کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ایالت ویرجینیا
(2015-01-31 ساعت 02:09)artam2 نوشته:  
(2015-01-30 ساعت 23:46)Yashita نوشته:  سلام
ما 5 روزه وارد آمریکا شدیم، ارلینگتون تو هتل هستیم.
می خوایم خونه یک خوابه اجاره کنیم، ماشین بخریم... کسی هست راهنماییمون کنه.
من هستم و پسر 5 سالم با شوهرم اما شوهرم 2 هفته دیگه بر می گرده ایران.
ممنون میشم کسی بتونه کمکی بکنه

دوست عزيز شمارتون را در پيام خصوصي برام بفرستيد، ما هم در ويرجينيا هستيم ،شايد بتونم كمكي كنم

فرستادم براتون- ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
سلام به همه
میخواستم یه سری اطلاعات در مورد شهر بلکسبرگ بگیرم از دوستانی که اطلاعات کاملی دارن ممنون میشم راهنماییم کنن موفق باشید.
شماره کیس:***2015AS3/کنسولگری:ابوظبی/تعداد افراد منظور در کیس :2/ارسال فرمهای سری اول: 16jun 2014/کارنت شدن کیس:10oct /مصاحبه: 11دسامبر / AP/آپدیت ها : 22دسامبر(ایمیل) - 1فوریه - ٢٧مارچ - ٢٩ مارچ / دریافت ویزا : ٢ اپريلBig Grin/ورود : ٢٢ مي
آرزوي من اين است ؛ نتراود اشك در چشم تو هرگز مگر از شوق زياد و به اندازي هر روز تو عاشق باشي ...
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
سلام
سلام

عید همگی‌ مبارک
پاسخ
تشکر کنندگان: tabim4 ، msar
سلام،
سال نو همگي مبارك.
در حال حاضر، بيسمنت خونه ما آماده اجاره هست. كاملا مستقله و در استرلينگ هست. به يك يا دونفر اجاره ميديم. يك اتاق خواب و يك آفيس داره. سرويس بعداشتي، آشپزخونه، لباسشويي و خشك كن مستقل، و در ورودي جدا. اگر كسي خواست ميتونه پيام خصوصي بده.
پاسخ
تشکر کنندگان: behfaza ، tabim4 ، msar ، rbrb-2015 ، pishtaz611
(2015-03-24 ساعت 16:47)Neda نوشته:  سلام،
سال نو همگي مبارك.
در حال حاضر، بيسمنت خونه ما آماده اجاره هست. كاملا مستقله و در استرلينگ هست. به يك يا دونفر اجاره ميديم. يك اتاق خواب و يك آفيس داره. سرويس بعداشتي، آشپزخونه، لباسشويي و خشك كن مستقل، و در ورودي جدا. اگر كسي خواست ميتونه پيام خصوصي بده.
سلام ندا خانوم من آخرای جولای میام ویرجینیا با همسرم هستیم فکر میکنید برای اون موقع میتونم روش حساب کنم
کیس:   36xx/ 2015سفارت: انکارا **مصاحبه: Feb** تعداد افراد منظور در کیس :2 نفر** دریافت ویزا:خانومم گرفته خودم : کلیر 9 جون بعد از 10 آپدیت آخرین آپدیت 2 جون با همسرم دریافت ویزا 25 جون
پاسخ
تشکر کنندگان: tabim4 ، msar
(2015-04-26 ساعت 17:33)afshin.as نوشته:  
(2015-03-24 ساعت 16:47)Neda نوشته:  سلام،
سال نو همگي مبارك.
سلام ندا خانوم من آخرای جولای میام ویرجینیا با همسرم هستیم فکر میکنید برای اون موقع میتونم روش حساب کنم

سلام.
متاسفانه اجارش داديم.
پاسخ
تشکر کنندگان: tabim4 ، پدی ، msar
دوستان حیف این تاپیک که چراغش خاموش بمونه. ممنون از همه پیشکسوت ها که اطلاعات مفیدشون رو اینجا با ما به اشتراک گذاشتن.
یه سئوال برام پیش اومده! کسی که ساکن شمال ایالت ویرجینیا باشه و در واشنگتن دی. سی. مشغول به کار بشه. در همون ایالت ویرجینیا in state میشه؟ و فقط میتونه کمک هزینه تحصیلی برای دانشگاه های ویرجینیا بگیره؟ یعنی نمیتونه مثلا بره دانشگاه جرج واشنگتن و کمک هزینه دریافت کنه؟
در مورد مریلند چطور؟
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
پاسخ
تشکر کنندگان: radman87
(2015-06-24 ساعت 09:52)rbrb-2015 نوشته:  دوستان حیف این تاپیک که چراغش خاموش بمونه. ممنون از همه پیشکسوت ها که اطلاعات مفیدشون رو اینجا با ما به اشتراک گذاشتن.
یه سئوال برام پیش اومده! کسی که ساکن شمال ایالت ویرجینیا باشه و در واشنگتن دی. سی. مشغول به کار بشه. در همون ایالت ویرجینیا in state میشه؟ و فقط میتونه کمک هزینه تحصیلی برای دانشگاه های ویرجینیا بگیره؟ یعنی نمیتونه مثلا بره دانشگاه جرج واشنگتن و کمک هزینه دریافت کنه؟
در مورد مریلند چطور؟

گرفتن کمک هزینه و وام ارتباطی به ایالت زندگی شما نداره. شما از دانشگاه یا بصورت فدرال میتونین وام و کمک هزینه بگیرین و نیاز نیست in-state باشین. حالا نکته اینه که بعضی دانشگاهها شهریه ای که میگیرن برای ساکنین ایالتشون کمتره، که بهش همون in-state tuition میگن. و به درد همون ایالت میخوره که توش زندگی میکنین. شرایط in-state حساب شدن برای هر ایالت تفاوتهایی که داره، اکثرا باید گواهینامه اون ایالت رو داشته باشین، مالیات بدین توی اون ایالت، خونه داشته باشین و...
دقت کنین همه دانشگاهها یا بعضی از شاخه ها تخفیف برای in-state ها ندارن و بهترین کار چک کردن توی وبسایت دانشگاه هستش.
F2A مصاحبه: 2013 Jun - آنکارا / 260 روز انتظار / سفرنامه اول - سفرنامه دوم
<< جدول منتظران - ورود منتظران
>> لینکهای مفید: CEAC - Administrative Process Status
>> اسم من رو با \@itex@ صدا کنین تا سریع پاسخ بدم Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، barfi1 ، A_A ، saharbb ، golia
(2015-06-25 ساعت 02:19)itex نوشته:  
(2015-06-24 ساعت 09:52)rbrb-۲۰۱۵ نوشته:  دوستان حیف این تاپیک که چراغش خاموش بمونه. ممنون از همه پیشکسوت ها که اطلاعات مفیدشون رو اینجا با ما به اشتراک گذاشتن.
در مورد مریلند چطور؟

گرفتن کمک هزینه و وام ارتباطی به ایالت زندگی شما نداره. شما از دانشگاه یا بصورت فدرال میتونین وام و کمک هزینه بگیرین و نیاز نیست in-state باشین. حالا نکته اینه که بعضی دانشگاهها شهریه ای که میگیرن برای ساکنین ایالتشون کمتره، که بهش همون in-state tuition میگن. و به درد همون ایالت میخوره که توش زندگی میکنین. شرایط in-state حساب شدن برای هر ایالت تفاوتهایی که داره، اکثرا باید گواهینامه اون ایالت رو داشته باشین، مالیات بدین توی اون ایالت، خونه داشته باشین و...
دقت کنین همه دانشگاهها یا بعضی از شاخه ها تخفیف برای in-state ها ندارن و بهترین کار چک کردن توی وبسایت دانشگاه هستش.

ازتون بی نهایت ممنونم که وقت میذارید و با حوصله به سئوال ها جواب میدید Smile
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
پاسخ
تشکر کنندگان: itex ، A_A
دوستان عزیز من 9 ماهه که اومدم ایالت ویرجینیا و توی شهر استرلینگ هستم اگه بتونم کمکی در ضمینه امور روزمره تون بکنم خوشحال مبشم خودم برای پبدا کردن ماشین و اجاره خونه و خط تلفن و لوازم خونه و خلاصه همه چی پدرم در اومد شما اگه دوست داشتین تجربیاتم رو بهتون عرض میکنم
شماره کیس:2014AS000017XX/سفارت:ایروان/افراد کیس:2/تاريخ رويت قبولي:MAY.13th/تاريخ فرستادن فرم ها:MAY.21th-ايميل/كارنت:AUG.13th/دريافت نامه دوم:AUG.18st/تاريخ مصاحبه:هفته چهارم اكتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: Haghighat ، rbrb-2015 ، itex ، hosseinix ، پرسپولیس6 ، copol
Question 
(2015-06-30 ساعت 19:45)amiekin نوشته:  دوستان عزیز من ۹ ماهه که اومدم ایالت ویرجینیا و توی شهر استرلینگ هستم اگه بتونم کمکی در ضمینه امور روزمره تون بکنم خوشحال مبشم خودم برای پبدا کردن ماشین و اجاره خونه و خط تلفن و لوازم خونه و خلاصه همه چی پدرم در اومد شما اگه دوست داشتین تجربیاتم رو بهتون عرض میکنم

سلام من پارسال یک ماه امدم ویرجینیا فیر فکس خونه یکی از اشنایان امسال میخوام برا موندن بیام.میشه لطف کنید به سوالاتم پاسخ دهید.ممنون میشم از راهنماییتون.
استرلینگ با فیر فکس چقدر فاصله داره
اجاره یه اپارتمان دو خوابه یا یه بیسمنت چقدره
چگونه میتونم یه اپارتمان بخرم[/code]
ایا وسایل زندگی تو خود اپارتمانها هست یا باید خودم تهیه کنم
ماهیانه میانگین هزینه زندگی چقدر میشه برا دو نفر
زبان یه کم بلدم چه کاری میتونم انجام بدم وبا ماهیانه چقدر حقوق
اگه یه مقدار سرمایه داشته باشم میتونم یه کاری برا خودم راه بندازم
ممنون اگه راهنمایی کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-07-05 ساعت 13:17)farsho نوشته:  [quote='amiekin' pid='630871' dateline='1435677310']
دوستان عزیز من ۹ ماهه که اومدم ایالت ویرجینیا و توی شهر استرلینگ هستم اگه بتونم کمکی در ضمینه امور روزمره تون بکنم خوشحال مبشم خودم برای پبدا کردن ماشین و اجاره خونه و خط تلفن و لوازم خونه و خلاصه همه چی پدرم در اومد شما اگه دوست داشتین تجربیاتم رو بهتون عرض میکنم

سلام من پارسال یک ماه امدم ویرجینیا فیر فکس خونه یکی از اشنایان امسال میخوام برا موندن بیام.میشه لطف کنید به سوالاتم پاسخ دهید.ممنون میشم از راهنماییتون.
ممنون اگه راهنمایی کنید
[/qu

sterling , Fairfax دو منطقه تقریبا موازی هم میباشند که هر کدام بولواری به همین نام و به موازات هم دارند شبیه خیابان شریعتی و ولیعصر تهران که خوب قاعدتا بسته به موقعیت محل های خوب و بد دارد و حداکثر ۲۰ دقیقه فاصله دورترین نقاط آنها است آبارتمان یا همون کاندوها شدیدا نسبت به منطقه تغییر قیمت دارند و یک کاندو ۲ خوابه از ۱۳۰۰ تا ۳۰۰۰ دلار متغیر است ولی بیسمنت با قیمت های کمتر هستند که برای خوانواده ها توصیه نمیکنم.
به نظر من حداقل هزینه زندگی برای دونفر با احتساب قسط ماشین و بیمه و بنزین و بیمه شخص و آب و برق و گاز و خورد و خوراک معمولی (کارمندی) حداقل ماهی ۳۵۰۰ تا ۴۰۰۰ دلار هست البته اینها همه بر اساس مدل زندگی خودم و نظر من هستش با توجه به زبانتون و اینکه هیچ تجربه ای از زندگی در اینجا ندارید به هیچ عنوان قبل از دو سه سال زندگی در اینجا بیشتر از ۲۰ یا ۳۰ ٪ سرمایه خودتون رو منتقل نکنید مگر اینکه وضع مالی خیلی خوبی داشته و نگران آینده نباشید / شدیدا اوضاع کسب و کار راکد شده
سلامت و موفق باشید
شماره کیس:2014AS000017XX/سفارت:ایروان/افراد کیس:2/تاريخ رويت قبولي:MAY.13th/تاريخ فرستادن فرم ها:MAY.21th-ايميل/كارنت:AUG.13th/دريافت نامه دوم:AUG.18st/تاريخ مصاحبه:هفته چهارم اكتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: پرسپولیس6 ، hosseinix ، copol ، pishtaz611
(2015-07-06 ساعت 06:10)amiekin نوشته:  
(2015-07-05 ساعت 13:17)farsho نوشته:  [quote='amiekin' pid='630871' dateline='1435677310']
دوستان عزیز من ۹ ماهه که اومدم ایالت ویرجینیا و توی شهر استرلینگ هستم اگه بتونم کمکی در ضمینه امور روزمره تون بکنم خوشحال مبشم خودم برای پبدا کردن ماشین و اجاره خونه و خط تلفن و لوازم خونه و خلاصه همه چی پدرم در اومد شما اگه دوست داشتین تجربیاتم رو بهتون عرض میکنم

ممنون اگه راهنمایی کنید
[/qu

sterling , Fairfax دو منطقه تقریبا موازی هم میباشند که هر کدام بولواری به همین نام و به موازات هم دارند شبیه خیابان شریعتی و ولیعصر تهران که خوب قاعدتا بسته به موقعیت محل های خوب و بد دارد و حداکثر ۲۰ دقیقه فاصله دورترین نقاط آنها است آبارتمان یا همون کاندوها شدیدا نسبت به منطقه تغییر قیمت دارند و یک کاندو ۲ خوابه از ۱۳۰۰ تا ۳۰۰۰ دلار متغیر است ولی بیسمنت با قیمت های کمتر هستند که برای خوانواده ها توصیه نمیکنم.
به نظر من حداقل هزینه زندگی برای دونفر با احتساب قسط ماشین و بیمه و بنزین و بیمه شخص و آب و برق و گاز و خورد و خوراک معمولی (کارمندی) حداقل ماهی ۳۵۰۰ تا ۴۰۰۰ دلار هست البته اینها همه بر اساس مدل زندگی خودم و نظر من هستش با توجه به زبانتون و اینکه هیچ تجربه ای از زندگی در اینجا ندارید به هیچ عنوان قبل از دو سه سال زندگی در اینجا بیشتر از ۲۰ یا ۳۰ ٪ سرمایه خودتون رو منتقل نکنید مگر اینکه وضع مالی خیلی خوبی داشته و نگران آینده نباشید / شدیدا اوضاع کسب و کار راکد شده
سلامت و موفق باشید
ممنون از لطفتون ولی نگفتید میتونم کار پیدا کنم وبا حقوق ماهیانه چقدر
خونه یا آپارتمان رو چگونه میتونم بخرم
من و پسرم هستیم شوهرم میخواد از ایران برامون پول بفرسه ولی فکر نکنم با این خرجی که شما گفتید توانش رو داشته باشه پس کار کردن برام خیلی مهمه
در ضمن داخل اپارتمانها وسایل زندگی هست یا خودمون باید تهیه کنیم
ببخشید از اینکه وقتتون رو گرفتم
پاسخ
تشکر کنندگان:
ممنون از لطفتون ولی نگفتید میتونم کار پیدا کنم وبا حقوق ماهیانه چقدر
من و پسرم هستیم شوهرم میخواد از ایران برامون پول بفرسه ولی فکر نکنم با این خرجی که شما گفتید توانش رو داشته باشه پس کار کردن برام خیلی مهمه
[/quote]

کار پیدا کردن کاملا یک موضوع خاص هستش و کار مناسب گیر آوردن فوق العاده برای تازه واردین دشواره مثلا خود بنده لیسانس مکانیک دارم با 14 سال سابقه کار تخصصی ولی هنوز کار مناسبی گیرنیاوردم و کارهای معمولی هم از ساعتی 8 دلار تا 12 یا 13 $ و حداکثر 25 ساعت در هفته هستند ولی بازهم به تجربه و تخصص و شانس شما بستگی دارد خرید خونه هم اگر نقد بخرید خیلی آسان توسط سایتها انچام میشه ولی حتما باید یک وکیل نظارت کنه تا بعدا به مشکلات نخورین معمولا خونه های مبله گرانتر و وسایل داخلش هم تمیز نیستند اینجا اساس منزل جز ارزانترین چیزهاست با حدود 5000 $ کلیه ملزومات اولیه رو میخرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: Danoosh ، hosseinix ، copol ، pishtaz611
(2015-07-06 ساعت 18:36)amiekin نوشته:  ممنون از لطفتون ولی نگفتید میتونم کار پیدا کنم وبا حقوق ماهیانه چقدر

کار پیدا کردن کاملا یک موضوع خاص هستش و کار مناسب گیر آوردن فوق العاده برای تازه واردین دشواره مثلا خود بنده لیسانس مکانیک دارم با 14 سال سابقه کار تخصصی ولی هنوز کار مناسبی گیرنیاوردم و کارهای معمولی هم از ساعتی ۸ دلار تا 12 یا 13 $ و حداکثر 25 ساعت در هفته هستند ولی بازهم به تجربه و تخصص و شانس شما بستگی دارد خرید خونه هم اگر نقد بخرید خیلی آسان توسط سایتها انچام میشه ولی حتما باید یک وکیل نظارت کنه تا بعدا به مشکلات نخورین معمولا خونه های مبله گرانتر و وسایل داخلش هم تمیز نیستند اینجا اساس منزل جز ارزانترین چیزهاست با حدود 5000 $ کلیه ملزومات اولیه رو میخرید.
[/quote]
خیلی خیلی ممنون از راهنماییاتون
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: