کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
خروج از كشور مشمولان خدمت سربازي
(2011-06-29 ساعت 16:47)farzad-it نوشته:  
(2011-06-29 ساعت 15:34)amjad نوشته:  با سلام
ممکن کسی از دوستان آگاه منوراهنمائی کنه که آیا نوجوانان پسرزیر 18 سال برای خروج از کشور مشکل نظام وظیفه دارند؟و باید وثیقه بگذارند؟
فرزندمن متولد10/07/1375 هست

نه دوست خوبم.مشکلي نيست.
روز اول فروردين سالي که پسرتون 19 ساله ميشه ايشون مشمولند و بايد وثيقه بگذارند.
موفق باشيد.

منبع؟؟؟
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-06-29 ساعت 16:56)Nazem نوشته:  منبع؟؟؟
Search google زدم ،رفتم سايت نظام وظيفه بعد اونجا نوشته بود:
پليس +10 ميدونند . براي اطمينان خاطر بايد از اونا پرسيد.
من پسر داييم پارسال کلاس سوم راهنمايي بود بدون هيچ وثيقه اي رفت دبي و اومد با خانوادش، اما ميگم پارسال همين موقع ها بود.
امسال را نميدونم شرايط چه جور شده.
درد من تنهایی نیست،بلکه مرگ ملتی است که گدایی راقناعت، بی عرضگی راصبر،وباتبسمی برلب این حماقت راحکمت خداوندمی نامد.
گاندی
پاسخ
تشکر کنندگان: amir2640
دوستان آخرین ویرایش دفترچه نظام وظیفه که آخرین قوانین نظام وظیفه رو می تونید ازش پیدا کنید خدمت شما !

[عکس: attachment.php?aid=2136]

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

.pdf   Daftarch_VazifeOmoumi.pdf (اندازه 1.27 MB / تعداد دانلود: 210)
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011
تاریخ پرواز : 8 July 2011
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، farzad-it ، storagemeter ، Kaveh90 ، amirhomayoun ، alirezagh
(2011-06-29 ساعت 15:34)amjad نوشته:  با سلام
ممکن کسی از دوستان آگاه منوراهنمائی کنه که آیا نوجوانان پسرزیر 18 سال برای خروج از کشور مشکل نظام وظیفه دارند؟و باید وثیقه بگذارند؟
فرزندمن متولد10/07/1375 هست

با سلام
پیشنهاد میکنم برای فرزندتان درخواست پاسپورت بدین چون توس پاسپورت دقیقا ذکر میشه تا چه تاریخی شخص میتونه بدون مشکل از کشور خارج بشه
موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، frozen mind ، storagemeter ، amjad ، nastaran86
یه نگاهی به این جا بندازید

http://www.sarbazi.us/?page_id=214
یه تصمیم یه هدف یا شکست یا پیروزی .... در جاده ی موفقیت دور زدن ممنوع
پاسخ
تشکر کنندگان: hamedrouhi
با سلام
پیرو پست قبلی خودم مبنی بر :
(Wednesday, June 29th, 2011 02:34 pm)amjad نوشته است:
با سلام
فرزندمن متولد10/07/1375 هست وچند ماه قبل پاس جدا براش گرفتم با اعتبار 5 ساله

وعلی رغم تمام توجه دوستان مهاجر سرائی که سعی در کمک داشتند (از همشون ممنونم ) چون پاسخ مستندی در یافت نکردم شخصا به حوزه نظام وظیفه (میدان س.پ.ا.ه)مراجعه کردم . افسر مربوطه عنوان کرد
1-تا 17 سالگی خروج از کشور آزاد
2- از 17 سالگی تا سن مشمولیت با وثیقه
وگفت فرزند شما تا اسفندماه سال 92 میتونه کرارا بدون گذاشتن وثیقه از کشور خارج بشه
موفق باشید
مهاجر خانوادگی (F3) ساکن لانگ ایلند نیویورک و به زودی دالاس ، تقاضای اولیه سپتامبر 2002 - صدور ویزا نوامبر 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، tamanna ، hamed_gh
تا پایان 5 سال اعتبار داره مثل ماله خودم که 14 سالگی پاس گرفتم و موقع خارج شدن مشکلی برام پیش نیومد ولی الان که دانشجو هستم و وضعیتم فرق می کند ...
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام. خدا رو شکر منم امسال قبول شدم.یک سوال داشتم. از دوستان میخواهم که راهنمایی کنند
من 4 ماه خدمت کردم بعد فوق لیسانس قبول شدم.حالا هم فوقم تموم شده و تا مهر ماه دوباره مشمول میشم. حالا میخواستم ببینم اگه در حین خدمت نامه سفارتم بیاد من میتونم از کشور خارج بشم و برای مصاحبه برم؟
اگه بتونم یه مقاله برای یک کنفرانس تو یک کشور دیگه بدم ولی برم ترکیه مشکلی بعد از برگشتم پیش می آید؟
خواهش می کنم دوستان عزیز جواب بدن
شماره کیس:‌ 2012AS00044xxx
مشاهده قبولی در سایت: july/2010/16
ارسال فرم : 28/8/2011
مصاحبه:19th june
همراهان:1
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-07-19 ساعت 08:32)mahdicivil نوشته:  با سلام. خدا رو شکر منم امسال قبول شدم.یک سوال داشتم. از دوستان میخواهم که راهنمایی کنند
من 4 ماه خدمت کردم بعد فوق لیسانس قبول شدم.حالا هم فوقم تموم شده و تا مهر ماه دوباره مشمول میشم. حالا میخواستم ببینم اگه در حین خدمت نامه سفارتم بیاد من میتونم از کشور خارج بشم و برای مصاحبه برم؟
اگه بتونم یه مقاله برای یک کنفرانس تو یک کشور دیگه بدم ولی برم ترکیه مشکلی بعد از برگشتم پیش می آید؟
خواهش می کنم دوستان عزیز جواب بدن

مطمئنا خیر دوست عزیز
شما وقتی عضو نیروهای مسلح هستید به هیچ عنوان حق خروج از کشور را ندارید، مگر کادری های نیروهای مسلح آن هم فقط سه کشور زیارتی و آن هم با تایید حفاظت و بازرسی و این امر برای وظیفه ها محال هست
راهکاری که میشه برای شما اینه که پذیرش برای دکترا بگیرید و از معافیت دکترا استفاده کنید
البته کیس من خانوادگی هست و وقتی تو خدمت بودم نامه مصاحبه و کپی پاسپورت میخواستند که من نامه برایشان زدم و توضیح دادم به علت سرباز بودن نه پاسپورت دارم نه اجازه خروج و مصاحبه رو بندازین فلان ماه که بتونم بیام
و آنها هم قبول کردند و کپی پاسپورت را همون موقع مصاحبه گرفتند
پاسخ
تشکر کنندگان: wushu kung fu ، hamed_gh ، mahdicivil
ممنونم اؤ جوابت
من شماره كيسم حول و حوش 45000 هست به نظر شما دوستان اگه در ارسال فرمها و بقیه مراحل مشکلی پیش نیاد، یه طور تقریبی چند ماه دیگه وقت مصاحبه من میرسه؟ میخواهم ببینم میشه تو این مدت رفت خدمت یا نه؟ من 1 سال دیگه خدمت دارم
ممنون
شماره کیس:‌ 2012AS00044xxx
مشاهده قبولی در سایت: july/2010/16
ارسال فرم : 28/8/2011
مصاحبه:19th june
همراهان:1
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-07-21 ساعت 13:01)mahdicivil نوشته:  ممنونم اؤ جوابت
من شماره كيسم حول و حوش 45000 هست به نظر شما دوستان اگه در ارسال فرمها و بقیه مراحل مشکلی پیش نیاد، یه طور تقریبی چند ماه دیگه وقت مصاحبه من میرسه؟ میخواهم ببینم میشه تو این مدت رفت خدمت یا نه؟ من 1 سال دیگه خدمت دارم
ممنون

با سلام
امسال شماره 45000 در ماه آخر که سپتامبر میباشد کارنت شد. با توجه به اینکه در برنده های جدید شماره های بالایی چون 60000 هم داریم به صورت کاملا تقریبی میشه گفت احتمالا شما در آگوست یا جولای 2012 کارنت میشوید.
پاسخ
تشکر کنندگان: Linspire ، tamanna ، mahdicivil
اقا اگه کسی میدونه که اعتبار پاس یک بار خروج چقدره لطفا دقیق اطلاع رسانی کنه.
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، tamanna
(2011-07-31 ساعت 02:28)kasra7777 نوشته:  اقا اگه کسی میدونه که اعتبار پاس یک بار خروج چقدره لطفا دقیق اطلاع رسانی کنه.

همه پاسپورتای ایران از زمان صادر شدنشان 5 سال اعتبار دارند
اگر شما مشکل سربازی نداشته باشید در بارکد و سیستم کامپیوتری درج شده که به تعداد نامحدود بلامانع
ولی اگر مشکل داشته باشید و معافیت تحصیلی دارید زده یکبار خروج از تا تاریخ فلان، که با اون پاسپورت میتوانید یکبار از مرز رد شوید، و پاسپورت همچنان تا آخر 5 سال اعتبار داره، وقتی دوباره وارد خاک ایران شدید بایدبرید دوباره مهر خروج بگیرید
پاسخ
تشکر کنندگان: Kaveh90 ، frozen mind ، peidaye penhan
روش می‌نویسه.
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام .
سوالی داشتم از حضورتون ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
بنده دانشجوی دوره کارشناسی در ایران هستم (بودم). برای خروج از ایران به قصد سفر زیارتی به سوریه پاسپورت گرفتم ولی به مالزی آمدم(خروج غیر قانونی محسوب میشود) و ظرف مهلت مقرر ۲۰ روزه که نظام وظیفه معین کرده به کشور بازنگشتم و در مالزی اقامت میکنم
آیا به هنگام بازگشت به ایران پس از یک سال در فرودگاه ایران بازداشت میشوم ؟ یا هیچ مورد و بازرسی نمیشوم و فقط اگر بعدا بخواهم از کشور خارج شوم نمیگذارند ؟
چه مشکلی هنگام ورود به ایران برایم پیش میاید ؟ لطفا همه موارد را کامل برایم بگویید بسیار حیاتی است؟آیا دستگیر میشوم؟آیا بازپرسی میشوم؟لطفا دقیقا بفرمایید چه میشود؟آیا فرمی میدهند در فرودگاه پر کنم ؟
قصدم این است که به ایران بیایم و بدون رفتن به سربازی با همسرم در ایران زندگی کنم.
بسیار سپاسگزارم
موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان