کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
میامی، ایالت فلوریدا
(2014-05-30 ساعت 07:59)basi2014 نوشته:  
(2014-05-30 ساعت 07:10)yami نوشته:  دوست عزیز، حالا یک کوچولو مدتی تا خودت رو پیدا کنی خیلی هم خوبه کنار دوستات باشی ولی دیگه بعدش باید بری پی زندگی خودت. اونا دانشجو هستن و اگه بخوای ناخواسته زندگی ات رو بر اساس ساز اونا کوک کنی، یک باره خواهی دید که اونا دارن فارغ التحصیل میشن و میرن پی زندگی خودشون و شما هنوز داری تو مک دونالد تازه اگه شانس بیاری، کارگری میکنی. شرمنده که رک و پوست کنده صحبت میکنم.
به ضرص قاطع!! عرض میکنم خدمت شما که میامی برای شما آمریکا نخواهد شد دوست عزیز.
فکر کن که خربزه آبه.
شما فوق لیسانس چی داری اگه فضولی نباشه؟

نه بابا این چه حرفیه خواهش میکنم. من فوق لیسانس زبان شناسی رایانشی دارم (یه جورایی برنامه نویسی با کامپیوتره) ولی اصلا علاقه ای به این رشته ندارم و نمیخام هم در رابطه با این رشته نه اینجا و نه هیج جای آمریکا کنم. چون اصلا آدم موفقی نخاهم بود..ترجیح میدم یه فوق لیسانس دیگه اینجا بگیرم البته اگه دولت کمک کنه و مجبور نشم خرج زندگیمو از ایران واسم بفرستن..

این رشته ای که شما خوندی فکر کنم تو دنیا حرف اول رو توش آمریکا میزنه!! فکر کنم چیزی شبیه این سیستمهای Text to Speech و Speech to Text و تشخیص صدا و اینا باشه. واییی چه شود!!! حیفش نکن دوست عزیز!
فوق لیسانس هم بخوای بگیری باید امتحان GRE بدی اولش و فکر کنم یک TOEFL هم باید بگیری. بنابرین تا این دو تا رو با نمره عالی ردیف نکردی زیاد به فوق لیسانسه فکر نکن.
حداقل تا اینا رو ردیف کنی یک سالی گذشته و این استیت شدی.
اما بازم میگم، خودت و در فلوریدا حیف نکن. اینجا هیش خبری نیست...
نه پول هست نه کار نه آدم درست حسابی.
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، philter ، eybaba ، نیلان
یامی جان سوالی واسم پیش اومده قربان . من تو فرمام آدرسه عموم رو دادم که وست هیل کلیفرنیا هست حالا به دلایل کاری میخواهم تغییر آدرس بدم اومدیمو کسی رو نداشتیم معرفی کنیم برا تغییر آدرس این راه حلش چیه تیمسار باید چکار کرد ؟ چون من باید حتما برای ورود به میامی واز اونجا به تامپا برم به قول معروف کلاهم رو سمت کلیفرنیا نمیندازم . خواستم نظرتو بدونم باس چه کار کرد در چنین شرایطی
[font=Courier]شماره کیس : 2014AS0004XXX , تاریخ رویت قبولی:1 MAY , کنسولگری: ابو ظبی , تعداد افراد منظور در کیس : ۲ نفر , ارسال فرمها :August 21. 2013 , تایید مدارک :2013 ,30 August , کارنت شدن کیس : February 6.2014 , روز مصاحبه :22 April , دریافت ویزا :24 April یک ضرب , ورود به آمریکا: ۸ جولای ۲۰۱۴ , مقصد : تگزاس[/font]

پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali
فکر کنم در سایت اداره مهاجرت یک چیزهایی یا فرمهای آنلاینی برای تغییر آدرس هست ولی چون نیازی نداشتم تا حالا پی اش نرفتم.

اینجا رو نگاه بکن. میگه آنلاین هم میشه.

http://www.uscis.gov/ar-11
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، moqadam
(2014-05-30 ساعت 21:49)yami نوشته:  
(2014-05-30 ساعت 07:59)basi2014 نوشته:  
(2014-05-30 ساعت 07:10)yami نوشته:  دوست عزیز، حالا یک کوچولو مدتی تا خودت رو پیدا کنی خیلی هم خوبه کنار دوستات باشی ولی دیگه بعدش باید بری پی زندگی خودت. اونا دانشجو هستن و اگه بخوای ناخواسته زندگی ات رو بر اساس ساز اونا کوک کنی، یک باره خواهی دید که اونا دارن فارغ التحصیل میشن و میرن پی زندگی خودشون و شما هنوز داری تو مک دونالد تازه اگه شانس بیاری، کارگری میکنی. شرمنده که رک و پوست کنده صحبت میکنم.
به ضرص قاطع!! عرض میکنم خدمت شما که میامی برای شما آمریکا نخواهد شد دوست عزیز.
فکر کن که خربزه آبه.
شما فوق لیسانس چی داری اگه فضولی نباشه؟

نه بابا این چه حرفیه خواهش میکنم. من فوق لیسانس زبان شناسی رایانشی دارم (یه جورایی برنامه نویسی با کامپیوتره) ولی اصلا علاقه ای به این رشته ندارم و نمیخام هم در رابطه با این رشته نه اینجا و نه هیج جای آمریکا کنم. چون اصلا آدم موفقی نخاهم بود..ترجیح میدم یه فوق لیسانس دیگه اینجا بگیرم البته اگه دولت کمک کنه و مجبور نشم خرج زندگیمو از ایران واسم بفرستن..

این رشته ای که شما خوندی فکر کنم تو دنیا حرف اول رو توش آمریکا میزنه!! فکر کنم چیزی شبیه این سیستمهای Text to Speech و Speech to Text و تشخیص صدا و اینا باشه. واییی چه شود!!! حیفش نکن دوست عزیز!
فوق لیسانس هم بخوای بگیری باید امتحان GRE بدی اولش و فکر کنم یک TOEFL هم باید بگیری. بنابرین تا این دو تا رو با نمره عالی ردیف نکردی زیاد به فوق لیسانسه فکر نکن.
حداقل تا اینا رو ردیف کنی یک سالی گذشته و این استیت شدی.
اما بازم میگم، خودت و در فلوریدا حیف نکن. اینجا هیش خبری نیست...
نه پول هست نه کار نه آدم درست حسابی.
دقیقاً همینه که گفتی ولی واقعا خیلی سخته و من اصلا دوسش ندارم Sad
نمیدونم حالا باید ببینم چی پیش میاد
2014AS3xxمجرد،فوق لیسانس.مصاحبه:23نوامبر آنکارا،آپدیت:12بار،فرم10سوالی،CV،ویزا:9مارس
مدارک موردنیاز جهت ارسال به سفارت آنکارا
ســــــــــــــفرنامه
]هر سوالى داشتيد پيام خصوصى بدىد در خدمتم
پاسخ
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، yami ، soli asali
(2014-05-30 ساعت 23:29)yami نوشته:  فکر کنم در سایت اداره مهاجرت یک چیزهایی یا فرمهای آنلاینی برای تغییر آدرس هست ولی چون نیازی نداشتم تا حالا پی اش نرفتم.

سلام ببخشید یامی اقا می خواستم یه سری اصلاعات در مورد فلوریدا و شهر اورلندو بهم بدین از نظر شرایط زندگی و کاری مرسی.
پاسخ
تشکر کنندگان: yami ، soli asali
(2014-05-31 ساعت 18:14)mehy نوشته:  
(2014-05-30 ساعت 23:29)yami نوشته:  فکر کنم در سایت اداره مهاجرت یک چیزهایی یا فرمهای آنلاینی برای تغییر آدرس هست ولی چون نیازی نداشتم تا حالا پی اش نرفتم.

سلام ببخشید یامی اقا می خواستم یه سری اصلاعات در مورد فلوریدا و شهر اورلندو بهم بدین از نظر شرایط زندگی و کاری مرسی.

در وهله اول توصیه اکید موکد من اینه که "غول" آب و هوا و ساحل فلوریدا رو نخورید و اینجا نیایید. همانطوری که گفتم به نسبت ایالتی گران، کار کم، مهاجر جویای کار زیاد و آدمهاش هم دوزار نمی ارزند (دور از جون خودم البته!!! Smile )
اما اگه واقعا میخواهید بیایید و گوزینه دیگری ندارید و البته پی پشیمانی اش رو هم به تن مالیدید، باید بگم اورلندو شهر بهتری نسبت به میامی هست و من خودم دوستش دارم.
اگه کسی کار خوب و درامد عالی داشته باشه و بتونه در یک کامیونیتی با کلاس زندگی کنه و با آدم حسابی ها نشست و برخاست کنه، بهش خوش میگذره وگرنه باید در صنعت توریسم یا رستوران کار کنه و آنهم کاری که حدیث داریم «لهاذا عذاب حلیم» !!
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، philter ، hossein2909 ، shahab2000 ، Danoosh
(2014-05-31 ساعت 18:35)yami نوشته:  
(2014-05-31 ساعت 18:14)mehy نوشته:  

در وهله اول توصیه اکید موکد من اینه که "غول" آب و هوا و ساحل فلوریدا رو نخورید و اینجا نیایید. همانطوری که گفتم به نسبت ایالتی گران، کار کم، مهاجر جویای کار زیاد و آدمهاش هم دوزار نمی ارزند (دور از جون خودم البته!!! Smile )
اما اگه واقعا میخواهید بیایید و گوزینه دیگری ندارید و البته پی پشیمانی اش رو هم به تن مالیدید، باید بگم اورلندو شهر بهتری نسبت به میامی هست و من خودم دوستش دارم.
اگه کسی کار خوب و درامد عالی داشته باشه و بتونه در یک کامیونیتی با کلاس زندگی کنه و با آدم حسابی ها نشست و برخاست کنه، بهش خوش میگذره وگرنه باید در صنعت توریسم یا رستوران کار کنه و آنهم کاری که حدیث داریم «لهاذا عذاب حلیم» !!
مرسی از راهنماییتون. ببخشید شما وکیل مهاجرت ایرانی در ایالت فلوریدا یا نزدیک به فلوریدا میشناسید؟
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، مهر ماهی ، نیلان
از یکی از اعضا که احتمالا بشناسه پرسیدم، اگه بشناسه جواب بده بهتون اطلاع میدم.
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali
(2014-05-31 ساعت 20:25)yami نوشته:  از یکی از اعضا که احتمالا بشناسه پرسیدم، اگه بشناسه جواب بده بهتون اطلاع میدم.

مرسی.
پاسخ
تشکر کنندگان: yami ، soli asali
سلام دوستان منم 5 ماهه که اومدم اورلندو و همونطور که دوستمون گفتن برخلاف زیبایی طبیعی شهر اوضاع کار و فرهنگ مردم اصلا خوب نیست. من که خیلی از اینجا اومدنم پشیمونم Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: yami ، gol1 ، Iman13 ، tabim4 ، soli asali
(2014-06-12 ساعت 05:03)مهر ماهی نوشته:  سلام دوستان منم 5 ماهه که اومدم اورلندو و همونطور که دوستمون گفتن برخلاف زیبایی طبیعی شهر اوضاع کار و فرهنگ مردم اصلا خوب نیست. من که خیلی از اینجا اومدنم پشیمونم Sad

اورلاندو مرکز فلوریداست؟
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
دوستان اين تاپيك يه جورايي حذف شده بود! كسي ايا نيست؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
بنده در خدمتم و مثل همیشه میگم دور این ایالت بی خاصیت رو خیط بکشید.
دوزار نمی ارزه Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: eybaba ، gol1 ، نيما ٩٢ ، tabim4 ، مهر ماهی ، Danoosh
(2014-07-09 ساعت 18:33)نیلان نوشته:  
(2014-06-12 ساعت 05:03)مهر ماهی نوشته:  سلام دوستان منم 5 ماهه که اومدم اورلندو و همونطور که دوستمون گفتن برخلاف زیبایی طبیعی شهر اوضاع کار و فرهنگ مردم اصلا خوب نیست. من که خیلی از اینجا اومدنم پشیمونم Sad

اورلاندو مرکز فلوریداست؟

خیر اورلندو یکی از شهرهای متوسط فلوریداست.
پاسخ
تشکر کنندگان:
مهر ماهی جان، من این همه میگم اینجا نیایین فلوریدا فکر کردید بخاطر خودمه!؟؟؟ Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: Danoosh ، نيما ٩٢ ، tabim4

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان