کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات برندگان 2011 که نامه اول را دریافت نکرده اند
دی دی دی دی دی هورا کیس ما هم اومد هوراااا
25000
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
دریافت ویزا:یک ضرب Cool
تشکر کنندگان: silia ، User ، SALAR110 ، MHM ، free_free ، aghdam ، maaref ، satusa ، mml ، alirezagh ، ehsan.birjandian
گفتم اضافه کنم پیرو صحبت های خودم دیشب میل فرستادم و امروز جواب اومد
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
دریافت ویزا:یک ضرب Cool
تشکر کنندگان: silia ، User ، SALAR110 ، free_free ، maaref ، mml
کیس منم اومد
هووووووووووووووووووووووووووووووررررررررررررررررررررررررااااااااااااااااااااااااااا

پریروز ایمیل زدم و امروز عصر توی سابجکت شماره کیس نامبرم را برام فرستاد
خدایا شکرت
بالاخره از اون وضعیت خلاص شدم
:-)
بچه کیا هنوز کیسشونو نگرفتن؟
چند نفر گرفتیم؟
کسی میدونه چند چندیم؟
ممکنه تا جمعه این تاپیک بسته شه؟
خدایا کیس همه دوستان رو بهشون برسون
شماره کیس: ***2011AS00042
تاریخ دریافت کیس نامبر از طریق ایمیل: 1389/12/10
کنسولگری: آنکارا
تاریخ مصاحبه: 12 sep
تاریخ دریافت ویزا:Sep 13
جمع تقریبی هزینه ها: 14عکس.60 پست اول،57 ترجمه،68 ارسال مدارک مصاحبه،428بلیط،55عوارض خروج،819سفارت،252هتل اوزیلهان،1700 هواپیما امریکا
تشکر کنندگان: farnaz82 ، User ، SALAR110 ، MHM ، free_free ، aghdam ، maaref ، satusa ، mml ، ehsan.birjandian ، arezoo_zarrabi
من منتظر یک شیرینی حســـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــابی از بچه های این تاپیک هستم! هرجا هم بگید حضوری میام! حتا مالزی Big Grin

تا اینجا هـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــورا برای دوستانی که کیس رو دریافت کرده اند!
زودتر دست به کار بشوید!
تشکر کنندگان: SALAR110 ، free_free ، aghdam ، alirezagh ، rayan.s ، frozen mind ، maaref ، satusa ، mml ، silia ، ehsan.birjandian ، arezoo_zarrabi
بالاخره عروس خانم اومد ولی‌ پیرمون کردو‌‌ اومد من که حالم خیلی‌ خیلی‌ بد هست واقعاً دلم می‌خواد بشینم تا صبح داد بزنم .
۳۵۰۰۰ کیس
تاریخ دریافت نامه قبولی اول : هیچوقت
تاریخ دریافت نامه دوم : 2 AUG
تاریخ مصاحبه : 8 AUG
تاریخ دریافت ویزا : 11 AUG
کیس : 2011AS00035XXX
کنسولگری: ابوظبی
جمع هزینه ها 4 نفر : تومان 7,570,000
تشکر کنندگان: User ، MHM ، aghdam ، farnaz82 ، rayan.s ، maaref ، satusa ، mml ، silia ، ehsan.birjandian ، arezoo_zarrabi
سلام به همگی
منم ایمیلی که به سفارت زده بودم رو به KCC فوروارد کردم و مثل بقیه بچه ها کیسم رو دادند***23(به صورت سابجکت ایمیل).اینطور که بوش میاد فقط 8 ماه الافمون کردند!از اولشم میتونستند با ایمیل بدن...........خلاصه بازار کیس دادنشون گرمهBig Grinمطمئنم هر کی ایمیل بزنه جواب میدن
این کیس گرفتن رو مدیون راهنمایی های صادقانه دوستان مهاجرسرا هستم.یه دنیا ممنووووووووووووووووووووووووووووووووووووووون
امیدوام برای همگی بهترین ها رقم بخوره
راستی کسی میدونه ***23 حدودا کی تاریخ مصاحبه اش میشه؟احتمالا با بولتن آوریل هم نیاد.اگر کسی فرمولی کشف کرده خواهش می کنم اعلام کنه.واسه من به خاطر کارم برنامه ریزیش خیلی حساسه
بازم ممنون
امیدوارم همه با هم بریم به تاپیک برندگان معمولیWink
تشکر کنندگان: User ، SALAR110 ، Linspire ، MHM ، free_free ، farnaz82 ، rayan.s ، maaref ، satusa ، mml ، silia ، ehsan.birjandian ، arezoo_zarrabi
دوستان عزیز
به تاپیک های دیگر سر بزنید! تاپیک بولتن ویزا بسیار داغِ داغِ!
دوستان اونجا منتظر شما هستند!
تشکر کنندگان: SALAR110 ، sorooshii ، farnaz82 ، rayan.s ، frozen mind ، maaref ، satusa ، mml ، ehsan.birjandian
(2011-03-01 ساعت 22:54)User نوشته:  من منتظر یک شیرینی حســـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــابی از بچه های این تاپیک هستم! هرجا هم بگید حضوری میام! حتا مالزی Big Grin

تا اینجا هـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــورا برای دوستانی که کیس رو دریافت کرده اند!
زودتر دست به کار بشوید!

یوزر عزیز
شیرینی شما محفوظ , شما پاسخ پیام منو بده , هر جا که بگی مهمون منWink
ضمناً همه دوستائی که کیس رو دریافت می کنین ، ضمن تبریک مجدد لطفاً سری هم به تاپیک خلاصه پیشرفت کار برندگان 2011 بزنین و اطلاعات خودتونو اونجا هم آپدیت کنین ، مخلص
تشکر کنندگان: SALAR110 ، sorooshii ، farnaz82 ، maaref ، satusa ، mml ، User
[font=Verdana]وای خدای من چقدر کیس نامبر!!!!!!!!!!!
از ته قلبم تبریک میگم.
[/font]
شماره کیس :2011AS35XXX
دریافت نامه: 9 خرداد -- 30 می
ارسال فرمها: 11 خرداد-- 1 ژوئن
کنسولگری:آنکارا
مصاحبه: 10 مرداد-- 1 آگوست
دریافت ویزا:23 شهریور-- 14 سپتامبر
ورود به آمریکا: ۱۴ مهر--۶ اکتبر
دریافت سوشال:۱۵ روز بعد از ورود
دریافت گرین کارت: ۲۱ روز بعد از ورود

تشکر کنندگان: Linspire ، free_free ، sorooshii ، farnaz82 ، rayan.s ، maaref ، satusa ، mml ، User ، ehsan.birjandian ، b!ta
خدایا شکر
این تاپیک بدون کیس رو یواش یواش بریم تختش کنیم دیگه
من میرم چوب بیارم زحمت میخ و چکشششم با شما
تشکر کنندگان: free_free ، SALAR110 ، aghdam ، sorooshii ، farnaz82 ، rayan.s ، maaref ، satusa ، mml ، User ، یاشار و ماری
یعنی فقط من موندم......اشک....
(2011-03-01 ساعت 20:43)silia نوشته:  کیس منم اومد
هووووووووووووووووووووووووووووووررررررررررررررررررررررررااااااااااااااااااااااااااا

خدایا شکرت
چند نفر گرفتیم؟
کسی میدونه چند چندیم؟

سلام
من هنوز نگرفتم.....
شماره کیس:2011AS00033000WinkSmile
تاریخ دریافت نامه قبولی:نگرفتم
کنسولگری:ابوظبی
ارسال فرمهای سری اول:August 2010
دریافت فرمهای سری اول :August 2010
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت کلیرنس:
جمع تقریبی هزینه هاBig GrinHL +عکس
تشکر کنندگان: maaref ، satusa ، mml ، User
به به ...! به همتون تبریک میگم بچه ها.... سپردم به بروبچه های تاسیسات بیان این تاپیک رو آجر بچینن تا سقف...!

دوستان زودتر کیساتون رو بگیرید که به گفته یوزر عزیز تاپیک های اونور(بولتن ویزا و ...) خیلی داغه..Smile

فقط اطلاعاتتون رو هم بدین من تو جدول بیارم...(فقط بر اساس ستون های جدول)
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان: sorooshii ، farnaz82 ، یاشار و ماری ، rayan.s ، sare ، maaref ، satusa ، mml ، User ، silia
(2011-03-02 ساعت 00:31)MHM نوشته:  یعنی فقط من موندم......اشک....
(2011-03-01 ساعت 20:43)silia نوشته:  کیس منم اومد

خدایا شکرت
چند نفر گرفتیم؟
کسی میدونه چند چندیم؟

سلام
من هنوز نگرفتم.....

سلام
نگران نباشید ، همه می گیرند . ممکن دو سه روز طول بکشه . . .
شماره کیس : 2011AS44XXX
تاریخ ورود به آمریکا : 2012 Feb
تشکر کنندگان: farnaz82 ، maaref ، satusa ، mml ، MHM
من هم کیس نامبر را گرفتمممممممممممممممممممممممممممممممممممممم

هوووووووووووووووووووووووووورررررررررررررررررررررااااااااااااااااااااااااا

یوزر ، رایان، ساتوسا، ناظم ،فری فری و ....... تشکر

کیس نامبر : 19xxx
تاریخ مصاحبه :April 2011

RE: Case Number 2011AS00019xxx

An interview for this case has been scheduled at the American Consulate/Embassy of Abu Dhabi on April xx , 2011. A notification letter was sent to you on February 12, 2011. Please direct any further questions regarding the processing of your case to this embassy.

بچه ها یک نکته :

کی سی سی درحال حاضر فقط به آدرس ایمیلی پاسخ می دهد که شما در فرم هایتان در آگوست نوشتید. اما در متن ایمیل حتماً باید به ایمیل زمان ثبت نام اشاره کنید. جالب اینکه من با ایمیل زمان ثبت نام ( که خیلی از دوستان در جریان RESET آن توسط یاهو هستند) برایشان ایمیل زدم ولی بهم جواب ندادند. درواقع ملاک را ایمیل مندرج در فرم های ثبت نام قرار داده اند و هرگونه جواب را به آن می فرستند.

شاید تنها کسی که این مورد برایش اتفاق افتاده است من باشم، اما گفتم شاید بد نباشد اطلاع بدهم.
ازبرندگان 2011 که نامه اول و نامه دوم را دریافت نکردیم
برندگان عزیز 2012، سوالات شما را با کمال میل پاسخگو هستم.
جهت راهنمایی سفر به امارات در خدمتم.
همه به کودکان سرطانی کمک کنیم>> سایت محک
تشکر کنندگان: aghdam ، farnaz82 ، rayan.s ، sare ، frozen mind ، maaref ، satusa ، mml ، Ali Sepehr ، User ، pefa ، silia ، ehsan.birjandian ، free_free ، MHM ، arezoo_zarrabi ، b!ta
(2011-03-02 ساعت 01:21)sorooshii نوشته:  [/color][/size]سلاممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم

من هم کیس نامبر را گرفتمممممممممممممممممممممممممممممممممممممم

هوووووووووووووووووووووووووورررررررررررررررررررررااااااااااااااااااااااااا

یوزر ، رایان، ساتوسا، ناظم ،فری فری و ....... تشکر

کیس نامبر : 19xxx
تاریخ مصاحبه :April 2011

سلام
خیلی تبریک می گم
هم به خاطر گرفتن case number و هم به خاطر case number پایینت . . .
انشا الله که بدون کلییرنس بری USA
شماره کیس : 2011AS44XXX
تاریخ ورود به آمریکا : 2012 Feb
تشکر کنندگان: sorooshii ، farnaz82 ، rayan.s ، maaref ، satusa ، mml ، MHM ، silia

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان