کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
توضیح قسمتهای مختلف فرم ثبت نام اینترنتی
(2010-10-22 ساعت 00:37)lvlr.emad نوشته:  yani man ke ba internete expeloer 8 sabte nam kardam baram moshkel pish miad?

خیر.
شماره کیس : 2015AS00000
تاریخ روئت قبولی در سایت: 1may
کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
تشکر کنندگان:
(2010-10-21 ساعت 13:35)shazdeh نوشته:  
(2010-10-21 ساعت 13:14)rayan.s نوشته:  
(2010-10-21 ساعت 11:45)پاندورا نوشته:  ببخشید من پاسپورت ندارم و تو یک تاپیک هم خوندم که املای اسمتون برای لاتاری باید مثل پاستون باشه حالا من چیکار کنم؟
اگر یه چیزی نوشتم و بعدا توی پاسم یه چیز دیگه شد چی؟
اسمم هم زهرا رحیمی حقیقی هست

هنگام درخواست صدور پاسپورت اسپل اسمتان را مطابق اسپلی که الان برای ثبت نام استفاده میکنید بنویسید همان را صادر میکنند و به مشکلی نمیخورید.
اینجا یه مطلبی مطرح میشه!
اداره گذرنامه قانونهای نانوشته زیادی داره!
درباره سرهم یا جدا نوشتن اسمهای چند بخشی چه کنیم؟ اداره گذرنامه درباره سرهم یا جدا نوشتن هم همکاری میکنه؟

سال گذشته که گذرنامه پدرم رو برای تمدید برده بودیم توی فرمی که پر کردیم فاصله بین نام و همین طور فاصله در فامیلی رو از گذرنامه جدید حذف کردند. مثلا: AMIR ALI تبدیل شد به AMIRALI
(به ما گفتند قانون جدید هست)
پیشنهاد میکنم برای اطلاع جدید یه سر به پلیس +10 بزنید.
تشکر کنندگان:
(2010-09-15 ساعت 22:11)seravin نوشته:  نمونه ی فارسی فرم ثبت نام که دوست خوبمون Parslottery گرامی زحمتش رو کشیدند
وقتی دکمه ادامه و بزنیم یه صفحه دیگه باز می شه آیا کسی می تونه صفحه دوم رو هم برامون بزاره ؟
ممنون

شماره کیس: 10XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی:jun .2009
کنسولگری:ابوظبی
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:jul,2009
تاریخ کارنت شدن کیس : Jan-2010
تاریخ ورود به آمریکا :8 نوامبر 2010

مالکیت آسمان را به نام کسانی نوشته اند که به زمین دل نبسته اند!
تشکر کنندگان:
(2010-10-22 ساعت 23:10)arshiya نوشته:  
(2010-09-15 ساعت 22:11)seravin نوشته:  نمونه ی فارسی فرم ثبت نام که دوست خوبمون Parslottery گرامی زحمتش رو کشیدند
وقتی دکمه ادامه و بزنیم یه صفحه دیگه باز می شه آیا کسی می تونه صفحه دوم رو هم برامون بزاره ؟
ممنون

سلام دوستان

اطفا" اگه کسی میتونه صفحه دوم را با همسر و فرزند برای بچه ها بزاره .
To Wounds From One[font=Arial][/font]
تشکر کنندگان:
واسه ثبت نام باید به کدوم قسمت سایت مراجع کنیم
تشکر کنندگان:
(2010-10-23 ساعت 18:13)katisani نوشته:  واسه ثبت نام باید به کدوم قسمت سایت مراجع کنیم

سلام

صفحه اصلي ( http://www.dvlottery.state.gov/ ) و بعد اون قسمتي كه ( Begin Standard Entry ) نوشته كليك كن و ...

موفق باشي
تشکر کنندگان: rayan.s ، Ramkal ، katisani ، OverLord
سئوالی داشتم
در فرم امسال در قسمت NUMBER OF CHILDREN نوشته OPTIONAL در صورتی که در فرمهای سالهای قبل یا همون فرمی در صفحه اول این تاپیک نمونش هست کلمه OPTIONAL نداره آیا با سالهای قبل تفاوت داره .... یا من اشتباه می کنم ؟؟؟
تشکر کنندگان:
بچه ها ميگم من اين chargeability رو yes زدم ولي حواسم نبود دوباره ايران و از تو Select country زيرش انتخاب کردم مشکلي پيش مياد ؟ Sad
تشکر کنندگان:
میشه بگید حجم عکس چقدر باید باشه؟فراموش کردم.ممنون
whether you think you can or you cant either way you are right
henry ford
تشکر کنندگان:
(2010-10-27 ساعت 01:08)mercedeh نوشته:  میشه بگید حجم عکس چقدر باید باشه؟فراموش کردم.ممنون

فكر كنم ماكزيمم 240 كيلو بايت.
اگر از حجم مشخص شده بيشتر باشه photo validator سايت خودش error ميده.
تشکر کنندگان: mercedeh
(2010-10-26 ساعت 23:17)mazdak نوشته:  سلام به همه دوستان این اولین رنجنامه من توی این مهاجرسرای . . . اخه عزیزان من اینهمه زحمت میکشیدحداقل یه فرم پر شده با اسم و مشخصات الکی بصورت کامل بزارید همه حالشو ببرن.شایدم گذاشتین من خبر ندارم.
در هر صورت خواستم ابرازوجودی کرده باشم واز زحمتهایی که بعضی از دوستان میکشن تشکر کنم و بگم درود بر شما

نمونش در صفحه اول برای دانلود هست.از این لینک می تونین راهنمای فارسیش رو دانلود کنید
(2010-10-26 ساعت 23:25)aminaran نوشته:  سئوالی داشتم
در فرم امسال در قسمت NUMBER OF CHILDREN نوشته OPTIONAL در صورتی که در فرمهای سالهای قبل یا همون فرمی در صفحه اول این تاپیک نمونش هست کلمه OPTIONAL نداره آیا با سالهای قبل تفاوت داره .... یا من اشتباه می کنم ؟؟؟

دوست عزیز OPTIONAL به معنی اختیاری هستش.اگر شما ازدواج کردین و فرزند دارین تعدادش رو توی این قسمت بنویسید
(2010-10-27 ساعت 01:08)mercedeh نوشته:  میشه بگید حجم عکس چقدر باید باشه؟فراموش کردم.ممنون
سایز و پیکسل عکس رو حتما رو چک کنین.(600 در 600) و سایز عکس حداکثر 240 کیلوبایت
Pir shodim vali bozorg na
تشکر کنندگان: Jimmy
(2010-10-23 ساعت 11:56)kamranjon نوشته:  
(2010-10-22 ساعت 23:10)arshiya نوشته:  
ممنون

سلام دوستان

اطفا" اگه کسی میتونه صفحه دوم را با همسر و فرزند برای بچه ها بزاره .

سلام دوستان

اگه كسي صفحه دوم را داره بزاره تا بچه ها ببينن.

تشکر کنندگان:
با سلام خدمت دوستان 2012
اگر در ثبت نام مشکل سایت دارید و عکستون رو که برای validate کردن می گذارید صفحه بعدی لود نمی شه یا مشخصصاتون رو میدید و صفحه بعدی error میده ممکنه اشکال از isp باشه که اینترنتتون رو از اونجا گرفتین. این مشکل برای کاربران parsonline پیش می آد و من نمی دونم که برای اون یکی ها هم هست یا نه. برای برطرف کردن این مشکل میتونید نرم افزار drtcp رو از اینترنت دانلود کنید و ران کنید. وقتی ران کردین یک صفحه باز میشه که با قسمت بالاش نباید کاری داشته باشید و در قسمت پایینش (adapter setting)کارت شبکه تون را انتخاب کنید دقت کنید که اگر وایرلس کانکت میشید وایرلس رو انتخاب کنید. معمولا خود نرم افزار کارت شبکتون رو شناسایی می کنه و اون رو به صورت دیفالت داره. در قسمت mtu عدد 1400 رو انتخاب کنید.save کنید کامپیوترتون رو restart کنید و دو باره سعی کنید.

این اشکال به این خاطر هستش که بعضی از isp ها حجم packet های ورودی رو محدود می کنند و شما نمی تونید packet های بزرگتر از یک سایز محدود رو دریافت کنید. این نرم افزار حجم این packet ها رو تنظیم میکنه. معمولا اون isp ها که این قسمت رو محدود نمی کنند عددشون 1420 یا این حدود هستش. موفق باشید
شماره کیس :2011AS35XXX
دریافت نامه: 9 خرداد -- 30 می
ارسال فرمها: 11 خرداد-- 1 ژوئن
کنسولگری:آنکارا
مصاحبه: 10 مرداد-- 1 آگوست
دریافت ویزا:23 شهریور-- 14 سپتامبر
ورود به آمریکا: ۱۴ مهر--۶ اکتبر
دریافت سوشال:۱۵ روز بعد از ورود
دریافت گرین کارت: ۲۱ روز بعد از ورود

تشکر کنندگان: rayan.s
(2010-10-28 ساعت 19:02)یاشار و ماری نوشته:  با سلام خدمت دوستان 2012
اگر در ثبت نام مشکل سایت دارید و عکستون رو که برای validate کردن می گذارید صفحه بعدی لود نمی شه یا مشخصصاتون رو میدید و صفحه بعدی error میده ممکنه اشکال از isp باشه که اینترنتتون رو از اونجا گرفتین. این مشکل برای کاربران parsonline پیش می آد و من نمی دونم که برای اون یکی ها هم هست یا نه. برای برطرف کردن این مشکل میتونید نرم افزار drtcp رو از اینترنت دانلود کنید و ران کنید. وقتی ران کردین یک صفحه باز میشه که با قسمت بالاش نباید کاری داشته باشید و در قسمت پایینش (adapter setting)کارت شبکه تون را انتخاب کنید دقت کنید که اگر وایرلس کانکت میشید وایرلس رو انتخاب کنید. معمولا خود نرم افزار کارت شبکتون رو شناسایی می کنه و اون رو به صورت دیفالت داره. در قسمت mtu عدد 1400 رو انتخاب کنید.save کنید کامپیوترتون رو restart کنید و دو باره سعی کنید.

این اشکال به این خاطر هستش که بعضی از isp ها حجم packet های ورودی رو محدود می کنند و شما نمی تونید packet های بزرگتر از یک سایز محدود رو دریافت کنید. این نرم افزار حجم این packet ها رو تنظیم میکنه. معمولا اون isp ها که این قسمت رو محدود نمی کنند عددشون 1420 یا این حدود هستش. موفق باشید
با سلام.اتفاقا واسه منم يه همچين مشكلي پيش اومده.ولي نميدونستم كه علتش چيه.با اينكه تمام مشخصات صفحه ي يك و دو رو پر كردم ولي بازم نميشد.حالا اگر اين كارا رو بكنم ميشه؟راستي من دو بار تا مرحلهي اخر پيش رفتم ولي اين پيام رو ميداد.بنظرتون حذف نشدم.؟اصلا اسمم ثبت شده يا نه؟ميشه كاري كرد؟مرسي.

-"خداوندا من با تمام کوچکیم یک چیز از تو بیشتر دارم و آن هم خدای است که من دارم و تو نداری
دکتر علی شریعتی
تشکر کنندگان:
ایا نیاز هست که با وی پی ان ثبت نام کنیم؟؟؟؟

پارسال میگفتن چون ای پی های ایران بن هست قبول نمیکنند با ای پی های کشورهای دیگه رجیستر کنیم!!!!!!!!!
F2A
Periority Date : 07 NOV. ۲۰۱۳
Approve :27 NOV ۲۰۱۳
دریافت کیس نامبر : Jan ۲۰۱۴
دریافت اینویس نامبر : Feb ۲۰۱۵
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr ۲۰۱۵
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr ۲۰۱۵
ارسال مدارک نهایی : Feb 2015
تکمیل مدارک:2015 Aug 27
مصاحبه : Sep ۲۰۱۵
دریافت یک ضرب ویزا
تشکر کنندگان: