کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پرسش و پاسخ درباره مهاجرت به کانادا- فدرال
دوستان اگه چند صفحه عقبتر رو بخونین فکر کنم یه سری از سوالاتتونو جواب بگیرید.
من مشابه سوالات شما رو پرسیدم و جناب آقای علی زحمت پاسخ دادن رو کشیدن...
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-06-03 ساعت 22:09)shahabee نوشته:  Salam man bara mohajerat be Québec eghdam kardam va vakil gereftam ,tamam madarekam ro tarjome kardam va amadast vakilam behem gofte bayad shomare hesabe kasi ro ke moghim Québec ba name va dressesh be hesh bedam ke ta ۳ mahe dg az hesabesh dolat mablagh 750 dollar canadad bardasht kone mikhastam bedonam ein mablagh bara chiye ? Va moshkeli vase sahebe hesad dare ya na?mamnon misha age kasi etelae dare rahnamaeim kone

مواظب باش قضیه یکم مشکوکه.
آخه دولت برای چی باید از حساب یکی دیگه ۷۵۰ دلار برداشت بکنه؟!؟
برو تو سایت مهاجرت کانادا و کبک تمام مراحل رو نوشته. با توجه به کیسی که می خواهی اقدام کنی مراحل قدم به قدم توضیح داده شده.
به وکیل زیاد اعتماد نکن.
پاسخ
تشکر کنندگان: storagemeter
سلام دوستان
بین شما کسی اطلاع داره که صدور ویزا از زمان ارسال مدیکال چقدر زمان میبره؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
حد نصاب امتیاز برای یک زوج چند باید باشه؟
اگر به حد نصاب برسیم چه طور میشه درخواست رو ارسال کرد ؟ ثبت نام اینترنتی هست؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-06-18 ساعت 01:35)afc30 نوشته:  حد نصاب امتیاز برای یک زوج چند باید باشه؟
اگر به حد نصاب برسیم چه طور میشه درخواست رو ارسال کرد ؟ ثبت نام اینترنتی هست؟

حد نصاب امتیاز برای یک زوج 67 امتیاز است. می توانید امتیاز خود را از اینجا حساب کنید .
سلام
بله ثبت نام اینترنتی است .البته همه اینها به شرطی است که ایلتس 6 در هر 4 باند را داشته باشید . و گرنه بدون داشتن نمره ایلتس نمی توانید کاری کنید .
با ارزوی موفقیت برای همه
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
پاسخ
تشکر کنندگان: storagemeter
جناب مدير،با توجه به اينكه اگر ٦٧ امتياز رو كسب كنيم،و پيشنهاد كار هم از كارفرما داشته باشيم،با سيستم پذيرش سريع از لحظه ي ثبت نام تا زمان ورود به كانادا حدودا چقدر زمان ميبرد؟با تشكر.
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام ، منم میخواستم از طریق نیروی متخصص فدرال برم کانادا ، لیسانس پرستاری دارم ، میدونم که شدیدا پرستار لازم دارن مخصوصا ایالت کیبک ، ولی نه مدرک زبان دارم و نه سابقه کاری، خواهشا بهم بگید چیکار کنم؟ از کجا باید شروع کنم ؟ البته در حال حاضر دارم رو زبان کار میکنم واسه ایلتس ، از دوستانی که تجربه رفتن دارن یا کسایی که به مراحل آشنایی دارن عاجزانه خواهش میکنم کمکم کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-06-18 ساعت 17:16)Ehsandaei نوشته:  جناب مدير،با توجه به اينكه اگر ٦٧ امتياز رو كسب كنيم،و پيشنهاد كار هم از كارفرما داشته باشيم،با سيستم پذيرش سريع از لحظه ي ثبت نام تا زمان ورود به كانادا حدودا چقدر زمان ميبرد؟با تشكر.

بیشتر بستگی به سکیوریتی چک شما داره ولی به طور متوسط برای 80% افرادی که در 2 سال اخیر اقدام کرده اند بین 9 تا 12 ماه طول کشیده است تا اقامت بگیرند .

(2015-06-21 ساعت 08:51)moxtar88 نوشته:  با سلام ، منم میخواستم از طریق نیروی متخصص فدرال برم کانادا ، لیسانس پرستاری دارم ، میدونم که شدیدا پرستار لازم دارن مخصوصا ایالت کیبک ، ولی نه مدرک زبان دارم و نه سابقه کاری، خواهشا بهم بگید چیکار کنم؟ از کجا باید شروع کنم ؟ البته در حال حاضر دارم رو زبان کار میکنم واسه ایلتس ، از دوستانی که تجربه رفتن دارن یا کسایی که به مراحل آشنایی دارن عاجزانه خواهش میکنم کمکم کنید

تا مدرک زبان نگیرید هیچ کاری نمی توانید انجام دهید. شما نیاز به ایلتس 6 دارید تا بتوانید برای کانادا اقدام کنید . البته برای کانادا علاوه بر ان حداقل به یکسال سابقه کاری احتیاج دارید .
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز مهاجر سرایی
همراهان همیشگی
با سلام
خدا رو شکر ویزای کانادای ما هم اومد . از روز پست اولین مدارک تا زمان دریافت ویزت دقیفا 5 ماه و 22 روز طول کشید . ما هفته آخر 2014 مدارک کامل رو فرستادیم ولی خدا رو شکر مثل پرونده های 2015 برای ما ( ورود سریع ) بررسی کردن و ما هم خیلی سریعتر از اون چیزی که فکرش رو میکردیم ویزا رو گرفتیم . خدایا صد هزار بار شکرت . از خدا میخوام که مشکل همه بچه های این تالار هم حل بشه و همه زود بتونن ویزاشون رو بگیرن .
ما از زمان مدیکالمون که فرستادیم دقیقا 27 روز بعد پاس ریکویست شدیم خدا رو شکر .
برای همه شما آرزوی خوشبختی میکنم .
هر چند که ما لاتاری 2013 آمریکا رو از دست دادیم و به خاطر ثبت نام نکردن بچه مون در ثبت نام اولیه به علت نداشتن عکسش ، کل پرونده ما ریجکت شد ولی با تلاش و کوشش و پیگیری تونستیم در کمترین زمان ممکن ویزای کانادا رو بگیریم و خدا هم خیلی به ما کمک کرد .
باز هم از تمام مدیران عزیز و محترم و دلسوز این تالار کمال تشکر رو دارم و از خدا برای همه شما عزیزان پیشرفت و سربلندی رو خواستارم .
موفق و پیروز باشید
شماره کیس 3XXX تاریخ رویت قبولی:6 June کنسولگری:ایروان فرمهای سری اول:26 june تاریخ مصاحبه هفته اول فوریه هزینه ها: 36000 عکس و 114000 واکسن ترجمه 190 دو سری
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، parin ، jalayevatan
(2015-06-22 ساعت 21:09)Ehsandaei نوشته:  
(2015-06-22 ساعت 17:35)رایانه نوشته:  دوستان عزیز مهاجر سرایی
همراهان همیشگی
با سلام
خدا رو شکر ویزای کانادای ما هم اومد . از روز پست اولین مدارک تا زمان دریافت ویزت دقیفا ۵ ماه و 22 روز طول کشید . ما هفته آخر ۲۰۱۴ مدارک کامل رو فرستادیم ولی خدا رو شکر مثل پرونده های ۲۰۱۵ برای ما ( ورود سریع ) بررسی کردن و ما هم خیلی سریعتر از اون چیزی که فکرش رو میکردیم ویزا رو گرفتیم . خدایا صد هزار بار شکرت . از خدا میخوام که مشکل همه بچه های این تالار هم حل بشه و همه زود بتونن ویزاشون رو بگیرن .
هر چند که ما لاتاری ۲۰۱۳ آمریکا رو از دست دادیم و به خاطر ثبت نام نکردن بچه مون در ثبت نام اولیه به علت نداشتن عکسش ، کل پرونده ما ریجکت شد ولی با تلاش و کوشش و پیگیری تونستیم در کمترین زمان ممکن ویزای کانادا رو بگیریم و خدا هم خیلی به ما کمک کرد .
باز هم از تمام مدیران عزیز و محترم و دلسوز این تالار کمال تشکر رو دارم و از خدا برای همه شما عزیزان پیشرفت و سربلندی رو خواستارم .
موفق و پیروز باشید

ميتونم با شما صحبت كنم؟من هم ميخوام اقدام كنم.شما چند امتياز اوردين؟و رشته تحصيليتون چي بود؟با تشكر.
ميتونم با شما صحبت كنم؟من هم ميخوام اقدام كنم.شما چند امتياز اوردين؟و رشته تحصيليتون چي بود؟با تشكر.
ايلتس شما چند بود؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-06-22 ساعت 22:02)Ehsandaei نوشته:  
همراهان همیشگی
با سلام
خدا رو شکر ویزای کانادای ما هم اومد . از روز پست اولین مدارک تا زمان دریافت ویزت دقیفا ۵ ماه و 22 روز طول کشید . ما هفته آخر ۲۰۱۴ مدارک کامل رو فرستادیم ولی خدا رو شکر مثل پرونده های ۲۰۱۵ برای ما ( ورود سریع ) بررسی کردن و ما هم خیلی سریعتر از اون چیزی که فکرش رو میکردیم ویزا رو گرفتیم . خدایا صد هزار بار شکرت . از خدا میخوام که مشکل همه بچه های این تالار هم حل بشه و همه زود بتونن ویزاشون رو بگیرن .
هر چند که ما لاتاری ۲۰۱۳ آمریکا رو از دست دادیم و به خاطر ثبت نام نکردن بچه مون در ثبت نام اولیه به علت نداشتن عکسش ، کل پرونده ما ریجکت شد ولی با تلاش و کوشش و پیگیری تونستیم در کمترین زمان ممکن ویزای کانادا رو بگیریم و خدا هم خیلی به ما کمک کرد .
موفق و پیروز باشید

ايلتس شما چند بود؟

با سلام
من فوق لیسانس حسابداری و خانمم هم فوق لیسانس مترجمی زبان انگلیسی . من 15 سال سابقه مدیر مالی و همسرم 7 سال سابقه کارمند بانک خصوصی . آیلتس بنده 7 و خانمم 8 . یه بچه هم داریم . و ما برای 2014 شرکت کرده بودیم البته هفته آخر امتیازمون خوب بود و تمام مدارک رو با دقت و وسواس فراوان تهیه کردیم که چیزی کم و کسر نباشه
هر چند یک بار بعد از اینکه به ما کیس نامبر دادن آپدیت مدارک خواستن .
البته از مدیران تالار هم به خاطر همون وسواس بالا که داشتیم کمک گرفتیم . حتی اگر خودمون توی سایت و یا از طریق وکلای مهاجرت جواب سوال ها رو درمی آوردیم ولی باز از مهاجرسرا و مدیران دلسوزش که یه چیز دیگه است خداییش خیلی کمک گرفتیم.
شماره کیس 3XXX تاریخ رویت قبولی:6 June کنسولگری:ایروان فرمهای سری اول:26 june تاریخ مصاحبه هفته اول فوریه هزینه ها: 36000 عکس و 114000 واکسن ترجمه 190 دو سری
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، mmmsdeghi ، mehdi canada
درود
من قصد مهاجرت به کانادا رو دارم خصوصا شهر ادموندو
دخترداییم تو ونکوور و دختر دایی دیگم تورنتو
من ۲۸ سالمه و نامزد دارم ولی هنوز ازدواج و عقد نکردیم فقط خواستگاری رفتم و دوست دارم با خانومم بریم کانادا خصوصا ادموندو اگه بشه
سرمایم در حدوده ۵۰ میلیونه خودم فوق دیپلم حسابداری دارم و ۸ سالی سابقه کار تو شرکت خصوصی و البته سال هاست شغل آزاد هم دارم و زبانم کامل بلدم و خانومم دوتا لیسانس داره لیسانس مترجمی انگلیسی و لیسانس آلمانی و بدون سابقه کار
سال ها نصاب ماهواره هم بودم و تخصص خیلی زیادی دارم.
میخواستم مهاجرت بکنم ممنون میشم راهنمایی کنید کدام راه برای من بهتره
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان . من بازمانده لاتاری 2015 هستم الان من و همسرم دوست داریم واسه کانادا اقدام کنیم . اما هیچ اطلاعی نداریم از نحوش. میشه بگین کجا باید ثبت نام کنیم و زمانش کیه . ممنون میشم
پاسخ
تشکر کنندگان:
http://www.cic.gc.ca/english/immigrate/skilled/
اینجا همه اطلاعاتش هست و در صورت رسیدن امتیاز به حدنصاب می تونید ثبت نام کنید
we fight for a better life
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، battosai ، vahidbaq ، jalayevatan
(2015-06-23 ساعت 18:26)رایانه نوشته:  
(2015-06-22 ساعت 22:02)Ehsandaei نوشته:  
همراهان همیشگی
با سلام
موفق و پیروز باشید

ايلتس شما چند بود؟

با سلام
من فوق لیسانس حسابداری و خانمم هم فوق لیسانس مترجمی زبان انگلیسی . من 15 سال سابقه مدیر مالی و همسرم ۷ سال سابقه کارمند بانک خصوصی . آیلتس بنده ۷ و خانمم ۸ . یه بچه هم داریم . و ما برای ۲۰۱۴ شرکت کرده بودیم البته هفته آخر امتیازمون خوب بود و تمام مدارک رو با دقت و وسواس فراوان تهیه کردیم که چیزی کم و کسر نباشه
هر چند یک بار بعد از اینکه به ما کیس نامبر دادن آپدیت مدارک خواستن .
البته از مدیران تالار هم به خاطر همون وسواس بالا که داشتیم کمک گرفتیم . حتی اگر خودمون توی سایت و یا از طریق وکلای مهاجرت جواب سوال ها رو درمی آوردیم ولی باز از مهاجرسرا و مدیران دلسوزش که یه چیز دیگه است خداییش خیلی کمک گرفتیم.

سلام
خيلي خوشحال شدم از گرفتن ويزا
اميدوارم هميشه موفق باشه
بعد از ارسال مديكال مجدد از شما آپديت مدارك خواستند؟ بعد از ارسال مديكال چند روز طول كشيد تا ويزاتون بياد؟ وضعيتتون در سايت چي بود؟ وضعيتتون تو اين مدت In Process بود?
شماره کیس : 2012AS6 کنسولگری: آنکارا مصاحبه: 11جولای
ورود به آمریکا :Sad جمع تقریبی 7.5 + 2100 $
2013 استاني كانادا
پاسخ
تشکر کنندگان: mehdi canada ، babak82

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان