کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آزمایشهای پزشکی
(2011-06-13 ساعت 10:18)نانا بانو نوشته:  مثل اینکه اینجا هیچ کسی بچه نداره که بتونه در مورد این آزمایش بهم جواب بده

انشاله خودم که برگشتم مفصل در مورد آزمایشات و واکسنهای بچه ها مینویسم تا حداقل اگه یک نفر به این اطلاعات احتیاج داشت بتونه استفاده کنه
دوست عزيز براي ما ساعت 4 عصر جواب داد . يكي دو خانواده مشابه رو هم كه من ديدم همون عصر بود . از طرفي اگه صبح هم باشه ، شما بايد 8 صبح دم سفارت باشين واگه ساعت 10 صبح هم جواب اماده باشه بازم به زمان مصاحبتون نمي رسه . البته بودن خانواده اي هم كه زودتر جواب گرفتن !!! كه البته روندشون رو اگه مي خواين متوجه بشين سفرنامه هاي انكاراي يك هفته قبل رو بخونين مي تونين متوجه بشين . با ارزوي موفقيت

پاسخ
تشکر کنندگان: Kaveh90 ، frozen mind ، نانا بانو ، msar ، barfi1
مرسی دوستان مهاجر سرائی عزیز

frozen mind عزیز الان میگن پنجشنبه ها تست سل انجام نمیشه ...برای همین من مجبورم جمعه این آزمایش پسرم انجام بدم ..از اون طرف وقت سفارت من دوشنبه ساعت 8.30 صبح ..نمیدونم تا اون موقع میرسه یا نه ..
من خودم برای چهارشنبه بلیط گرفتم ( ایران ایر ) اگر زودتر بخوام برم میشه یکشنبه ...این مدلی من یک هفته باید هزینه هتل بیشری پرداخت کنم ..به خدا گیج شدم
از چند نفر پرسیدم میگفتن ..اگه همه مدارک کامل باشه و نهایت فقط جواب آزمایش سل مونده باشه ..میشه وارد سفارت بشید و اونا بهتون یک برگه میدن که جواب فردا براشون ببریم ( البته اگه بخوان همون موقع ویزا بدن )..این موضوع صحت داره ؟
جوابهاتون کمک زیادی بهم میکنه ..مرسی
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، dreamer60 ، msar
من رفتم ازمایشگاه پاستور گفتن چون زیر 18 سالی نمیخواد واکسن ابله مرغان بزنی.البته من ابله مرغان گرفتم و می تونم ثابت کنم.اما ورقه یا چیزی دیگه نمیخواد باشه تا این موضوع رو ثابت کنه؟
شلوغ بود نتونستن جوابمو بدن
تونل ها نشان می دهند در دل سنگ ها هم میتوان راه ساخت.....

"اینجآ بجز دوری تــو چیزی به مــن نزدیک نیست"
پاسخ
تشکر کنندگان: پريچهر رحيمي ، msar ، barfi1
(2011-08-08 ساعت 12:54)sohi نوشته:  من رفتم ازمایشگاه پاستور گفتن چون زیر 18 سالی نمیخواد واکسن ابله مرغان بزنی.البته من ابله مرغان گرفتم و می تونم ثابت کنم.اما ورقه یا چیزی دیگه نمیخواد باشه تا این موضوع رو ثابت کنه؟
شلوغ بود نتونستن جوابمو بدن

ما رفتیم انستیتو پاستور تجریش، واسه ما هم چون همگی در دوران طوفولیت گرفته بودیم نیاز نبود بزنیم، یادمه واکسنش هم گرون بود حدود 60 تومان
خانم دکتر اونجا گفت یه آزمایش خون میگیریم ازتون اون تو مشخص میشه نیاز هست یا نه که وقتی جواب آمد معلوم شد نیاز نیست
ما جواب اون آزمایش رو بردیم NMC تو ابوظبی و همون رو قبول کردند و هیچ واکسنی ما نزدیم دیگه.
پاسخ
تشکر کنندگان: sohi ، frozen mind ، msar
جای ابله مرغون به اندازه ی خیلی کوچیک روی دستم مونده،یعنی بازم بشون اثبات نمی شه؟
در ضمن من گفتم زیره 18 سالم،اونا که به من گفتن نمیخواد واکسنبزنی اما هیچ جای دیگه ندیدیم که همچین چیزی بگن که زیره 18 ساله ها نمیخوان.
راستی 3 روز قبل از وقت سفارت اونجا باشیم کافیه؟و چون 1 ماه و 2،3 هفته وقته سفارت دارم از الان باید وقت دکتر اونجا رو بگیرم؟

پاسخ
تشکر کنندگان: msar
سلام سئوال من این هست که:
کدام واکسن ها را انستیتو پاستور تزریق میکند؟
کدام واکسن در دبی باید تزریق شود؟
آیا آزمایشات خاصی در دبی از ما گرفته خواهد شد ؟
آیا فقط عکس قفسه سینه در دبی گرفته خواهد شد؟
آیا موارد دیگری که باید در مورد آزمایشات پزشکی انجام گیرد وجود دارد؟
هزینه آزمایشات، واکسن ها و عکس قفسه سینه در دبی چقدر خواهد بود؟
تشکر از کمک های فکری شما
پاسخ
(2011-08-24 ساعت 18:18)mani afshar نوشته:  سلام سئوال من این هست که:
تشکر از کمک های فکری شما
اگر كارت واكسن داشته باشيد با مهر تاييد ميكنند در صورت نداشتن كارت و شك داشتن به سه واكسن هپاتيت - سرخچه و آبله مرغان از شما آزمايش گرفته مي شود درصورت مصون نبودن تزريق ميشود در حال حاضر همن واكسن آبله مرغان در شعبه تجريش وجود ندارد كه آخرين مبلغش هم 45000 تومان مي باشد اگر سن شما بالاي 50 سال باشد واكسن آنفلونزا اجباري خواهد بود و در دوبي هم معاينات مختصر پزشكي و سوال درمورد سابقه بيماري و عمل جراحي و بيهوشي ... و عكس از سينه و آزمايش خون البته اين تجربه من مي باشد و مبلغ آن هم دقيق يادم نمي آيد چون سال گذشته بوده است و كلينك ها هم باهم متفاوت مي باشد انيستيتو پاستور تجريش چون بيشتر مهاجرين به آنجا مراجعه مي كنند اطلاعات خوبي در مورد واكسن ها دارند .

Category: F4
پاسخ
تشکر کنندگان: sasan_rock ، frozen mind ، battosai ، msar ، barfi1
(2011-08-27 ساعت 10:03)بنفشه نوشته:  
(2011-08-24 ساعت 18:18)mani afshar نوشته:  سلام سئوال من این هست که:
تشکر از کمک های فکری شما
اگر كارت واكسن داشته باشيد با مهر تاييد ميكنند در صورت نداشتن كارت و شك داشتن به سه واكسن هپاتيت - سرخچه و آبله مرغان از شما آزمايش گرفته مي شود درصورت مصون نبودن تزريق ميشود در حال حاضر همن واكسن آبله مرغان در شعبه تجريش وجود ندارد كه آخرين مبلغش هم 45000 تومان مي باشد اگر سن شما بالاي 50 سال باشد واكسن آنفلونزا اجباري خواهد بود و در دوبي هم معاينات مختصر پزشكي و سوال درمورد سابقه بيماري و عمل جراحي و بيهوشي ... و عكس از سينه و آزمايش خون البته اين تجربه من مي باشد و مبلغ آن هم دقيق يادم نمي آيد چون سال گذشته بوده است و كلينك ها هم باهم متفاوت مي باشد انيستيتو پاستور تجريش چون بيشتر مهاجرين به آنجا مراجعه مي كنند اطلاعات خوبي در مورد واكسن ها دارند .
فقط به فرمایشات بنفشه خانم این رو اضافه کنم که برای واکسن آبله مرغان مبلغ 45000 تومان متعلق به یک دوره تزریق میباشد.با توجه به اینکه واکسن آبله مرغان جدیدا در دو نوبت به فاصله یک ماه تزریق میشود بنابراین جمع مبلغ 90000تومان میشود.موفق باشید

پاسخ
تشکر کنندگان: بنفشه ، comrun ، frozen mind ، battosai ، msar ، barfi1
سلام به همه عزیزان و تشکر به خاطر اطلاعات مفیدتون
خب یه خبر از بستگان که هفته پیش از آنکارا برگشتن و البته به کلیرنس خوردن بدم
کارت واکسن رو کامل تو انستیتو پاستور تجریش زده بودن و حتی آبله مرغان ولی باز هم مطب دکتر اونگان واکسن آنفولانزا رو به قیمت 60 دلار براشون زده بود با اینکه سی و پنج سال بیشتر نداشتن
خلاصه داستانیه برای خودش این واکسیناسیون تو ترکیه
شاد باشید
شماره کیس: *****ANK20058
کنسولگری: آنکارا
نوع ویزا: خانوادگی F3
تاریخ مصاحبه: January 2012
تاریخ دریافت کلیرنس: March 2012
تاریخ دریافت ویزا:
تاریخ ورود به امریکا:
تعداد افراد: 3

در سرزمینی که سایه آدمهای کوچک، بزرگ شد در آن سرزمین آفتاب در حال غروب است !!!
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، msar ، barfi1
در سفرنامه یکی از دوستان خوندم که در زمان معاینه دکتر اونگان در مورد خالکوبی سوال میکنه.آیا داشتن خالکوبی بر روی بدن مشکل سازه؟؟
پاسخ
با سلام.کسی از دوستان می دونه که آیا زمانی که از دکتر اوگان وقت می گیریم بهمون ساعت خاصی رو در اون روز می ده؟و اگه اینطوره مثلا اگه ساعت 9 وقت بده و ما 11 اونجا باشیم کارمون انجام میشه یا نه؟Sadممنون میشم راهنماییم کنید.
پاسخ
(2011-09-16 ساعت 08:52)golbano نوشته:  با سلام.کسی از دوستان می دونه که آیا زمانی که از دکتر اوگان وقت می گیریم بهمون ساعت خاصی رو در اون روز می ده؟و اگه اینطوره مثلا اگه ساعت 9 وقت بده و ما 11 اونجا باشیم کارمون انجام میشه یا نه؟Sadممنون میشم راهنماییم کنید.

اولا ميتونين زنگ بزنين اطلاع بدين،
دوما خيلي به ساعتي كه وقت دادن دقت نميكنن،چون اگرم زمان مشخصي وقت داشته باشين بازم پرونتونو ميذارن كنار پرونده هاي ديگه تا زماني كه نوبتتون برسه.
اما اگه من جاي شما بودم حتما زنگ ميزدم يا ايميل ميزدم تا يه وقت ديگه بهم بدن و مطين بشم.
موفق باشيSmile)

پاسخ
تشکر کنندگان: dreamer60 ، comrun ، hi_2011 ، amir2640 ، msar
سلام به مدیر و دوستان عزیز،

می‌شه لینک تک تک قیمتهای آزمایشات پزشکی‌ در ابوظبی را بدین/

ممنون
پاسخ
(2011-10-03 ساعت 19:19)mmaloumi نوشته:  سلام به مدیر و دوستان عزیز،
می‌شه لینک تک تک قیمتهای آزمایشات پزشکی‌ در ابوظبی را بدین/
ممنون
سلام دوست گرامی
همانند اغلب مراکز درمانی، متاسفانه مراکز مورد تائید سفارت هم لینک ثابتی برای لیست قیمت انجام خدمات پزشکی قرار نداده اند. تاکنون اکثر قریب به اتفاق دوستانی که پرونده شان در ابوظبی بررسی میشود، به کلینیکهای دبی مراجعه کرده اند. با یک مرور سریع در صفحات این تاپیک و تاپیکهای مربوط به آزمایشات پزشکی و واکسیناسیون در انجمنهای مختلف نظیر مهاجرت خانوادگی و لاتاری و همچنین سفرنامه های این انجمنها، میتونید هم از تجربه سایر دوستان بهره مند بشید هم در جریان مراحل و هزینه های احتمالی قرار بگیرید که بسته به جنس، شرایط جسمانی و سنی و سوابق بیماری و واکسیناسیون و همچنین کلینیکی که مراجعه میکنید، متغیر هست. به عنوان مثال برای من با شرایط سلامتی کامل، همراه داشتن گواهی واکسیناسیون کامل از انستیتو پاستور و سابقه ابتلا به آبله مرغان و بدون نیاز به هیچ تزریق اضافی، در کلینیک میدایست (دکتر مروستی) هزینه پرداختی 950 درهم بود ولی با همین شرایط در کلینیک NMC هزینه 425 درهم هست.
پاسخ
تشکر کنندگان: بنفشه ، mmaloumi ، msar ، barfi1
سلام دوستان گرامی
دیروز امور مربوط به واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی خانواده من(در دوبی) انجام شد .اطلاعات مفیدی که بدست آوردم اینجا قرار میدم.
*آدرس کلینیک( NMC(New Medical Center جایی ثبت نشده که من اینجا قرار میدهم:
( NMC(New Medical Center
tel: 06-2683131
Abu Heil road, opposit of Ramada Hotel , Deira ,Dubai
برای رسیدن راحت و سریع به این مکان توصیه میکنم از مترو استفاده کنید و در ایستگاه ابوهیل پیاده شوید.این مرکز درمانی دقیقا" روبروی ایستگاه مترو ابوهیل است. توصیه میکنم قبل از رفتن به مرکز به آنجا زنگ بزنید و وقت بگیرید. زمان کل از موقع ورود تا انجام آزمایش و.. حدود 3 ساعت است.
*هزینه های آزمایش خون و عکس قفسه سینه و ویزیت دکتر برای هر نفر 425 درهم است که شامل : 250 درهم ویزیت دکتر +125 درهم عکس قفسه سینه +50درهم آزمایش خون میباشد.
*هزینه واکسن آبله مرغان 250 درهم و واکسنهای دیگر هم حدود 200 الی 250 درهم میباشد.
*پزشک هندی آنجا فارسی بلد است.اگر آبله مرغان گرفته اید به ایشان بگویید تا واکسن نخورید.
*زمان گرفتن کارت بین الملل واکسیناسیون آنرا دقیقا" چک کنید تا زمانهای نوشته شده روی آن مغایرت نداشته باشد.ترجیحا" کارت های ایرانی واکسیناسیون را همراه ببرید.
*زمان گرفتن ترجمه واکسیناسیون بچه ها حتما" مندرجات آنرا با کارت اصلی آن چک کنید.چون در ترجمه ها اشتباه امری عادیست و باعث میشود دکتر واکسن اضافی تجویز کند. حتما" اصل کارت واکسن ایرانی را همراه داشته باشید.
*اگر از زمان تزریق واکسن آبله مرغان و آنفلوانزا 1 ماه گذشته باشد و نوبت دوم را تزریق نکرده باشید دکتر آن مرکز حتما" نوبت دوم آنرا به شما تزریق خواهد کرد.
*تب و لرز بعد از تزریق واکسنها (مخصوصا" برای بچه ها) اجتناب ناپذیر است و درد ناشی از تزریق برای بچه ها تا 48 ساعت بعد از تزریق کمی مشگل ساز خواهد بود!
امیدوارم اطلاعاتم برای دوستان مفید باشد.
درخواست گرین کارت برای والدین:
Case number: YRV2019
Visa Class: IR5
Your case is currently at: NVC
Foreign state of chargeability: Iran
Interview Location: Yerevan
Priority Date:  09-Feb-2018
پاسخ
تشکر کنندگان: comrun ، frozen mind ، Toranj ، basilisk_1985 ، mori5050 ، mmaloumi ، babak.n ، msar ، barfi1 ، hosseinkht

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان