کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تاپیک جامع مشاوره و راهنمایی مهاجرت به اروپا
سلام
با یک وکیل که در مورد مهاجرت از طریق تخصص به فعال بود صحبت می کردم گفت که الان سریعترین راه برای مهاجرت همین انگلستان است که اگر شرایط ان را داشته باشید ظرف 4 ماه کار های شما انجام می گیرد لطفا پست اول را مطالعه نمایید که ان را بر اساس قوانین جدید اصلاح کرده ام
با ارزوی موفقیت برای همه
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
تشکر کنندگان:
من میخواهم قانونی خارج شم. میخواستم بدونم چه راهی برای من هست.بهترین راه نه حتما آسانترین راه.
25 سال دارم.من پول زیادی ندارم.تخصص خاصی هم ندارم.اروپا آشنا هم ندارم.فقط به زبان انگلیسی خوب حرف میزنم. یعنی آدمی مثل که دوست داره به اونجا بره چون وضعش اینه نباید تلاش کنه و بره؟ میشه من رو راهنمایی کنید که از کجا شروع کنم؟ چه کار کنم؟
تشکر کنندگان:
دوست عزیز تلاش شما قابل تقدیره...اما قبل از اینکه برای رفتن تلاش کنید زحمت بکشید سایت رو یه نگاهی بندازید پاسخ خیلی از سوالاتون رو میگیرید...احتیاجی به باز کردن تاپیکهای جدید هم ندارید ....
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان: یه مهاجر ، mohammad.maleki ، Linspire ، ParsTrader ، hamedrouhi
خیلی ممنون که یاد آوری کردید. تشکر. باور کنید من خیلی گشتم ولی چیزی که کمکم کنه درست و حسابی بهش برنخوردم.آخه وضعیت من خیلی خاص و خرابه. شاید هم باید بهتر بگردم. معذرت میخوام از شما. اگه شما میتونید منو راهنمایی کنید. با تشکر از شما دوست عزیز.
تشکر کنندگان:
برای شما که میگین سرمایه قابل توجه ندارین اما زبانتون خوبه بهترین و اسون ترین راه از طریق پذیرش تحصیلی گرفتنه بنابراین در بخش ویزای تحصیلی به جستجوتون ادامه بدین
تشکر کنندگان: ParsTrader
خب مخارج تحصیلم رو از کجا در بیارم؟
تشکر کنندگان:
مثل بقیه خارجیها یا از دانشگاه های رایگان پذیرش میگیرین که البته ساده نیست - یا کار می کنین و خرج تحصیلتون رو فراهم می کنین .در بعضی از کشورا دانشجوها اجازه کار ندارن ولی وقتی شرایطتتون جوریه که اصرار دارین از ایران برین میتونین مثل بقیه دانشجوها با چند تا کار پاره وقت از پس هزینه ها بر بیاین البته بالاخره یه اندک پس اندازی حتما باید با خودتون برای شروع ببرین چون مطمئنا در بدو ورود که کار پیدا نمی کنین
تشکر کنندگان: ParsTrader
خوب شما اول دقیق وضعیت خودت رو بگو مثلا مدرک تحصیلی مدرک زبان وضعیت مالی وضعیت خدمت سربازی و چیزهایی مثل این مثلا چه کشوری دوست داری و هدف شما چیه چون هرکی برای هدف اش می جنگه.
تشکر کنندگان:
سربازی رفتم.دیپلم علوم انسانی دارم. ولی میتونم تو فنی حرفه ای برم یه شغلی یاد بگیم. میدونم زمان میبره ولی حاضرم.فقط نمیدونم چی به درد میخوره. من مکالمه ی انگلیسی به صورت فشرده خوندم.6 ماهه. الان خوب انگلیسی حرف میتونم بزنم.زیر 10 میلیون تومن دارم. حدود 7-8 تا. دوست دارم هر جای اروپا که شد برم. بیشتر به کشورهای حوزه اسکاندیناوی علاقه دارم. مخصوصا سوئد.هدفم هم زندگی و کار اونجاست. ساکن بشم. اقامت دائم بگیرم.سی تی زن .خب باید دقیقا چه کنم؟ممنون.
تشکر کنندگان:
میخواستم بدونم از دیپلم به بعد رو میتونم یک کشور اروپایی بخونم؟ میتونم ویزای تحصیلی بگیرم؟ اگه میشه، کجا؟ کدوم کشور و چجوری؟ممنون اگه کمکم کنید.
تشکر کنندگان:
سلام
اول اینکه شما می خواهید قانونی برید نکته مثبتی
اما تعجب می کنم که می گید سایت را خوندید اما راه کار مناسبی پیدا نکردید اگر اصلا عجله ندارید که راحت میتونید خودتان را برای رفتن به کانادا اماده کنید که شرایط ان را در تاپیک "کدامیک از راههای مهاجرت را بیشتر می پسندید " در پست 11 که الان اخرین پست است گذاشته ام اگر کمی عجله دارید که می توانید با یادگرفتن یک تخصص مثل ارایشگری یا خیاطی یا اشپزی که البته انهم زمان می برد برای ویزای کاری سوئد اقدام کنی که شیما خانم زحمت تهیه ان راکشیده اند که جا دارد همین جا از ایشان تشکر کنم لینک هر دو را برایت می گذارم امیدوارم اینبار با دقت بخوانی
http://mohajersara.com/showthread.php?ti...9#pid85239
http://mohajersara.com/showthread.php?ti...5#pid53105

فقط دو مطلب هست که باید توجه کنی که حتما باید باز هم بیشتر از این زبان خودت را تقویت کنی و به این 6 ماه تمرین اکتفا نکنی دوم اینکه حتما پس انداز خود را در این مدت به بیش از 20 میلیون برسانی و گرنه کاری نمی توانی انجام دهی
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
تشکر کنندگان: laili ، mohammad.maleki ، Tony_Montana ، Linspire
یعنی من الان که دیپلم دارم میتونم در یک کشور اروپایی ادامه تحصیل بدم؟
تشکر کنندگان:
سلام
من دندان پزشکی خوندم و لیسانس علوم سیاسی هم دارم انگلیسی و روسی هم بلدم ایا شانسی برای مهاجرت به هلند دارم؟؟؟؟
یا ادامه تحصیل در دوره تخصص در یکی از دانشگاههای پزشکی هلند؟؟؟؟؟
ا
تشکر کنندگان:
(2010-12-05 ساعت 20:03)روژین اریان نوشته:  سلام
من دندان پزشکی خوندم و لیسانس علوم سیاسی هم دارم انگلیسی و روسی هم بلدم ایا شانسی برای مهاجرت به هلند دارم؟؟؟؟
یا ادامه تحصیل در دوره تخصص در یکی از دانشگاههای پزشکی هلند؟؟؟؟؟
ا

http://www.studyinholland.nl/
تشکر کنندگان: mohammad.maleki ، روژین اریان
(2010-10-09 ساعت 15:18)badbakht نوشته:  دوستان سلام - خیلی انجمن صمیمی است .

آره حق با شماست دیشب یک تست روانشناسی تو یک سایت زدم - بعد نوشت افسردگی شدید.

و الان هم که اومدم اینجا و مطالب مفید شما را خوندم . دیدم شما هم به نتیجه ای که من رسیدم رسیدید - و اون اینه که فقط خودم باید با راهنمایی انسان های موفق موانع را از سر راه بردارم

از مدیران هم خواهش می کنم این مبحث را قفل نکنند . چون می خوام این بحت با هر بار برداشتن موانع تا رسیدن به موفقیت من ادامه پیدا کنه . و در پایان با ارسال مطلبی از طرف من و اون هم گفتن جمله :
{من با کمک دوستان موفق شدم} به پایان برسه . و شروعی باشه برای هدف های بعدی و بزرگتر زندگی ام

مرسی hamid123 واسه جمله زیبات خیلی در این شرایط بد به دردم خورد. مرسی

ممنونم mavarfan فقط باید هنوز در مورد شغل فکر کنم و به کمک شما نیاز دارم - مرسی

روی پیشنهادات شما گل عزیز majaleh-iran هم فکر می کنم - ممنون

حق با شماست web2web ممنون از هم فکری

به نظر شما - طراحی وب و برنامه نویسی - و کاربری حرفه ای کامپیوتر را من بلدم - فقط مدرک ندارم - که به قول شما - فنی حرفه مشکل را حل کرده - فقط می خواستم بدونم رشته : کامپیوتر (البته کاربری حرفه ای در همه ی زمینه ها : طراحی - حسابداری - برنامه نویسی و ... اگه مدرک برای کامپیوتر بگیرم خوبه؟ البته فکر می کنم در چند زمینه متفاوت بتونم مدرک بگیرم
کاربری ، مدرک طراحی وب - حسابداری و ... البته زبان انگلیسیم هم متوسط به بالاست -)

مرسی از دوستان

دوباره سلام Smile
راستی اگر خواستین در زمینه فتو شاپ کار کنید
معمولا لازم است ایکس پرس و ایلوستراتور که تقریبا یک برنامه شکل و نقاشی است را هر سه را باهم باید تسلط داشته باشید
باید زبان را هم تسلط کافی داشت که در این زمینه کار پیدا شود
وگرنه کاری که زبان قوی نمیخواهد کارهای فنی است مثل لوله کشی -نقاشی -
ئگرنه باید زبان را خیلی قوی کرد متوسط کافی نیست
میخواهین برین رقیب کسانی بشوید که زبان مادریشان انگلیسی است
باید هم از نطر کار از اونها قوی تر باشین هم سواد زبانتان کاملا خوب باشد

تشکر کنندگان: mavarfan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان