کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ایالت ویرجینیا
دوستان ما رفتیم واحد های River Place تو Rosslyn Arlington رو دیدیم خیلی کهنه و کثیف و دلگیر بود ولی خیلی به نداشتن کردیت و کار گیر نمیدادن
اینجا خونه پیدا کردن خیلی کار سختی! به لطف دوستان یه Relator ایرانی پیدا کردیم قراره بهمون کمک کنه ولی حتی اونم گفت شرایط سختی دارید مخصوصا اینکه Pet هم داریم.
لطفا اگه موردی به ذهنتون میرسه همفکری کنیذ
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
پاسخ
تشکر کنندگان: golia
سلام
کسی از دوستان ریچموند زندگی میکنه ؟
میخام بدونم هزینه اجاره خونه و سایر هزینه ها توی ریچموند چه جوریه
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان دنبال همخونه تو الکساندریا هستم،

نصف اجاره حدود ۷۵۰ دلار می‌شه .
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوست عزيز ايا هنوز اتاقتون براي أجاره است
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-10-22 ساعت 06:23)rbrb-2015 نوشته:  دوستان ما رفتیم واحد های River Place تو Rosslyn Arlington رو دیدیم خیلی کهنه و کثیف و دلگیر بود ولی خیلی به نداشتن کردیت و کار گیر نمیدادن
اینجا خونه پیدا کردن خیلی کار سختی! به لطف دوستان یه Relator ایرانی پیدا کردیم قراره بهمون کمک کنه ولی حتی اونم گفت شرایط سختی دارید مخصوصا اینکه Pet هم داریم.

سلام
دوست عزیز مگه اونجام با پت مشکل دارن؟سگ دارید یا گربه؟با کدوم پرواز رفتین، پتتون داخل کابین بردین؟ کلا ممنون میشم یکمی برام توضیح بدید.
متل ۶ هم سر بزنید شنیدم تمیزه امیدوارم زودتر خونه مورد نظرتونو پیدا کنید
ﻣﻴﮕﻮﻳﻨﺪ ﭼﻪ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻧﺪﻩ ﺍﻯ ‎...‎
ﻏﺎﻓﻞ ﺍﺯ ﺍﻳﻨﻜﻪ ﻣﻦ ﺧﻮﺏ ﻧﻤﺎﻧﺪﻩ ﺍﻡ ‎...‎
ﻣﻦ ﺟﺎ ﻣﺎﻧﺪﻩ ﺍﻡ
ﻟﺒﺨﻨﺪﻡ "ﺗﻠﺨﻰ ﻋﺼﻴﺎﻥ ﻓﺮﻭﺧﻮﺭﺩﻩ ﻯ ﻧﻮﺟﻮﺍﻧﻰ ﺳﺮﻛﻮﺏ ﺷﺪﻩ ‎...‎
ﻭ ﭼﻬﺮﻩ ﺍﻡ ﻧﻘﺎﺏ ﺳﻨﮕﻰ ﺟﻮﺍﻧﻴﺴﺖ ﻭﺍﻣﺎﻧﺪﻩ ﺩﺭ ﻣﻦ ﺧﻔﻪ ﻭ ﺧﺎﻣﻮﺵ ‎....‎
ﻣﻦ ﺍﺯ ﺩﻫﻪ ﻯ " ﻋﺸﻖ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ﻣﻰ ﺁﻳﻢ
ﺍﺯ ﺩﻫﻪ ﻯ " ﻧﮕﺎﻩ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ‎...‎
ﺯﻳﺒﺎﻳﻰ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ‎"...‎
" ﺷﻌﺮ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ﻭ " ﻛﻼﻡ " ﻣﻤﻨﻮﻉ ..

ﻣﻦ ﺍﺯ ﺟﻨﺲ ﻫﻴﭻ ﻛﺲ ﻧﻴﺴﺘﻢ ‎.....‎
ﻣﻦ ﻓﻘﻂ ﺗﺼﻮﻳﺮ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺳﺮﺯﻣﻴﻦ ﺧﺎﻛﺴﺘﺮﻯ ،،،به
ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺳﻨﺠﺎﻕ ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻡ ‎
پاسخ
تشکر کنندگان:
کسی از دوستان میدونه برای رشته کامپیوتر کدام شهر و ایالت مناسبتره و اوضاع کار به چه صورته ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-11-28 ساعت 03:21)نسل سوخته نوشته:  
(2015-10-22 ساعت 06:23)rbrb-2015 نوشته:  دوستان ما رفتیم واحد های River Place تو Rosslyn Arlington رو دیدیم خیلی کهنه و کثیف و دلگیر بود ولی خیلی به نداشتن کردیت و کار گیر نمیدادن

سلام
دوست عزیز مگه اونجام با پت مشکل دارن؟سگ دارید یا گربه؟با کدوم پرواز رفتین، پتتون داخل کابین بردین؟ کلا ممنون میشم یکمی برام توضیح بدید.
متل ۶ هم سر بزنید شنیدم تمیزه امیدوارم زودتر خونه مورد نظرتونو پیدا کنید

سلام، ببخشید سوالتون دیر دیدم.
اینجا داشتن پت خیلی عادیه، ولی هر مجتمعی قبول نمیکنه که پت داشته باشید. و شرایط خاص خودشون رو دارن، مثلا اینکه بیش از یک پت نباشه، عقیم شده باشه و . . . .
ضمن اینکه بابت نگهداری از پت باید دپازیت بیشتر و هزینه ماهیانه پرداخت کنید.
ما دو تا گربه داریم، با ترکیش اومدیم و چون هر دو داخل یک باکس و مجموعا ۸ کیلو بودن اجازه دادن داخل هواپیما ببریم. البته موقع خرید بلیط از ایرلاین مجوز گرفته بودیم و ۱۸۵ دلار هم داخل فرودگاه هزینه پرداخت کردیم. مجوز خروج از کشور و قرنطینه هم هست . .

(2015-11-17 ساعت 21:50)saman2008 نوشته:  سلام دوستان دنبال همخونه تو الکساندریا هستم،

نصف اجاره حدود ۷۵۰ دلار می‌شه .

شما همخونه پیدا کردید؟
اگه هنوز هم به دنبال همخونه هستید لطفا به من مسیج بدید.
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

پاسخ
تشکر کنندگان: نسل سوخته
ما از هفته سوم اکتبر موفق شدیم یک واحد یک خوابه بزرگ و نورگیر و خوش‌ منظره در الکساندریا اجاره کنیم، ـ ماهیانه ۱۳۰۰ دلار ـ از این شهر و ایالت بسیار راضیم و خداروشکر همه چیز هم برامون خوب پیش رفته.
دو ماه اول بدون ماشین گذروندیم، هوا خوب بود و موقعیت خونه ما جوریه که دسترسی راحتی به اتوبوس و مترو داره. ولی چند روزی سرما سخت شده و واقعا بدون ماشین سخت میشه روزگار گذروند.

پاسخ
تشکر کنندگان: غنچه ، hosseinix ، asbebarfi ، copol ، soheil1993 ، golia
چون همسرم خیلی زود کار مطمئنی پیدا کرد و درآمد ثابتی داریم، از تویوتا یه کمری ۲۰۱۶ فاینانس کردیم.
البته بخاطر نداشتن کردیت، کوساینر معرفی کردیم و خیلی راحت کار انجام شد.
ماهیانه ۴۰۰ دلار بابت قسط ماشین و ۱۶۰ دلار بابت بیمه پرداخت میکنیم. بعد از مدتی داشتن سابقه رانندگی در امریکا بیمه ارزون تر میشه.

پاسخ
تشکر کنندگان: غنچه ، hosseinix ، golia ، asbebarfi ، copol ، soheil1993
مجموع هزینه های زندگی دونفره ما، که شامل باشگاه و خرید مواد غذایی، موبایل، برق، اینترنت، خریدهای متفرقه و . . . میشه در مجموع ماهیانه حدود سه هزار دلاره. البته اوایل با خیلی کمتر از این مقدار میگذروندیم.

من در حال تحقیق برای کلاس زبان مناسب و ارزان قیمت در این منطقه هستم،
حتما تجربیاتم رو اینجا به اشتراک میذارم.
اگه سئوالی هم داشتید مطرح کنید در اولین فرصت جواب میدم.

پاسخ
تشکر کنندگان: غنچه ، پرسپولیس6 ، نسل سوخته ، asher ، mohammad1980 ، copol ، soheil1993 ، golia
كلاس زبان
1)Esl or Esol
اين نوع كلاس زبان بيشتر در دبيرستان هاي هر ناحيه اي تشكيل ميشه ارزون هست و از سطح ابتدايي تا پيشرفته تدريس ميشه از اين لينك مي تونيد ليست و ادرس و زمان شروع ترم را پيدا كنيد
Eslim.org

2) college
در اين كالج ها كه معروفترينش نوا (nova community college) هست كلاس زبان هم دارن و ابتدا يك امتحان ورودي ميگرن كه سطح زبانتون را بسنجن و بعد طبق اون كلاسي را براتون تعيين مي كنن منتها نكته اينجاست( البته براي نوا ) كه اگر اين امتحان را از يه نمره كه يادم نيست بيشتر پاس كنيد اونوقت مي تونيد واحد زبان برداريد كه كه دوتا مزيت داره اولي اينكه واحد يا كرديت هست و دوم اينكه مي تونيد از fafsa استفاده كنيد براي پرداخت شهريه كلاستون. اگر نمرتون از اون حد نصاب كمتر شد مجبوريد يك كلاس هاي انتخاب كنيد كه اولا كرديت حساب نميشه و دوما نميتونيد از fafsa استفاده كنيد
كالج هاي ديگه اي هم هستند كه من اشنايي كامل باهاشون ندارم ولي در وبسايتشون كاملا توضيح دادن در مورد كلاس ها و شرايطشون

نظر شخصي من اينه كه اگر زبانتون خوب نيست و مي خواهيد پول زياد هم خرج نكنيد كلاس نوع اول مناسب هستش براي يه مدتي ولي اگر زبان متوسطي دارين بهتر كه كالج ثبت نام كنيد چون خيلي اصولي تدريس مي كنن و بازدهي خيلي بيشتري داره
پاسخ
تشکر کنندگان: Abdorrezaa ، rbrb-2015 ، hosseinix ، پرسپولیس6 ، golia ، asher ، Pariba ، copol ، ELNAZ21
(2016-01-07 ساعت 23:17)Mamadreza_z61 نوشته:  كلاس زبان
1)Esl or Esol
اين نوع كلاس زبان بيشتر در دبيرستان هاي هر ناحيه اي تشكيل ميشه ارزون هست و از سطح ابتدايي تا پيشرفته تدريس ميشه از اين لينك مي تونيد ليست و ادرس و زمان شروع ترم را پيدا كنيد
Eslim.org

2) college
در اين كالج ها كه معروفترينش نوا (nova community college) هست كلاس زبان هم دارن و ابتدا يك امتحان ورودي ميگرن كه سطح زبانتون را بسنجن و بعد طبق اون كلاسي را براتون تعيين مي كنن منتها نكته اينجاست( البته براي نوا ) كه اگر اين امتحان را از يه نمره كه يادم نيست بيشتر پاس كنيد اونوقت مي تونيد واحد زبان برداريد كه كه دوتا مزيت داره اولي اينكه واحد يا كرديت هست و دوم اينكه مي تونيد از fafsa استفاده كنيد براي پرداخت شهريه كلاستون. اگر نمرتون از اون حد نصاب كمتر شد مجبوريد يك كلاس هاي انتخاب كنيد كه اولا كرديت حساب نميشه و دوما نميتونيد از fafsa استفاده كنيد
كالج هاي ديگه اي هم هستند كه من اشنايي كامل باهاشون ندارم ولي در وبسايتشون كاملا توضيح دادن در مورد كلاس ها و شرايطشون

نظر شخصي من اينه كه اگر زبانتون خوب نيست و مي خواهيد پول زياد هم خرج نكنيد كلاس نوع اول مناسب هستش براي يه مدتي ولي اگر زبان متوسطي دارين بهتر كه كالج ثبت نام كنيد چون خيلي اصولي تدريس مي كنن و بازدهي خيلي بيشتري داره

مرسی از راهنمایی تون خیلی خوب توضیح دادید و کار منو آسون کردید Smile

پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان برادرزاده ۲۰ ساله من ـ پسر ـ به دنبال همخونه در محدوده واشنگتن دی.سی. مریلند و ویرجینیاست لطفا اگه موردی بود به من اطلاع بدید.

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من از سایت zillow سرچ زدم واسه خرید خونه دیدم خونه هایی هست از 18000 دلار تا 35000 تا
می خواستم ببینم این قیمت پایین دلیلش چی هست ؟
آیا واقعا با این مقدار میشه خونه خرید ؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-01-31 ساعت 02:35)Yashita نوشته:  
(2015-01-31 ساعت 02:09)artam2 نوشته:  
(2015-01-30 ساعت 23:46)Yashita نوشته:  سلام
ما 5 روزه وارد آمریکا شدیم، ارلینگتون تو هتل هستیم.
می خوایم خونه یک خوابه اجاره کنیم، ماشین بخریم... کسی هست راهنماییمون کنه.
من هستم و پسر 5 سالم با شوهرم اما شوهرم 2 هفته دیگه بر می گرده ایران.
ممنون میشم کسی بتونه کمکی بکنه

دوست عزيز شمارتون را در پيام خصوصي برام بفرستيد، ما هم در ويرجينيا هستيم ،شايد بتونم كمكي كنم

فرستادم براتون- ممنونم
سلام من و همسرم دنبال يك اتاق هستيم واسه ١٥ أوريل تا ١٥ اگست ميتونيد كمكمون كنيد مرسي به ايميل يا تلگرام پيام بديد moriniu@yahoo.com @moriniu
پاسخ
تشکر کنندگان: asbebarfi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان