کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آناليز آماري شركت كنندگان/برندگان قرعه كشي سال ۲۰۱۲
اسم منم تو لیست بزنید :d

یک نفر خودمم Big Grin
Tampa.Floorida.Usa
تشکر کنندگان: mavarfan
دوستان همین الان دارم روش کار میکنم . در جواب دوستی که فرموده بود عضویت لازم نیست باید بگم که اگر افراد عضو نشن که نمیشه آنلایز داشت و اینجوری بعدها بعد از قبولی میتونن خودشون اطلاعات رو به روز کنن و دیگه اینکار به گردن کسی نمی افته . البته من به دو سه نفر از دوستان فعال و مدیران سایت دسترسی مدیریت تعیین میکنم که اونا هم بتونن رو اطلاعات باقی دوستان دسترسی داشته باشن و بتونن اونارو بروز کنن .
سایه ها در هوای ابری خستگی در می کنند ... 2015 میشه که بشه
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، usa ، mavarfan ، free_free
نیازی به عضویت نیست
شما یک بانک اطلاعاتی بساز که بشه اطلاعات رو اضافه کرد و بعد از اضافه کردن کل لیست رو براش نمایش بده
با همین جدول میشه آنالایز انجام داد و عضویت لازم نیست
نیازی هم به ویرایش نیست
تشکر کنندگان:
(2011-02-15 ساعت 00:15)dallas نوشته:  نیازی به عضویت نیست
شما یک بانک اطلاعاتی بساز که بشه اطلاعات رو اضافه کرد و بعد از اضافه کردن کل لیست رو براش نمایش بده
نیازی هم به ویرایش نیست

دوست عزيز چطور احتياج به ويرايش نيست الان رو نبين بعدا كه قبول شديم رفتيم مصاحبه يك ضرب ويزا گرفتيم بايد به جدول اضافه كنيم ديگهBig Grin انشاله بگو حل
ما كه اقامت كانادا رو داريم انقدر هيجان داريم واي به حال اونايي كه فقط ايران و بس . ولي خداييش من دعا مي كنم اول اونايي كه اقامت جايي رو ندارن برنده بشن از جمله برادر عزيز خودم بعدش ما . خدايا كي اول مي مي ياد ما منتظريم
شماره کیس : 2013AS000000XX
تاريخ ثبت نام در سايت : 2011-10-15
تاریخ قبولی ما : 22 oct
تشکر کنندگان: mavarfan ، usatravel ، hpsarvari ، lorecance
دوستان يه راهنمايي مي خواستم . مي خوام خواهرم از دانمارك بتونه مستقيم وارد اين صفحه بشه ميشه به من ياد بدين چه جوري اين كارو بكنم . چون اونجا حروف فارسي نداره كه بياد مهاجر سرا مي خوام با ايميل براش اين لينك و بذارم . ديدم بچه ها اينجا زياد اين كارو مي كنن ميشه به منم ياد بدين
تشکر کنندگان:
این لیست از جدول برندگان خیلی بزرگتره و فرق داره
برای برندگان یک جدول جداگانه تشکیل میشه
تشکر کنندگان: mavarfan
(2011-02-15 ساعت 17:42)dallas نوشته:  این لیست از جدول برندگان خیلی بزرگتره و فرق داره
برای برندگان یک جدول جداگانه تشکیل میشه

چرا يه جدول ديگه همين و تا آخر ادامه مي ديم فقط به روز مي كنيم قبول شده ها مي مونن و بقيه حذف مي شن اينجوري بهتره . البته اگه جدول بالاخره بعد از 2 روز بدقولي پديدار بشه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
تشکر کنندگان: usa ، hpsarvari
خب این ویرایش فقط یک بار انجام میشه و توسط مدیر انجام بشه بهتره
عضویت هم لازم نیست
خب این ویرایش فقط یک بار انجام میشه و توسط مدیر انجام بشه بهتره
عضویت هم لازم نیست
تشکر کنندگان:

hpsarvari ی عزیز کجایی؟Sad
طرفای مصر و تونس و...اینا که نرفتی؟
اگه که رفتی خبر سلامتی خودتو بهمون بده!
ما نگرانتیما!!!!!!!!!!Wink
سفرنامه
ﻣﻬﺎﺟﺮ 2013

تشکر کنندگان: hpsarvari ، mavarfan
خدايي ما شور و هيجانمون مثل قبول شده هاي 2011 است . با همون اشتياق داريم اين تاپيك و دنبال مي كنيم من كه مي گم همه قبوليم و تا سپتامبر 2012 دورهميم دوستان پس برو بريم . كجايي متولي جدول رئيس كل انفورماتيك آخر اطلاعات د بيا بابجون ما منتظريم .
تشکر کنندگان: Mana-M ، hpsarvari
پس با توجه به نوشته جنابعالی زندگی در امریکا از کانادا بهتره چون درغیر اینصورت شما تصمیم به ثبت نام در لوتاری نمی گرفتید؟؟!!!
(2011-02-15 ساعت 09:45)shari نوشته:  
(2011-02-15 ساعت 00:15)dallas نوشته:  نیازی به عضویت نیست
نیازی هم به ویرایش نیست

دوست عزيز چطور احتياج به ويرايش نيست الان رو نبين بعدا كه قبول شديم رفتيم مصاحبه يك ضرب ويزا گرفتيم بايد به جدول اضافه كنيم ديگهBig Grin انشاله بگو حل
ما كه اقامت كانادا رو داريم انقدر هيجان داريم واي به حال اونايي كه فقط ايران و بس . ولي خداييش من دعا مي كنم اول اونايي كه اقامت جايي رو ندارن برنده بشن از جمله برادر عزيز خودم بعدش ما . خدايا كي اول مي مي ياد ما منتظريم
پس با توجه به نوشته جنابعالی زندگی در امریکا از کانادا بهتره چون درغیر اینصورت شما تصمیم به ثبت نام در لوتاری نمی گرفتید؟؟!!!

تشکر کنندگان:
نه دوست عزيز من نمي تونم چنين قضاوتي بكنم چون اصلا در آمريكا نبودم تنها چيزي كه مي تونم بگم اينه كه زندگي در كانادا خيلي بهتر از ايران . و حتي من شنيدم از نظر بيمه كانادا از آمريكا خيلي بهتره . ولي علت ثبت نام من در لاتاري علاقه به اين كار و گرفتن ويزاي اقامت . اما اگر قبول بشم در نهايت براي سيتيزني يكي رو بايد انتخاب كنم تا اونجا كه من فهميدم تا زماني كه سيستيزن نشدي مشكلي نيست ولي در اون موقع يكي رو بايد انتخاب كني . بعدا مي گم كدومش بهتره بذار قبول بشم انشاله
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، mavarfan ، lorecance
با سلام دوباره به دوستان مهاجرسرایی و اجازه مدیران ،
به علت تاخیر زیاد برای ارائه سایت جدول شرکت کنندگان معذرت خواهی می کنم و امیدوارم بدقولی منو بخشیده باشید واقعا گرفتار بودم و دنبال یه سری مسائل ...
سایت نسخه اولش تکمیل شد از لحاظ دریافت و ارسال داده و یکمی دیگه باید برنامه نویسی بشه ولی فعلا قابل استفاده است .
ار لحاظ گرافیکی میدونم خوب کار نکردم چون واقعا چشمام دیگه نمی کشید ( فکر کنم کوری رنگ گرفتم ) به همین خاطر فعلا مدارا کنید تا به فکر یه طراحی خوب باشم و یا اگر تخصصی در این زمینه دارید به من پیغام خصوصی بدید تا قسمتی از کار از دوش خسته من برداشه بشه :دی
خوب برسیم به توضیحات سایت : اول از همه اینو میگم که سایت نیاز به عضویت داره هم به خاطر مسائل امنیتی و هم به خاطر دریافت گزارشات و به روز رسانی در آینده نه چندان دور - دوم اینکه عضویت و خیلی خیلی ساده کار کردم تا به راحتی در سایت عضو شوید و خودم تایم گرفتم کلا بیست ثانیه هم نمیکشه اینو واسه تنبلایی مثل خودم میگم
بعد از ورود به سایت و عضویت وارد قسمت کنترل پنل شده و در این قسمت فیلدهای مهم که تفکیک شده هم هستن رو پر می کنید و دکمه ارسال را میزنید به همین راحتی، بعد از ارسال می بینید که داده شما قرار گرفته و وضعیت غیر فعال داره که مدیران به خاطر یکسری مسائل امنیتی و سانسورینگ اجازه اکتیو کردن را دارند . خوب حالا که جدول رو ارسال کردید میتونید اینکار رو برای دیگر دوستانی که می شناسید و امکان عضویت در سایت را ندارند نیز به راحتی مرحله قبل انجام بدهید . در صورتی که اطلاعات شما اشتباه وارد شد و یا نیاز به ویرایش داشت به راحتی می توانید روی گزینه ویرایش کلیک و اطلاعات را به روز رسانی کنید . با زدن دکمه * نیز اطلاعات جدول ورودی شما به کلی حذف می گردد .
راستی اگر مدیران مهاجرسرا صلاح میدونن برای اطلاع رسانی بهتر یه تایپیک با موضوع جمع آوری اطلاعات شرکت کنندگان 2012 ایجاد کنیم .
امیدوارم که بنده حقیر توانسته باشم یک کار مفید برای دوستان چشم انتظار انجام داده و قدمی برای اطلاع رسانی مهاجرت برداشته باشم .
در صورت پشتیبانی و حل مشکلات با جدول و ارسال نظر در همین مهاجرسرا به من پیغام خصوصی بدهید . با تشکر فراوان
آدرس ساب دامین فعلی جدول : http://mohajer.iranhps.com

سایه ها در هوای ابری خستگی در می کنند ... 2015 میشه که بشه
تشکر کنندگان: amiralid ، mavarfan ، lorecance ، usatravel ، Mana-M ، h18762000 ، mooj ، fahimeh88 ، fgh747 ، usa ، tonio_m2000 ، Snowman ، mehran61
(2011-02-16 ساعت 22:36)hpsarvari نوشته:  با سلام دوباره به دوستان مهاجرسرایی و اجازه مدیران ،
به علت تاخیر زیاد برای ارائه سایت جدول شرکت کنندگان معذرت خواهی می کنم و امیدوارم بدقولی منو بخشیده باشید واقعا گرفتار بودم و دنبال یه سری مسائل ...
سایت نسخه اولش تکمیل شد از لحاظ دریافت و ارسال داده و یکمی دیگه باید برنامه نویسی بشه ولی فعلا قابل استفاده است .
ار لحاظ گرافیکی میدونم خوب کار نکردم چون واقعا چشمام دیگه نمی کشید ( فکر کنم کوری رنگ گرفتم ) به همین خاطر فعلا مدارا کنید تا به فکر یه طراحی خوب باشم و یا اگر تخصصی در این زمینه دارید به من پیغام خصوصی بدید تا قسمتی از کار از دوش خسته من برداشه بشه :دی
خوب برسیم به توضیحات سایت : اول از همه اینو میگم که سایت نیاز به عضویت داره هم به خاطر مسائل امنیتی و هم به خاطر دریافت گزارشات و به روز رسانی در آینده نه چندان دور - دوم اینکه عضویت و خیلی خیلی ساده کار کردم تا به راحتی در سایت عضو شوید و خودم تایم گرفتم کلا بیست ثانیه هم نمیکشه اینو واسه تنبلایی مثل خودم میگم
بعد از ورود به سایت و عضویت وارد قسمت کنترل پنل شده و در این قسمت فیلدهای مهم که تفکیک شده هم هستن رو پر می کنید و دکمه ارسال را میزنید به همین راحتی، بعد از ارسال می بینید که داده شما قرار گرفته و وضعیت غیر فعال داره که مدیران به خاطر یکسری مسائل امنیتی و سانسورینگ اجازه اکتیو کردن را دارند . خوب حالا که جدول رو ارسال کردید میتونید اینکار رو برای دیگر دوستانی که می شناسید و امکان عضویت در سایت را ندارند نیز به راحتی مرحله قبل انجام بدهید . در صورتی که اطلاعات شما اشتباه وارد شد و یا نیاز به ویرایش داشت به راحتی می توانید روی گزینه ویرایش کلیک و اطلاعات را به روز رسانی کنید . با زدن دکمه * نیز اطلاعات جدول ورودی شما به کلی حذف می گردد .
راستی اگر مدیران مهاجرسرا صلاح میدونن برای اطلاع رسانی بهتر یه تایپیک با موضوع جمع آوری اطلاعات شرکت کنندگان 2012 ایجاد کنیم .
امیدوارم که بنده حقیر توانسته باشم یک کار مفید برای دوستان چشم انتظار انجام داده و قدمی برای اطلاع رسانی مهاجرت برداشته باشم .
در صورت پشتیبانی و حل مشکلات با جدول و ارسال نظر در همین مهاجرسرا به من پیغام خصوصی بدهید . با تشکر فراوان

خیلی ممنون از زحمات و خسته نباشید...
شماره کیس : 2015AS00000
تاریخ روئت قبولی در سایت: 1may
کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
تشکر کنندگان: hpsarvari ، mavarfan
(2011-02-16 ساعت 22:36)hpsarvari نوشته:  با سلام دوباره به دوستان مهاجرسرایی و اجازه مدیران ،

خیلی متشکرم سایت مفید و خوبی درست کرده اید
تشکر کنندگان: hpsarvari ، lorecance

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان