کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات برندگان 2011 که نامه اول را دریافت نکرده اند
(2011-03-02 ساعت 14:43)pefa نوشته:  فعلا که گذر من همینجاست.
جواب برای من اومده که :
[font=Verdana]
Thank you for your inquiry.
The information you have provided does not match the case. Please resubmit your request with the correct information for KCC to properly assist you.
[/font]
دوباره با کنفرمیشن نامبر و اشاره به ترتیب نام و نام خانوادگی فرستادم تا ببینم این بار چی میشه.
حس می کنم مشکل از تنظیمات ایمیلم بود که Replay to آدرسش رو جای دیگه ای ست کرده بودم(سهوا).
و در واقع اونا به ایمیلی که ذکر کرده بودم Replay نکرده بودن و پیش خودشون گفته باشن مشکوکه!
اميدوارم اين دفعه جواب بدهند. اما اگر باز هم همين جواب را تكرار كردند، به فرمت تاريخ تولد دقت كن:
بايد به اين شكل باشد: MM-DD-YYYY

(2011-03-02 ساعت 14:44)alirezagh نوشته:  
(2011-03-02 ساعت 14:11)User نوشته:  علي جان من كه همينجا جواب دادم ديگه! -------
خوب پس حالا که دیگه یوزر -----
عليرضا جان بهتره تو پيام خصوصي اينكار رو انجام بدهيم.
تشکر کنندگان: rayan.s ، free_free ، alirezagh ، maaref ، mml
سلام
كسي آدرس سفارت كويت در ايران رو داره؟
تشکر کنندگان: maaref
(2011-03-02 ساعت 02:46)farnaz82 نوشته:  
(2011-03-02 ساعت 00:31)MHM نوشته:  یعنی فقط من موندم......اشک....
(2011-03-01 ساعت 20:43)silia نوشته:  کیس منم اومد
هووووووووووووووووووووووووووووووررررررررررررررررررررررررااااااااااااااااااااااااااا

پریروز ایمیل زدم و امروز عصر توی سابجکت شماره کیس نامبرم را برام فرستاد
خدایا شکرت
بالاخره از اون وضعیت خلاص شدم
:-)
بچه کیا هنوز کیسشونو نگرفتن؟
چند نفر گرفتیم؟
کسی میدونه چند چندیم؟
ممکنه تا جمعه این تاپیک بسته شه؟
خدایا کیس همه دوستان رو بهشون برسون

سلام
من هنوز نگرفتم.....

نگران نباش زودی میاد کی میل فرستادی براشون؟
سلام
من دوشنبه ایمیل زدم برشون......دعا کنید زیاد...مرسی
شماره کیس:2011AS00033000WinkSmile
تاریخ دریافت نامه قبولی:نگرفتم
کنسولگری:ابوظبی
ارسال فرمهای سری اول:August 2010
دریافت فرمهای سری اول :August 2010
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت کلیرنس:
جمع تقریبی هزینه هاBig GrinHL +عکس
تشکر کنندگان: User ، rayan.s ، free_free ، maaref ، mml
(2011-02-28 ساعت 19:06)boshra نوشته:  سلام
كسي آدرس سفارت كويت در ايران رو داره؟

آدرس: جردن خيابان مهيار شماره 15
تلفن: 88785997
تشکر کنندگان: rayan.s ، sare ، maaref
سلام به همه دوستان
سروشي عزيز ، يه زحمت برات داشتم
اگر لطف كني و تا جمعه كه انشاء الله كيس نامبر همه بچه ها مياد جدول بي كيس ها رو آبديت كني ازت يه دنيا ممنون مي شم
Wink
تشکر کنندگان: silia ، sorooshii ، maaref ، mml
.بچه ها یه میلیون تا سلام کیس منم اومد ..........هوریا هوریااا هوریااا بعدشم هورااااااااااااا.2011AS00033XX

Thank you for your inquiry

Your forms have been received and are currently processing. Allow several weeks for processing. If you are scheduled for an interview, you will receive a notification letter via postal mail from KCC. Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing.

Please refer to the visa bulletin on our website at www.travel.state.gov after the 15th of each month to locate the current numbers being processed.
ولی چرا دارن تازه بررسی میکنن؟؟؟؟؟؟؟؟
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت کلیرنس:
تشکر کنندگان: farnaz82 ، SALAR110 ، sorooshii ، satusa ، ehsan.birjandian ، free_free ، alirezagh ، aghdam ، maaref ، silia ، mml
هنوز آقا احسان هم مونده از بچه ها ی این تاپیک که انشاالله همین امشب شمارشو میگیره و فکر کنم تمام ^_^
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
دریافت ویزا:یک ضرب Cool
تشکر کنندگان: SALAR110 ، MHM ، ehsan.birjandian ، maaref ، mml
سلام به برو بچه هاي مهاجرسرا و علي الخصوص اين تاپيك
منم كيس نامبرمو گرفتم. 26 ماه فوريه ايميل زدم و يك مارچ اومد.البته من امروز چك كردم. نصفه عمر شديم ولي دادن.اميدوارم همه مشكلشون حل بشه
***Case Number 2011AS00038
کیس نامبر: 2011AS38xxx
كنسولگري : آنكارا
تاریخ دریافت نامه قبولی : March 2011 اي ميل
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: َAugust 2010
تاریخ دریافت نامه دوم : June 2011
تاریخ مصاحبه : August-10, 2011
تاریخ دریافت ویزا : 12 آگوست
تاریخ ورود به آمریکا: ۷ اکتبر ۲۰۱۱
ایالت : Kentacky- (Louisville
تشکر کنندگان: sorooshii ، SALAR110 ، satusa ، MHM ، ehsan.birjandian ، farnaz82 ، alirezagh ، aghdam ، maaref ، silia ، mml
سلام دوستان عزیز من میخواستم ۱ یادآوری کنم که حتما ۱ ایمیل به کی سی‌ سی‌ بزنید و از رسیدن فرم‌هاتون مطمئن بشید با این ایمیل ۲ نشون رو میزنید ۱ از کیس صحیح مطمئن میشید و ۲ اینکه فرم‌ها سالم درست به دستشون رسیده .
امیدوارم که دیگه هیچ سالی‌ در آینده کسی‌ به این تاپیک نیاز نداشته باشه .
و تبریک میگم به همه دوستان و آرزو می‌کنم که همه ویزا رو ۱ ضرب بگیرن چون ما اینجا به اندازه کافی‌ استرس کشیدیم و دیگه حقمون نیست ...... موفق باشید
تاریخ دریافت نامه قبولی اول : هیچوقت
تاریخ دریافت نامه دوم : 2 AUG
تاریخ مصاحبه : 8 AUG
تاریخ دریافت ویزا : 11 AUG
کیس : 2011AS00035XXX
کنسولگری: ابوظبی
جمع هزینه ها 4 نفر : تومان 7,570,000
تشکر کنندگان: satusa ، MHM ، sorooshii ، ehsan.birjandian ، farnaz82 ، free_free ، alirezagh ، maaref ، silia ، mml
سلام دوستان

تبریک مجدد به همه عزیزان. فکر کنم فقط آقا احسان و pefa ماندن بقول فرناز جان.

خوب بچه ها من تصمیم دارم جدول را آپدیت کنم. لطفاً و خواهشاً دوستانی که اسمشان در جدول نیست، مشخصات خواسته شده در جدول را برای من بصورت پیام خصوصی بدهند تا اینکار انجام بشه هرچه سریعتر.

درضمن دوستانی که ظرف یک ماه گذشته از طریق پست ،پاکت نامه را دریافت کردند و کیس نامبر خود را گرفتند هم یک اطلاعی بدهند. این را به این دلیل میگم که کیس نامبرهای گرفته شده ، پراکنده بوده و یکم زمانبر هستش من چندین صفحه را جستجو بکنم. ممنون میشم اگر همکاری کنید و اطلاع بدهید.

pefa، aghdam،jk2011، آرتین، .....منتظرم

ازبرندگان 2011 که نامه اول و نامه دوم را دریافت نکردیم
برندگان عزیز 2012، سوالات شما را با کمال میل پاسخگو هستم.
جهت راهنمایی سفر به امارات در خدمتم.
همه به کودکان سرطانی کمک کنیم>> سایت محک
تشکر کنندگان: satusa ، farnaz82 ، SALAR110 ، free_free ، MHM ، ehsan.birjandian ، aghdam ، sare ، mml
2011AS000005xx
An interview for this case has been scheduled at the American Consulate/Embassy of Ankara on March 4, 2011.
Attached is a copy of the appointment packet previously sent from KCC via postal mail.

بچه ها؟
چه خاکی تو سرم کنم؟
پس فردا مصاحبه دارم.
هییییییچ کاری نکردم من
تشکر کنندگان: MHM ، satusa ، ehsan.birjandian ، sorooshii ، aghdam ، farnaz82 ، sare ، maaref ، silia ، mml
دوستان واقعا بهتون تبریک میگم ، این خبرهای خوشحال کننده از صفحه کلیرنس بیشتر ما رو خوشحال کرد ، واقعا چقدر زیباست بچه های این تاپیک بعد از این همه استرس و نگرانی و فضای سنگین و مبهم این تاپیک بعلت پیگیری و امیدوار بودن بالاخره به هدفشون رسیدن و نشون دادن خواستن وسیله رسیدن به هدف است....Smile

در ضمن قضیه بمب ساعتیه خیلی جالب بود. زود این تاپبک رو خالی کنید...Big Grin
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان: MHM ، satusa ، ehsan.birjandian ، sorooshii ، alirezagh ، aghdam ، farnaz82 ، sare ، maaref ، silia ، mml
(2011-03-02 ساعت 20:54)free_free نوشته:  دوستان واقعا بهتون تبریک میگم ، این خبرهای خوشحال کننده از صفحه کلیرنس بیشتر ما رو خوشحال کرد ، واقعا چقدر زیباست بچه های این تاپیک بعد از این همه استرس و نگرانی و فضای سنگین و مبهم این تاپیک بعلت پیگیری و امیدوار بودن بالاخره به هدفشون رسیدن و نشون دادن خواستن وسیله رسیدن به هدف است....Smile

در ضمن قضیه بمب ساعتیه خیلی جالب بود. زود این تاپبک رو خالی کنید...Big Grin

خیلی خیلی خیلی لذت داشت دیدین سابجکت کیس نامبر.......بقیه اش هم درست میشه ........
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت کلیرنس:
تشکر کنندگان: alirezagh ، free_free ، aghdam ، farnaz82 ، maaref ، mml
(2011-03-02 ساعت 20:42)pefa نوشته:  2011AS000005xx
An interview for this case has been scheduled at the American Consulate/Embassy of Ankara on March 4, 2011.
Attached is a copy of the appointment packet previously sent from KCC via postal mail.

بچه ها؟
چه خاکی تو سرم کنم؟
پس فردا مصاحبه دارم.
هییییییچ کاری نکردم من

دوست عزیز بهت تبریک میگم بابت دریافت کیس نامبر
اصلا جای نگرانی نیست. آنکارا امروز لیست مصاحبه ها رو آپدیت کرده ولی در 4 مارچ مصاحبه ای نیست. یه نگاهی بنداز شاید خودشون جابجا کرده باشند و حتما هم همین الان از طریق سایت ایمیل بزن و مشکلت رو بگو تاریخ جدید برات تعیین میکنند.
موفق باشید
تشکر کنندگان: لیلا ج ، sorooshii ، MHM ، maaref ، mml
(2011-03-02 ساعت 12:39)alirezagh نوشته:  دوستان خوبم، سروش، علی، فرناز، ... خیلی خوشحالم که همه باهم کیس نامبرهامون رو گرفتیم، خیلی!
بچه ها چون الان شرایطمون تقریبا یکسانه با یه مهمونی کوچیک -نمیگم گردهمایی که با قوانین سایت مغایرت داشته باشه- که فقط دوستانی که تازه کیس نامبر گرفتند موافقید؟ می تونیم از دوستانی که توی این مدت ما رو تنها نگذاشتند و خالصانه با ما بودند بخصوص user و rayan و satusa , free freeهم دعوت کنیم و از نزدیک ازشون تشکر کنیم. اگه موافقید زودتر اقدام کنیم، چون فکر کنم user و rayan همین روزا میرند US.
راستی سروش جان کامنت های اضافی رو پاک نکن، بگذار این تاپیک به عنوان خاطره باقی بمونه، استرس ها و نگرونی هامون، انواع روش هایی که امتحان کردیم، و و و .... وقتی در آینده که به این تاپیک سر می زنیم همه اینها قشنگ خواهد بود. بخصوص اینکه در سالهای آینده کسی از نظر مفهومی به این تاپیک احتیاج نداره.

راستی بچه ها کسی از MHM خبر نداره؟
MHM ما منتظریم که زودتر کیستو بگیری تا همه با هم از این تاپیک کوچ کنیم...
alirezagh جان من با این قضیه تشکری که مطرح کردی خیلی زیاد موافقم.............
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت کلیرنس:
تشکر کنندگان: alirezagh ، maaref ، mml

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان