کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
میامی، ایالت فلوریدا
سلام دوستان فلوريدايي
اميدوارم همتون خوب و خوش باشين
من تقريبا تا 1.5 ماه ديگه دارم ميام فلوريدا، ورودم از تمپا است ولي مي رم كليرواتر پيش دوستم.
يه 2 هفته اي هستم و برمي گردم ايران تا آماده شم واسه سفر اصلي!
اين 2 هفته مي خوام فلوريدا رو بگردم، راستش ميامي و تمپا مي خوام برم.
كسي راجه به كليير واتر اطلاعاتي داره و از تمپا؟
ممنون،
2014$$10$$ - ابوظبی
کارنت: 13 آگوست / مصاحبه: 7 اکتبر / مقصد: فلوريدا (سري اول) - دالاس (سري دوم)

كلير 11 جون (بعداز 247 روز) - ويزا 25 جون - ورود به آمريكا: 19 نوامبر - سري دوم ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: faraz15
چهار ساله که وست پالم بیچ هستم.
تمپا کلیرواتر یه نخود از اینجا بهتره و اینجا خیلی از میامی بهتر!!!
خوشحالم که دو هفته ای میایی چون بعید میدونم در دراز مدت خوشت بیاد مخصوصا از آدمهاش.
کلا سوشال لایف اینجا فا*داپ شده رفته!! اگه پول داشته باشی که بیست چهار ساعته میتونی در کلابها تلپ باشی و برای این و اون هم خرج کنی و دورت شلوغ باشه وگرنه بخوای دوست صمیمی پیدا کنی و مثل ایران صفا کنی، نه از ین برنامه ها اینجا نیست.
کلا اهالی جنوب فلوریدا اصطلاحا آنتی-سوشال هستن!!
پاسخ
تشکر کنندگان: adonis2006 ، gol1 ، ParsTrader ، eybaba ، roeentan ، Danoosh ، مهدی 2014 ، kiana11 ، shadi79 ، SomeOneX ، faraz15
سلام دوستان.
آیا کسی هست که بتونه اطلاعات بیشتری در مورد اورلاندو بده
در مورد قیمت خونه و کار
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar
(2014-12-16 ساعت 01:20)hamiimah نوشته:  سلام دوستان.
در مورد قیمت خونه و کار

قیمت اجاره خونه و حتی خرید خونه رو از کریگزلیست و زیلو نگاه کن. اینجاها:
www.zillow.com
orlando.craigslist.com

وضعیت کار هم تعریفی نداره. اگه بتونی در یکی از این پارکهای متعدد اورلاندو مثل دیزنیلند یا آکواپارک و جزیره هری پاتر کار پیدا کنی (که البته بیشترشون طرف کیسیمی هستند و نه داخل ارولاندو) ممکنه در کوتاه مدت بهت خوش بگذره!!! ولی در دراز مدت این کارها نه امنیت شغلی دارند و نه دائمی هستن چون فصلی هستن.
تازه همونشم پیدا کردنش راحت نیست چون تمام برو بچز خوشگل خوشتیپ ایالات شمالی برای ورک اند هالیدی!! میان اینجا و سعی میکنن در این پارکها استخدام بشن.
اما کار هتل و فست فود باید خیلی زیاد باشه اگه واقعا بهش علاقه داری.
پاسخ
تشکر کنندگان: Danoosh ، ofrfar ، gol1 ، taherifar ، faraz15 ، hosseinix
(2014-12-16 ساعت 01:36)yami نوشته:  
در مورد قیمت خونه و کار

www.zillow.com
orlando.craigslist.com

وضعیت کار هم تعریفی نداره. اگه بتونی در یکی از این پارکهای متعدد اورلاندو مثل دیزنیلند یا آکواپارک و جزیره هری پاتر کار پیدا کنی (که البته بیشترشون طرف کیسیمی هستند و نه داخل ارولاندو) ممکنه در کوتاه مدت بهت خوش بگذره!!! ولی در دراز مدت این کارها نه امنیت شغلی دارند و نه دائمی هستن چون فصلی هستن.
تازه همونشم پیدا کردنش راحت نیست چون تمام برو بچز خوشگل خوشتیپ ایالات شمالی برای ورک اند هالیدی!! میان اینجا و سعی میکنن در این پارکها استخدام بشن.

سلام اقايى يامى خان ، متاسفانه من هيچ علاقه اى به ايالت فلوريدا ندارم ، چون هميشه با هوايى گرم مشكل داشتم و عصبى ميشم ولى نامزد من پاش رو كرده تو يه كفش كه من ميخوام برم فلوريدا ، چون اينجا ارزان تر از كاليفرنياست وپرونده من هنوز تو جريان هست و متاسفانه چاره اى ندارم جز اطاعت ، من دو دختر دارم كه محض ورد به امريكا يا بايد كالج برن يا دانشگاه ميشه بگيد حداقل كدوم شهربهتر هست كه يك امنيت توش باشه و دانشگاه هاى خوبى داشته باشه و هواش كمى خنك تر باشه ؟؟ ممنون ميشم
پاسخ
(2015-02-18 ساعت 18:23)mahtab55 نوشته:  
در مورد قیمت خونه و کار

www.zillow.com
orlando.craigslist.com

سلام اقايى يامى خان ، متاسفانه من هيچ علاقه اى به ايالت فلوريدا ندارم ، چون هميشه با هوايى گرم مشكل داشتم و عصبى ميشم ولى نامزد من پاش رو كرده تو يه كفش كه من ميخوام برم فلوريدا ، چون اينجا ارزان تر از كاليفرنياست وپرونده من هنوز تو جريان هست و متاسفانه چاره اى ندارم جز اطاعت ، من دو دختر دارم كه محض ورد به امريكا يا بايد كالج برن يا دانشگاه ميشه بگيد حداقل كدوم شهربهتر هست كه يك امنيت توش باشه و دانشگاه هاى خوبى داشته باشه و هواش كمى خنك تر باشه ؟؟ ممنون ميشم

والا فلوریدا جنوب و شمالش خیلی با هم فرق دارند. قسمتهای شمالی آب هوای به نسبت تا حدی بسیار کمی معتدلی داره! اما جنوب تابستانها به نسبت خیلی گرمتره یعنی گرمتر هم نباشه، زمان فصل سرما/خنکی اش از قسمتهای شمالی کمتره.
جنوب فلوریدا هسپنیک و مهاجران کارائیبی خیلی خیلی بیشتر هستند. هسپنیکها اگه اسپانیولی بدونید خیلی خوش مشرب هستند و در نبود آمریکایی های خوش صحبت که در جنوب فلوریدا نایاب هستند، میتونن دوستهای خوبی باشند اما همین اکثریت هسپنیک و مخصوصا کارائیبی باعث میشه که درجه امنیت هم به نسبت بیاد پایین.
من نمیدونم رو چه حسابی نامزدتون فکر میکنه فلوریدا ارزانتر هست. البته جای ارزان هم داره ولی دیگه اونی نمیشه که اون از فلوریدا در ذهنش متصوره (ساوث بیچ و میامی و حالی به هولی!)
سعی کنید از کانتی های میامی دید، برووارد و پالم بیچ دوری گزینید!
کلا سمت شرق فلوریدا از سمت غرب بسیار گرانتر هست، مردمش عوضی تر و جالبه طبیعتش هم به نسبت غرب فلوریدا نازیباتر!
من توصیه میکنم که به شهر Tampa یا شهرهای کوچک دور اطراف آن تمرکز کنید.
به نسبت خیلی ارزانتر هست، شهر بسیار زیبایی هست و مردمش به نسبت شرق فلوریدا بسیار بهتر هستند. بهترین دانشگاهها و کالجها و داره و قلب مراکز پزشکی در فلوریدا هست.
منم با پیام خصوصی بی خبر نذارید اگه رفتید.
منم در فکرش هستم که برم تمپا.
اگه در فکر هوای خنک تر از تمپا هستید باید برید شما اما سمت غرب فلوریدا از تمپا به بالا شهر بزرگی نداره و همش فضای سبز و مزارع و روستا هستند که البته بعضی هاشون برای زندگی با آرامش بی نظیرند!
تا که میره میرسه به پاناما سیتی و پنساکولا.
این دو تای آخری هم بد نیستن ولی فکر کنم گران باشند چون من که از آنجا رد شدم پر از ویلاهای مهاجران از شمال آمریکا بود.
پاسخ
تشکر کنندگان: sunflower00 ، Danoosh ، 2600kasra ، faraz15 ، hosseinix
(2015-02-18 ساعت 22:37)yami نوشته:  
(2015-02-18 ساعت 18:23)mahtab55 نوشته:  
در مورد قیمت خونه و کار

www.zillow.com
orlando.craigslist.com

والا فلوریدا جنوب و شمالش خیلی با هم فرق دارند. قسمتهای شمالی آب هوای به نسبت تا حدی بسیار کمی معتدلی داره! اما جنوب تابستانها به نسبت خیلی گرمتره یعنی گرمتر هم نباشه، زمان فصل سرما/خنکی اش از قسمتهای شمالی کمتره.
جنوب فلوریدا هسپنیک و مهاجران کارائیبی خیلی خیلی بیشتر هستند. هسپنیکها اگه اسپانیولی بدونید خیلی خوش مشرب هستند و در نبود آمریکایی های خوش صحبت که در جنوب فلوریدا نایاب هستند، میتونن دوستهای خوبی باشند اما همین اکثریت هسپنیک و مخصوصا کارائیبی باعث میشه که درجه امنیت هم به نسبت بیاد پایین.
من نمیدونم رو چه حسابی نامزدتون فکر میکنه فلوریدا ارزانتر هست. البته جای ارزان هم داره ولی دیگه اونی نمیشه که اون از فلوریدا در ذهنش متصوره (ساوث بیچ و میامی و حالی به هولی!)
سعی کنید از کانتی های میامی دید، برووارد و پالم بیچ دوری گزینید!
کلا سمت شرق فلوریدا از سمت غرب بسیار گرانتر هست، مردمش عوضی تر و جالبه طبیعتش هم به نسبت غرب فلوریدا نازیباتر!
من توصیه میکنم که به شهر Tampa یا شهرهای کوچک دور اطراف آن تمرکز کنید.
به نسبت خیلی ارزانتر هست، شهر بسیار زیبایی هست و مردمش به نسبت شرق فلوریدا بسیار بهتر هستند. بهترین دانشگاهها و کالجها و داره و قلب مراکز پزشکی در فلوریدا هست.
منم با پیام خصوصی بی خبر نذارید اگه رفتید.
منم در فکرش هستم که برم تمپا.
اگه در فکر هوای خنک تر از تمپا هستید باید برید شما اما سمت غرب فلوریدا از تمپا به بالا شهر بزرگی نداره و همش فضای سبز و مزارع و روستا هستند که البته بعضی هاشون برای زندگی با آرامش بی نظیرند!
تا که میره میرسه به پاناما سیتی و پنساکولا.
این دو تای آخری هم بد نیستن ولی فکر کنم گران باشند چون من که از آنجا رد شدم پر از ویلاهای مهاجران از شمال آمریکا بود.

مرسى اقاى يامى كه اين اطلاعات مهم رو در اختيارم گذاشتين .
پاسخ
تشکر کنندگان: yami ، 2600kasra ، j.modarres ، faraz15
خواهش میکنم .... (البته دگمه تبریک و تشکر اون بالاست!! Smile هه هههه)

البته واقعیت این هست که از نظر تراکم تعداد فروشگاههای مختلف و رستورانها و کلا تراکم امکانات زندگی معدود جاهایی در آمریکا مثل قسمت جنوب شرقی فلوریدا هستند.
تا جایی که میدونم جاهای دیگه یکی بخشی از ایالات نیوانگلند طرفهای نیویورک و اینا هست و دیگری بخشی از کالیفرنیا.
با این تفاوت که تراکم جمعیت در آنها به مراتب بیشتر هست و عملا دسترسی به همه آن امکانات برای همه ممکنه مقدور نباشه (ترافیک و ...) اما در این قسمت فلوریدا آدم تعجب میکنه که چرا تراکم امکانات به نسبت تراکم جمعیت بالا به نظر میاد.
البته رفتن و جاهای دیگر رو دیدن لازمه تا آدم با قاطعیت حکم صادر کنه ولی ظاهرا اینگونه هست.
پاسخ
تشکر کنندگان: Danoosh ، j.modarres ، faraz15
متاسفانه من هنوز با سيستم اين برنامه اشنا نيستم ، واقعاً كجا دكمه وجود داره [emoji28][emoji28][emoji28]
پاسخ
این تاپیک خیلی خوب بود. مرسی.
------
دانلود سریال و کلیپ کلاه قرمزی
پاسخ
(2015-02-19 ساعت 07:32)yami نوشته:  خواهش میکنم .... (البته دگمه تبریک و تشکر اون بالاست!! Smile هه هههه)

البته واقعیت این هست که از نظر تراکم تعداد فروشگاههای مختلف و رستورانها و کلا تراکم امکانات زندگی معدود جاهایی در آمریکا مثل قسمت جنوب شرقی فلوریدا هستند.
تا جایی که میدونم جاهای دیگه یکی بخشی از ایالات نیوانگلند طرفهای نیویورک و اینا هست و دیگری بخشی از کالیفرنیا.
با این تفاوت که تراکم جمعیت در آنها به مراتب بیشتر هست و عملا دسترسی به همه آن امکانات برای همه ممکنه مقدور نباشه (ترافیک و ...) اما در این قسمت فلوریدا آدم تعجب میکنه که چرا تراکم امکانات به نسبت تراکم جمعیت بالا به نظر میاد.
البته رفتن و جاهای دیگر رو دیدن لازمه تا آدم با قاطعیت حکم صادر کنه ولی ظاهرا اینگونه هست.

سلام اقاى يامى ، متاسفانه نامزد من اسرار بر زندگى در اطراف وست پالم بيچ رو دارن ميخواستم اگه ميشه چند شهر خوب كه از نظر زندگى فاميلى تر هست و كالج و دانشگاه خوبى هم داشته باشه به من معرفى كنيد خيلى ممنون ميشم [emoji4][emoji4][emoji4]
پاسخ
تشکر کنندگان: j.modarres
(2015-02-25 ساعت 15:42)mahtab55 نوشته:  
(2015-02-19 ساعت 07:32)yami نوشته:  خواهش میکنم .... (البته دگمه تبریک و تشکر اون بالاست!! Smile هه هههه)

سلام اقاى يامى ، متاسفانه نامزد من اسرار بر زندگى در اطراف وست پالم بيچ رو دارن ميخواستم اگه ميشه چند شهر خوب كه از نظر زندگى فاميلى تر هست و كالج و دانشگاه خوبى هم داشته باشه به من معرفى كنيد خيلى ممنون ميشم [emoji4][emoji4][emoji4]

ایرانیا اینجا اطراف وست پالم پخش هستن.
یکی دو تا بنگاهی ازشون میشناسم اگه خواستین خونه بخرید.
برای اجاره اکثر شهرها خوبن و همه بهم چسبیده و مثل شهرهای جدا از هم نیستن. خواستین پیام خصوصی بزنید صحبت کنیم توضیح میدم.
پاسخ
تشکر کنندگان: j.modarres ، faraz15 ، سعید6524 ، hosseinix
مرسى اقا يامى حتماً [emoji4][emoji4]
پاسخ
تشکر کنندگان: yami ، faraz15
(2015-03-10 ساعت 22:49)mahtab55 نوشته:  
(2015-03-09 ساعت 01:16)nima.nama نوشته:  ##############################this site su** ##########%%%%

ببخشيد من نمى فهمم اين يعنى چى شما تو همه تاپيك ها اين رو گذاشتيد [emoji15][emoji15][emoji15]

2 حالت داره
یا ربات هست که کار ربات ها ساخت اکانت و بعد خراب کردن سایت هست
و دوم افرادی که اجیر شده هستن (همه میدونن چی میگم) و کارشون تخریب سایت ها و فروم های اینچنینی هست....

تیم مهاجرسرا باید در حالت آماده باش قرار بگیره... از نظر امنیتی این حرکت یه هشدار هست
stock-FEx-bond
Market

و دیگر هیچCool
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
اقا میشه یه نقد همه جانبه از این شهر بزارید من خوندم خیلی از صفحات تاپیک رو ولی یه چیز جامع کلی پیدا نکردم اگه ممکنه یه متنی که تقریبا همه چیو توش گفته باشه ممنون میشم حالا خیلی طولانی نباشه هم مهم نیس یا اگه لینکی دارید که توش توضیح داده باشه هم خوبه ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: msar ، faraz15

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان