کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سیتیزن شیپ
دوستان عزیز،

ممنون میشم اگر لطف کنید و من رو راهنمایی کنید، من یکی‌ از برندگان لاتاری ۲۰۱۱ هستم، سفر اول پارسال اومدم US، گرین کارت وSSNرو گرفتم، و برگشتم(مالزی) چون اونجا دانشجو بودم، خلاصه، با سفارت آمریکا در مالزی مشورت کردم که با توجه به اینکه من اینجا دانشجو هستم و درگیر Final Yearنمیتونم سر ۶ ماه برم US و برگردم، چی‌ کار کنم؟ اونها گفتن، از تاریخ خروجم به مدت ۱ سال می‌تونم خارج از US باشم و درسم که طی‌ این مدت تموم شد، می‌تونم برم البته یه نامه هم باید از دانشگاه نشون بدم در فرودگاه که تائید میکنه من از فلان تاریخ تا فلان تاریخ فلان جا دانشجو بودم.خدا رو شکر همه چی‌ به خوبی پیش رفت، و من الان که درسم تموم شده، تقریبا ۱ ماه و نیم هست که اومدم ، حالا سوالِ من اینکه آیا سیتیزنشیپ من از ۱ ماه و نیم پیش که اومدم حساب می‌شه؟ و اینکه من تو این مدت خونه فامیلم هستم، یعنی‌ جائی‌ رو رنت نکردم، و یا گواهینامه رانندگی‌ نگرفتم، و یا حتا کار نکردم که بخوام مالیات بدم اما حساب بانکی‌ باز کردم، منظورم اینه که من شنیده بودم برای In-Stateشدن، مثلا یا باید درایور لایسنس بگیری، یا آپارتمان رنت کنی‌ یا مثلا ماشین بخری، خلاصه چیزی که ثابت کنه شما ۱ سال فلان ایالت بودی.(من الان فلوریدا هستم). سوال من اینکه با توجه به اینکه من هیچکدوم از اون کار‌ها رو انجام ندادم، اما سیتیزنشیپ من همچنان پا برجاست؟ و از اون ۳۰ ماه، آلردی، ۱ ماه و خورده به حسابم زده شده؟؟؟ In-State شدن و سیتیزنشیپ کاملا متفاوت هستن، این رو میدونم، فقط می‌خوام کمی‌ بیشتر مطمئن بشم. چون من نمی‌خوام فلوریدا بمونم و این‌استیتِ اینجا بشم، اما ترجیحا تا سیتیزنشیپ بشم، باید اینجا پیش فامیلام باشم. شاید هم از یه دانشگاه پذیرش گرفتم در یالتِ دیگه و موو کنم
پیشاپیش ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: saher ، behzadb57 ، SH1A2R3 ، Tomas
سلام دوستان عزیز
سوال من اینه که کسی از سوالات سیتیزن شیپ خبر داره و می دونید چه سوالاتی می پرسند؟برای آمریکا
ممنون

سلام خسته نباشید دوستان
خواستم بپرسم کسی سوالات سیتزین شیپ را می داند که چه سوالهایی هست
متشکرم
پاسخ
تشکر کنندگان: behzadb57 ، SH1A2R3 ، Tomas
(2012-08-22 ساعت 02:56)parisasafaei نوشته:  سلام دوستان عزیز
سوال من اینه که کسی از سوالات سیتیزن شیپ خبر داره و می دونید چه سوالاتی می پرسند؟برای آمریکا
ممنون

سلام خسته نباشید دوستان
خواستم بپرسم کسی سوالات سیتزین شیپ را می داند که چه سوالهایی هست
متشکرم

http://www.youtube.com/watch?v=DtH5lf3EoeE
در YouTUBE هم وجود داره با یک SEARCH کوچک هم در اینترنت پیدا میشه ،
روی این سایت کلیک کنید و ویدیو اون را ببینید
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، Danoosh ، behzadb57 ، SH1A2R3 ، Tomas ، sadeghi897 ، مانترا ، romance33 ، Zoya911
(2012-08-18 ساعت 00:05)f.r نوشته:  دوستان عزیز،

ممنون میشم اگر لطف کنید و من رو راهنمایی کنید، من یکی‌ از برندگان لاتاری ۲۰۱۱ هستم، سفر اول پارسال اومدم US، گرین کارت وSSNرو گرفتم، و برگشتم(مالزی) چون اونجا دانشجو بودم، خلاصه، با سفارت آمریکا در مالزی مشورت کردم که با توجه به اینکه من اینجا دانشجو هستم و درگیر Final Yearنمیتونم سر ۶ ماه برم US و برگردم، چی‌ کار کنم؟ اونها گفتن، از تاریخ خروجم به مدت ۱ سال می‌تونم خارج از US باشم و درسم که طی‌ این مدت تموم شد، می‌تونم برم البته یه نامه هم باید از دانشگاه نشون بدم در فرودگاه که تائید میکنه من از فلان تاریخ تا فلان تاریخ فلان جا دانشجو بودم.خدا رو شکر همه چی‌ به خوبی پیش رفت، و من الان که درسم تموم شده، تقریبا ۱ ماه و نیم هست که اومدم ، حالا سوالِ من اینکه آیا سیتیزنشیپ من از ۱ ماه و نیم پیش که اومدم حساب می‌شه؟ و اینکه من تو این مدت خونه فامیلم هستم، یعنی‌ جائی‌ رو رنت نکردم، و یا گواهینامه رانندگی‌ نگرفتم، و یا حتا کار نکردم که بخوام مالیات بدم اما حساب بانکی‌ باز کردم، منظورم اینه که من شنیده بودم برای In-Stateشدن، مثلا یا باید درایور لایسنس بگیری، یا آپارتمان رنت کنی‌ یا مثلا ماشین بخری، خلاصه چیزی که ثابت کنه شما ۱ سال فلان ایالت بودی.(من الان فلوریدا هستم). سوال من اینکه با توجه به اینکه من هیچکدوم از اون کار‌ها رو انجام ندادم، اما سیتیزنشیپ من همچنان پا برجاست؟ و از اون ۳۰ ماه، آلردی، ۱ ماه و خورده به حسابم زده شده؟؟؟ In-State شدن و سیتیزنشیپ کاملا متفاوت هستن، این رو میدونم، فقط می‌خوام کمی‌ بیشتر مطمئن بشم. چون من نمی‌خوام فلوریدا بمونم و این‌استیتِ اینجا بشم، اما ترجیحا تا سیتیزنشیپ بشم، باید اینجا پیش فامیلام باشم. شاید هم از یه دانشگاه پذیرش گرفتم در یالتِ دیگه و موو کنم
پیشاپیش ممنون
خوب چند تا سؤال بود من سی میکنن به همشان جواب بدم
۱- بعد از اینکه green card اتان را گرفتید باید ۵ سال سال صبر کنید تا بتوانید برای citizenship اقدام کنید ، ( یا ۳ سال اگر با کسی ازدواج کنید که citizenship هاست و ۳ سال از citizenship بودنش میگذاره ) از این ۵ سال شما باید حداقل ۳۰ ماه آن را به صورت فیزیکی در امریکا باشید ، با توجه به مورد شما که دانشجو بودید ، و رفتید و مشورت کردید با سفارت امریکا ، و نامه دارید از دانشگاه که سال آخره درستان با green card تداخل پیدا کرده ، این به عنوان یک دلیل قانع کننده محسوب میشه و به احتمال قوی تمام این مدارک از دانشگاه را لازم خواهید دشت برای روز مصاحبه برای citizenship شدنتان ، یعنی اینکه شما اصولا بیشتر از ۶ ماه نباید خارج از امریکا به سر ببرید ، این نه تنها برای citizenship بودن شما خوب نیست بلکه ممکنه green card خودتان هم را از دست بدهید ، حالا که با دلیل قانع کننده که دانشگاه هاست بیرون از امریکا بودید ، اگر میخواهید بعد از ۵ سال اقدام کنید این مدت جزو آن ۵ سال محسوب خواهد شد به شرطه اینکه شما در انتهای این ۵ سال ۳۰ ماه را به صورت فیزیکی در امریکا به سر ببرید ،( توجه داشته باشید که دلیل شما برای غیبت ۱ سال فقط برای حفظ green card و از دست ندادن مدت ۵ سال cizitenchip است ، پس اگر فکر میکنید این ۱ سال در آن ۳۰ ماه جائی داره در اشتباه هستید ، )
۲- در مورد ماندن از امریکا و ثابت کردن ، شما باید مدارک قانع کنده ای از حضوره فیزیکیتان در امریکا برای آن ۳۰ ماه داشته باشید ، چیز های مثل عکس در مکان های مهم ، گواهینامه ، پرداخت کردن قبض ها ، واریز پول به حساب و برداشتن به صورت فیزیکی در بانک ، قبض موبایل ،اگر بتوانید تا پیدا کردن کار ، خونه ، و گواهینامه ، این اقدامات را انجام بدید خوب هاست ، والی متاسفانه همچیز بستگی به افسر داره که در مصاحبه با اون روبرو خواهید شد .
* باید بگم هیچ یک از این مطالب را من به عنوان یک وکیل یا کاردان به شما نمیگم ، اینها نظر شخصی من است ، و نباید به عنوان یک قانون یا اصل استفاده باشند ! تکبیر !!
پاسخ
تشکر کنندگان: zohreh36 ، الهه سابق ، mahsa.r ، yami ، Danoosh ، tartar ، SH1A2R3 ، Tomas ، payam62 ، مانترا ، Zoya911
سلام من 2/11/2011 تاریخ صدور گرین کارتم هست تا الان که 1/9/2012 هست من تو این 1 سال و 7 ماه ،هر 6 ماه یک بارم رو رفتم ولی هر بار یک ماه موندم و 4 ماه پر کردم تا الان چون دانشجو بودم تا خرداد 1391 ، بعد الان سوالم اینکه من باید تو 5 سال 2.5 سال پر کنم یا می تونم توی 6 سال یا 7 سال هم پر کنم این 2.5 سال رو ؟؟؟؟؟ بعد این 4 ماهه من حساب نیست برای پر کردن اون 30 ماه چون 6 ماه مداوم توی یک سال نموندم ؟؟؟ اگه بیام مداوم 6 ماه بمونم از اونموقع ماه های من برای پر کردن این 2.5 سال حساب می شه ؟؟؟

خواهش می کنم اگه ممکنه زودتر جواب من رو بدین ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، behzadb57 ، SH1A2R3 ، Tomas ، payam62
سلام ، منظورتان را متوجه شدم ، سعی میکنم تا جائی که میتونم و میدونم جواب این سوالات شما را بدم ،

- برای citizen شدن شما باید حداقل ۵ سال از تاریخه صدور green card تان بگذارد تا مشمول یا واجد شرایط برای تقاضای citizen شدن بشوید ، حداکثر هم میتواند هرچقدر باشه ، مثلا ۱۵ سال ، چون green card شما مدام عمر است ، کارت green card تاریخ اعتبار ۱۰ سال داره ، و این به این معنا است که شما بعد از ده سال به خاطره پیشرفت تکنولوژی و تغیر چهره و و و نیاز هست که این کارت را عوض کنید ، به این معنی نیست که شما ۱۰ سال green card خواهید داشت ، پس حداقل زمان لازم ۵ سال است ، ( در یک حالت ۳ ساله میتوانید تقاضا بدهید در صورتی که بایک citizen امریکا ازدواج کنید آن هم به این شرط که اون حداقل ۳ سال از تاریخ citizen شدنش گذشته باشه ) یک مثال هم خود مادر من است که از سال ۲۰۰۳ green card داره و تازه امسال تقاضا داده که برای citizenship .
- شما میتوانید تقاضا را بعد از گذشت ۴ سال و ۹ ماه ارائه بدهید ، یعنی لازم نیست ۵ سال گذشته باشه بعد تقاضا بدید ، شما میتوانید سه ماه مونده به این حده اقل ۵ سال تقاضا را بدین چون پروسه این کار حداقل سه ماه طول خواهد کشید ،
-در این ۵ سال شما باید ۳۰ ماه آخر را به صورت فیزیکی یا ممتد در امریکا بوده باشید ، یعنی خروج کمتر از ۶ ماه داشته باشید در یک سال ، ( ۳۰ ماه یا ۲.۵ سال آخر )
- نکته مهم تا یادم نرفته ، چگونگی محاسبه این ۵ سال یا ۳۰ ماه آخر است ، این محاسبه ربطی به سال میلادی ندارد ، وقتی شما تقاضا میدهید ، اونها نگاه میکند که شما آیا حداقل ۵ سال از تاریخه green card تون گذشته یا نه ، بعد میان نگاه میکند در سال آخر آیا حداقل ۱۸۱ روز یا شش ماه در امریکا بودید یا نه ، بعد ساله مقابل آخر هم همینجور و بعد ۶ ماه بعد هم باید سه ماه را بوده باشید ، اگر این شرایط را داشتید و قابل اثبات بود و تست و سوال های افسر را هم جواب دادید و امتحان هم پاس شدید ، آن وقت بهتون citizenship میدن .
مثال : شما۲/۱۱/۲۰۱۱ green card گرفتید ، شما ۲/۱۱/۲۰۱۶ واجد شرایط citizenship میشید ، اونها میان نگاه میکند از ۲/۱۱/۲۰۱۶ تا ۲/۱۱/۲۰۱۵ شما حداقل ۱۸۱ روز در امریکا بودید یا نه ، و همینجور تا ۳۰ ماه پیش میروند ،
- green card یعنی و permanent resident و باز یعنی شما مقیم دائم هستید ، پس نمیتوانید بیشتر از ۶ ماه خارج از امریکا باشید ، شما میتوانید در شرایطی خاص تا یک سال خارج باشید ، پس نباید بیشتر از یک سال بشه ، ( اگر بیشتر از یک سال شد و دلیل خیلی خیلی قانع کننده ای نداشتید ، قانون امریکا میتواند گران کرد اتان را بگیرد .
-آیا شما وقتی green card گرفتید دانشجو بودید یا خیر بعد از اون دانشجو شدید ؟ اون جوری که از نوشته شما بر میاد دانشجو بودید وقتی green card گرفتید ، شما تمامی مدرکه دانشگاه را مثل : کی وارد شدی ، چند سال دانشگاه بودید ، باخودتان داشته باشید که هم در زمان اقدام برای citizenship باید ارائه بدید که بگید من به دلیل قانع کننده ای خارج از امریکا بودم ، و هم اگه قصد رفتن به امریکا دارید با خودتان ببری چون اگه افسر فرودگاه بفهمه که شما بیشتر از ۶ ماه در یک سال امریکا نبودید ، میتونه مشکل ایجاد کنه ، و green card شما را بگیره ،

امیدوارم جواب سوال هاتون را گرفته باشید ، بد نیست که این گونه سوال ها را در خود سایت هم بنویسید که بقیه هم که مواردی مشبه دارند بتوانند استفاده کنند .
من متاسفانه در ایران زندگی نمیکنم ، در اروپا هستم ، و مساله دیگر هم اینه که من نه مدرکی وکالت دارم و نه ادای وکالت ، من چون تقریبا تمام خانواده ام در امریکا زندگی میکند بغیر از من ، و هم خواهرم که زیر ۲۱ سال تونست بره ، هم مادرم که ۲۰۰۳ رفت و الان citizenship را داره میگیره ، و هم برادرم متولده امریکا است واونجا زندگی میکنه و در آخر من خودم هم پرونده ام در اداره مهاجرت است و منتظره مصاحبه ، به روی علاقه و احتیاج و نزدیکی به case های متفاوت در خانوادیه خودم اطلاعاتی که خودم دارم و فکر میکنم درست است را در اختیار بچه های مهاجر سرا میگذارم ،

و همیشه گفتم که کسی نوشته های من را به عنوان قانون برداشت نکند که اینها برداشت های من از research های من ست ، و چیزی جز این نیست که اگر من بودم در جای این مساله این کار را میکردم .

روز خوبی داشته باشید ،
اگر باز هم سوالی بود و من تونستم کمک کنم خوشال میشم
پاسخ
البته در قانون چیزی مبنی بر اینکه این 30 ماه در اول یا اخر 5 سال باشد نیست تا جایی که حافظه یاری میکنه ! ولی بهترین منبع همون سایت وزارت خارجه هست که توضیحات مفصلی هم دارد.
آنکس که نداند و بداند که نداند
لنگان خرک خویش به مقصد برساند
پاسخ
تشکر کنندگان: Danoosh ، SH1A2R3 ، Tomas ، payam62 ، lingni ، uranus88
(2012-07-29 ساعت 15:34)hamid_reza نوشته:  
(2012-07-28 ساعت 08:31)hamid_reza نوشته:  دوستان عزیز سلام .
یه سئوال داشتم .
من و خانومم و بچه ام واسه اولین بار برای فعال سازی پروسه گرین کارت تاریخ 3 جولای وارد سانفرانسیسکو شدیم . حدود 15 روز اونجا بودیم اما توی این 15 روز نه از گرین کارت خبری بود و نه از سوشیال . 18 جولای برگشتیم ایران . نکته مهم اینه : توی فرودگاه سانفراسیسکو موقع ورود روی ویزامون یه مهر زدن اما موقع خروج چیزی جائی مهر نزدن . فقط روی کارت پروازمون یه خط صورتی کشیدن . حدود 3 روز پیش گرین کارتمون اومد به اون آدرسی که داده بودیم . می خواستم اینو بدونم که تا کی من می تونم خارج از آمریکا باشم . دوستمون می خواد گرین کارتها رو بفرسته ایران . واسه ورود که مشکلی نداره اونا رو نشون بدیم . آخه خروج نخورده . میشه واسه این پروسه یه توضیح بدین .؟ مرسی از دوستان عزیز .

کسی نمی خواد جواب بده ؟
می خوام تصمیم گیری کنم واسه آینده ام . تو رو خدا راهنمائی کنین .
(2012-07-28 ساعت 11:07)cmbt نوشته:  
(2012-07-28 ساعت 10:34)soheilbadami نوشته:  
(2012-07-28 ساعت 08:31)hamid_reza نوشته:  دوستان عزیز سلام .
یه سئوال داشتم .
من و خانومم و بچه ام واسه اولین بار برای فعال سازی پروسه گرین کارت تاریخ 3 جولای وارد سانفرانسیسکو شدیم . حدود 15 روز اونجا بودیم اما توی این 15 روز نه از گرین کارت خبری بود و نه از سوشیال . 18 جولای برگشتیم ایران . نکته مهم اینه : توی فرودگاه سانفراسیسکو موقع ورود روی ویزامون یه مهر زدن اما موقع خروج چیزی جائی مهر نزدن . فقط روی کارت پروازمون یه خط صورتی کشیدن . حدود 3 روز پیش گرین کارتمون اومد به اون آدرسی که داده بودیم . می خواستم اینو بدونم که تا کی من می تونم خارج از آمریکا باشم . دوستمون می خواد گرین کارتها رو بفرسته ایران . واسه ورود که مشکلی نداره اونا رو نشون بدیم . آخه خروج نخورده . میشه واسه این پروسه یه توضیح بدین .؟ مرسی از دوستان عزیز .

خیلی جالبه. شما رو چطور سوار کردن ؟ گرین کارت من رو نه تنها در فرودگاه آمریکا بلکه توی هر دو فرودگاه بین راه (تورانتو و لندن) نگاه کردن و در لندن اسکن کردن حدود 2 ماه پیش. فکر کنم اگر نداشتم دردسری بودبرا خودش نمیدونم دوستای مسافر دیگه چی بوده وضعیتشون. جالبه اگر اینجا بنویسن.
گرین کارد‌های ما را هم در فرودگاه آمریکا نگاه کردند(شاید هم swipe کردند )

فقط پاسپورت ما رو نیگاه کرد . وقتی گرین کارت نداریم چی رو نیگاه کنن ؟

بعد از اینکه شما واسه اولین بار وارد شدید و مهر بغل ویزاتون خورد همون گرین کارد محسوب میشه و نیازی نیست که خود گرین کارت رو داشته باشین و من از وکیل پرسیدم گفت هیچمشکلی نیست که بدون اصل گرین کارد برگردید ما هم بدون اون برگشتیم الان با پست گرین کاردها رو دریافت کردیم
پاسخ
تشکر کنندگان: saher ، SH1A2R3 ، Tomas ، payam62 ، lingni
(2012-09-02 ساعت 11:41)soheilbadami نوشته:  البته در قانون چیزی مبنی بر اینکه این 30 ماه در اول یا اخر 5 سال باشد نیست تا جایی که حافظه یاری میکنه ! ولی بهترین منبع همون سایت وزارت خارجه هست که توضیحات مفصلی هم دارد.

سلام
دوست خوبمون که در این سایت کامل جواب بچه ها رو لطف کردن و دادن، جواب این سوال رو هم اگر اطلاعات دارین لطفا بدین.
یعنی اگه کسی 6 ماه امریکا 6 ماه ایران باشه و به عبارتی 30 ماه رو تو کل 5 سال باشه، ولی پراکنده شامل حال سیتیزنی نیست؟ اگر 30 ماه آخر باشه معنی اش این میشه!!!!
سپاس
شماره کیس : 2012AS00013XXX
تاریخ رویت قبولی در سایت:15 جولای
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:19 جولای 2011 DHL
کنسولگری: ANKARA
تاریخ کارنت شدن کیسBig Grinecember
تعداد: 1
تاریخ مصاحبه:19 dec
تاریخ دریافت ویزا:19 dec
سفر به آمریکا : FEB 2012

پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، SH1A2R3 ، Tomas ، payam62 ، lingni
(2012-09-03 ساعت 02:52)الی الی نوشته:  
(2012-09-02 ساعت 11:41)soheilbadami نوشته:  البته در قانون چیزی مبنی بر اینکه این 30 ماه در اول یا اخر 5 سال باشد نیست تا جایی که حافظه یاری میکنه ! ولی بهترین منبع همون سایت وزارت خارجه هست که توضیحات مفصلی هم دارد.

سلام
دوست خوبمون که در این سایت کامل جواب بچه ها رو لطف کردن و دادن، جواب این سوال رو هم اگر اطلاعات دارین لطفا بدین.
یعنی اگه کسی 6 ماه آمریکا 6 ماه ایران باشه و به عبارتی 30 ماه رو تو کل 5 سال باشه، ولی پراکنده شامل حال سیتیزنی نیست؟ اگر 30 ماه آخر باشه معنی اش این میشه!!!!
سپاس
ببینید تا جایی که یادم هست بله یعنی طبق ایین نامه این چیزی که شما میگید میشه و مغایرتی نداره یعنی میتونین 30 ماه پراکنده باشید اما بقول معروف اقامت فیزیکی شرط لازم هست ولی کافی نیست. شما بسته به شانستون (که خیلی چیزها اینجا به اقبال وابسته هست) باید افسر پرونده مربوطه رو قانع کنین که برای شهروند شدن مناسب هستید. خب اگر طرف سختگیر از اب درامد و گفت شما چطوری هر 6 ماه خونه و زندگی و کارتو به مدت 6 ماه رها کردی و سوالات از این دست خب جواب دادنش سخته برای همین هم هست که وکیلها الان که این پروسه سیتیزنی به اسونی سابق نیست سفارش میکنن که شما 30 ماه رو مداوم بمونی. باز هم البته همیشه 1 راهی هست ممکنه وکیلی باشه که در اونصورت هم بتونه کیس شما رو جمع کنه این دیگه بسته به اون روز و زمان داره. مسائل ویزایی در کل همونطور که حتما میدونین چیز صد در صدی نیست.
مثلا ادم هست که بعد از 10 سال برمیگرده به امریکا و انگار نه انگار. اما مثلا گرین کارد مادر خود من حدود 4 سال پیش که اصلا هم اینجوری سخت نبود به علت عدم سفر به امریکا (بعد 5 سال) معلق اعلام شد و تقریبا از بین رفت.
امیدوارم جواب تا مقداری به دردتون خورده باشه. برای بیشترش باید سایت ایمیگریشون رو زیر و رو کنین !
آنکس که نداند و بداند که نداند
لنگان خرک خویش به مقصد برساند
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، frz61 ، الی الی ، behzadb57 ، saher ، SH1A2R3 ، Tomas ، Danoosh ، lingni ، Zoya911 ، uranus88
ممنون از راهنماییت دوست خوب.
راستش سایت سفارت هم خونده بودم........ همین 30 ماه رو میگه که گفتی و یه جورایی خودش نمیگه که می تونین برین 6 ماه -6ماه بیاین! ولی نمیگه ام که برای اون 6 ماه هایی که نیستین سیتیزن نمیشین!
پیچیدهاست!!!!!
اگر کسایی که تازه رفتن برای سیتیزنی هم یه خبر بدن ما خوشحال میشیم!

پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، الهه سابق ، behzadb57 ، saher ، SH1A2R3 ، Tomas ، payam62 ، lingni
چه بر سر مهاجر سرا آمده است؟ سیتیزن ها دیگه تحویل نمی گیرن !!!

پاسخ
تشکر کنندگان: behzadb57 ، saher ، SH1A2R3 ، Tomas ، payam62 ، lingni
با سلام به همه دوستان من ۱ سال هست در امریکا هستم و گرین کارت دارم و دو فرزند هم دارم همسرم به تازگی سی تیزن شده من و فرزندانم چه مدت طول میکشه تا سیتیزن بشیم
پاسخ
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، Tomas ، lingni
دوست عزیز شما 1 ساله گرین کارتتو دریافت کردی؟ با چه ویزایی آمریکا رفتی؟ اگه از طریق ازدواجی رفته باشی زمانش 3 ساله و از طرق دیگه رفته باشی 5 ساله. البته بستگی به این داره که مدت زمان لازم برای حضور در آمریکارو پر کرده باشی. بگو تا بهت بگم
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، payam62 ، lingni
(2012-09-20 ساعت 02:05)iran bano نوشته:  با سلام به همه دوستان من ۱ سال هست در آمریکا هستم و گرین کارت دارم و دو فرزند هم دارم همسرم به تازگی سی تیزن شده من و فرزندانم چه مدت طول میکشه تا سیتیزن بشیم

3 سال دیگه، ایشالا شما هم سیتیزن میشین.
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، payam62

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان