کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آناليز آماري شركت كنندگان/برندگان قرعه كشي سال ۲۰۱۲
[quote='shari' pid='96166' dateline='1297062509']
يه خبري همين الان به دستم رسيد اونم اينه كه يكي از دوستانم شنيده يك نفر از ثبت نامي هاي 2012 گفته با ايميل بهش خبر دادن كه برنده شده ولي من گفتم احتمالا سر كاري چون گفتن از اول مي در سايت ببينيد ولي اون گفت كسي كه اينو گفته آدم مطلعي و حرف الكي نمي زنه . نظر شما در اين مورد چي ؟

---------------------------------------------------------------------------------

shari جان اگه ميشه متن ايميل رو ازش بگير بعد بزار اينجا ببينيم دقيقا چيه .. ولي منم فكر كنم سركاري باشه ..

راستي تو چه اطلاعاتي رو براي usatravel فرستادي ؟ فقط نام و نام خانوادگي كافيه ؟

شماره کیس:......................2014
اعلام نتيجه قبولی:انشاله 1 May
ارسال فرم‌ها:
کارنت شدن کیس:
مصاحبه:
دريافت ويزا:
ورود به آمريكا:
دریافت گرين کارت :
تشکر کنندگان: mavarfan

امکان نداره ایمیل بفرستند شک نکن
دوستان لطف کنید همراه با مدرک تحصیلی حدود سنی رو هم بگید تا جدول کاملتر باشه
[/quote]

usatravel عزيز متشكرم براي تهيه جدول و يه پيشنهاد ميتونين جدول يه چيزي شبيه جدول فري فري درست كنيد چون به درد بعدن هم ميخوره

در مورد ايميل هم هنوز مشخص نيست صد در صد چون برنامه kcc كلا بهم ريخته فعلا كه گفتن فقط از طريق سايت شايد ايميل هم بدن بعدا اما تاريخش همون 1 مي هست

متشكرم
یه فالگیری میشناسم که تا حالا به خیلیا کمک کرده تو لاتاری قبول بشن و دیدم بیشترشون نتیجه گرفتن و توسط ایشون قبول شدن
تشکر کنندگان:
(2011-02-07 ساعت 11:57)Mana-M نوشته:  [quote='shari' pid='96166' dateline='1297062509']
يه خبري همين الان به دستم رسيد اونم اينه كه يكي از دوستانم شنيده يك نفر از ثبت نامي هاي 2012 گفته با ايميل بهش خبر دادن كه برنده شده ولي من گفتم احتمالا سر كاري چون گفتن از اول مي در سايت ببينيد ولي اون گفت كسي كه اينو گفته آدم مطلعي و حرف الكي نمي زنه . نظر شما در اين مورد چي ؟

---------------------------------------------------------------------------------

shari جان اگه ميشه متن ايميل رو ازش بگير بعد بزار اينجا ببينيم دقيقا چيه .. ولي منم فكر كنم سركاري باشه ..

کاملا سر کاریه.من و همسرم هم ای میل گرفتیم
شماره کیس: ***38
تاریخ دریافت نامه قبولی:9خرداد
کنسولگری:آنكارا

(2011-02-07 ساعت 13:07)final destination نوشته:  
(2011-02-07 ساعت 11:57)Mana-M نوشته:  [quote='shari' pid='96166' dateline='1297062509']

کاملا سر کاریه.من و همسرم هم ای میل گرفتیم

جدي مي گين خوبه شما متن ايميلتون رو بگين و ضمنا بگين از طرف كجا با چه اسمي اين ايميل براتون اومده اگه امكان داره .
من مثل جدول 2011 نوع شغل مدرك تحصيلي رو نوشتم به اضافه تعداد فرزندان اينطوري مي تونيم دقيقا تعداد ويزاهاي صادر شده رو بفهميم
شماره کیس : 2013AS000000XX
تاريخ ثبت نام در سايت : 2011-10-15
تاریخ قبولی ما : 22 oct
سلام دوستان
برای پسر عموی من هم فرستادن ولی تو مهاجرسرا تحقیق کردم متوجه شدم که 100% جعلی و کلاهبرداری هستش. شک نکنید ولی امید وارم که قبول بشن.
2013 بار اول بودم مگفتم شانسم میزنه ولی نشد
2014 بد جوری امید داشتم که بازم نشد
2015 عدم ثبت نام
2016 دیگه اروم شدم فقط میگم بالاخر قبول میشم

سلام دوستان دلم برای همتون تنگ شده بود,گفتم هم یادی از همه بکنم هم امضای جدیدم رو نشون بدم...

تشکر کنندگان: usa ، mavarfan
(2011-02-07 ساعت 22:55)amir_ebrahimi99 نوشته:  سلام دوستان دلم برای همتون تنگ شده بود,گفتم هم یادی از همه بکنم هم امضای جدیدم رو نشون بدم...

دوست عزيز تيكه آخر امضات حرف نداشت موفق باشي
ustravel عزيز من با كلي ذوق اومدم كه جدول 90 رو ببينم ولي خوردم به ديفار پس چي شد ما كلي ديروز خوشحالي كرديم بابا عجله كن دوست عزيز درست اسم گروه دقيقه نوديهاست ولي ما همه عجله داريم . يالا يالا
تشکر کنندگان: amir_ebrahimi99 ، usatravel ، mavarfan
(2011-02-08 ساعت 13:23)shari نوشته:  آقا خيلي خيلي شرمنده كردين و دستتون درد نكنه اما اگه مثل جدول فري فري بود خيلي خوب ميشد چون اگه خدا بخواد مي خوايم ادامه بديم ديگه تا گرفتن ويزا به اميد خدا

اولا خانم!!!! ثانیا فکر می کنم یه کم زوده که همه اون ستون ها رو داشته باشیم
صبر کنید اطلاعات همه کامل بشه
(2011-02-08 ساعت 13:51)Mana-M نوشته:  [quote='usatravel' pid='96291' dateline='1297152143']
سلام دوستان . یک جدول به صورت نمونه می ذارم لطف کنید نظراتتون و همینطور اطلاعاتتون روبه برام بفرستید [عکس: idrm3yxq8s9pej0188rt.png]
سن را به صورت حدودی نوشتم در بازه های 18-21و 21-24و...
اسامی و اطلاعات بچه های مهاجرسرا با تغییر رنگ نوشتم
usatravel عزيز : دستتون درد نكنه .. من هم اطلاعاتم رو براتون خصوصي فرستادم . اون رو اضافه نكردين .. ممنون

شرمنده جدول زودتر آماده شده بود.
اطلاعاتتون رو مطابق با تیتر های جدول کامل کنید ( اطلاعات همسرتون رو هم اصلا نداده بودید)

------------------------------------------------------------------------------------------------
دوستان لطفا عنوان شغلیتون رو نفرمایید فقط بگید دولتی یا نیمه دولتی یا خصوصی.
شماره کیس: 20160000xxx
تعداد افراد منظور در کیس : 2 (برنده اصلی خودم خانم / همسرم سربازی س)
مصاحبه: هفته اول نوامبر
ورود به آمریکا : تگزاس / مارچ 2016
تشکر کنندگان: mavarfan ، h18762000 ، lorecance
سلام دوستان
عجب جدولی میشه جدول 2012 !! usatravel دست درد نکنه مرسی
2013 بار اول بودم مگفتم شانسم میزنه ولی نشد
2014 بد جوری امید داشتم که بازم نشد
2015 عدم ثبت نام
2016 دیگه اروم شدم فقط میگم بالاخر قبول میشم

تشکر کنندگان: free_free ، mavarfan
بچه ها جدولتون خیلی خوبه ، ادامه بدید و با هم باشید و ایمان داشته باشین که برنده میشین...
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان: mavarfan ، usatravel ، frozen mind
سلامی دوباره به دوستان،
من تخصصم طراحی پایگاه داده و برنامه نویسی وب هست ( منظور از معرفی کارم به این دلیل هست که اگر دوستان موافق باشن فیلدها رو در بیارن من براتون یه صفحه وب مینویسم که هر کسی خودش اطلاعات خودشو وارد کنه . اینجوری دیگه زحمت اینکار به گردن یک نفر نمی افته و جدول سریع تر آپدیت میشه )
اگر این جدولی که دوستان خوبم زحمتشو کشیدن مورد تایید هست من شروع میکنم به برنامه نویسی این بخش . فقط اگر مدیریت چون نمیخوام تبلیغ کار خودم شه بخوان من سورس رو میدم بعد از اتمام کار تو مهاجرسرا قرار بدن یا نهایت اینکه توی سایت خودم براتون قرار میدم که همیشه بالا هست .
در ضمن باید بگم که با اینکار به راحتی میتونیم درصد قبولیا( به امید خدا همه دوستان مهاجرسرا قبولن) در این جدول قرار بدیم و انالیز خوبی میشه
سایه ها در هوای ابری خستگی در می کنند ... 2015 میشه که بشه
تشکر کنندگان: free_free ، mavarfan ، dr4mir ، mar308 ، usatravel ، usa ، kamranjon ، lorecance ، dallas ، fgh747 ، mehran61
(2011-02-09 ساعت 00:17)hpsarvari نوشته:  سلامی دوباره به دوستان،
من تخصصم طراحی پایگاه داده و برنامه نویسی وب هست ( منظور از معرفی کارم به این دلیل هست که اگر دوستان موافق باشن فیلدها رو در بیارن من براتون یه صفحه وب مینویسم که هر کسی خودش اطلاعات خودشو وارد کنه . اینجوری دیگه زحمت اینکار به گردن یک نفر نمی افته و جدول سریع تر آپدیت میشه )
اگر این جدولی که دوستان خوبم زحمتشو کشیدن مورد تایید هست من شروع میکنم به برنامه نویسی این بخش . فقط اگر مدیریت چون نمیخوام تبلیغ کار خودم شه بخوان من سورس رو میدم بعد از اتمام کار تو مهاجرسرا قرار بدن یا نهایت اینکه توی سایت خودم براتون قرار میدم که همیشه بالا هست .
در ضمن باید بگم که با اینکار به راحتی میتونیم درصد قبولیا( به امید خدا همه دوستان مهاجرسرا قبولن) در این جدول قرار بدیم و انالیز خوبی میشه
اين خيلي فكر خوبي كه هر كس امكان اصلاح داشته باشه كار دوستان هم آسونتر ميشه پست قبليم نمي دونم چرا نيست !!!!!!!!
تشکر کنندگان: hpsarvari ، mavarfan
به نظر من اين چيزا رو اضافه كنين :
1 - وضعيت تاهل (مجرد / متاهل)
2 - شخصا به جدا كردن خانم و آقا اعتقادي ندارم ولي اگه خواستين مي تونين استفاده كنين. (شايد تو آناليز به درد بخوره)
3 - وضعيت اسپانسرشيپي (يعني با دارايي شخصي يا با اسپانسري از ايالات متحده قرار هست اقدام بشه)
4 - به جاي سربازي بنويسيم وضعيت سربازي كه اگه معاف هم بودن مشخص بشه چه نوع معافيتي (اينو واسه بچه هاي معافيت پزشكي مي گم)
5 - فكر نمي كنم شغل خيلي تاثيري داشته باشه (واسه اينكه جدول شلوغ نشه مي تونين حذفش كنين)
5 - وضعيت FBI Check يا كليرنس (اينكه بدون FBI Check بودن يا با FBI Check ويزا خواهند گرفت).
6 - اگه موافق بودين مي تونين باقي مسائل كه تو امضاهاي برنده هاي خوشبخت بوده رو اضافه كنين (مثل تاريخ ارسال فرم - تاريخ دريافت و . . . )
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، dallas ، hpsarvari ، usa ، mavarfan ، Mana-M ، free_free
سلام دوستان. لطفا اطلاعات خود را مطابق با تیتر های جدول کامل کنید و بفرستید
[عکس: 2d5eplqtfnfkovh2mfst.png]
شماره کیس: 20160000xxx
تعداد افراد منظور در کیس : 2 (برنده اصلی خودم خانم / همسرم سربازی س)
مصاحبه: هفته اول نوامبر
ورود به آمریکا : تگزاس / مارچ 2016
تشکر کنندگان: Mana-M ، mavarfan ، mar308 ، lorecance

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان