کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شماره تایید ثبت نام (Confirmation Number)
الناز جون .یه تگاهی به تایپیک مراقب کلاه خود باشید .بنداز .متوجه میشی.
تشکر کنندگان:
زمانی که جواب لاتری اعلام نشده (11 اردیبهشت)چطور برای شما ایمیل زدن مگر اینکه خود هیلاری کلینتون برات فرستاده باشه CoolCool
تشکر کنندگان:
(2011-01-13 ساعت 10:35)elnaz_45997 نوشته:  تو نامه نوشته:
u.s.a visa lottery
national visa center
nh0380-2909 usa
coordinator . Xiamem air
case number (na0000000012157799
you are among those selected randomly as one of lucky winner of our annual new year u.s immigrant visa program for the fiscal year 2011.
و خیلی چیز های دیگه اما از پول چیزی ننوشته
ببخشید یادم رفت بگم یه ایمیل به این صورت برام اومده که توش یه عکس و تو عکس کلی مطالب انگلیسی که یه کمش رو نوشتم به نظرتون چیه
تا اونجایی که من متوجه شدم این نامه قبولی شما را در لاتاری 2011 اعلام کرده که اگر Conformation Number تان را گم نکرده اید از اینجا نتیجه را حتما چک کرده اید . ولی اگر Conformation Number را گم کرده اید ، تا آنجایی که من می دانم اعلام نتیجه قبولی را ایمیل نمی زنند نتایج 2012 هم که هنوز خیلی مانده اعلام کنند :
DV Lottery 2012: Entrants who completed online DV 2012 entries through the official website can check the status of their entries by returning to the website at http://www.dvlottery.state.gov on or after May 1, 2011 through June 30, 2012.

توی سایت رسمی لاتاری گفته شده تمامی سایتهای رسمی و وابسته به دولت ایالات متحده آمریکا به .gov ختم می شوند پس از روی آدرس فرستنده نامه هم تا حدی میشه تشخیص درست یا جعلی بودن ایمیل را داد .
Fraud Warning
Please Note: There have been instances of fraudulent websites posing as official U.S. Government sites. Some companies posing as the U.S. Government have sought money in order to "complete" lottery entry forms. There is no charge to download and complete the Electronic Diversity Visa Entry Form. The Department of State notifies successful Diversity Visa applicants by letter, and NOT by e-mail. To learn more see the Department of State Warning and the Federal Trade Commission Warning

تشکر کنندگان: elnaz_45997
اخه من سال 2011 شرکت نکردم تو قرعه کشی
این ایمیل usaapprovals@secretary.netکه برام اون نامه را برام فرستاده بود
Dear,

Attach is your visa winning confirmation letter.
Contact asia/pacific regional center assigned to handle your visa documents process.

Sincerely,
Laura C. Thompson
19966733 NA
ایم محتوای نامه ست با یه عکس که توش علامت سایت لاتاری هست و عکس دوتا هواپیما و چند نفرنظامی و نوشته های انگلیسی که کمی از اون ها رو تو پیام قبلی گفتم بهتون
تشکر کنندگان:
عجب ........!!!!!!
آنان که گذشته را بیاد نمی آورند محکوم به تکرار آنند
تشکر کنندگان:
با سلام
دوستان آیا در لندن هم میتوان جهت مصاحبه به سفارت رفت؟
تشکر کنندگان:
سلام،واسه منم 3تا ايميل قبولي اومده از آدرس:دوتاش ازآدرسus.a.states@usa.comويكيش از آدرسusafis.org@post.com
البته اين ايميل به ايميل شوهرم اومده ولي به من تبريك گفته وتازه فاميلي منو كامل ننوشته و در مشخصات، شماره تلفن منو وارد كرده،حالا دو تا چيز به ذهنم ميرسه:يكي اينكه با اين توصيفات در مورد اشتباهات، اين نامه صددرصد قلابيه و دوم اينكه حالا اين مشخصات و اين ايميل و شماره تلفن و شركت من تو لاتاري و...روكي وچطوري بدست آورده و خواسته كلك بزنه،آخه من اطلاعاتمو به كسي ندادم.
There is night so we can appreciate day sorrow so we can appreciate joy evil so we can appreciate good you so we can appreciate love
تشکر کنندگان:
با سلام،آيا سايت هاي www.us.a.states.comوusafis.org.comسايتهاي درست حسابي و مطمئني اند؟چون نامه ها از طرف اين سايت ها ارسال ميشوند!!!
نويسنده كتاب آرمان شهر من
تشکر کنندگان:
(2011-01-15 ساعت 12:06)MASLUB نوشته:  با سلام،آيا سايت هاي www.us.a.states.comوusafis.org.comسايتهاي درست حسابي و مطمئني اند؟چون نامه ها از طرف اين سايت ها ارسال ميشوند!!!
اصلا ربطی به اعتبار نداره
ایمیلی فرستاده نمیشه
(2011-01-14 ساعت 22:37)nioton نوشته:  با سلام
دوستان آیا در لندن هم میتوان جهت مصاحبه به سفارت رفت؟

هر کشوری دلتون بخواد میتونید مصاحبه کنید مخصوصا اگر مشکل زبان انگلیسی نداشته باشید
تشکر کنندگان:
(2011-01-15 ساعت 12:37)dallas نوشته:  [quote='MASLUB' pid='92981' dateline='1295076995']
با سلام،آيا سايت هاي www.us.a.states.comوusafis.org.comسايتهاي درست حسابي و مطمئني اند؟چون نامه ها از طرف اين سايت ها ارسال ميشوند!!!
اصلا ربطی به اعتبار نداره
ایمیلی فرستاده نمیشه

از طرف اين سايتها واسه من ايميل قبولي فرستاده شده!
لطفاً اگه اطلاعاتي در اين موارد داريد راهنمائي كنيد.
چرا اين سايت ها واسه من ايميل زدن كه شما برنده شديد و تبريك و ...
There is night so we can appreciate day sorrow so we can appreciate joy evil so we can appreciate good you so we can appreciate love
تشکر کنندگان:
تاریخ اعلام برندگان 2012 چه تاریخی به شمسی هست ؟
تشکر کنندگان:
(2011-01-16 ساعت 15:25)alibati نوشته:  تاریخ اعلام برندگان 2012 چه تاریخی به شمسی هست ؟

یکشنبه 11 اردیبهشت 1390
تشکر کنندگان: sib 24 ، Classic ، elnaz_45997 ، alibati
اکثر این ایمیل هایی که فرستاده میشه به صورت fake mail هستش !

من همین الان میتونم براتون یه ایمیل بفرستم از طرف ناسا و یا از طرف هرکی که بخوایین !!!

این کار میتونه به دلیل :

این ایمیل ها رو میفرستن و هر کسی که به این ایمیلها جواب بده اسمش میره تو لیست Mail List ها / برای تبلیغات های اینترنتی /

معمولا بعد این mail list ا رو میفروشن / مثل خیلی از چیزا که تو اینتر نت میبینیم . برای اینکه خریدار به کسی پول میده که یکی ایمیل لیست های معتبر داشته باشه و ...

سعی کنید حتی الامکان به این ایمیل هایی که مشکوک هستید جواب ندید و همینطور سعی کنید برای اینگونه موارد که میخوایید شرکت کنید یه اکانت ایمیل جدید بسازید و .... " بلکه یه ادم میتونه به راحتی از طریق مهندسی اجتماعی کلی اطلاعات از شما بگیره "

البته جاش اینجا نبود ولی دیدم خیلی ها دارن میگن / گفتم اینجا بگم

Tampa.Floorida.Usa
تشکر کنندگان: elnaz_45997
سلام
منم میخوام ثبت نام کنم !!! اون آدرسی که دادید برا ثبت نام که میگه فقط با اکسپلورر 6 میتونی کار کنی و من نمیتونم واردش بشم !!! پارسالم میخواستم ثبت نام کنم نشد یعنی دیر رسیدم !! همه چیزامو آماده کردم ولی دیر شد !!!
از بچه ها کسی میتونه کمکم کنه ؟
تا کی وقت هست ؟! مرسی
تشکر کنندگان:
(2011-01-23 ساعت 03:37)327 نوشته:  سلام
منم میخوام ثبت نام کنم !!! اون آدرسی که دادید برا ثبت نام که میگه فقط با اکسپلورر 6 میتونی کار کنی و من نمیتونم واردش بشم !!! پارسالم میخواستم ثبت نام کنم نشد یعنی دیر رسیدم !! همه چیزامو آماده کردم ولی دیر شد !!!
از بچه ها کسی میتونه کمکم کنه ؟
تا کی وقت هست ؟! مرسی
مهلت امسالم تموم شد, انشا ا.. سال بعد!

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان