کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آناليز آماري شركت كنندگان/برندگان قرعه كشي سال ۲۰۱۲
(2011-02-16 ساعت 22:36)hpsarvari نوشته:  با سلام دوباره به دوستان مهاجرسرایی و اجازه مدیران ،
به علت تاخیر زیاد برای ارائه سایت جدول شرکت کنندگان معذرت خواهی می کنم و امیدوارم بدقولی منو بخشیده باشید واقعا گرفتار بودم و دنبال یه سری مسائل ...
سایت نسخه اولش تکمیل شد از لحاظ دریافت و ارسال داده و یکمی دیگه باید برنامه نویسی بشه ولی فعلا قابل استفاده است .
ار لحاظ گرافیکی میدونم خوب کار نکردم چون واقعا چشمام دیگه نمی کشید ( فکر کنم کوری رنگ گرفتم ) به همین خاطر فعلا مدارا کنید تا به فکر یه طراحی خوب باشم و یا اگر تخصصی در این زمینه دارید به من پیغام خصوصی بدید تا قسمتی از کار از دوش خسته من برداشه بشه :دی
خوب برسیم به توضیحات سایت : اول از همه اینو میگم که سایت نیاز به عضویت داره هم به خاطر مسائل امنیتی و هم به خاطر دریافت گزارشات و به روز رسانی در آینده نه چندان دور - دوم اینکه عضویت و خیلی خیلی ساده کار کردم تا به راحتی در سایت عضو شوید و خودم تایم گرفتم کلا بیست ثانیه هم نمیکشه اینو واسه تنبلایی مثل خودم میگم
بعد از ورود به سایت و عضویت وارد قسمت کنترل پنل شده و در این قسمت فیلدهای مهم که تفکیک شده هم هستن رو پر می کنید و دکمه ارسال را میزنید به همین راحتی، بعد از ارسال می بینید که داده شما قرار گرفته و وضعیت غیر فعال داره که مدیران به خاطر یکسری مسائل امنیتی و سانسورینگ اجازه اکتیو کردن را دارند . خوب حالا که جدول رو ارسال کردید میتونید اینکار رو برای دیگر دوستانی که می شناسید و امکان عضویت در سایت را ندارند نیز به راحتی مرحله قبل انجام بدهید . در صورتی که اطلاعات شما اشتباه وارد شد و یا نیاز به ویرایش داشت به راحتی می توانید روی گزینه ویرایش کلیک و اطلاعات را به روز رسانی کنید . با زدن دکمه * نیز اطلاعات جدول ورودی شما به کلی حذف می گردد .
راستی اگر مدیران مهاجرسرا صلاح میدونن برای اطلاع رسانی بهتر یه تایپیک با موضوع جمع آوری اطلاعات شرکت کنندگان 2012 ایجاد کنیم .
امیدوارم که بنده حقیر توانسته باشم یک کار مفید برای دوستان چشم انتظار انجام داده و قدمی برای اطلاع رسانی مهاجرت برداشته باشم .
در صورت پشتیبانی و حل مشکلات با جدول و ارسال نظر در همین مهاجرسرا به من پیغام خصوصی بدهید . با تشکر فراوان
آدرس ساب دامین فعلی جدول : http://mohajer.iranhps.com

ضمن عرض سلام وخسته نباشیدانصافاخیلی تلاش وزحمت کشیدید من اطلاعات را وارد کردم ولی بعدا خواستم اصلاح کنم غیرقابل دسترس بود لطفا راهنمایی کنید ممنون
روی هر پله که باشی خدا یه پله از تو بالاتره نه به خاطر اینکه خداست بلکه به خاطر اینکه دستتو بگیره ...
تشکر کنندگان: hpsarvari ، mavarfan
من بررسی کردم مشکلی وجود نداره شما ابتدا باید وارد سایت شوید با نام کاربری که جدول را ارسال کرده اید، سپس وارد کنترل پنل شده و جدولی که ارسال نموده اید در بالای فیلدها قرار می گیرد که با زدن آیکون ویرایش میتوانید اطلاعات را مشاهده و اقدام به ویرایش آن نمایید . در ضمن از تمامی دوستان که همکاری می کنند ممنون هستم و به نظرم که جدول آماری واقعا شروع خوبی داشت .
سایه ها در هوای ابری خستگی در می کنند ... 2015 میشه که بشه
تشکر کنندگان: mavarfan ، usa
(2011-02-17 ساعت 15:50)hpsarvari نوشته:  من بررسی کردم مشکلی وجود نداره شما ابتدا باید وارد سایت شوید با نام کاربری که جدول را ارسال کرد. در ضمن از تمامی دوستان که همکاری می کنند ممنون هستم و به نظرم که جدول آماری واقعا شروع خوبی داشت .

سلام sarvari عزیز خسته نباشی . خیلی جدول خوب و عالی شده.منم متشکرم.
آها راستی!! تا این لحظه که من دیدم اعضاء ثبت نامی 11 نفر بودن که زدین 12 تا.
فک کنم usatravel ها رو 2تا حساب کردی.روز شمارت هم که حرف نداره .بازم از زحمتات ممنون.به امید موفقیت واسه همه دوستان.Smile
سفرنامه
ﻣﻬﺎﺟﺮ 2013

hpsarvari عزیز سلام

ممنون از کاری که انجام دادی . در قسمت سربازی ، نیروی انتظامی رو ننوشتی . Smile

با تشکر فرامرز
تشکر کنندگان: mavarfan ، farzad51
امروز اضافه میکنم ممنون از یاد آوری .
تشکر کنندگان: mavarfan
سلام دوست عزيز من بعد از دو روز تعطيلي اومدم خوشحال شدم از اينكه جدول آماده است ولي خداييش وقتي ديدم اطلاعات اون 10 يا 12 نفرو دوباره بايد وارد كنم تازه اول به جاشون عضو هم بشم خيلي حالم گرفته شد . من كه همش و يه بار فرستادم نميشه خودتون زحمت بكشين اضافه كنيد؟
شماره کیس : 2013AS000000XX
تاريخ ثبت نام در سايت : 2011-10-15
تاریخ قبولی ما : 22 oct
تشکر کنندگان:
اصلا من نمي تونم عضو بشم ارور ميده شايد به خاطر اينه مه اداره هستم . حالا چكار كنم دوستان
تشکر کنندگان: hpsarvari
hpsarvari عزیز
با سلام
متشکرم
روی هر پله که باشی خدا یه پله از تو بالاتره نه به خاطر اینکه خداست بلکه به خاطر اینکه دستتو بگیره ...
سلام.ممنون از زحمات بچه ها.من هم جدول رو تكميل كردم
خودم :
2010AS20583
ويزا بی ويزا Sad
اينم جزييات قضيه

سينا :
AS20126###
كنسولگری : آنكارا
فرمهای اوليه : Aug 2011
كارنت : Oct 2011
فرمهای مصاحبه : Oct 2011
مصاحبه : 23Nov11
ويزا : 24Nov11
تشکر کنندگان: hpsarvari ، lorecance
hpsarvari عزيز سلام

منم تشكر ميكنم از لطفي كه كردين خيلي عالي و خوب بود
تشکر کنندگان: hpsarvari
(2011-02-19 ساعت 09:41)shari نوشته:  سلام دوست عزيز من بعد از دو روز تعطيلي اومدم خوشحال شدم از اينكه جدول آماده است ولي خداييش وقتي ديدم اطلاعات اون 10 يا 12 نفرو دوباره بايد وارد كنم تازه اول به جاشون عضو هم بشم خيلي حالم گرفته شد . من كه همش و يه بار فرستادم نميشه خودتون زحمت بكشين اضافه كنيد؟
با سلام به دوست خوبم، من خودم اطلاعاتی را که پیغام خصوصی کردید قرار میدم . در ضمن برای 12 نفر که نیاز نیست 12 بار عضو بشی باید یه بار عضو بشی و دونه دونه براشون جدولو ارسال کنید .
تشکر کنندگان: lorecance ، shadow13 ، mavarfan
(2011-02-19 ساعت 18:05)hpsarvari نوشته:  
(2011-02-19 ساعت 09:41)shari نوشته:  سلام دوست عزيز من بعد از دو روز تعطيلي اومدم خوشحال شدم از اينكه جدول آماده است ولي خداييش وقتي ديدم اطلاعات اون 10 يا 12 نفرو دوباره بايد وارد كنم تازه اول به جاشون عضو هم بشم خيلي حالم گرفته شد . من كه همش و يه بار فرستادم نميشه خودتون زحمت بكشين اضافه كنيد؟
با سلام به دوست خوبم، من خودم اطلاعاتی را که پیغام خصوصی کردید قرار میدم . در ضمن برای 12 نفر که نیاز نیست 12 بار عضو بشی باید یه بار عضو بشی و دونه دونه براشون جدولو ارسال کنید .

مرسي دوست عزيز ولي من از خونه هم امتحان كردم نشد . حالا دوستام چي مي شن اونارو وارد نمي كنين ؟ ليلا - احمد - همسرش - جعفر - فرانك - همسرش - ناهيد - همسرش - مهري - Big Grin
تشکر کنندگان: mavarfan ، hpsarvari
درود
من با كد امنيتي مشكل دارم مشه بفرمايد چه كدي را بايد وارد كرد
دوستان من خودم و وارد جدول کردم ولی نمیدونم برای بقیه که عضو نیستن چیکار کنم چون 2 باره ادرس ایمیل می خواد؟
شماره کیس : 2015AS00000
تاریخ روئت قبولی در سایت: 1may
کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
(2011-02-21 ساعت 00:27)mar308 نوشته:  دوستان من خودم و وارد جدول کردم ولی نمیدونم برای بقیه که عضو نیستن چیکار کنم چون 2 باره ادرس ایمیل می خواد؟

با همون یه یوزر هم میتونی اسم دوستات رو تو فرم ثبت کنی
Tampa.Floorida.Usa
تشکر کنندگان: mar308

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان