کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آدرس پستی در فرم ثبت نام
خيلي متشكرم درست اينم بگين لطفا

محمد حسين طوسي فر

درود
كاشكي دلم رسوا بشه دريا بشه اين دو چشم پر آبم
روزي كه بختم باز بشه بي يار بشه اون كه اومد بخوابم
شهزاده روياي من شايد توي آن كس در خواب من آيد توي تو
از خواب شيرين نا گه پريدم او را نديدم ديگر كنارم به خدا
جانم رسيده از غصه بر لب هر روز و هر شب در انتظارم به خدا
تشکر کنندگان:
(2010-10-15 ساعت 18:33)tps_star نوشته:  دوستان
15متری اول
رو چجوری باید بنویسم
دوستان کسی نمیدونه
این درست هست first15st یا first15ave

تشکر کنندگان:
وستان عزیز لطفا در صورت امکان کمک کنید امسال من می خواهم ادرسه یکی از اشناهام رو تو امریکا بدم ولی نمی دونم این 4 خط ادرس رو من به چه صورت تو فرم وارد کنم :
reza ahmadi
52985 calle miramar
san juan capistrano
ca 85435
حالا توی فرم ثبت نام این موارد رو چجوری وارد کنم
مثل با این ادرسی که من دارم در قسمت ادرس دهی برای قسمت های 8b . 8d . 8e . 8f چی باید بنویسم لطفا راهنمایی کنید
کمک کسی نیست کمک کنه
شماره کیس: 2012ASxxx
قبولی: بزودی 100% همین امسال
ارسال مدارک: ?
دریافت پاکت دوم: ?
مصاحبه: ?
كليرنس: ?
دريافت ويزا: ?
دریافت کارت: ?
تشکر کنندگان:
(2010-10-18 ساعت 16:43)hamid_eftex2010 نوشته:  وستان عزیز لطفا در صورت امکان کمک کنید امسال من می خواهم ادرسه یکی از اشناهام رو تو امریکا بدم ولی نمی دونم این 4 خط ادرس رو من به چه صورت تو فرم وارد کنم :
reza ahmadi
52985 calle miramar
san juan capistrano
ca 85435
حالا توی فرم ثبت نام این موارد رو چجوری وارد کنم
مثل با این ادرسی که من دارم در قسمت ادرس دهی برای قسمت های 8b . 8d . 8e . 8f چی باید بنویسم لطفا راهنمایی کنید
کمک کسی نیست کمک کنه

خوب اولا" امسال که نامه ایی پست نمیشه که میخوای آدرسی تو آمریکا بدی. ثانیا" در 8a نام را وارد کن و در خط پایین آدرس رو، اسم شهرم سن خوان ( san juan ) و ایالتم کالیفرنیا و کشورم که آمریکا.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان:
پس كد پستي كدوم هست ؟؟؟
تو اين ادرسه كه من قرار دادم كد پستي هست يا نه؟؟؟؟؟
شماره کیس: 2012ASxxx
قبولی: بزودی 100% همین امسال
ارسال مدارک: ?
دریافت پاکت دوم: ?
مصاحبه: ?
كليرنس: ?
دريافت ويزا: ?
دریافت کارت: ?
تشکر کنندگان:
(2010-10-18 ساعت 19:45)hamid_eftex2010 نوشته:  لطفا يكي كمك كنه به من جواب بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز؛ امسال نامه نمیاد و شما هم آدرس آمریکات که امتیاز محسوب نمیشه و قوانین سایت هم که رعایت نمیکنی و یه سوال را چند بار میپرسی. عدد بعد از ca کد پستی هست. هم تو آدرس بنویسش هم تو کد پستی و ارسالهای قبلیتم پاک کن.مرسی

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: OMID_R
سلام دوستان ..
میشه ادرس صندوق پستی داد .. ؟ اگر بخوام ادرس صندوق پستی بدم باید P.O.Box xxxx رو توی ادرس لاین اول بنویسم ؟
اگر صندوق پستی دادم دیگه پستال کد که دیگه نیاز نیست دیگه هست ؟
تشکر کنندگان:
صندوق پستي قابل قبوله. بقيه چيزايي هم كه نوشتي درسته.

(2010-10-19 ساعت 09:23)MovieCT نوشته:  سلام دوستان ..
میشه ادرس صندوق پستی داد .. ؟ اگر بخوام ادرس صندوق پستی بدم باید P.O.Box xxxx رو توی ادرس لاین اول بنویسم ؟
اگر صندوق پستی دادم دیگه پستال کد که دیگه نیاز نیست دیگه هست ؟

قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: MovieCT
سلام دوستان
من یه جاهایی دارم می خونم که امسال نامه نمی فرستند، پس چطور اعلام می کنند؟ و اینکه می تونیم آدرس یک آشنا را در یک کشور دیگه بدیم؟
تشکر کنندگان:
(2010-10-19 ساعت 22:34)mirna نوشته:  سلام دوستان
من یه جاهایی دارم می خونم که امسال نامه نمی فرستند، پس چطور اعلام می کنند؟ و اینکه می تونیم آدرس یک آشنا را در یک کشور دیگه بدیم؟

سایت اینترنتی تنها وسیله اطلاع رسانی از نتیجه لاتاری میباشد. در صورت انتخاب این سایت اطلاعات بیشتر برای پی گیری را مانند زمان مصاحبه در اختیار شما قرار میدهد. بنابراین کانفرمیشن نامبر را تا اعلام جواب در نزد خود نگه دارید. شما از هر آدرس پستی برای ثبت نام می توانید استفاده کنید. اما اگر در هنگام ثبت نام پرسیده شد اکنون ساکن چه کشوری هستید باید کشور محل سکونت خود را انتخاب کنید.

تشکر کنندگان:
دوستان گرامي بعضا ديدم دوستان گفتن چون از امسال پاسخ قرعه كشي اينترنتي هستش ديگه آدرس پستي زياد مهم نيست خير دوستان عزيز اينطور نيست ما هنوز نميدونيم دقيقا چه چيزهاي تغيير كرده و بايد اين احتمال بديم كه آدرس پستي هنوز يكي از واجبات هستش پس خواهش ميكنم آدرس دقيق بنويسين تا مشكلي پيش نياد

درود
كاشكي دلم رسوا بشه دريا بشه اين دو چشم پر آبم
روزي كه بختم باز بشه بي يار بشه اون كه اومد بخوابم
شهزاده روياي من شايد توي آن كس در خواب من آيد توي تو
از خواب شيرين نا گه پريدم او را نديدم ديگر كنارم به خدا
جانم رسيده از غصه بر لب هر روز و هر شب در انتظارم به خدا
تشکر کنندگان:
سلام
بچه ها من آدرسمو تو 8b و 8c نوشتم ولی بازم جا کم اومد چه کار کنم؟
اینم آدرسم:
Unit 1, Floor 1, No 5, East Golesorkh Dd.End, Farahani St., Janbazan St., Narmak, Tehran, Iran
تشکر کنندگان:
(2010-10-24 ساعت 20:30)amir.s نوشته:  سلام
بچه ها من آدرسمو تو 8b و 8c نوشتم ولی بازم جا کم اومد چه کار کنم؟
اینم آدرسم:
Unit 1, Floor 1, No 5, East Golesorkh Dd.End, Farahani St., Janbazan St., Narmak, Tehran, Iran

اولا" طبقه اول رو پاک کن ثانیا" تهران و ایران رو تو قسمت بعدی که نام شهر و کشور را خواسته قید کن بعد از " , " هم فاصله نذار.موفق باشید

تشکر کنندگان: amir.s ، User
خواهشا پاسخ بدید این ادرس چطوری میشه
خیابان 117 گلستان 12 کوچه لاله
باید بنویسم کوچه گلستان 12 چون کوچه لاله در امتداد گلستان 12 هست
و این که در ادرس باید کشور استان و شهر هم بنویسم چون جدا گانه این ها را تو فیلد دیگه هم مینویسیم
خواهشا پاسخ بدید فوری
اگر ادرس تو فیلد اول جا نشد بقیه اش را کجا باید بنویسم یعنی نصفش تو اولی بقیه تو فیلد دوم
تشکر کنندگان:
(2010-10-25 ساعت 10:22)epicurean نوشته:  خواهشا پاسخ بدید این ادرس چطوری میشه
خیابان 117 گلستان 12 کوچه لاله
باید بنویسم کوچه گلستان 12 چون کوچه لاله در امتداد گلستان 12 هست
و این که در ادرس باید کشور استان و شهر هم بنویسم چون جدا گانه این ها را تو فیلد دیگه هم مینویسیم
خواهشا پاسخ بدید فوری
اگر ادرس تو فیلد اول جا نشد بقیه اش را کجا باید بنویسم یعنی نصفش تو اولی بقیه تو فیلد دوم

Laleh Alley, 12th Golestan St., 117 Ave.,
تا هر جا كه ميشه توي اولي بقيه اش رو توي دومي. شهر و استان و كشور رو نيازي نيست توي آدرس بنويسيد چون فيلد جداگانه دارد
تشکر کنندگان: rayan.s

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان