کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آدرس پستی در فرم ثبت نام
دوستان
15متری اول
رو چجوری باید بنویسم
تشکر کنندگان:
سلام من یه سوال دارم من یه ادرس می تونم بدم در سوید و یکی در ایران به نظرتون کدوم بدم ادرس سوید مال اشنام که اصلا نمی خوام مزاحمش شم اما اگه نامه زودتر به دستم میرسه خوب میدم
لطفا جواب بدین
بی شک جهان را به عشق کسی افریده اند
چون من که افریده ام از عشق جهانی برای تو
تشکر کنندگان:
(2010-10-15 ساعت 22:41)nasr نوشته:  سلام من یه سوال دارم من یه ادرس می تونم بدم در سوید و یکی در ایران به نظرتون کدوم بدم ادرس سوید مال اشنام که اصلا نمی خوام مزاحمش شم اما اگه نامه زودتر به دستم میرسه خوب میدم
لطفا جواب بدین

دوست عزیز اگه 2 صفحه از این 6 صفحه تاپیک رو میخوندی میدیدی که چندین بار بچه ها گفتن که امسال نامه نمیاد و همه کار ها اینترنتی انجام میشه
برای آدم های بزرگ هیچ بن بستی وجود نداره چون یا راهی پیدا میکنند یا راهی می سازند! پس همیشه امید داشته باشید
متولد چه ماهی هستید؟
تشکر کنندگان: nasr ، rayan.s
کادری که برای ادرس هست تو فرم ادرس رو نمیشه کامل وارد کرد بیشتر از اندازه کادر و مجبور شدم ادرس رو خلاصه کنم و دو تا کادر جا بدم مشکلی پیش نمیاد؟
تشکر کنندگان:
(2010-10-16 ساعت 01:14)mahdi1 نوشته:  کادری که برای ادرس هست تو فرم ادرس رو نمیشه کامل وارد کرد بیشتر از اندازه کادر و مجبور شدم ادرس رو خلاصه کنم و دو تا کادر جا بدم مشکلی پیش نمیاد؟

براي من هم دقيقا همين طوري شد . جاي نگراني نداره . به دفعات تو انجمن 2012 گفته شد كه امسال نامه نمياد و جواب ها هم از طريق سايت اعلام ميشه .Smile
در دنيا دو جور آدم وجود داره:
آدمهای خوب و بد. آدمای خوب شبا خیلی خوب می‌خوابن، اما آدمای بد ... می‌دونن كه از ساعات شب استفاده‌های بهتری هم می‌شه كرد.
وودی آلن
تشکر کنندگان:
(2010-10-16 ساعت 03:17)binahayat_m نوشته:  
(2010-10-16 ساعت 01:14)mahdi1 نوشته:  کادری که برای ادرس هست تو فرم ادرس رو نمیشه کامل وارد کرد بیشتر از اندازه کادر و مجبور شدم ادرس رو خلاصه کنم و دو تا کادر جا بدم مشکلی پیش نمیاد؟

براي من هم دقيقا همين طوري شد . جاي نگراني نداره . به دفعات تو انجمن 2012 گفته شد كه امسال نامه نمياد و جواب ها هم از طريق سايت اعلام ميشه .Smile

بله برای اعلام برنده شدن نامه نمیاد ولی اگر اگر برنده شدیم برای ارسال فرمها به ادرس مگر نیاز نیست ؟
تشکر کنندگان:
اگر شما برنده شيد، دو تا فرم DS-230 و DSP-122 رو از روي اينترنت داونلود مي كنيد، روي برنامه Adobe Acrobat پر مي كنيد و Print مي گيريد (مي تونيد پر نشده Print بگيريد و بعد با خودكار پر كنيد) و نهايتا امضا مي كنيد و با عكستون مي فرسيد براي K.C.C. توي همون فرم ها ازتون دوباره آدرس تماس مي خوان و جاي كافي هم براي نوشتنش وجود داره.

اگه آدرس تماس توي فرم هاي DS-230 و DSP-122 كه ارسال مي كنيد با آدرسي كه موقع ثبت نام اوليه اينترنتي اعلام كرديد متفاوت باشه، آدرس فرمها رو مد نظر مي گيرند و كاري با آدرس ثبت نام اوليه ندارند.

نكته: شايعاتي هست كه فرم هاي DS-230 و DSP-122 از سال 2012 كلا الكترونيك مي شن و اونا رو هم عين ثبت نام اوليه لاتاري بايد اينترنتي پر كنيد. هنوز شايعات تأييد نشدن و از نظر من براي سال 2010 بعيده اين مار رو بكنن. به هر حال اگر اين اتفاق هم بيافته، ملاك براي اونا آدرسي هست كه توي DS-230 و DSP-122 مي نويسيد.

(2010-10-16 ساعت 22:29)mahdi1 نوشته:  بله برای اعلام برنده شدن نامه نمیاد ولی اگر اگر برنده شدیم برای ارسال فرمها به ادرس مگر نیاز نیست ؟

قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: rayan.s ، kianoush ، mahdi1 ، ary ، aminaran
بچه ها من هر سال برای نوشتن آدرس جا کم میارم شما هم با این مشکل روبرو شده اید با اینکه آدرس من زیاد طولانی نیست و معمولیه باید چیکار کرد ؟میشه اون قسمت آدرس رو اینجا کپی کرد کسی یادش هست ؟
راستی تا کی فرصت داریم که تقاضا بدیم واسه لاتاری و فرم ها رو پر کنیم ؟
میشه توضیح بدید چطوری میشه صندوق اختصتصی گرفت ؟ به جز پاکت پستی بسته های پستی (کالا و غیره )هم میشه از این طریق دریافت کرد
تشکر کنندگان:
(2010-10-16 ساعت 00:59)iliad نوشته:  
(2010-10-15 ساعت 22:41)nasr نوشته:  سلام من یه سوال دارم من یه ادرس می تونم بدم در سوید و یکی در ایران به نظرتون کدوم بدم ادرس سوید مال اشنام که اصلا نمی خوام مزاحمش شم اما اگه نامه زودتر به دستم میرسه خوب میدم
لطفا جواب بدین

دوست عزیز اگه 2 صفحه از این 6 صفحه تاپیک رو میخوندی میدیدی که چندین بار بچه ها گفتن که امسال نامه نمیاد و همه کار ها اینترنتی انجام میشه
من شرمندم حق با تو دوست عزیز به هر حال ممنون

تشکر کنندگان:
اگه نامه نمیاد ادرس واسه چیه ؟

(2010-10-17 ساعت 02:26)parya_557 نوشته:  بچه ها من هر سال برای نوشتن آدرس جا کم میارم شما هم با این مشکل روبرو شده اید با اینکه آدرس من زیاد طولانی نیست و معمولیه باید چیکار کرد ؟میشه اون قسمت آدرس رو اینجا کپی کرد کسی یادش هست ؟
راستی تا کی فرصت داریم که تقاضا بدیم واسه لاتاری و فرم ها رو پر کنیم ؟
میشه توضیح بدید چطوری میشه صندوق اختصتصی گرفت ؟ به جز پاکت پستی بسته های پستی (کالا و غیره )هم میشه از این طریق دریافت کرد

12 ابان اخرین مهلت ثبت نام
تشکر کنندگان: aminaran
سلام دوستان عزيز
راستش من زبانم خيلي خوب نيست ميخواستم دوستاني كه واردن لطفا اين اسم و فاميل و آدرس بصورت صحيح به انگليسي برام بنويسن خيلي متشكرم

محمد حسين طوسي فر
آدرس : نواب - خيابان مرتضوي - نبش خوشياران شمالي - توسكا 3 - طبقه 9 - واحد 4
كاشكي دلم رسوا بشه دريا بشه اين دو چشم پر آبم
روزي كه بختم باز بشه بي يار بشه اون كه اومد بخوابم
شهزاده روياي من شايد توي آن كس در خواب من آيد توي تو
از خواب شيرين نا گه پريدم او را نديدم ديگر كنارم به خدا
جانم رسيده از غصه بر لب هر روز و هر شب در انتظارم به خدا
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز لطفا در صورت امکان کمک کنید امسال من می خواهم ادرسه یکی از اشناهام رو تو امریکا بدم ولی نمی دونم این 4 خط ادرس رو من به چه صورت تو فرم وارد کنم :
reza ahmadi
52985 calle miramar
san juan capistrano
ca 85435
حالا توی فرم ثبت نام این موارد رو چجوری وارد کنم
مثل با این ادرسی که من دارم در قسمت ادرس دهی برای قسمت های 8b . 8d . 8e . 8f چی باید بنویسم لطفا راهنمایی کنید
شماره کیس: 2012ASxxx
قبولی: بزودی 100% همین امسال
ارسال مدارک: ?
دریافت پاکت دوم: ?
مصاحبه: ?
كليرنس: ?
دريافت ويزا: ?
دریافت کارت: ?
تشکر کنندگان:
کسی نیست کمک برسونه
شماره کیس: 2012ASxxx
قبولی: بزودی 100% همین امسال
ارسال مدارک: ?
دریافت پاکت دوم: ?
مصاحبه: ?
كليرنس: ?
دريافت ويزا: ?
دریافت کارت: ?
تشکر کنندگان:
منم منتظر كمكهاي سبزتان هستم
راستش من زبانم خيلي خوب نيست ميخواستم دوستاني كه واردن لطفا اين اسم و فاميل و آدرس بصورت صحيح به انگليسي برام بنويسن خيلي متشكرم

محمد حسين طوسي فر
كاشكي دلم رسوا بشه دريا بشه اين دو چشم پر آبم
روزي كه بختم باز بشه بي يار بشه اون كه اومد بخوابم
شهزاده روياي من شايد توي آن كس در خواب من آيد توي تو
از خواب شيرين نا گه پريدم او را نديدم ديگر كنارم به خدا
جانم رسيده از غصه بر لب هر روز و هر شب در انتظارم به خدا
تشکر کنندگان:
(2010-10-18 ساعت 12:28)daryadelan نوشته:  سلام دوستان عزيز

محمد حسين طوسي فر

unit4,story9,toska3,Mortazavi st,Navvab st
چون احتمالاً جا نشه"نبش خوشياران شمالي"را ننويسيد.زياد هم در مورد آدرس حساسيت به خرج نديد.Wink
نويسنده كتاب آرمان شهر من
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان