کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آناليز آماري شركت كنندگان/برندگان قرعه كشي سال ۲۰۱۲
(2011-03-10 ساعت 20:26)amir_ebrahimi99 نوشته:  سلام دوستان,شرمنده من خیلی دیر به دیر سر میزنم,یه سوال داشتم,امسال فقط e-mail میزنن,یعنی از نامه خبری نیست,اگر اینجوری با شه همین الان برای من یه e-mail اومده؟می خوام بدونم درسته؟

نه دوست عزيز، شما بايد در موعد مقرر به سايتشون مراجعه كنين و ببينين قبول شدين يا نه.
اون ايميل جعليه.
درضمن، به نظر من بهتره اطلاعات امضاتون رو واقعي كنين.
براتون آرزوي موفقيت در لاتاري رو دارم.
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
تشکر کنندگان: amir_ebrahimi99 ، usa ، Mana-M ، mavarfan ، vahidansari
(2011-03-10 ساعت 20:26)amir_ebrahimi99 نوشته:  سلام دوستان,شرمنده من خیلی دیر به دیر سر میزنم,یه سوال داشتم,امسال فقط e-mail میزنن,یعنی از نامه خبری نیست,اگر اینجوری با شه همین الان برای من یه e-mail اومده؟می خوام بدونم درسته؟

آره واسه منم امروز یه ایمیل اومده به اسم واقعی خودم که میگه تو برنده شدی. واسه دوستم هم همین ایمیل اومده با این تفاوت که علاوه بر نام خوانوادگیش، شماره تلفن خونشون هم توی ایمیل بود. حالا اگه دوستان یه راهنمایی کنن ممنون میشم. چیزی که واسه من عجیبه اینه که اگه ایمیل تقلبیه، پس شماره تلفن را چطوری بدست اوردن؟
عنوان ایمیل: U.S. Department of State - United States Permanent Resident Card for
ایمیل : U.S. Department of State <visa.state.dv.gov@post.com
تشکر کنندگان:
دقیقا اسم,فامیل و حتی فامیل دومم,شماره خونه,کشور,برای من نوشته...!
امسال اولین سالی هست که دیگه نامه نمیدن,در ضمن امسال نوشتن e-mail اجباری بود,نمیدونم بهتره تا زمانی که سایت باز میشه صبر کنیم,
اگر برای کسی این e-mail اومد اعلام کنه...

تشکر کنندگان:
دوستان من همین الان از طریق سایت سفارت امریکا در لندن چک کردم,امسال هم نامه می فرستن از طریق kcc,و این e-mail ها همه جعلیه,موفق باشید

تشکر کنندگان:
(2011-03-11 ساعت 15:43)amir_ebrahimi99 نوشته:  دوستان من همین الان از طریق سایت سفارت امریکا در لندن چک کردم,امسال هم نامه می فرستن از طریق kcc,و این e-mail ها همه جعلیه,موفق باشید
l
pas emsal ham dobare name miad
شماره کیس : 2013AS000000XX
تاريخ ثبت نام در سايت : 2011-10-15
تاریخ قبولی ما : 22 oct
تشکر کنندگان:
سلام به دوستان مهاجر
واقعا اگه حرف دوستمون amir_ebrahimi99 درست باشه و تمام اطلاعات اشخاص در دست اين افراد باشه از دو حالت خارج نيست 1 - يا اين افراد هكرهاي ماهري هستند و به سايت kcc راه پيدا كردن ( كه واقعا باعث تاسف چون اينطوري ميتونن هر كسي قبول كنن راحت ) و 2 - يا اينكه از خود كارمندان kcc كه به اطلاعات دسرسي دارن اين كارو ميكنن براي پول گرفتن كه اگه اين يكي درست باشه احتياج داريم به يكي از دوستان ساكن شهر kcc كه بره اونجا و يه طوري با اين افراد ارتباط برقرار كنه حالا بعد ميشه براي قيمت چونه زد كه اينم عملا نميشه

خلاصه اينكه نگران اين ايميلها نباشين و منتظر همون 1 مي باشيد
در مورد نامه هم هنوز ظاهرا حرفشون عوض نشده و بايد از سايت خود لاتاري قبولي ببينيم حالا دوستمون گفت از انگليس آمار گرفته نميدونم اما مرجع اصلي سايت لاتاري هست

موفق باشيد
تشکر کنندگان: Mana-M ، mavarfan
(2011-03-12 ساعت 10:30)usa نوشته:  سلام به دوستان مهاجر
واقعا اگه حرف دوستمون amir_ebrahimi99 درست باشه و تمام اطلاعات اشخاص در دست اين افراد باشه از دو حالت خارج نيست 1 - يا اين افراد هكرهاي ماهري هستند و به سايت kcc راه پيدا كردن ( كه واقعا باعث تاسف چون اينطوري ميتونن هر كسي قبول كنن راحت ) و 2 - يا اينكه از خود كارمندان kcc كه به اطلاعات دسرسي دارن اين كارو ميكنن براي پول گرفتن كه اگه اين يكي درست باشه احتياج داريم به يكي از دوستان ساكن شهر kcc كه بره اونجا و يه طوري با اين افراد ارتباط برقرار كنه حالا بعد ميشه براي قيمت چونه زد كه اينم عملا نميشه

در مورد نامه هم هنوز ظاهرا حرفشون عوض نشده و بايد از سايت خود لاتاري قبولي ببينيم حالا دوستمون گفت از انگليس آمار گرفته نميدونم اما مرجع اصلي سايت لاتاري هست

موفق باشيد

آنچه که زیباست، عزیز نیست آنچه که عزیز است ، زیباستWink
تشکر کنندگان: amir_ebrahimi99
(2011-03-12 ساعت 10:30)usa نوشته:  سلام به دوستان مهاجر

موفق باشيد

دوستان عزیز : به این ایمیل ها توجه نکنید وهیچ پولی سفارت قبل از مصاحبه دریافت نمی کنند وبعد از مصاحبه وقبولی اون هم داخل سفارت 819 دلار برای ویزا دریافت میشود در ضمن تا قرعه کشی حدود دو ماه مانده است.
آنچه که زیباست، عزیز نیست آنچه که عزیز است ، زیباستWink
تشکر کنندگان: lorecance ، amir_ebrahimi99 ، mooj
مهدی م خان عزيز
منم اين مواردي كه عرض كردين ميدونم و بخاطر همين اون 2 حالت نوشتم و منظور بنده راهي بود كه اون افراد براي بدست آوردن مشخصات اشخاص استفاده ميكنن

تشکر کنندگان:
عزیزان پایین e-mail که برای من امده بود ادرسه سفارت در لندن و نام یک شخص بود,و در کل هیچ نامی از kcc نبود,من وارد سایت سفارت شدم و با یک warning مواجه شدم و متوجه شدم که این e-mail ها قربانی های زیادی داره که خود سفارت مجبور شده اینجوری اخطار بده,حتی اسمی که نوشته بود واقعا همچنین کارمندی در سفارت هست و مشغول به کاره...
خلاصه باید خوشحال باشیم که از بچه های انجمن کسی قربانی نشده...

امیدوارم که همگی برنده بشیم...

تشکر کنندگان: Mana-M ، mooj ، mavarfan
سلام دوستانSmile
در تایید فرمایشات مهران خان باید عرض کنم که در سایت ثبت نام لاتاری می تونید
INSTRUCTIONS FOR THE 2012 DIVERSITY IMMIGRANT VISA PROGRAM رو خیلی راحت پیدا کنید. این دستورالعمل یا راهنمای پروسه لاتاری 2012 هستش و به چندین زبان مختلف قابل استفاده هستش. ولی متاسفانه pdf فارسی نداره.
ولی با کمی وقت گذاشتن و خوندن متن انگلیسیش که خیلی هم به طور عامه فهم و روشن و واضح نوشته شده ،متوجه میشین که کج ترین 2زاریام با خوندنش می افتهWink
از طرفی ورژن به روز و کاملا قابل اعتماد هستش (البته مال هر سال فقط واسه همون سال)
این راهنما مشتمل بر 16 صفحه هستش که تو همون 6 صفحه اول کل اطلاعات لازم برای ثبت نام وحتی بیشتر از حد نیاز رو به دست میارین.
بقیه صفحات هم مربوط به FREQUENTLY ASKED QUESTIONS میشه که پاسخ رسمی و معتبر به تمام اونها داده شده.
طبق همین راهنما:
1- زمان اعلام نتایج که فقط از طریق سایت و بدون ارسال نامه هست از 11 اردیبهشت ماه تا 9 تیر ماه 90 می باشد.
2-اقدامات بعدی در یک بازه زمانی از 9 مهر ماه 90 تا 8 مهر ماه 91 صورت میگیرد.
ماشالا این سایت هر روز داره توپول تر و چاق تر میشه که آدم نمیتونه همه اطلاعات مورد نیازش رو در یک زمان محدود و کم به دست بیاره حالا اگه تازه وارد هم باشه که دیگه بدتر.
نمیدونم چرا؟ ولی اکثرا آدم فک میکنه چیزی رو که ازش اطلاع داره کسای دیگه هم حتما ازش باخبرن دیگه!! البته نه همیشه و نه همهWink
سفرنامه
ﻣﻬﺎﺟﺮ 2013

تشکر کنندگان: frozen mind ، amir_ebrahimi99 ، usa ، mavarfan ، mehran61
(2011-03-11 ساعت 15:43)amir_ebrahimi99 نوشته:  دوستان من همین الان از طریق سایت سفارت امریکا در لندن چک کردم,امسال هم نامه می فرستن از طریق kcc,و این e-mail ها همه جعلیه,موفق باشید

دوست عزیز
همیشه اطلاعات موثق راجع به لاتاری را از وبسایت اصلی آن بدست بیاورید. تجربه نشان داده که اطلاعات وبسایتهای سفارتها و کنسولگری های آمریکا در این باره چندان به روز نیست و ممکن است مراجعان را به اشتباه بیندازد.
F4
[/en]
تشکر کنندگان: Classic ، mavarfan ، mehran61 ، Mana-M ، vahidansari
(2011-03-13 ساعت 16:03)frozen mind نوشته:  

دوست عزیز
همیشه اطلاعات موثق راجع به لاتاری را از وبسایت اصلی آن بدست بیاورید. تجربه نشان داده که اطلاعات وبسایتهای سفارتها و کنسولگری های آمریکا در این باره چندان به روز نیست و ممکن است مراجعان را به اشتباه بیندازد.

چشم,من به خاطر اینکه توی e-mail ادرسه سفارت امریکا در لندن اشاره کرده بود و برای همین به سایت سفارت مراجعه کردم که از صحت این e-mail خبردار بشم و با نوشته Internet Scams & Fraud مواجه شدم,گمون نکنم سفارت اطلاعات غیر موثق روی سایت بزاره.با تشکر

منبع www.usembassy.org.uk

تشکر کنندگان: frozen mind ، mavarfan
(2011-03-13 ساعت 17:11)amir_ebrahimi99 نوشته:  ... گمون نکنم سفارت اطلاعات غیر موثق روی سایت بزاره ...

منبع www.usembassy.org.uk

دوست عزیز، ممنونم از توضیحتون.
منظور من اطلاعات قدیمی و به روز نشده بود. من هم قبلا مثل شما فکر می کردم هر چی در سایت رسمی سفارت بنویسن معتبره! اما بعدا دیدم اینطور نیست و اونها تنبلی یا اشتباهاتی دارن که بدجوری به چشم میاد.
مثلا شما یه سری به وبسایت کنسولگری آمریکا در بمبئی بندازین، جدول Priority Date اون هنوز تا به امروز که 14 مارس 2011 هستش، اطلاعات مربوط به ویزا بولتن ماه فوریه 2011 رو نشون میده، در حالی که همه میدونن که مدتیه ویزا بولتن ماه آوریل هم منتشر شده! خب این اطلاعات قدیمیه. از طرفی هم نمیشه اون سایت رو غیر معتبر دونست، چون متعلق به کنسولگریه و سایت متفرقه نیست. پس به صرف این که سایت متعلق به کنسولگریه نمیشه به تازه بودن اطلاعاتش اطمینان کرد.

ممنونم از توجهتون.
F4
[/en]
تشکر کنندگان: lorecance ، free_free ، amir_ebrahimi99 ، mooj ، mavarfan ، mehran61 ، Mana-M
Important Note: Notifications to those selected in the random lottery are not sent by e-mail. Official notifications of selection will be made through - Entry Status Check, available from May 1, 2011 on the E-DV website www.dvlottery,state.gov. The KCC will no longer send selectee notifications or letters by regular postal mail. Should you receive an e-mail notification or a mailed letter about your E-DV selection, be aware that the notification is not legitimate. It is only after you are selected, and respond to the notification instructions made available to you via Entry Status Check, and processing begins on your case, that you may receive follow-up e-mail communication from the KCC informing you to review Entry Status Check for new information about your application. The KCC will not
ask you to send money to them by mail or by services such as Western
Union

How do I recognize fraudulent websites and emails?

Some websites and emails try to mislead customers and members of the public into thinking they are official U.S. government websites. These websites are designed to appear official, and often have images of the U.S. flag, U.S. Capitol, White House, or Statue of Liberty. What these websites and emails are missing is the “.gov” suffix on their addresses. Remember that anything that does not end with “.gov” should be considered suspect.

منبع:http://www.dvlottery,state.gov
سفرنامه
ﻣﻬﺎﺟﺮ 2013

تشکر کنندگان: amir_ebrahimi99 ، lorecance ، mehran61 ، Mana-M

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان