کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سیتیزن شیپ
سلام دوستان اگر كسي تصميم داشته باشد كه شش ماه و نيم در آمريكا اقامت كند و بعد براي دو ماه به ايران برود و باز مجدداً ششماه و نيم اينجا و باز دوماه ايران و به همين روند ادامه بدهد تا ٣٠ ماهش را و پنج سال را پر كند آيا اشكالي از نظر سيتيزني وجود خواهد داشت و اصولاً آيا گرين كارت او به خطر نمي افتد . در انتظار پاسخ شما . با تشكر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-02-10 ساعت 08:33)Mehri Sadat نوشته:  سلام دوستان اگر كسي   تصميم داشته باشد كه شش ماه و نيم در آمريكا اقامت كند و بعد براي دو ماه به ايران برود و باز مجدداً ششماه و نيم اينجا و باز دوماه ايران و به همين روند ادامه بدهد تا ٣٠ ماهش را و پنج سال  را پر كند آيا اشكالي  از نظر سيتيزني وجود خواهد داشت و اصولاً آيا  گرين كارت او به خطر نمي افتد . در انتظار پاسخ شما . با تشكر

دوست عزيز ٢ ماه در مقابل ٦/٥ ماه چيزي نيست و شما اگه با اين سيستم پيش بريد ٤٥ ماه در ٥ سال امريكا خواهيد بود كه خيلي عاليه !! ولي چيزي كه مهمه ماليات دادنه ! كه انهم با پرداخت اجاره ، خريد و هزينه هاي جاري زندگي كه همگي مشمول پرداخت مالياته واجد شرايط اخذ سيتيزني ميشيد ! مرزبان هم به راحتي با كنترل همين چيزها مبفهمه كه شما زندگي مؤثر در امريكا داريد يا غير مؤثر !
پاسخ
تشکر کنندگان: copol
دوستان سوال و جواب هاي امتحان سيتيزن شيپي و از كجا ميشه گير اورد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
خوش به حالتون چه پروسه ي سريعي!
من كاليفرنيا هستم و يك هفته پيش فرم رو فرستادم . براي من هم ممكنه به اين سرعت پيش بره؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
در آدرس زیر
https://www.uscis.gov/sites/default/file...s/100q.pdf

فایل‌های پیوست
.pdf   Civics Test.pdf (اندازه 292.84 KB / تعداد دانلود: 138)
پاسخ
تشکر کنندگان: Sam-90 ، copol
اگه دوستان یه نگاه به سوال و جواب های Civics Test بندازن می بینند که بعضی سوال ها دارای چند جوابه که همانند هم هستند
مثلاً به سوال 76 دقت بفرمایید

76-What did the Emancipation Proclamation do?
▪ freed the slaves
▪ freed slaves in the Confederacy
▪ freed slaves in the Confederate states
▪ freed slaves in most Southern states
حالا در آزمون باید هر چهار پاسخ ارائه بشه یا یکیش کافیه؟ مثلاً
freed the slaves
پاسخ
تشکر کنندگان:
پروسه کار citizenship من تاکنون از اینقرار است:

۱-ارسال فرم n-400 به uscis درست ۶۰ ماه پس از ورود به آمریکا در تاریخ 01/15/2016با express mail لازم به تذکر است که من از آن ۹۰ روز استفاده نکردم و تمامی‌ این ۶۰ ماه را در آمریکا بوده‌ام

۲-دریافت مدارک توسط uscis یک روز بعد یعنی‌ 01/16/2016

۳- cashشدن چک ارسالی‌ توسط uscis در تاریخ 01/18/2016

۴-دریافت نامه bio-metrics در تاریخ 01/22/2016

۵-انجام bio-metrics درuscis دفتر اکلاهما در تاریخ 02/01/2016

۶-در تاریخ 02/03/2016 وضعیت پرونده من در وبسایت uscis به حالت inline for interviewدرامد

۷-در تاریخ 02/05/2016 وضعیت پرونده من در وبسایت uscis به حالت درآمد an interview scheduled

۸-در تاریخ 02/10/2016 دعوتنامه interview را دریافت کردم که برای ماه march است
پاسخ
تشکر کنندگان: feidom30 ، ehsan_mohajer1 ، iranian1 ، atlantis770 ، samilo ، behdist ، copol ، dv2017 ، hamed_gh ، farrokh33 ، Gole baba
سلام خدمت همه دوستان عزیز

یه سوال داشتم ازتون ، اگه راهنماییم کنین ممنون میشم
من میخوام فرم I-912 رو پر کنم برای waive کردن "سیتیزن شیپ فی". تجربه ای در این زمینه ندارم. آیا supporting document نیاز هست که با فرم I-912 ارسال کنم؟
عذر خواهی میکنم اگر سوالم مربوط به تاپیک نیست.(پیدا کردن تاپیک مرتبط با سوال من واقعا سخت بود)

با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:
من هم یک سوال دارم امیدوارم یکی در راه خدا جواب بده! من امروز مدارک سیتیزن شیپی خودم و همسرم رو ارسال کردم فقط نگرانیم آینه که مدارک رو تو یک بسته ارسال کردم نمیدونم مشکل آفرین میشه یا نه ، شاید بهتر بود جداگانه میفرستآدم!
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام من یه سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنین
من 20 فوریه امتحان سیتی زن شیپ دادم در امتحان تاریخ قبول شدم و کلا speaking. Write اما از من مدارک تکمیل خواست برای پرونده . مجددا مالیات 3سال گذشته و کلا سند ماشین .... خلاصه من ارائه دادم تمام مدارک الان 3 هفته هست . میخواستم ببینم چقدر طول میکشه تا جواب بدن و اینکه آیا رد میکنن یا قبول یا اینکه مجددا مصاحبه میزارن خلاصه شرایط چجوریه اگر کسی تجربه ای داره ممنون میشم بگه در ضمن کیس من ازدواج و بعد 3سال و نیم اقدام کردم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-02-17 ساعت 01:51)ehsan_mohajer1 نوشته:  اگه دوستان یه نگاه به سوال و جواب های  Civics Test  بندازن می بینند که بعضی سوال ها دارای چند جوابه که همانند هم هستند
مثلاً به سوال 76 دقت بفرمایید

76-What did the Emancipation Proclamation do?
▪ freed the slaves
▪ freed slaves in the Confederacy
▪ freed slaves in the Confederate states
▪ freed slaves in most Southern states
حالا در آزمون باید هر چهار پاسخ ارائه بشه یا یکیش کافیه؟ مثلاً
freed the slaves

فقط یکی از این پاسخ هارو ارائه کنین کافیه مگر سوال هایی که چندتا درخواست شده
پاسخ
تشکر کنندگان: ehsan_mohajer1
سلام و نگران نباش.
به زودی یه نامه برات ارسال می شه که تاییدیه یا در صورت نیاز اصلاحیه رو برات مشخص می کنه. پس جای نگرانی نیست.
ضمن اینکه در حال حاضر هم کاری نمی شه کرد.
پس منتظر نامه باش اما اگه مدارکتون برای آفیسر شفاف باشه به احتمال زیاد مشکلی نیست.
(2016-03-24 ساعت 06:19)soufia نوشته:  من هم یک سوال دارم امیدوارم یکی در راه خدا جواب بده! من امروز مدارک سیتیزن شیپی خودم و همسرم رو ارسال کردم فقط نگرانیم آینه که مدارک رو تو یک بسته ارسال کردم نمیدونم مشکل آفرین میشه یا نه ، شاید بهتر بود جداگانه میفرستآدم!
پاسخ
تشکر کنندگان:
ممنون از جواب .فعلا نامه ای دریافت نکردم
پاسخ
تشکر کنندگان:
چند تا سوال از دوستانی که سیتیزن شدن ‎(1 ...‎ عکسی که رو گواهی شهروندی میزنن عکسی هست که خودمون میفرستیم با مدارک یا اون عکسی که روز انگشت نگاری میگیرن از ما؟
2)کاربرد فرم G-1145 (E-Notification of Application/Petition Acceptance چی هست؟ تاثیری داره با فرم N400 بفرستیم؟
3) صفحات فرم N400 رو باید منگنه زد یا نه؟

ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-03-24 ساعت 06:19)soufia نوشته:  من هم یک سوال دارم امیدوارم یکی در راه خدا جواب بده! من امروز مدارک سیتیزن شیپی خودم و همسرم رو ارسال کردم فقط نگرانیم آینه که مدارک رو تو یک بسته ارسال کردم نمیدونم مشکل آفرین میشه یا نه ، شاید بهتر بود جداگانه میفرستآدم!

هیج موردی نداره منم همین جوری فرستادم همه چی به خیر گز شت اون نیرویی که شما را تا اینجا اورده همون نیرو تا پایان همرآ ه شماست.....
دریافت گرین کارت لاتاری در سپتامبر 2009
پاسخ
تشکر کنندگان: soufia

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان