننتون.
پاسخ
تشکر کنندگان: m_vaziran
(2016-04-03 ساعت 14:44)m_vaziran نوشته:  سلام به همه دوستان ، منن جمعه ٢٤ ارديبهشت وقت مصاحبه آنكارا دارم با توجه به اينكه دو پسر ١٧/٥ و ٦/٥ ساله دارم چه وقت بايد از مديكال وقت بگيرم ( بخاطر تست سل پسر كوچكم ) ؟ ضمناً در رابطه با اداره پست و هتل هم هر كدوم از دوستان كه نظري دارن ممنون ميشم بتونم از تجربياتشون استفاده كنم

سلام
میشه بفرمایید چند روز قبل از تاریخ مصاحبه به شما زمان مصاحبه را اعلام کردند.
ممنون
f4
sep2003
کیس :ANK2009

پاسخ
تشکر کنندگان: m_vaziran
(2016-04-04 ساعت 22:24)alireza88 نوشته:  

سلام
میشه بفرمایید چند روز قبل از تاریخ مصاحبه به شما زمان مصاحبه را اعلام کردند.
ممنون

سلام بتاريخ يكم آپريل نامه دعوت بهرمصاحبه ابميل شد
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-04-04 ساعت 15:49)مهسا20132013 نوشته:  
دوست  عزیز برای بچه ها باید 4 روز  زودتر آنجا باشید من 3 هفته پیش انجا بودیم با بچه 7 سالم .شنبه وقت مدیکال بود سه شنبه جوابش اماده شد. بخاطر تست سل. در خود سایت دکتر اونگان هم  وقتی سن رو اعلام می کنید خودش بهت تاریخ رو پیشنهاد می ده.
در ضمن ما notte hotel  بودیم 4 ستاره بود  خوب بود راضی بودیم از بوکینگ .کام همسرم رزرو کرد.  از هتل تا مطب دکتر و تا سفارت را پیاده می رفتیم .از  هتل تا مطب 10 دقیقه. از هتل تا سفارت 25 دقیقه  پیاده. از هتل اگه خواستید ماشین بگیرید و ارزان براتون دراد باید 5 دقیقه پیاده از هتل تا  کوگولو پارک  بروید بعد اونجا تاکسی ها 10 یا 12 لیر می گیرند سریع می رسوننتون.

سلام دوست عزيز و ممنون از راهنماييتون فقط ظاهراً جديداً از تاريخ اول آپريل تست سل از فرزندان ٢ تا ١٥ سال حذف شده و اين گروه سني مثل بزرگسالان مديكال ميشن ! من اينو ديروز در سايت دكتر اونگان خوندم ، لطفاً بقيه دوستان اگه نظري دارن بفرماييد !
پاسخ
تشکر کنندگان: مهسا20132013
سلام دوستان کسی اطلاع داره دقیقا چقدر مونده باشه به تاریخ expire medicalسفارت again medicalمیخواد مرسی دوستان
f4
may 2003
ank2010
interview date march 2016
ankara
خودم (نفر اصلی)و بچه ها یکضرب
صدور ویزا 30جون
همسر ap
ورود 22 augest
green card 7 oct
دریافت ایمیل کلیری همسر 12 oct
صدور ویزا همسر 21 NOV