کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
خلاصه وضعیت گروه F4
برای من فقط 6 ماه طول کشید .اقدام سژتامبر 2009 و اپرو می 2010
سيناي عزيز درست ميگه و سن بچه ها در زمان تقاضا تا زمان approve شدن فريز ميشه اما بايد توجه داشته باشيد معمولا كيس ها بيشتر از 3-4 سال طول نميكشه تا  approve  شن.
ايشالا كه شامل كيس شما بشه و همه باهم اقدام كنيد
[/quote]
این کاملا شانسی هست بعضی از دوستان 7 سال طول کشیده تا approve بشن مال سال 2003 بیشتر کسانی که من برخورد داشتم 7 سال بودن مال 2005 که ما هم هستیم حدود 4 ساله ،  دوستان اینم یه مبحث جالبیه دوستان سال priority و approval رو اعلان کنن ببینیم بقیه دوستان چطورند
[/quote]
مثلا خود من كه 2006 هستم 2 سال و 8 ماه بيشتر طول نكشيد كه approve شم
[/quote]
F4 منتظر F14
پاسخ
تشکر کنندگان: omid311 ، sina454
(2016-01-20 ساعت 13:57)ehsan1991 نوشته:  تاریخ مهم همان current شدن است من در حال حاضر 24 سالمه و طبق قانون cspa و ایمیل خایی که به ان ها زدم اسمم اضافه شد و واجد شرایط شدم.

کارنت شدن دقیقا یعنی چی؟ من ولکام لترم رو در ژانویه ی 2016 گرفتم و مدارک و پرداختی ها نهایتا تا دو ماه بعد انجام شد. فکر می کنید کی برای مصاحبه دعوت بشم؟ بعضی دوستان همون موقع گفتن کارها تمومه و نهایتا تا خرداد اینترویو می آد ولی الان مرداده و خبری نیست. ممنون می شم راهنمایی کنید.
‎ANK2010XXXXXX‎
نوع ویزا: F4
اولین اقدام:  ‎APR 2004‎
محل مصاحبه: آنکارا
تاریخ دریافت ‎ ‎JAN 2016‎ ‎:NVC‎ ‎Welcome letter‎‎
تاریخ تکمیل فرم ‎    AUG 2016 : DS-260  ‎
نامه کامپلیت: ‎DEC 2016‎ ‎
تاریخ کارنت شدن: ‎MAR 2017‎
تاریخ مصاحبه: MAY 2017
فرم 5535: OCT 2018
ایمیل ویور: OCT 2018
شغل: غیردولتی
سربازی: نیروی انتظامی ، درجه سرباز
تحصیلات: فوق لیسانس
نتیجه: AP
تاریخ کلیرینس ‎: -‎ ‎...‎ ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: omid311
دوستان واقعا دیگه مسخره بازی شده من 12 ساله منتظرم دیگه خسته شدم . این پرونده ها نمیرسه به 26 جون 2004 ما هم بریم .
پاسخ
تشکر کنندگان: omid311
سلام دوستان ، بالاخره بعداز سالها دیروز نوبت مصاحبه ما شد و منو همسرم و فرزندم یک ضرب ویزا گرفتیم ، هم اکنون منتظر پاسپورتها هستیم تا به پست تحویل داده بشه/

لارم به ذکر هستش : به بقیه قامیل ما ( ۷ نفر ) ویزا ندادند و پاسپورتها رو پس دادند و گفتند AP بروید و چند هفته دیگه صبر کنید خبر میدیم.

آپدیت: پرینتر ویزا اشکال فنی داشت و پس از تماس با سفارت و پیگیری از طریق ایمیل اعلام کردند که ویزای شما آماده هستش و منتظر حل مشکل پرینت هستیم. که امروز چاپ شد و تحویل پست داده شد.
پاسخ
تشکر کنندگان: Pargosha ، sina454 ، Simasam ، roz naz
(2016-08-04 ساعت 00:41)ccpj نوشته:  سلام دوستان ، بالاخره بعداز سالها دیروز نوبت مصاحبه ما شد و منو همسرم و فرزندم ویزا گرفتیم ، هم اکنون منتظر پاسپورتها هستیم تا به پست تحویل داده بشه/

لارم به ذکر هستش : به بقیه قامیل ما ( ۷ نفر ) ویزا ندادند و پاسپورتها رو پس دادند و گفتند AP بروید و چند هفته دیگه صبر کنید خبر میدیم.

سلام ميشه بگين چه تاريخي اقدام كرده بودين ؟و از زمان كارنت شدن تا وقت مصاحبه چه قدر زمان برده؟
پاسخ
تشکر کنندگان: ccpj
(2016-08-05 ساعت 00:26)Simasam نوشته:  
(2016-08-04 ساعت 00:41)ccpj نوشته:  سلام دوستان ، بالاخره بعداز سالها دیروز نوبت مصاحبه ما شد و منو همسرم و فرزندم ویزا گرفتیم ، هم اکنون منتظر پاسپورتها هستیم تا به پست تحویل داده بشه/

سلام ميشه بگين چه تاريخي اقدام كرده بودين ؟و از زمان كارنت شدن تا وقت مصاحبه چه قدر زمان برده؟

سلام

ما سال ۲۰۰۳ اقدام کردیم - سال ۲۰۰۹ تشکیل پرونده شد - اکتبر ۲۰۱۵ مدارک فرستادیم و تایید شد و ۲ جولای ۲۰۱۶ کارنت شدیم و ۲ اگوست (یکماه) بعدش وقت مصاحبه دادند.
پاسخ
تشکر کنندگان: sina454 ، Simasam
ممنون از جوابتون ما هم مدارك رو تحويل داديم و نامه كامپليت رو هم برامون فرستادن تو ويزابولتون ماه اينده هم كارنت شديم اقداممون ١اكتير ٢٠٠٣هست منتظر وقت سفارت هستيم ،أنشالله كه سفر خوبي داشته باشين ??
پاسخ
تشکر کنندگان: ccpj ، arminkh
تبریک برای دوستان گروه F4 ویزا بولتن این ماه ۳ هفته پیشروی کرد( ۸ اکتبر) که در مقایسه با سایر گروه ها پیشرفتش خیلی خوبه به امید پیشرفت سریع و معجزه اسا برای همه گروه ها در سال ۲۰۱۷ و کارنت شدن سریع همه دوستان
شاد و موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: saeednia ، Pargosha ، Simasam ، ccpj ، arminkh ، asrainman ، alireza_guitar
(2016-08-09 ساعت 11:28)Simasam نوشته:  ممنون از جوابتون ما هم مدارك رو تحويل داديم و نامه كامپليت رو هم برامون فرستادن تو ويزابولتون ماه اينده هم كارنت شديم اقداممون ١اكتير ٢٠٠٣هست منتظر وقت سفارت هستيم ،أنشالله كه سفر خوبي داشته باشين ??

به سلامتی

امیدوارم همه موارد رو با دقت جلو ببرید که دچار مشکل نشوید.

- ثبت نام در سایت سفارت
- اضافه کردن اسم بقیه افراد خانواده در کیس خود
- تعیین مرکز پست که من توصیه میکنم ینیشهیر رو انتخاب کنید چون شنبه ها هم باز است
- تعیین وقت مدیکال حداقل دوروز قبل از مصاحبه (یعنی روز تحویل جواب آن روز قبل از مصاحبه باشد)
- تهیه فرم I-864 , W2 , 1040 بصورت اوریجینال از پتیشنر و کو اسپانسر ( اگر دارید ) قبل از ورود به سفارت
- همراه داشتن تمام مدارک شناسایی بصورت اوریجینال ( شناسنامه ها - کارت پایان خدمت یا معافی - سند ازدواج و ..... )
- همراه داشتن همه کپی ها برای همه ی اعضاء خانواده

میدونم همه ی موارد فوق را میدانید فقط خواستم یادآوری کرده باشم .

موفق باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: Simasam ، sina454 ، arminkh
خيلي متشكرم از راهنمايتون چه زماني بايد در سايت سفارت ثبت نام كنيم من اين موضوع رو نمي دونستم هنوز نامه اي براي وقت سفارت برامون نيومده
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-11 ساعت 01:11)Simasam نوشته:  خيلي متشكرم از راهنمايتون چه زماني بايد در سايت سفارت ثبت نام كنيم من اين موضوع رو نمي دونستم هنوز نامه اي براي وقت سفارت برامون نيومده

هروقت سفارت بعداز دریافت مدارک شما از ان وی سی ایمیل فرستاد ، اونموقع باید اکانت ایجاد کنید.

این آدرس سایت ترکیه:

https://ais.usvisa-info.com/en-tr/iv

این آدرس سایت امارات:

https://ais.usvisa-info.com/en-ae/iv

این آدرس پیگیری کیس نامبر:

https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/S...CuebHqOw==
پاسخ
تشکر کنندگان: arminkh ، Simasam ، sina454
(2016-08-09 ساعت 11:28)Simasam نوشته:  ممنون از جوابتون ما هم مدارك رو تحويل داديم و نامه كامپليت رو هم برامون فرستادن تو ويزابولتون ماه اينده هم كارنت شديم اقداممون ١اكتير ٢٠٠٣هست منتظر وقت سفارت هستيم ،أنشالله كه سفر خوبي داشته باشين ??
دوست عزیز لطفا زمانی که نامه مصاحبه رو دریافت کردید با ما در میون بذارین ممنون.
نوع ویزا: F4
اولین اقدام: Nov. 2003
محل مصاحبه: آنکارا
تاریخ دریافت NVC Welcome letter: آگوست ۲۰۱۵
تاریخ تکمیل فرم DS-261 و پرداخت ۱۲۰ دلار: دوم سپتامبر ۲۰۱۵
تاریخ ارسال مدارک : ۷ اکتبر ۲۰۱۵
تاریخ تکمیل فرم DS-260 و پرداخت ۳۲۵ دلار: ۲۷ نوامبر ۲۰۱۵
نامه کامپلیت : ۲۹ مارچ ۲۰۱۶
تاریخ مصاحبه: هفته دوم نوامبر ۲۰۱۶
تاریخ کلیرینس : دو نفریکضرب پدرم ap...
ورود:۱۵ دسامبر ۲۰۱۶
ssn:دو هفته بعد از ورود
گرین کارد:یک ماه بعد از ورود
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام ممنون ،يه نامه از سفارت ٢ماه پيش براي ما اومده كه گفته مداركتون دريافت شدو كامل هست منتظر وقت سفارت تا ٢ماه اينده باشين ،غير از اين بايد نامه ديگه اي بياد يا منظورتون همين نامه هست
پاسخ
تشکر کنندگان: ccpj
(2016-08-11 ساعت 10:38)arminkh نوشته:  
دوست عزیز لطفا زمانی که نامه مصاحبه رو دریافت کردید با ما در میون بذارین ممنون.

بله حتما
پاسخ
تشکر کنندگان: arminkh
(2016-08-11 ساعت 12:14)Simasam نوشته:  سلام ممنون ،يه نامه از سفارت ٢ماه پيش براي ما اومده كه گفته مداركتون دريافت شدو كامل هست منتظر وقت سفارت تا ٢ماه اينده باشين ،غير از اين بايد نامه ديگه اي بياد يا منظورتون همين نامه هست

شما باید منتظر کارنت شدن کیس خود باشید. هر زمان که کیس شما آماده بشه یکماه قبلش نامه ی دعوت نامه و وقت سفارت از ان وی سی برای شما ارسال میشود.

موفق باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: Simasam

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان