کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آناليز آماري شركت كنندگان/برندگان قرعه كشي سال ۲۰۱۲
(2011-02-10 ساعت 01:38)usatravel نوشته:  سلام دوستان. لطفا اطلاعات خود را مطابق با تیتر های جدول کامل کنید و بفرستید
[عکس: 2d5eplqtfnfkovh2mfst.png]

دوست عزیز ، فکر می کنم اگه بازه های سنی تو مرز ها اشتراک نداشته باشن بهتر بشه سن ها تقسیم بندی کرد . چون در این صورت کسایی که دقیقا سنشون تو مرز هستش می دونن که باید تو کدوم بازه سنشون رو وارد کنن و بالطبع آنالیز هم دقیق تر می شه .
مثلا به جای 40-35و 45-40بنویسیم 40-35 و 45-41 و همینطور برای سایر بازه ها.

تشکر کنندگان: mavarfan ، fgh747 ، lorecance
یک گزینه ای هم باشه برای دفعات شرکت در قرعه کشی
مثلا این بار چندمه که شرکت می کنند
تشکر کنندگان: mavarfan
(2011-02-11 ساعت 22:34)dallas نوشته:  یک گزینه ای هم باشه برای دفعات شرکت در قرعه کشی
مثلا این بار چندمه که شرکت می کنند

منم موافق با گزینه تعداد دفعات هستم با تشکر از پیشنهادتون . لطفا اگر دوستان هم موافقند اطلاعات را برایم بفرستند.
در ضمن در جواب دوستی که گفته بودند شغل اهمیتی نداره و حذف شود طبق اطلاعات من عواملی چون سربازی،شغل و تحصیلات (شامل برخی رشته ها) در روند پروسه کلیرنس (انشااله بعد از قبولی) تاثیر گذار است.
شماره کیس: 20160000xxx
تعداد افراد منظور در کیس : 2 (برنده اصلی خودم خانم / همسرم سربازی س)
مصاحبه: هفته اول نوامبر
ورود به آمریکا : تگزاس / مارچ 2016
تشکر کنندگان: mavarfan ، hpsarvari
اينم ايده خوبي من اطلاعات مربوط به تعداد دفعات رو براتون ايميل كردم
شماره کیس : 2013AS000000XX
تاريخ ثبت نام در سايت : 2011-10-15
تاریخ قبولی ما : 22 oct
بچه ها من عضو فعال شدم اينو به فال نيك مي گيرم و انشاله همه ي افراد جدول نوديها امسال برنده بشن .
تشکر کنندگان: hpsarvari ، mavarfan
دوستان سلام
منم بزنين تو ليست ثبت نامي هاي 2012 يوزر رو كه ميدونيد
سن 23 و مدرك دكتراي نرم افزار از سربراي كانادا و ضمنا تنها هستم
به اميد قبولي
تشکر کنندگان: mavarfan ، usa
(2011-02-12 ساعت 16:55)bobakk نوشته:  دوستان سلام
به اميد قبولي

تو 23 سالگی دکترا !!!Cool بریکلا
تشکر کنندگان: mavarfan ، frozen mind
lorecance عزيز من ميخواستم اين رو ننويسم ولي به خاطر كامل شدن جدول نوشتم و ميدونستم اين مسله براي خيلي از عزيزان سوال بر انگيز ميشه به هر حال به اميد قبولي
اگه بعضی ها فرصت قبول شدن رو از ما نگیرن به لطف خدا 2013
تشکر کنندگان: mavarfan ، usa ، lorecance
دوستان شرمنده من بد قولی کردم یه کاری پیش اومد دو روز سرگرمش بودم . اگه بدقولی منو ببخشید سایت نودیا لاتاری 2012 نهایت دوشنبه بالاس دارم فشرده روش کارمی کنم . فیلدهای جدیدی که دوستان گفتنم دارم پیاده می کنم مثلا سن رو من بدون بازه قرار داده بودم که 5 سال 5 سال جدا کردم . فقط چون باید هر کسی که میخواد اطلاعات رو بفرسته باید عضو بشه به خاطر همین مجبور شدم عضویت بزارم که هر کسی بتونه برای دوستاشم پر کنه، و در ضمن فیلدها رو و بعد از ورود بتونه ویرایش کنه . تعداد دفعات شرکت در لاتاری هم بهش اضافه کردم . دوشنبه منتظر سایت نودیا 2012 باشید که تمامی دوستان مهاجرسرایی به امید خدا داخلش قرار میگیرن و اینجوری میتونیم در کنار هم منتظر قبولی باشیم .
سایه ها در هوای ابری خستگی در می کنند ... 2015 میشه که بشه
تشکر کنندگان: mavarfan ، Mana-M ، lorecance ، usa ، free_free
(2011-02-12 ساعت 16:55)bobakk نوشته:  دوستان سلام
به اميد قبولي

اگه آمريكا نابغه اي مثل شمارو نگيره خيلي ديوانه است . ميگم چرا كانادا نموندي قربان
(2011-02-13 ساعت 02:12)hpsarvari نوشته:  دوستان شرمنده من بد قولی کردم یه کاری پیش اومد دو روز سرگرمش بودم . اگه بدقولی منو ببخشید سایت نودیا لاتاری 2012 نهایت دوشنبه بالاس دارم فشرده روش کارمی کنم . فیلدهای جدیدی که دوستان گفتنم دارم پیاده می کنم مثلا سن رو من بدون بازه قرار داده بودم که 5 سال 5 سال جدا کردم . فقط چون باید هر کسی که میخواد اطلاعات رو بفرسته باید عضو بشه به خاطر همین مجبور شدم عضویت بزارم که هر کسی بتونه برای دوستاشم پر کنه، و در ضمن فیلدها رو و بعد از ورود بتونه ویرایش کنه . تعداد دفعات شرکت در لاتاری هم بهش اضافه کردم . دوشنبه منتظر سایت نودیا 2012 باشید که تمامی دوستان مهاجرسرایی به امید خدا داخلش قرار میگیرن و اینجوری میتونیم در کنار هم منتظر قبولی باشیم .

ضمن خسته نباشين فقط يادتون باشه من از طرف مهري جعفر ناهيد احمد ليلا خواهرم برادرم فرانك و همسرشون وكالت دارم تغييرات رو اعمال كنم . يه جوري باشه كه با مشكل مواجه نشيم
تشکر کنندگان: mavarfan ، usa ، hpsarvari
[quote='hpsarvari' pid='96822' dateline='1297546923']
دوستان شرمنده من بد قولی کردم یه کاری پیش اومد دو روز سرگرمش بودم . اگه بدقولی منو ببخشید سایت نودیا لاتاری 2012 نهایت دوشنبه بالاس دارم فشرده روش کارمی کنم . فیلدهای جدیدی که دوستان گفتنم دارم پیاده می کنم مثلا سن رو من بدون بازه قرار داده بودم که 5 سال 5 سال جدا کردم . فقط چون باید هر کسی که میخواد اطلاعات رو بفرسته باید عضو بشه به خاطر همین مجبور شدم عضویت بزارم که هر کسی بتونه برای دوستاشم پر کنه، و در ضمن فیلدها رو و بعد از ورود بتونه ویرایش کنه . تعداد دفعات شرکت در لاتاری هم بهش اضافه کردم . دوشنبه منتظر سایت نودیا 2012 باشید که تمامی دوستان مهاجرسرایی به امید خدا داخلش قرار میگیرن و اینجوری میتونیم در کنار هم منتظر قبولی باشیم .
----------------------------------------------------------------------------------
دوست عزيز:
ممنون از زحماتتون .. فكر ميكنم كه چيز نو و تازه اي بشه اين آمار...من كه خيلي خوشحالم كه همه دوستايي كه در 2012 ثبت نام كرديم اينقدر اميدواريم و اينقدر فعال .. من خودم يك وقتايي نااميد ميشم ولي وقتي شور وشوق دوستان رو مي بينم دوباره به آينده اميدوار مي شم..
خوي اين آمار هم كه قراره فردا بياد مصادف ميشه با ولنتاين .. پيشاپيش ولنتاين همه دوستاي خوب مهاجرسرايي مبارك ..

شماره کیس:......................2014
اعلام نتيجه قبولی:انشاله 1 May
ارسال فرم‌ها:
کارنت شدن کیس:
مصاحبه:
دريافت ويزا:
ورود به آمريكا:
دریافت گرين کارت :
تشکر کنندگان: lorecance ، usa ، hpsarvari ، mavarfan
(2011-02-13 ساعت 02:12)hpsarvari نوشته:  دوستان شرمنده من بد قولی کردم یه کاری پیش اومد دو روز سرگرمش بودم . اگه بدقولی منو ببخشید سایت نودیا لاتاری 2012 نهایت دوشنبه بالاس دارم فشرده روش کارمی کنم . فیلدهای جدیدی که دوستان گفتنم دارم پیاده می کنم مثلا سن رو من بدون بازه قرار داده بودم که 5 سال 5 سال جدا کردم . فقط چون باید هر کسی که میخواد اطلاعات رو بفرسته باید عضو بشه به خاطر همین مجبور شدم عضویت بزارم که هر کسی بتونه برای دوستاشم پر کنه، و در ضمن فیلدها رو و بعد از ورود بتونه ویرایش کنه . تعداد دفعات شرکت در لاتاری هم بهش اضافه کردم . دوشنبه منتظر سایت نودیا 2012 باشید که تمامی دوستان مهاجرسرایی به امید خدا داخلش قرار میگیرن و اینجوری میتونیم در کنار هم منتظر قبولی باشیم .
احتیاجی به عضویت نیست
هر کس مشخصات خودش رو وارد کنه
نیازی هم به ویرایش نیست

تشکر کنندگان:
دوشنبه رسيد ولي خبري از جدولي كه وعده داده بودين نيستا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
تشکر کنندگان: hpsarvari
بچه ها 1 سوال داشتم البته نميدونم جاش اينجا هست يا نه!!!!!!!!!!
از زماني که قبولي اعلام مي شه(1 مي 2011) تا چه مدتي وقت داري مدارکتا بفرستي؟
چه مدت اعتبار داره؟
درد من تنهایی نیست،بلکه مرگ ملتی است که گدایی راقناعت، بی عرضگی راصبر،وباتبسمی برلب این حماقت راحکمت خداوندمی نامد.
گاندی
تشکر کنندگان:
(2011-02-14 ساعت 09:37)shari نوشته:  دوشنبه رسيد ولي خبري از جدولي كه وعده داده بودين نيستا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
عجله نکنید بزارید دوستمون کمی بیشتر روش کار کنه

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان