کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
خلاصه وضعیت گروه F3
ویزا بلوتن ماه اپریل اعلام شد، خدارو شکر ۱ ماه و ۱ هفته رفت جلو، تبریک به کسانی که کارنت شدند.
F3
PD:Sep 2005
Approval notice:march2010
receipt number:wac05
منتظرnvc welcome letter
با تاسف پتیشنرمون ژانویه ۲۰۱۶ فوت شدند
وکیل گرفتیم و کیس رو substitution کردیم...
دعا کنید همه چیز به خوبی پیش بره....
پاسخ
تشکر کنندگان: amir2640 ، واهيك آقاجاني
چرا اینقدر کند پیش میره؟!
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام مورد ما F3 مدارک ارسال شده ومنتظر وقت سفارت هستیم ولی متاسفانه با مشگل بزرگی روبرو شده ایم.
مادر که پتیشنر هستند چند روز پیش فوت شدند .حالا وضعیت ما چه خواهد شد وچه کار بایستی بکنیم .
این همه وقت وهزینه ها چه خواهد شد .فکر کنم بد جوری گرفتار شدیم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-08 ساعت 17:27)rezalabibi نوشته:  با سلام مورد ما F3 مدارک ارسال شده ومنتظر وقت سفارت هستیم ولی متاسفانه با مشگل بزرگی روبرو شده ایم.
مادر که پتیشنر هستند چند روز پیش فوت شدند .حالا وضعیت ما چه خواهد شد وچه کار بایستی بکنیم .

سلام دوست عزیز،دقیقا ۵ ماه پیش همین اتفاق برای کیس ما افتاد، پتیشنر ما هم که پدر همسرم بود فوت کردند،ما وکیل گرفتیم و اون به اداره مهاجرت نامه داده و وضعیت کیس رو براشون توضیح داده ولی تا الان خبری نشده، ما منتظر ولکام لتر هستیم، روالش به این صورته که اگه اپروال نوتیس برای کیس اومده باشه و پتیشنر بعد از اپروال فوت کنن کیس روsubatitiute میکنن، این کار هم فقط با اعضای درجه یک انواده که سیتی زن هست امکان پذیر میشه، یعنی شما باید خواهر یا برادر سیتی زن داشته باشید که اون رو جایگزین پتیشنرتون کنند، لطفا هر کاری که انجام دادید، من رو هم مطلع کنید، چون کیس هامون شبیه همدیگه است، ممنونم

در ضمن تسلیت عرض میکنم امیدوارم غم اخرتون باشد.
F3
منتظرnvc welcome letter
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai
(2016-05-11 ساعت 07:48)مامان دو قلو ها نوشته:  
(2016-05-08 ساعت 17:27)rezalabibi نوشته:  با سلام مورد ما F3 مدارک ارسال شده ومنتظر وقت سفارت هستیم ولی متاسفانه با مشگل بزرگی روبرو شده ایم.

سلام دوست عزیز،دقیقا ۵ ماه پیش همین اتفاق برای کیس ما افتاد، پتیشنر ما هم که پدر همسرم بود فوت کردند،ما وکیل گرفتیم و اون به اداره مهاجرت نامه داده و وضعیت کیس رو براشون توضیح داده ولی تا الان خبری نشده، ما منتظر ولکام لتر هستیم، روالش به این صورته که اگه اپروال نوتیس برای کیس اومده باشه و پتیشنر بعد از اپروال فوت کنن کیس روsubatitiute میکنن، این کار هم فقط با اعضای درجه یک انواده که سیتی زن هست امکان پذیر میشه، یعنی شما باید خواهر یا برادر سیتی زن داشته باشید که اون رو جایگزین پتیشنرتون کنند، لطفا هر کاری که انجام دادید، من رو هم مطلع کنید، چون کیس هامون شبیه همدیگه است، ممنونم

متاسفانه این اتفاق برای ما هم افتاد،ما در کتگوری f1 بودیم که پدرمون رو از دست دادیم ،یه قانونی هست به اسم humanitarian consideration; میتونس فرم i-864 رو پز کنین و مدارک فوت ایشون رو به علاوه مدارک دیگه ای رو که میخوان برای اداره محاجرت بفرسید،روند طولانی داره و فرها بسیار سخت و وقت گیر هست اگر درآمد petitioner جدید کمتر از 21 هزار دلار باشه(البته مطمئن نیستم)
باید یه cosigner پیدا کنید ؛من هنوز بعد از یکسال و اندی هنوز جواب نگرفتسم و در شرف اپرو شدن هستیم
حتما از وکیل کمک بگیرید چون فرمها بسیار حساس و وقت گیر و مشکل هستند
پاسخ
تشکر کنندگان: مامان دو قلو ها ، battosai ، rezalabibi
(2016-05-11 ساعت 19:28)amir_khoramian نوشته:  
(2016-05-11 ساعت 07:48)مامان دو قلو ها نوشته:  

متاسفانه این اتفاق برای ما هم افتاد،ما در کتگوری f1 بودیم که پدرمون رو از دست دادیم ،یه قانونی هست به اسم humanitarian consideration; میتونس فرم i-864  رو پز کنین و مدارک فوت ایشون رو به علاوه مدارک دیگه ای رو که میخوان برای اداره محاجرت بفرسید،روند طولانی داره و فرها بسیار سخت و وقت گیر هست اگر درآمد petitioner  جدید کمتر از 21 هزار دلار باشه(البته مطمئن نیستم)
باید یه  cosigner پیدا کنید ؛من هنوز بعد از یکسال و اندی هنوز جواب نگرفتسم و در شرف اپرو شدن هستیم
حتما از وکیل کمک بگیرید چون فرمها بسیار حساس و وقت گیر و مشکل هستند
البته ما فرم I-864w را که خودمون از نظر مالی خود کفا هستیم را فرستادیم و برادرم که سیتیزن هستند دنبال این مورده و با یک وکیل ذر حال مشاوره وکمکه
تا ببینیم چی میشه . نتیجه رو اطلاع خواهم داد البته ما منتظر وقت سفارت بودیم که این اتفاق افتاد و به کسی هنوز
اطلاع نداده ایم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام بدوستان خوب یه سوال داشتم اگر کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه categoryf3هستم ودر تاریخ نهم feb /2016از nvcجواب تکمیلیه پرونده من امده است یعنی تا امروز که بیست وششم اردیبهشت هستیم حدود سه ماه و شش روز پیش دوستان کسی میدونه چند وقت طول میکشه وقت سفارت بیاد درضمن ABD2005هستیم دوبی ممنون میشم اگه کسی بتونه کمک کنه اخه باید بچهها را برا ی مدرسه نام نویسی کنیم نمیدونیم چی میشه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-15 ساعت 12:33)nanab نوشته:  سلام بدوستان خوب یه سوال داشتم اگر کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه categoryf3هستم ودر تاریخ نهم feb /2016از nvcجواب تکمیلیه پرونده من امده است یعنی تا امروز که بیست وششم اردیبهشت هستیم حدود سه ماه و شش روز پیش دوستان کسی میدونه چند وقت طول میکشه وقت سفارت بیاد درضمن ABD2005هستیم دوبی ممنون میشم اگه کسی بتونه کمک کنه اخه باید بچهها را برا ی مدرسه نام نویسی کنیم نمیدونیم چی میشه

تاریخ PD تون کیه؟ فکر میکنم تو پاییز بشه، بهتره فرزندانتون رو ثبت نام کنید که خدایی نکرده عقب نمونن.قانون خاصی نداره ولی اصولا ۷-۸ ماه قبل از کارنت شدن ولکام لتر میاد.
F3
منتظرnvc welcome letter
پاسخ
تشکر کنندگان:
شما سال 2005 مدارکتون رفته NVC ?! چرا پس اینقدر طول کشیده؟ میشه مشخصات کیستون را بیشتر توضیح بدید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-18 ساعت 15:04)hmashayekh نوشته:  شما سال 2005 مدارکتون رفته NVC ?! چرا پس اینقدر طول کشیده؟ میشه مشخصات کیستون را بیشتر توضیح بدید.

منظورتون من هستم؟
F3
منتظرnvc welcome letter
پاسخ
تشکر کنندگان:
ببخشيد اشتباه نوشتم ، منظورم با nanab بود...
پاسخ
تشکر کنندگان:
دیگه خیلی مسخره شده. 11 سال گذشته هنوز هیچی معلوم نیست. از ژانویه 2006 تا الان........
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-21 ساعت 15:24)hmashayekh نوشته:  دیگه خیلی مسخره شده. 11 سال گذشته هنوز هیچی معلوم نیست. از ژانویه 2006 تا الان........
سلام ما هم وضعیتمان شبیه شماست. دسامبر 2005 برای ما درخواست گرین کارد شده است و فقط سال 2010 از ما مدارک تایید رابطه فامیلی را خواستند و بعد از آن هیچ خبر دیگه ای نشده است. حتی کیس نامبر هم برای ما نفرستادند که من خودم به NVC تماس گرفتم و کیس نامبر را گرفتم. اگر ممکن است شما هم بفرمایید که چند بار تا حالا با شما تماس گرفته اند و اینکه کیس نامبر برای شما ارسال شده است یا خیر؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-04 ساعت 08:46)tiam19 نوشته:  
(2016-08-21 ساعت 15:24)hmashayekh نوشته:  دیگه خیلی مسخره شده. 11 سال گذشته هنوز هیچی معلوم نیست. از ژانویه 2006 تا الان........
سلام ما هم وضعیتمان شبیه شماست. دسامبر 2005 برای ما درخواست گرین کارد شده است و فقط سال 2010 از ما مدارک تایید رابطه فامیلی را خواستند و بعد از آن هیچ خبر دیگه ای نشده است. حتی کیس نامبر هم برای ما نفرستادند که من خودم به NVC تماس گرفتم و کیس نامبر را گرفتم. اگر ممکن است شما هم بفرمایید که چند بار تا حالا با شما تماس گرفته اند و اینکه کیس نامبر برای شما ارسال شده است یا خیر؟

سلام
من ژانویه 2006 اقدام کردم و پسر دایی من دقیقا دسامبر 2005 .
والا اینقدر تماس گرفتیم خیلی یادم نیست . ولی آخرین اتفاق همون انتقال مدارک از USCIS به NVC بود . برای من هم دقیقا مثل شما کیس نامبر ارسال نکردند و تلفی گرفتم ولی برای پسردایی من ارسال کردند که البه چیز مهمی نیست . مهم همون کیس نامبره که گرفتیم.
در یکی از نامه های قدیمی که برای من ارسال کردند یک Invoice ID number بالای نامه من هست که وقتی در آدرس زیر میزنم اطلاعات (فقط شامل اسم وفامیل خودم و همسرم و پسرم) را نشان میدهد و آماده تیک زدن و پرداخت پول است ولی فعلا تا نوبتمون نشده فعال نیست.
آدرس اینه . https://ceac.state.gov/CTRAC/Invoice/signon.aspx
فعلا Invoice ID number نداشته باشی هم مهم نیست.
فکر میکنید تا چند ماه دیگه نامه هامون بیاد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
من هم شرایط مشابه شما دارم و تا مرحله Invoice ID number رفتم که فعال نیست.

با توجه به روند بسیار کند ویزا بولتن فکر میکنم یکسال و نیم دیگر وقت مصاحبه تون باشه ولی تا چند ماه دیگه زودترین زمان ارسال مدارک ازPD آگوست2005 به ژانویه2006 تغییر خواهد کرد که شما میتوانیداقدام به تکمیل فرمها و .. کنید.
PD: 2006 MAY , C N:ABD2009 , Category: F3
پاسخ
تشکر کنندگان: hmashayekh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان