کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
توضیح قسمتهای مختلف فرم ثبت نام اینترنتی
درود

یک سوال داشتم.من و همسرم در حال جداشدن هستیم و اینطور که فهمیدم باید گزینه متاهل را در پرسشنامه

تیک بزنم.آیا پرشسنامه لاتاری عکس همسر من را می خواهد یا نه؟

ضمنا اگر عکسی هم پیدا کنم عکس با حجاب است و نمی توانم عکسی از ایشان داشته باشم.لطفا راهنمایی

کنید.

باسپاس
تشکر کنندگان:
سلام دوستان.

من وقتي ثبت نام ميكنم و هر دو تا صفحه رو پر ميكنم اين پيام توي يه صفحه بعد از چند دقيقه برام مياد.تو رو خدا بگين اين چيه و من بايد چكار كنم.زمان داره از دست ميره.Unable to Display Page

An error has occurred, please restart your entry
-"خداوندا من با تمام کوچکیم یک چیز از تو بیشتر دارم و آن هم خدای است که من دارم و تو نداری
دکتر علی شریعتی
تشکر کنندگان:
با سلام
در قسمت Postal Code کد پستی 10 رقمی خودمان را وارد کنیم ؟
وارد کردن شماره تلفن چقدر مهم است و نحوه وارد کردن آن با پیش شماره شهر و پیش شماره کشور را توضیح دهید ؟
ممنون
تشکر کنندگان:
(2010-10-29 ساعت 20:39)Jimmy نوشته:  با سلام
وارد کردن شماره تلفن چقدر مهم است و نحوه وارد کردن آن با پیش شماره شهر و پیش شماره کشور را توضیح دهید ؟
ممنون

بله.تلفن اختیاریه مثلا برای موبایل بزنید
0098912xxxxxxx
شماره کیس : 2015AS00000
تاریخ روئت قبولی در سایت: 1may
کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
تشکر کنندگان:
(2010-10-29 ساعت 18:50)IRANYAR نوشته:  درود

یک سوال داشتم.من و همسرم در حال جداشدن هستیم و اینطور که فهمیدم باید گزینه متاهل را در پرسشنامه

ضمنا اگر عکسی هم پیدا کنم عکس با حجاب است و نمی توانم عکسی از ایشان داشته باشم.لطفا راهنمایی

کنید.

باسپاس
دوست عزیز، اولا" باید مطمئن باشید که حتما" جدا میشید چون بعد از انتخاب گزینه Legally Separated و جدا نشدن بعد از قبولی کیس تان را رد میکنند. و اگر گزینه متاهل را بزنید ( به شرط اینکه هنوز حکم طلاق در دادگاه صادر نشده باشد) حتما" و حتما" باید مشخصات صحیح و عکس مورد تایید ( با حجاب و بی حجابش فرق نمی کنه ) را ارسال کنید.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: IRANYAR
خیلی ممنون ولی باز هم نفهمیدم برای Postal Code چی بزنیم ؟
راستی اسم من سید جمال الدین نمیدونم چه جوری نوشته میشه بعداً برای پاسپورت اشتباه نشه ؟
خودم اینجوری مینویسم : Seyed Jamalaldin
البته سید جمال الدین اسد آبادی تو ویکی اینجوری نوشتن : Sayyid Jamal-al-Din Asadabadi
نمیدونم اون خط فاصله ها لازمه یا نه !؟!؟!
تشکر کنندگان:
(2010-10-29 ساعت 14:53)sara24 نوشته:  
(2010-10-28 ساعت 19:02)یاشار و ماری نوشته:  با سلام خدمت دوستان 2012
اگر در ثبت نام مشکل سایت دارید و عکستون رو که برای validate کردن می گذارید صفحه بعدی لود نمی شه یا مشخصصاتون رو میدید و صفحه بعدی error میده ممکنه اشکال از isp باشه که اینترنتتون رو از اونجا گرفتین. این مشکل برای کاربران parsonline پیش می آد و من نمی دونم که برای اون یکی ها هم هست یا نه. برای برطرف کردن این مشکل میتونید نرم افزار drtcp رو از اینترنت دانلود کنید و ران کنید. وقتی ران کردین یک صفحه باز میشه که با قسمت بالاش نباید کاری داشته باشید و در قسمت پایینش (adapter setting)کارت شبکه تون را انتخاب کنید دقت کنید که اگر وایرلس کانکت میشید وایرلس رو انتخاب کنید. معمولا خود نرم افزار کارت شبکتون رو شناسایی می کنه و اون رو به صورت دیفالت داره. در قسمت mtu عدد 1400 رو انتخاب کنید.save کنید کامپیوترتون رو restart کنید و دو باره سعی کنید.

این اشکال به این خاطر هستش که بعضی از isp ها حجم packet های ورودی رو محدود می کنند و شما نمی تونید packet های بزرگتر از یک سایز محدود رو دریافت کنید. این نرم افزار حجم این packet ها رو تنظیم میکنه. معمولا اون isp ها که این قسمت رو محدود نمی کنند عددشون 1420 یا این حدود هستش. موفق باشید
با سلام.اتفاقا واسه منم يه همچين مشكلي پيش اومده.ولي نميدونستم كه علتش چيه.با اينكه تمام مشخصات صفحه ي يك و دو رو پر كردم ولي بازم نميشد.حالا اگر اين كارا رو بكنم ميشه؟راستي من دو بار تا مرحلهي اخر پيش رفتم ولي اين پيام رو ميداد.بنظرتون حذف نشدم.؟اصلا اسمم ثبت شده يا نه؟ميشه كاري كرد؟مرسي.

سلام
شما تا confirmation number دریافت نکرده باشید، ثبت نامتان کامل نشده است. پس نگران نباشید. اگر راه حلی که من گفتم هم جواب نداد میتونید از یک کافی نت یا جای دیگه که اینترنتشو از جای دیگه گرفته امتحان کنید. موفق باشید.
(2010-10-29 ساعت 20:39)Jimmy نوشته:  با سلام
ممنون
فکر می کنم 5 رقم اول کد پستی رو باید بزنید. چون توی امریکا هم کد پستی ها 5 رقمی هستند. اصولا در ایران 5 رقم اول مال منطقه هست و 5 رقم بعدی مشخصات جزئی تر. اما اگر محدودیت تعداد رقم کد پستی نبود 10 رقمی بزنید.
شماره تلفن رو من اینجوری وارد می کنم: ********(21)98+

(2010-10-30 ساعت 09:34)Jimmy نوشته:  خیلی ممنون ولی باز هم نفهمیدم برای Postal Code چی بزنیم ؟
راستی اسم من سید جمال الدین نمیدونم چه جوری نوشته میشه بعداً برای پاسپورت اشتباه نشه ؟
خودم اینجوری مینویسم : Seyed Jamalaldin
البته سید جمال الدین اسد آبادی تو ویکی اینجوری نوشتن : Sayyid Jamal-al-Din Asadabadi
نمیدونم اون خط فاصله ها لازمه یا نه !؟!؟!

من پیشنهاد میکنم با یکی از دفاتر پلیس 10+ مشورت کنید. و قوانین جدید رو از اونها بپرسید.
(2010-10-29 ساعت 15:15)jahanshahloo نوشته:  ایا نیاز هست که با وی پی ان ثبت نام کنیم؟؟؟؟

پارسال میگفتن چون ای پی های ایران بن هست قبول نمیکنند با ای پی های کشورهای دیگه رجیستر کنیم!!!!!!!!!

نه فکر نمی کنم لازم باشه. من هم پارسال و هم امسال برای یکی از دوستان با ای دی اس ال بدون وی پی ان ثبت نام کردم شد.
شماره کیس :2011AS35XXX
دریافت نامه: 9 خرداد -- 30 می
ارسال فرمها: 11 خرداد-- 1 ژوئن
کنسولگری:آنکارا
مصاحبه: 10 مرداد-- 1 آگوست
دریافت ویزا:23 شهریور-- 14 سپتامبر
ورود به آمریکا: ۱۴ مهر--۶ اکتبر
دریافت سوشال:۱۵ روز بعد از ورود
دریافت گرین کارت: ۲۱ روز بعد از ورود

تشکر کنندگان: Nightsky007
(2010-10-30 ساعت 07:26)rayan.s نوشته:  
(2010-10-29 ساعت 18:50)IRANYAR نوشته:  درود

کنید.

باسپاس
دوست عزیز، اولا" باید مطمئن باشید که حتما" جدا میشید چون بعد از انتخاب گزینه Legally Separated و جدا نشدن بعد از قبولی کیس تان را رد میکنند. و اگر گزینه متاهل را بزنید ( به شرط اینکه هنوز حکم طلاق در دادگاه صادر نشده باشد) حتما" و حتما" باید مشخصات صحیح و عکس مورد تایید ( با حجاب و بی حجابش فرق نمی کنه ) را ارسال کنید.

با کسب اجازه از رایان عزیز.
فکر می کنم اگر نخواهید با هم برید اصلا لازم نیست مشخصاتش رو تکمیل و ارسال کنید و اون وقت عکس هم نمی خواد.
شماره کیس :2011AS35XXX
دریافت نامه: 9 خرداد -- 30 می
ارسال فرمها: 11 خرداد-- 1 ژوئن
کنسولگری:آنکارا
مصاحبه: 10 مرداد-- 1 آگوست
دریافت ویزا:23 شهریور-- 14 سپتامبر
ورود به آمریکا: ۱۴ مهر--۶ اکتبر
دریافت سوشال:۱۵ روز بعد از ورود
دریافت گرین کارت: ۲۱ روز بعد از ورود

تشکر کنندگان:
(2010-10-29 ساعت 18:57)sara24 نوشته:  سلام دوستان.

من وقتي ثبت نام ميكنم و هر دو تا صفحه رو پر ميكنم اين پيام توي يه صفحه بعد از چند دقيقه برام مياد.تو رو خدا بگين اين چيه و من بايد چكار كنم.زمان داره از دست ميره.Unable to Display Page

An error has occurred, please restart your entry

دوست عزيز شما تا confirmation number نگيري ثبت نام نشدي اين چيزي كه براي شما مياد ظاهرا هنوز ثبت نام نشدين چون اين روزها حجم ثبت نام زياده اينطوري ميشه به يه كافي نت يا جاي كه سرعت اينترنتشون بالاست برين تا بتونين راحت تر ثبت نام كنين

درود
كاشكي دلم رسوا بشه دريا بشه اين دو چشم پر آبم
روزي كه بختم باز بشه بي يار بشه اون كه اومد بخوابم
شهزاده روياي من شايد توي آن كس در خواب من آيد توي تو
از خواب شيرين نا گه پريدم او را نديدم ديگر كنارم به خدا
جانم رسيده از غصه بر لب هر روز و هر شب در انتظارم به خدا
تشکر کنندگان:
دوستان خوب، بی اندازه از لطفتون در پاسخ گوئی با حوصله به سوالها ممنونم.
من دو سوال دارم،
اول:
از منبع معتبری شنیدم اگر طی انجام ثبت نام، به هر دلیلی اتصال با اینترنت قطع شه (که با این اینترنتهای ایران، غیر عادی نیست) ، نمیشه برای بار دیگه ثبت نام کرد. واقعا همینطوره؟ شما چه تمهیداتی در نظر میگیرید؟
و دوم:
همونطور که برای صفحه اول فرم بارها درجاهای مختلف سایت لینک گداشتید، برای صفحه (یا صفحات) بعدی هم لطفا بذارید و اگه موجود ندارید جزئیاتش رو شرح بدید.
با سپاس فراوان
تشکر کنندگان:
(2010-10-30 ساعت 19:03)pdb نوشته:  دوستان خوب، بی اندازه از لطفتون در پاسخ گوئی با حوصله به سوالها ممنونم.
من دو سوال دارم،
اول:
از منبع معتبری شنیدم اگر طی انجام ثبت نام، به هر دلیلی اتصال با اینترنت قطع شه (که با این اینترنتهای ایران، غیر عادی نیست) ، نمیشه برای بار دیگه ثبت نام کرد. واقعا همینطوره؟ شما چه تمهیداتی در نظر میگیرید؟
و دوم:
همونطور که برای صفحه اول فرم بارها درجاهای مختلف سایت لینک گداشتید، برای صفحه (یا صفحات) بعدی هم لطفا بذارید و اگه موجود ندارید جزئیاتش رو شرح بدید.
با سپاس فراوان

پس از اينكه صفحه اول رو پر كرديد چنانچه متاهل و يا داراي فرزند باشيد در صفحات بعدي بايد مشخصات اونها رو وارد كنيد.
ضمنا پس از وارد كردن مشخصات هر فرد در صفحه بعدي همون مشخصات رو كامل توي فرم مينويسه و ازتون مي خواد كه مرور كنيد و در صورت صحت تاييدش كنيد. پس از اون در صفحه آخر تاييده ثبت نام و كانفرميشن نامبر رو بهتون ميده كه بايد قبل از بسته شدن اون صفحه اون شماره رو يادداشت كنيد و يا ازش پرينت بگيريد.

موفق باشيد
تشکر کنندگان: pdb
(2010-10-30 ساعت 19:03)pdb نوشته:  دوستان خوب، بی اندازه از لطفتون در پاسخ گوئی با حوصله به سوالها ممنونم.
من دو سوال دارم،
اول:
و دوم:
با سپاس فراوان

دوست عزيز شما وقتي confirmation number گرفتيد اونوقت ثبت نام شما كامل شده و اگه يه باره ديگه شركت كنيد اونوقت ثبت نامتون باطل ميشه و ديگه نميتونين ثبت نام كنين اما تا وقتي كه هنوز confirmation number يا همون صفحه آخر براتون نيومده مشخصات شما ثبت نشده پس مشكلي نيست و ميتونين دوباره اقدام كنين

درود
تشکر کنندگان: pdb
ممنون که به هر دو سوالم جواب دادید.
مختصر و البته حرفه ای!
Smile
تشکر کنندگان: daryadelan
سلام

من هر کاری می کنم بازم ارور Session Expired میده. در حالی که پر کردن صفحه 5 دقیقه هم طول نمی کشه.

کارهای زیر رو انجام دادم نشد :

1- کش اینترنت اکسپلرر رو پاک کردم نشد
2- VPN استفاده کردم نشد.
3- کامپیوتر و ISP رو عوض کردم نشد.

از پارس آنلاین و ایرانسل و یک ISP دیگه که هوشمند هستش استفاده می کنم البته تو شهرستان هستم.

به نظرتون مشکل از کجاست؟! من که کلافه شدم.
تشکر کنندگان: hamidreza_b ، kamkar366
(2010-10-31 ساعت 13:12)PIANIST نوشته:  سلام

من هر کاری می کنم بازم ارور Session Expired میده. در حالی که پر کردن صفحه 5 دقیقه هم طول نمی کشه.

کارهای زیر رو انجام دادم نشد :

1- کش اینترنت اکسپلرر رو پاک کردم نشد
2- VPN استفاده کردم نشد.
3- کامپیوتر و ISP رو عوض کردم نشد.

از پارس آنلاین و ایرانسل و یک ISP دیگه که هوشمند هستش استفاده می کنم البته تو شهرستان هستم.

به نظرتون مشکل از کجاست؟! من که کلافه شدم.

دوست عزيز من كه گفتم اين روزها سايت خيلي شلوغه چون زمان كم شده و چند روز بيشتر نمونده احتما 99% براي اين موضوعه پس دوباره تلاش كنيد

درود
تشکر کنندگان: PIANIST ، hamidreza_b

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان