کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شماره تایید ثبت نام (Confirmation Number)
(2010-11-11 ساعت 11:10)elnaz_45997 نوشته:  سلام دوستای عزیز میشه بگید جواب قرعه کشی لاتاری 2012 کی میاد چه ماهی ؟
و باید بریم خود سایت ببینیم که قبول شدیم؟
ممنون می شم اگه راهنماییم کنید

دوست عزیز امسال همه چیز ظاهرا با confirmation number مشخص وانجام میشه واینطور که تو سایت زده از 1 may یا بعد از این تاریخ باید تشریف ببرید نتایج را چک بفرمایید..یه سری به این لینک بزنید.

http://www.dvlottery.state.gov/

معبودا !
به بزرگی آنچه داده ای آگاهم کن تا کوجکی آنچه ندارم ناآرامم نکند.
تشکر کنندگان: elnaz_45997
(2010-11-11 ساعت 11:10)elnaz_45997 نوشته:  سلام دوستای عزیز میشه بگید جواب قرعه کشی لاتاری 2012 کی میاد چه ماهی ؟

2012 Entrant Status Check
Please check back at this link http://www.dvlottery.state.gov/ESC/ on or after May 1, 2011 for Entrants who applied for DV-2012.

To Wounds From One[font=Arial][/font]
تشکر کنندگان: elnaz_45997
چقدر این تایپیکو شلوغ کردید . من امروز رفتم سایتو چک کردم دیدم بازم زدن 1 May همون تاریخی که تو موبایلم ست کردم تا خبرم کنه قبول شدم :دی
ولی خدایی با این اشتباه بزرگی که کردن خیلیا رو سر کار گذاشتن حالا خیلیا اشتباهی فکر میکنن دو سه ماه جلوتر میاد واسه همین بی خبر میمونن از قبولیشون، سایتی که همچین اشتباه بزرگی کنه خدا به دادمون برسه که چطوری میخواد از این همه ثبت نامی لیست قبولی رو به صورت اینترنتی در بیاره و قرار بده . دو نفر متخصص برنامه نویسی مثل من داشتن غمی نبود :دی
سایه ها در هوای ابری خستگی در می کنند ... 2015 میشه که بشه
تشکر کنندگان: mavarfan
دوستان خواهش ميكنم از اين به بعد ديگه جر و بحث نباشه و فقط سوال و جواب البته اطلاعات درست

از مديران عزيز nazem يا user و .... ميخوام لطف كنن تايپكهاي 2012 يه پاك سازي بشه و بره تو آرشيو و فقط يه تايپك به اسم انتظار 2012 درست بشه تا دوستان اگه ميخوان توي اون تايپك صحبت كنن و بهم اطلاعات بدن حالا در مورد لاتاري يا خود امريكا يا هرچي يه جوري آزاد باشه و ديگه تايپكهاي ديگه كه اطلاعات مفيد دارن پاك بمونن براي خوندن فقط تا انشالا وقت اعلام قبولي ها كه امسال چندتا تايپك جديد و تخصصي در مورد نحوه ادامه كار براي قبولي ها ميخواييم كه به وقتش با دوستان عزيز هم فكري ميكنيم و با كمك مديران عزيز تايپكهارو درست ميكنيم
1 may به وقت ایران دقیقا کی میشه
تشکر کنندگان: eblam
(2010-11-11 ساعت 15:04)elnaz_45997 نوشته:  1 may به وقت ایران دقیقا کی میشه

یکشنبه 11 اردیبهشت 1390 ه. ش.

معبودا !
به بزرگی آنچه داده ای آگاهم کن تا کوجکی آنچه ندارم ناآرامم نکند.
تشکر کنندگان: eblam ، rayan.s ، mavarfan
(2010-11-11 ساعت 11:44)Rasool نوشته:  

دوست عزیز امسال همه چیز ظاهرا با confirmation number مشخص وانجام میشه واینطور که تو سایت زده از 1 may یا بعد از این تاریخ باید تشریف ببرید نتایج را چک بفرمایید..یه سری به این لینک بزنید.

البته این تاریخ دقیق نیست و امکان داره تغییر کنه !
تا بحال سه بار تاریخ اعلام نتایج تغییر کرده
همچنین در دوره های قبل مواردی رو داشتیم که در سایت پیغام "قبول نشدید " داده ولی نامه برنده شدن به آدرسشون ارسال شده پس احتمال اشتباه در سایت سابقه داشته
با این تفاسیر امثال ریسک قبول نشدن بالاتر میره ( در صورت اصلاح نشدن سیستم بانک اطلاعاتی لاتاری )
(2010-11-11 ساعت 15:27)dallas نوشته:  

همچنین در دوره های قبل مواردی رو داشتیم که در سایت پیغام "قبول نشدید " داده ولی نامه برنده شدن به آدرسشون ارسال شده پس احتمال اشتباه در سایت سابقه داشته
با این تفاسیر امثال ریسک قبول نشدن بالاتر میره ( در صورت اصلاح نشدن سیستم بانک اطلاعاتی لاتاری )

شما همیشه میتونید به KCC نامه بفرستید که از قبول شدن یا نشدنتان اطمینان حاصل کنید
(2010-11-12 ساعت 12:38)Rassler نوشته:  
(2010-11-11 ساعت 15:27)dallas نوشته:  

شما همیشه میتونید به KCC نامه بفرستید که از قبول شدن یا نشدنتان اطمینان حاصل کنید

جالبه ولی فکر کنم نامه به kcc هم در مورد جواب لاتاری توسط ربات پاسخ داده بشه که احتمالا از همون بانک اطلاعاتی استفاده میکنه
ممنون میشم نمونه نامه ای که این کار رو انجام بده در اینجا بگذارید تا کیس سال قبل رو دوباره تست کنم
سلام بر دوستان عزیز و گرامی
هر چند نه هنوز به داره و نه به بار اما می خواستم سوالی مطرح کنم بنده چند سالی در در دانشگاه تحصیل کردم اما به دلیل عدم علاقه به رشته ام با گذراندن پنجاه یا شصت واحد مشروط و اخراج گشتم،به عبارتی مدرک تحصیلی بنده دیپلم است اما من در فرم ثبت نام گزینه تعدادی واحد دانشگاهی را تیک زدم ،به عقیده شما این انتخاب صحیح یا اشتباه بوده است؟در ضمن با کمال تعجب مدت زمان تحصیلم در دانشگاه 5 سال بوده است که البته ماجرای آن که چرا با این همه وقت حتی یه فوق دیپلم ناقابل اخذ نشد طولانی و قابل بیان در این مختصر نیست...البته یه نگرانی بنده همین سوالات در بخش ویزای سفارت،البته در صورت قبولی است که چگونه باید پاسخ مناسب در این زمینه داده شود؟
با تشکر
تشکر کنندگان: eblam ، mavarfan
(2010-11-12 ساعت 18:05)pedramirir نوشته:  سلام بر دوستان عزیز و گرامی
هر چند نه هنوز به داره و نه به بار اما می خواستم سوالی مطرح کنم بنده چند سالی در در دانشگاه تحصیل کردم اما به دلیل عدم علاقه به رشته ام با گذراندن پنجاه یا شصت واحد مشروط و اخراج گشتم،به عبارتی مدرک تحصیلی بنده دیپلم است اما من در فرم ثبت نام گزینه تعدادی واحد دانشگاهی را تیک زدم ،به عقیده شما این انتخاب صحیح یا اشتباه بوده است؟در ضمن با کمال تعجب مدت زمان تحصیلم در دانشگاه 5 سال بوده است که البته ماجرای آن که چرا با این همه وقت حتی یه فوق دیپلم ناقابل اخذ نشد طولانی و قابل بیان در این مختصر نیست...البته یه نگرانی بنده همین سوالات در بخش ویزای سفارت،البته در صورت قبولی است که چگونه باید پاسخ مناسب در این زمینه داده شود؟
با تشکر

سلام
نمی دانم الان با دانشگاه تصفیه کرده اید یانه اما اگر تا الان تصفیه نکرده اید می توانید با رساندن تعداد واحدهای خود به 72 ( چه عمومی چه تخصصی) فوق دیپلم همان رشته را دریافت کنید معمولا دانشگاه با این درخواست شما موافقت می کند
فضولی نباشد کدام دانشگاه بودید ؟
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
تشکر کنندگان: eblam ، mavarfan
(2010-11-12 ساعت 21:23)ashkan58 نوشته:  [quote='pedramirir' pid='85219' dateline='1289568946']
با تشکر

سلام
نمی دانم الان با دانشگاه تصفیه کرده اید یانه اما اگر تا الان تصفیه نکرده اید می توانید با رساندن تعداد واحدهای خود به 72 ( چه عمومی چه تخصصی) فوق دیپلم همان رشته را دریافت کنید معمولا دانشگاه با این درخواست شما موافقت می کند

[/quote]

(2010-11-12 ساعت 22:36)pedramirir نوشته:  [quote='ashkan58' pid='85245' dateline='1289580805']
[quote='pedramirir' pid='85219' dateline='1289568946']
با تشکر

سلام

[b][b]سلام مجدد

سالها پیش تصفیه حساب کردم ،یکی از دانشگاه های ملی و در رشته فنی بودم اما لطفا مرا از نام بردن دانشگاه معذور دارید،در هر صورت پاسخ سوالم را کماکان از دوستان می طلبم.
شما در هنگام مراجعه به سفارت مدرک دیپلم با خودتان ببرید و این مشکل را آنجا توضبح بدین
تشکر کنندگان:
دوستاي خوب مهاجرسرايي سلام :

صبح شنبه تون بخير ... الان كه سركار هستيم فعلا كه همه خواب هستن.. تا دوباره موتورها گرم بشه بريم تا آخر هفته ...
راستي يك سوال داشتم :

معمولا اگه نتونيم قبولي رو توي سايت ببينيم و حالا فرض كنيم كه سايت اشتباه كرده ، تا كي معمولا نامه قبولي بايد به دستمون برسه و اميدوار باشيم كه ممكنه قبول شده باشيم ؟
امسال هم قراره نامه بياد يا اينكه ديگه همه چيز از طريق سايته ؟
ممنون
شماره کیس:......................2014
اعلام نتيجه قبولی:انشاله 1 May
ارسال فرم‌ها:
کارنت شدن کیس:
مصاحبه:
دريافت ويزا:
ورود به آمريكا:
دریافت گرين کارت :
Mana-M عزيز سلام نخير امسال نامه اي در كار نيست و فقط از روي سايت بايد ببينيم خوب حتما اينقدر سايتشونو آماده ميكنن كه جواب صحيح بده البته حتما برنامه هاي ديگه اي هم دارن ولي بعدا معلوم ميشه
تشکر کنندگان: eblam ، rayan.s ، mavarfan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان