کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پرسش و پاسخ درباره مهاجرت به کانادا- فدرال
سلام
يك سوال داشتم اينكه از اين به بعد براي اقدام مهاجرت بايد از روش جديد اقدام كنيم يا همون قبلي مانند اسكيل وركر كه ٢٠١٤بود ؟؟

از كدام سايت رزومه بديم و درخواست كار كنيم براي كانادا؟؟

ببخشيد كه بازم سوال دارم اونم اينكه از كجا نكاه كنيم و ببينيم كه تا الان جه كسايي با جه امتيازي كارنت شدن؟؟

ممنون از دوستاني كه راهنمايي مي كنند
پاسخ
تشکر کنندگان:

دوست عزیز من در سایتشون یک مورد دیدم که مضمون اون مهاجرت فقط با 125 هزار دلار در کمتر از یک سال حتی بدون داشتن مدرک و ....و اینا بود !!!!!
من ادعایی ندارم که اطلاعاتم زیاده ولی سایت های رسمی استانهای مختلف رو سطر به سطر به انگلیسی خوندم و از حفظ هستم
من ندیدم هیچ جا چنین ادعایی از طرف مسئولین استانی یا فدرال بشه که مهاجرت با 125 هزار حل بشه تازه در عرض 1 سال ردیف شه
نمیدونم شاید من دارم اشتباه می کنم !!!!

دوست عزیز فرموده اید که شرکتهای دیگه رو معرفی نکنید من هم به احترام حرف شما چیزی نمی گم ولی خیلی دقت کن که ادعاهای شرکتها و موسسات مهاجرتی با مطالب موجود و رسمی وب سایت های کاملا رسمی استانهای مختلف کانادا همخوانی داشته باشن
بهترین مرجع جهت کسب اطلاعات درست و واقعی همون وب سایتهای استانهای کانادا هستند
اول اونا رو مطالعه کن و وقتی بر اصل قضایا تسلط پیدا کردی و با یک شرکت وارد صحبتهای اولیه شدی میتونی حدس بزنی ادعاهای کدوم شرکتها یا موسسات مهاجرتی با واقعیت تطابق حداکثری دارد
اي خداي مهربون ------------------ خالق هفت آسمون
تو منو رها نكن --------------------Green رو حواله كن
پاسخ
تشکر کنندگان: LORDAmiroo ، leader-m
(2015-05-13 ساعت 22:54)مسافر تنها نوشته:  
(2015-05-13 ساعت 20:10)LORDAmiroo نوشته:  

دوست عزیز من در سایتشون یک مورد دیدم که مضمون اون مهاجرت فقط با 125 هزار دلار در کمتر از یک سال حتی بدون داشتن مدرک و ....و اینا بود !!!!!
من ادعایی ندارم که اطلاعاتم زیاده ولی سایت های رسمی استانهای مختلف رو سطر به سطر به انگلیسی خوندم و از حفظ هستم
من ندیدم هیچ جا چنین ادعایی از طرف مسئولین استانی یا فدرال بشه که مهاجرت با 125 هزار حل بشه تازه در عرض ۱ سال ردیف شه
نمیدونم شاید من دارم اشتباه می کنم !!!!

دوست عزیز فرموده اید که شرکتهای دیگه رو معرفی نکنید من هم به احترام حرف شما چیزی نمی گم ولی خیلی دقت کن که ادعاهای شرکتها و موسسات مهاجرتی با مطالب موجود و رسمی وب سایت های کاملا رسمی استانهای مختلف کانادا همخوانی داشته باشن
بهترین مرجع جهت کسب اطلاعات درست و واقعی همون وب سایتهای استانهای کانادا هستند
اول اونا رو مطالعه کن و وقتی بر اصل قضایا تسلط پیدا کردی و با یک شرکت وارد صحبتهای اولیه شدی میتونی حدس بزنی ادعاهای کدوم شرکتها یا موسسات مهاجرتی با واقعیت تطابق حداکثری دارد

اتفاقا من هم همین رو دیدم و 2 دلم الان.البته مدرک تحصیلی و سابقه کار برای این نیازه من زنگ زدم باهاشون حرف زدم اما باز هم دو دلم چون کلاه برداریا خیلی زیاد شدن تو این چیزا...
Starts in 2000
&
.
2015‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
2016 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2017 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2018‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2019‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2020‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2021‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2022‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
‎2023‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
2024 ?
زندس HOPE انسان با
  Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: leader-m
جرا اينجا اينقدر خلوت و سوت و كوره؟

لاتاري هم كه نبرديم دلمون به اينجا خوش كه يك اطلاعاتي براي مهاجرت به يك جاي ديكه بدست بياريم ولي ...
پاسخ
تشکر کنندگان: leader-m
سوت و کوره متاسفانه
پاسخ
تشکر کنندگان:
با عرض سلام خدمت دوستان

ایا مدارک درجه 1 و 2 بین المللی که توسط موسسات ازاد صادر می شوند برای اقدام مهاجرت معتبر می باشند?

ایا این مدارک با حدود 120 ساعت در دو دوره درجه 1و2 ساعات درخواستی کانادا واسترالیا برای اموزش را پوشش می دهند?

این مدارک را دو سازمان فنی و حرفه ای و سازمان گردشگری صادر میکنند...کدامیک از این دو را برای کشورهای کانادا و استرالیا مناسب تر میدانید ?

با تشکر از توجه شما
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام من عضو جدید هستم چند سوال دارم
اول اینکه من وهمسرم میخواییم واسه کانادا اقدام کنیم از طریق دفاتر مهاجرتی بهتره یا خودمون اقدام کنیم
بعداینکه مراحل اولیه واسه اقدام چیه وچه مدارکی لازمه
واینکه من مدرک ارشددارم ولی دنبال گرفتن مدرک مربیگری یوگا هستم آیا این مدرک واسه اونجا کاربردی داره
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام خدمت همه مدیران تالار و دوستان گرامی

ما کارهای مدیکال رو انجام دادیم و برای 15 اردیبهشت مدیکال رو از طریق دکتر فرستادیم کانادا و از طرفی هزینه اقامت رو هم که مبلغ 980 دلار برای خودم و همسرم بود رو هم پرداخت کردیم و تاریخ 20 اردیبهشت فرستادیم سفارت پاریس . حالا میخواستم بدونم تقریبا چقدر زمان میبره که ویزا صادر بشه و بعد از اینکه پاس ریکویست بشیم چقدر وقت داریم بریم ویزامون رو از آنکارا بگیریم . ضمنا بعد از گرفتن ویزا چقدر زمان داریم که بریم کانادا ؟ میخواستم بدونم مثل آمریکا که از زمان صدور ویزا 6 ماه زمان داریم که بریم و یا اینکه بیشتر هستش . لطفا اگه از تاریخ ها و مدت زمانها دقیقا اطلاع دارین ما رو هم راهنمایی کنید . با سپاس فراوان
شماره کیس 3XXX تاریخ رویت قبولی:6 June کنسولگری:ایروان فرمهای سری اول:26 june تاریخ مصاحبه هفته اول فوریه هزینه ها: 36000 عکس و 114000 واکسن ترجمه 190 دو سری
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، leader-m
(2015-05-21 ساعت 11:13)رایانه نوشته:  با سلام خدمت همه مدیران تالار و دوستان گرامی

ما کارهای مدیکال رو انجام دادیم و برای 15 اردیبهشت مدیکال رو از طریق دکتر فرستادیم کانادا و از طرفی هزینه اقامت رو هم که مبلغ 980 دلار برای خودم و همسرم بود رو هم پرداخت کردیم و تاریخ 20 اردیبهشت فرستادیم سفارت پاریس . حالا میخواستم بدونم تقریبا چقدر زمان میبره که ویزا صادر بشه و بعد از اینکه پاس ریکویست بشیم چقدر وقت داریم بریم ویزامون رو از آنکارا بگیریم . ضمنا بعد از گرفتن ویزا چقدر زمان داریم که بریم کانادا ؟ میخواستم بدونم مثل آمریکا که از زمان صدور ویزا ۶ ماه زمان داریم که بریم و یا اینکه بیشتر هستش . لطفا اگه از تاریخ ها و مدت زمانها دقیقا اطلاع دارین ما رو هم راهنمایی کنید . با سپاس فراوان
سلام
برای صدور ویزا نمیشه زمان دقیقی را گفت ولی به طور متوسط حدود 6 ماه از زمان مدیکال است که ممکنه برای شما بیشتر و یا کمتر باشه.
اما اعتبار ویزای شما برای ورود به کانادا قطعا فقط یکسال از تاریخ مدیکال است . یعنی ویزای شما برای ورود به کانادا تا 15 اردیبهشت سال اینده اعتبار دارد .
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
پاسخ
تشکر کنندگان: ali diana ، leader-m
سلام دوستان
ببخشید در حال حاضر بهترین راه مهاجرت به کانادا چی هست؟

(2015-05-26 ساعت 17:23)araz2012 نوشته:  سلام دوستان

کسی نیست؟

سلام
ببخشید من میخام از ایران برم
دنبال یه راه مطمن و کم هزینه هستم
مقصدم هم موندم کجا برم
کسی هست کمک کنه؟

(2015-05-27 ساعت 00:49)ali diana نوشته:  

مهاجرتی که مقدار پول کمی لازم باشه از طریق تخصص
پول زیاد هم که سرمایه گذاری های استانی

از طریق تخصص معمولا چقدر میخواد؟
خدایا دستم به آسمانت نمی رسد، اما تو که دستت به زمین میرسد بلندم کن
پاسخ
تشکر کنندگان:

پاسخ
تشکر کنندگان:
این سوال رو نمی دونستم کجا باید مطرح کنم.
میخوام اطلاعاتی در مورد مهاجرت استانی (Provinvial Nominiee)کسب کنم. به چه صورته پروسه چقدر طول میکشه؟
برای ونکوور

با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-05-27 ساعت 22:21)araz2012 نوشته:  

با سلام
دوست گرتمی اگه خودتون بخواهید اقدام کنید مثل ما تقریبا 15 میلیون تموم میشه اگه هم بخواهید از طریق وکیل اقدام کنید که باید مبلغ دستمزد وکیل رو هم به این مبلغ اضافه کنید البته این 15 میلیون برای یه خانواده سه نفره شده . حالا بستگی به تعداد افراد خانواده و تعداد مدارک لازم کمتر و یا زیاد هم خواهد شد .
موفق باشید
شماره کیس 3XXX تاریخ رویت قبولی:6 June کنسولگری:ایروان فرمهای سری اول:26 june تاریخ مصاحبه هفته اول فوریه هزینه ها: 36000 عکس و 114000 واکسن ترجمه 190 دو سری
پاسخ
تشکر کنندگان: پورسیاحی
سلام من فوق لیسانس مراقبت های ویژه هستم و 5 سال سابقه کار پرستاری دارم همسرم هم لیسانس بهداشت عمومی داریم به تازگی شروع به خواندن زبان کردیم خواهان مهاجرت به کانادا هستیم و چنتا دوست و اشنا هم توی تورنتو داریم خواستم راهنماییم کنید که مراحل تشکیل پرونده به چه صورته و از کجا باید شروع کرد و چقدر زمان میبره و چقدر سرمایه اولیه نیاز هست
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-05-28 ساعت 16:50)araz2012 نوشته:  
(2015-05-28 ساعت 14:15)رایانه نوشته:  
(2015-05-27 ساعت 22:21)araz2012 نوشته:  

با سلام
دوست گرتمی اگه خودتون بخواهید اقدام کنید مثل ما تقریبا 15 میلیون تموم میشه اگه هم بخواهید از طریق وکیل اقدام کنید که باید مبلغ دستمزد وکیل رو هم به این مبلغ اضافه کنید البته این 15 میلیون برای یه خانواده سه نفره شده . حالا بستگی به تعداد افراد خانواده و تعداد مدارک لازم کمتر و یا زیاد هم خواهد شد .
موفق باشید
سلام
ممنون
من یک نفر مرد مجردم
میشه با شما حرف بزنم؟

سلام خوبين؟شرمنده مزاحم شدم.من براي مهاجرت به كانادا از طريق تخصص اقدام كنم،چندتا سوال داشتم.اگر امكانش هست يك ايدي توي نرم افزار هاي موبايل بدين تا اونجا راحت تر صحبت كنيم.ممنون.
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: