کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بانک ها و انواع حسابها و امتیازات و معایب
بانکها خیلی بهتر از بعضی موسسات هست که تو این کارن به اونا بهتر میشه اعتماد کرد.
I have a dream
حالا!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: mh_hshk ، HAZARA ، noobnoobi
پس چی شد کسی چیز جدیدی در باره کارتهای visa و master نمیدونه؟
I have a dream
حالا!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: HAZARA ، noobnoobi
این سایت هم هستش که در مور ویزا کارت و مستر کارته WWW.BBMCO.COM
این یکی هم در مورد تهیه سیمکارته WWW.BBMSIM.COM

بگفته خودشون اینها شامل تحریم نمیشه چون تو بانکهای اذربایجان و ارمنستان حساب براتون باز میکنن ولی باز من فکر میکنم گرفتن ویزا کارت و مستر کارت از طریق بانکها بهتره تا اینکه از یه شرکت اقدام کنیم؟ نظر شما چیه؟
I have a dream
حالا!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: mh_hshk ، mml ، mitr.p ، HAZARA ، noobnoobi
کسی نیست به من بگه که گرفتن ویزا کارت و مستر کارت تو ایران صرفه داره یا نه از جهتی که تحریم روش اثر نداره و میتونیم با خیال راحت سرمایه خودمون رو اینجا نگه داریم؟
I have a dream
حالا!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: mml ، HAZARA ، noobnoobi
(2010-10-26 ساعت 22:02)Iman-gta نوشته:  کسی نیست به من بگه که گرفتن ویزا کارت و مستر کارت تو ایران صرفه داره یا نه از جهتی که تحریم روش اثر نداره و میتونیم با خیال راحت سرمایه خودمون رو اینجا نگه داریم؟

من از طریق یک شرکتی چند سال پیش تو ایران ویزا کارت با نام خودم گرفتم. حدودا" 200 هزار تومان بابت صدور کارت در دبی ازم گرفتند و 500 دلار هم تو حساب دبیتم پول ریختم که هزینه جدا گانه داشت.
تو چند سفر خارجی با زحمت تونستم 150 دلار استفاده کنم . برای کنترل حسابم باید از نرم افزار تغییر IP استفاده می کردم و هر کاری کردم نتونستم از paypal هم استفاده کنم چون حتما" باید آدرسی درست برای اقامتم در خارج از ایران می دادم و در آخر بخشی به عنوان کارمزد کم کردند و الباقی هم در کارت مونده بود ولی هر کاری کردم مسدود شده بود و قابل استفاده نشد.
شرکت می گفت استفاده اینترنتی باعث این موضوع میشه.
ولی 100 درصد اونهایی که از طریق بانک صادر میشه اعتبارش بیشتره
شماره کیس: 2010AS5000
تاریخ دریافت نامه قبولی: May/2009
کنسولگری : Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول : 2nd June/2009
تاریخ کارنت شدن کیس: sep/2009
تاریخ دریافت نامه دوم: 1st oct
تاریخ مصاحبه: 21Oct 2009
تاریخ دریافت کلیرنس:6Nov , 2009
تاریخ دریافت ویزا: 14Nov , 2009
ورود به آمریکا: 14feb , 2010
پاسخ
تشکر کنندگان: kianoush ، mml ، HAZARA ، Soap McTavish ، manila ، noobnoobi
دوستان من چند وقت پیش در مورد همین ویزا و مستر از بانک پاسارگاد و توسعه صادرات سوال کردم نتیجه این بود :
شما باید یک حساب با اونها باز کنید و به اندازه ایی که یورو یا دلار احتیاج دارید باید پول توی اون حساب باشه و اون حساب هم مسدود میشه .
به شما کارت فیزیکی تحویل میدن اما این کارت با سایر کارت های ویزا و مستر یه تفاوت اساسی داره و اونم اینه که اینها کارت اعتباری نیست و در اصل مثل کارت های هدیه سیستم بانکی ایران هست که بی نام صادر میشه و روی اعتبار شخص هیچ تاثیری نداره بهترین استفاده از این کارت دریافت پول از عابر بانکها در خارج از ایران است .
با توجه به اینکه من می خواستم از این کارت در اینترنت استفاده کنم پس از صحبت با شرکت مورد نظرم اونها گفتند که چون این کارت ها بی نام هستند بخاطر قوانین پول شویی برای اونها مشکل پیش میاد و در نتیجه اونو قبول ندارند و من هم دیگه برای گرفتن کارت اقدام نکردم .
پاسخ
تشکر کنندگان: Iman-gta ، Soap McTavish ، mahannn4779 ، manila ، hgbeigi ، noobnoobi ، mina_polo ، yasejavan ، ey1366
البته بهتره از موسسه مالی و اعتباری توسعه هم سوال کنید اونها هم ویزا کارت میدن
چون اینطور که تو وب سایتشون هست قابلیت تسویه حساب از طریق اینترنت رو هم داره و اینکه در دو نوع gold و business صادر میشه و میتونید از طریق اینترنت حسابتون رو تسویه کنید
www.cid.ir
و اینکه بانکهای ایرانی بعضا با کشورهایی مثل اذربایجان یا ارمنستان برای گرفتن ویزا کارت قرار داد بستن که اگه شما از ایران بخواین حسابتون رو چک کنید یا اینکه چیزی بخرین سریع متوجه میشن و حسابتون رو بلوکه میکنن کاربرد ویزا کارت بیشتر در خارج از ایرانه .
I have a dream
حالا!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: mavarfan ، mml ، Soap McTavish ، noobnoobi
این بانکها پاسارگاد و توسعه صادرات از اونجایی که قراردادی با بانکهای دیگر کشورها ندارند نمیتوانند از مزیت visa card و master card قابل شارژ استفاده کنند (بدلیل تحریم) و انهایی که توانایی این کار رو دارند با بانکهای کشور اذربایجان قرار داد بستن که حساب مشتری رو مخفی نگه داره.
دوستانی که اطلاعات بیشتری در مورد این کارتها دارند لطفا مارا از راهنمایی خود بی نصیب نکنند.
و یه خبر دیگه اینکه موسسه مالی و اعتباری مولی الموحدین مستر کارت از نوع debit میدهد.
I have a dream
حالا!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: mavarfan ، mml ، noobnoobi
سلام
بچه هایی که حساب دارن یا اطلاعتی دارن که به دارد بقیه بخوره اینجا بزارن که تو کدوم بانکها حساب داران و سرویس هائی که میگیرن چیه
اگه بخواهی اینجا زندگی کنی بهتره کردیت کارت داشته باشی پس باید اول سکیوریتی کردیت بگیری و حساب چکی و پس انداز که هر کدوم تو هر بانکی
قوانین متفاوت داره مثله اینکه اگه پولت از یک مقداری کم بشه چارجت میکنن و غیره
راهی هست که از ایران بشه با این کریدیت و باقی حسابا کار کرد
با توجه به اینکه هر چی امتیاز کریدیت بالا باشه سود کمتری ازتون میگیرن که توی خریدهای سنگین خیلی کمکه این اطلاعات مفید خواهد بود

2010AS9500
Visa: Sep 2010
First Travel: Dec2010-Mar2011
SSN: After 7 days
Green Card: After 27 days
Second Travel: Nov2011-Dec2011

گاهـــــــــــــــــــــی وقتـــــــــــــــــها . . .

از کنار غصه ها باید رد شد و گفت :

میـــــــــــــــــــــــگ میـــــــــــــــــــــــــگ . . .
پاسخ
تشکر کنندگان: maxsupermax ، maaref ، Pedram.mt ، jan ، magic2004m ، Mehdiest ، Man ، SH1A2R3 ، Omidooo ، MPU ، Solitude ، arman_m ، ara1980 ، r_ent ، kiasina ، amir0_0amir ، manila ، noobnoobi ، Shahabpk
برای کردیت کارد باید شاغل باشید یا در امد ماهانه داشته باشید و بدو ورود امکانش نیست.
ولی دبت کارد مثل ایران به حساب شما وصل هست زیاد هم فرقی بلحاظ
بانک نداره. بانک آو امریکا گزینه خوبیه ویزا دبیت میده البته اول باید 1 حساب
چکین باز کنین.
مسئول بانک توضیح کافی میده که حسابی بردارید که فی ماهانه نداشته باشه.
در مورد سیتی بانک باید ماهانه 5 تراکنش داشته باشید.
آنکس که نداند و بداند که نداند
لنگان خرک خویش به مقصد برساند
پاسخ
برای افرادی که تازه گرین کارت گرفتن و وارد امریکا شدن وفاقد سابقه هستند:
بانک او امریکا اگر براش پول بزارین حداقل سیصد و ماکسیمم ده هزار دلار.
بهتون کردیت کارت سکیورد میده
یعنی اول پول شما را هولد میکنه اصطلاحا و نگه میداره وسپس از همان پول بهتون کردیت میده
دریافت گرین کارت لاتاری در سپتامبر 2009
پاسخ
(2010-12-25 ساعت 09:35)کامران توکلی نوشته:  برای افرادی که تازه گرین کارت گرفتن و وارد امریکا شدن وفاقد سابقه هستند:
بانک او امریکا اگر براش پول بزارین حداقل سیصد و ماکسیمم ده هزار دلار.
بهتون کردیت کارت سکیورد میده
یعنی اول پول شما را هولد میکنه اصطلاحا و نگه میداره وسپس از همان پول بهتون کردیت میده

متاسفانه من درخواست کردم و به من ندادند و گواهی در امد ماهانه خواستن
من بعدا از سیتی بانک گرفتم و طبق معمول با ضامن !
البته حتما به نظر تصمیم گیرنده هم میتونه بستگی داشته باشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: behzadb57 ، mavarfan ، maaref ، jan ، parviz ، OverLord ، SH1A2R3 ، houmanes ، Solitude ، Spiritual ، ara1980 ، r_ent ، kiasina ، behfaza ، noobnoobi
کسی مبدونه دوستان میشه از ایران با ابن حسابها بلیط هواپیما یا هتل رزرو کرد یا نه؟
شماره کیس:2010AS152**
تاریخ دریافت نامه قبولی: june 2009
کنسولگری:abudhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:july2009 تاریخ کارنت شدن کیس:march2010
تاریخ دریافت نامه دوم:هیچوقت نرسید
تاریخ مصاحبه:may2010
تاریخ دریافت کلیرنس:پس از70روز .دریافت ویزا:5 اوت 2010
پاسخ
تشکر کنندگان: behzadb57 ، mavarfan ، maaref ، jan ، SH1A2R3 ، ara1980 ، noobnoobi
(2010-12-26 ساعت 17:55)fidell نوشته:  کسی مبدونه دوستان میشه از ایران با ابن حسابها بلیط هواپیما یا هتل رزرو کرد یا نه؟
بله حتما میشه

پاسخ
تشکر کنندگان: behzadb57 ، mavarfan ، jan ، SH1A2R3 ، ara1980 ، behfaza ، noobnoobi
(2010-12-27 ساعت 03:22)soheilbadami نوشته:  
(2010-12-26 ساعت 17:55)fidell نوشته:  کسی مبدونه دوستان میشه از ایران با ابن حسابها بلیط هواپیما یا هتل رزرو کرد یا نه؟
بله حتما میشه
بعد ابن موضوع( رزرو بلیط هواپیما یا هتل )ebanking ازابران محسوب نمیکنن وحساب مسدود نمیشه؟

شماره کیس:2010AS152**
تاریخ دریافت نامه قبولی: june 2009
کنسولگری:abudhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:july2009 تاریخ کارنت شدن کیس:march2010
تاریخ دریافت نامه دوم:هیچوقت نرسید
تاریخ مصاحبه:may2010
تاریخ دریافت کلیرنس:پس از70روز .دریافت ویزا:5 اوت 2010
پاسخ
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، mavarfan ، maaref ، jan ، OverLord ، SH1A2R3 ، ara1980 ، noobnoobi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان