کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
لاتاری از آغاز تا پایان - راهنمایی جامع برای برندگان ۲۰۱۲
(2011-08-16 ساعت 11:54)saeed_n_m نوشته:  با سلام
CN من 49450 است و البته مي دانم بالاست و شانسم هم كم است. حال اگر خيلي شانس بيارم و به مصاحبه دعوت شوم ، مطابق آنچه در اين مقالات آمده و تجربه قبلي دوستان به نظر2012 AUG نوبت مصاحبه مي باشد . حال چند سئوال مهم دارم كه ممنون مي شوم اگر منو راهنمايي نماييد .
1-من تاكنون sponsor پيدا نكردم ( و بعيد هم مي دانم پيدا كنم ) . حال من كه متاهل هستم و 2 فرزند دارم چقدر بايد پول در حساب بانكي ام باشد و به چه مدت ؟ شنيده ام براي هر نفر حدود 20 ميليون مي خواهد ، مثلا من 80 ميليون در حسابم بايد باشد ؟ مدت آن نيز خيلي مهم است . من اين مثلا X تومان را با توجه به اينكه حدودا يكسال ديگر مصاحبه دارم چه مدت در حسابم بگذارم ؟
2-آيا لازم است منزلم را بدهم كارشناس رسمي ارزيابي نمايد يا اين كار ضرورتي ندارد ؟
ب تشكر از سايت مفيدتان

دوست گرامی ...
شما نیازبه گردش مالی ندارید .. فقط 1 ماه قبل از مصاحبه آن مقدار پول در حساب شما باشد هنگامی که می خواهید صورتحساب بانکی خود را بردارید .
شما بالای 30 تومان داشته باشید خوبه ...به گفته دوستان سند ملک هم معتبر است و شما میتونید اون رو ترجمه کنید و همراه خود ببرید ... فکر نکنم نیازی به ارزیابی کارشناس باشه ...
در مورد کیس نامبرتون هم نگران نباشید ... کیس نامبر های بالاتری هم امسال هستند ... امیدوار باشید ...
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
تشکر کنندگان: California
(2011-08-16 ساعت 11:54)saeed_n_m نوشته:  1-من تاكنون sponsor پيدا نكردم ( و بعيد هم مي دانم پيدا كنم ) . حال من كه متاهل هستم و 2 فرزند دارم چقدر بايد پول در حساب بانكي ام باشد و به چه مدت ؟ شنيده ام براي هر نفر حدود 20 ميليون مي خواهد ، مثلا من 80 ميليون در حسابم بايد باشد ؟ مدت آن نيز خيلي مهم است . من اين مثلا X تومان را با توجه به اينكه حدودا يكسال ديگر مصاحبه دارم چه مدت در حسابم بگذارم ؟
2-آيا لازم است منزلم را بدهم كارشناس رسمي ارزيابي نمايد يا اين كار ضرورتي ندارد ؟
ب تشكر از سايت مفيدتان

در تایید فرمایشات ابی عزیز
شما نیاز به گرفتن گردش حساب ندارید همان مانده کفایت میکند دوستی داشتم تقریبا شرایط شما را داشت با یک بچه و 40 میلیون مانده حساب برده بود فقط همانطوری که ابی عزیز فرمود در زمان مصاحبه نباید بیشتر از 30 روز از تاریخ گواهی بانکی شما گذشته باشه
به نظر من هم 80 میلیون یه مقداری بالاست راستش تو این سفارتهای اروپایی که میری اگه مبلغ زیادی ببری یکم بهت شک میکنن البته این نظر منه
موفق باشید
بیدلی در همه احوال خدا با او بود *** او نمیدیدش و از دور خدایا میکرد !!!
خدایا شکرت!
تشکر کنندگان: Masoudpish
با سلام به دوستان عزیز
من امروز 25 مرداد واسه تعویض گذرنامه اقدام کردم.سوالم اینه که هنگام مصاحبه بخاطر نوبودن پاسپورت و بخاطراینکه تاریخ زیادی ازصدوراون نمیگذره ممکنه اینمورد برام مشکلی ایجادکنه؟آخه من شنیدم میگن کنسولگری آنکارا شرط گذاشته که حتما باید 8 ماه ازتاریخ صدور پاسپورت گذشته باشه. باتوجه به اینکه کیس نامبر من 31000 میباشد و مصاحبه ام در ابوظبی است.ممنون میشم اکه کسی از دوستان اطلاعاتی در اینمورد دارد راهنماییم کند
تشکر کنندگان:
(2011-08-14 ساعت 22:36)vahidvm60 نوشته:  
(2011-08-14 ساعت 19:11)omaco نوشته:  من کیس نامبرم **26 است و برای اکتبر کارنت شدم لطفا" دقیقا" به من بگویید چه مدارکی را باید برای سفارت پست کنم قبل از انجام مصاحبه و این مدارک باید کپی برابر با اصل شده باشد یا اصل یا کپی ساده با تشکر از همتون .Shy
منظورم سفارت آنکارا در ترکیه است

دوست خوبم لطفا به این تاپیک مراجعه کنید و همه مطالب رو مطالعه کنید

http://mohajersara.com/showthread.php?tid=2590

موفق باشید و به امید ویزای یکضربتون

با عذر خواهي از شما بخاطر وارد شدن به اين ارسال دوست خوبم مطلب خوبي رو در تاپيك سوالات مطرح شده برندگان 2012 قرار دادم اگه ميخوايد خيلي راحت جواب سوالات خود رو بگيريد به آدرس زير مراجعه و رديف 3 جدول رو كليك كرده مطالعه فرماييد . موفق باشيد .
http://turkey.usembassy.gov/visa_forms.html
(2011-08-16 ساعت 19:24)ابی22 نوشته:  
(2011-08-16 ساعت 19:14)علیرضا م نوشته:  با سلام به دوستان عزیز
من امروز 25 مرداد واسه تعویض گذرنامه اقدام کردم.سوالم اینه که هنگام مصاحبه بخاطر نوبودن پاسپورت و بخاطراینکه تاریخ زیادی ازصدوراون نمیگذره ممکنه اینمورد برام مشکلی ایجادکنه؟آخه من شنیدم میگن کنسولگری آنکارا شرط گذاشته که حتما باید 8 ماه ازتاریخ صدور پاسپورت گذشته باشه. باتوجه به اینکه کیس نامبر من 31000 میباشد و مصاحبه ام در ابوظبی است.ممنون میشم اکه کسی از دوستان اطلاعاتی در اینمورد دارد راهنماییم کند

دوست گرامی ...
شما خودتون می فرمایید 8 ماه از صدور گذرنامه ، نه تعویض گذرنامه ....!
شما گذرنامه را عوض کرده اید . درسته ....درخواست گذرنامه که نکرده اید ...
پس فکر نکنم با این حساب مشکلی پیش بیاد ...

دوست خوبم هميشه به مانده تاريخ گذرنامه كار دارند نه صدور اون لطفاً به گفته هاي ديگران اكتفا نكنيد اين سفارتها خودشون سايت دارن و در راهنماهاي مراجعه به سفارت هم كاملاً توضيح دادن به عنوان نمونه براي كساني كه آنكارا مصاحبه دارن لينك زير رو گذاشتم قطعاً براي ابوظبي هم همين مورد وجود داره . موفق باشيد .

تشکر کنندگان: t.azimaie ، علیرضا م ، MAHDI2012
(2011-08-16 ساعت 18:59)California نوشته:  
(2011-08-16 ساعت 11:54)saeed_n_m نوشته:  1-من تاكنون sponsor پيدا نكردم ( و بعيد هم مي دانم پيدا كنم ) . حال من كه متاهل هستم و 2 فرزند دارم چقدر بايد پول در حساب بانكي ام باشد و به چه مدت ؟ شنيده ام براي هر نفر حدود 20 ميليون مي خواهد ، مثلا من 80 ميليون در حسابم بايد باشد ؟ مدت آن نيز خيلي مهم است . من اين مثلا X تومان را با توجه به اينكه حدودا يكسال ديگر مصاحبه دارم چه مدت در حسابم بگذارم ؟
ب تشكر از سايت مفيدتان

در تایید فرمایشات ابی عزیز
شما نیاز به گرفتن گردش حساب ندارید همان مانده کفایت میکند دوستی داشتم تقریبا شرایط شما را داشت با یک بچه و 40 میلیون مانده حساب برده بود فقط همانطوری که ابی عزیز فرمود در زمان مصاحبه نباید بیشتر از 30 روز از تاریخ گواهی بانکی شما گذشته باشه
به نظر من هم 80 میلیون یه مقداری بالاست راستش تو این سفارتهای اروپایی که میری اگه مبلغ زیادی ببری یکم بهت شک میکنن البته این نظر منه
موفق باشید

دوستان خوب خودم اين تب داشتن اسپانسر رو تو رو خدا از سر بيرون كنيد !!! والا اسپانسر فقط يكي از سه شرط تمكن مالي هستش . اگر دقت كرده باشيد در توضيح شرايط ميگه يا اسپانسر يا تمكن مالي و يا داشتن شغل . در ضمن چه بزرگواري گفته كه گردش حساب نميخوان ؟ اين جزو قوانين امسال لاتاري 2012سفارت آمريكا در آنكاراست باور نداريد بفرماييد به لينك زير مراجعه كنيد .

تشکر کنندگان:
(2011-08-16 ساعت 19:24)ابی22 نوشته:  
(2011-08-16 ساعت 19:14)علیرضا م نوشته:  با سلام به دوستان عزیز
دوست عزیز وقتی گذرنامه تعویض میشه با گذرنامه جدید هیچ فرقی نمکنه و بر روی گذرنامه فقط تاریخ صدور نوشته میشهمثل گذرنامه جدید الصدور

دوست گرامی ...
شما خودتون می فرمایید 8 ماه از صدور گذرنامه ، نه تعویض گذرنامه ....!
شما گذرنامه را عوض کرده اید . درسته ....درخواست گذرنامه که نکرده اید ...
پس فکر نکنم با این حساب مشکلی پیش بیاد ...

تشکر کنندگان:

ببخشید کسی‌ جواب منو نداد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!می‌شه لطف کنید پاسخ منو بدید ؟ من فرمها رو ارسال کردم ولی‌ در قسمت تحصیلات دورهٔ راهنمایی بنده secondary school رو نوشتم . فکر می‌کنید مشکلی‌ پیش میاد ؟ با توجه به اینکه آخرین مدرک من فوق لیسانس هست ؟ ؟آیا باید ایمیل بزنم و اطلاع بدم ؟
تشکر کنندگان:
(2011-08-17 ساعت 12:50)elhamy نوشته:  ببخشید کسی‌ جواب منو نداد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!می‌شه لطف کنید پاسخ منو بدید ؟ من فرمها رو ارسال کردم ولی‌ در قسمت تحصیلات دورهٔ راهنمایی بنده secondary school رو نوشتم . فکر می‌کنید مشکلی‌ پیش میاد ؟ با توجه به اینکه آخرین مدرک من فوق لیسانس هست ؟ ؟آیا باید ایمیل بزنم و اطلاع بدم ؟
اولا كه اينها آيتم هاي كم اهميته و مشكلي ايجاد نمي كنه!
در آمريكا به دوره راهنمايي middle school ميگن ولي چون شما اون را بين elementary و high school نوشتيد، خودشون قضيه را ميگيرند و اصلاح ميكنن.
اگه سفرنامه ها را ببينيد، بچه ها گافهاي بدتري داشتند كه قبل از سوگند اصلاحش كردند. اگر اشتباه مربوط به اطلاعات شخصي و ID شما بود خطر داشت ولي اين نه.
البته بازم فكر ميكنم دلت با اين جواب آروم نگيره، در بدترين حالت براي اينكه اعصابت راحت باشه يه ايميل بزن توضيح بده. نمي كشنت كه!Wink
2012, Bay Area, CA
تشکر کنندگان: ali.narooei
(2011-08-17 ساعت 12:50)elhamy نوشته:  ببخشید کسی‌ جواب منو نداد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!می‌شه لطف کنید پاسخ منو بدید ؟ من فرمها رو ارسال کردم ولی‌ در قسمت تحصیلات دورهٔ راهنمایی بنده secondary school رو نوشتم . فکر می‌کنید مشکلی‌ پیش میاد ؟ با توجه به اینکه آخرین مدرک من فوق لیسانس هست ؟ ؟آیا باید ایمیل بزنم و اطلاع بدم ؟

ارسال یک پست در تاپیک های مختلف خلاف مقررات است. به اینکار اسپم کردن تاپیک می گویند.
در ضمن جواب سوال شما در تاپیک دیگری داده شده. ارسال های اضافی را خود حذف کنید.
تشکر کنندگان: mim ، genix21 ، vahidvm60 ، Masoudpish ، ali.narooei ، California ، OverLord
[/size]سلام دوستان،
من کیسم 23xx وچهار روز پیش به kcc ایمیل زدم که تاریخ مصاحبه ام را بپرسم ولی هنوز جواب ندادند،لطفا اگر کسی از kcc جواب گرفته ممنون می شم اعلام بفرمائید
تشکر کنندگان:

دوست عزيز اصلاً اشتباه نكردين . اونا دوره راهنمايي ندارن و به همين دليل با اين موضوع براي ايرانيان كاملاً آشنا هستن . نگران نباشيد و ايميل هم نزنيد . توي تاپيك سوالات مطرح شده هم بطور كامل پاسخ شما رو دادم .
تشکر کنندگان: Masoudpish ، ali.narooei
سلام به همه ی مهاجرسرایی های گل و با عرض تبریک به برندگان لاتاری های امسال و سال های قبل، امیدوارم همه ی ما ایرانی ها که به دنبال پیشرفت در زندگی مان هستیم به آرزوها و هدف های خود برسیم.
من برای اولین بار می خوام در لاتاری سال 2013 شرکت کنم یه سوال داشتم ولی نمی دونستم کجا بپرسم!!!
تقریبا چند روز دیگه انجمن مربوط به لاتاری 2013 درست میشه و کی ثبت نام آغاز میشه؟!
تشکر کنندگان:
(2011-08-18 ساعت 01:34)hsdanesh نوشته:  سلام به همه ی مهاجرسرایی های گل و با عرض تبریک به برندگان لاتاری های امسال و سال های قبل، امیدوارم همه ی ما ایرانی ها که به دنبال پیشرفت در زندگی مان هستیم به آرزوها و هدف های خود برسیم.
من برای اولین بار می خوام در لاتاری سال 2013 شرکت کنم یه سوال داشتم ولی نمی دونستم کجا بپرسم!!!
تقریبا چند روز دیگه انجمن مربوط به لاتاری 2013 درست میشه و کی ثبت نام آغاز میشه؟!

درود بر شما ...
کاربر گرامی به مهاجرسرا خوش آمدید ...
برای ثبت نام در گرین کارت لاتاری هنوز زمانی مشخص نشده ... و هنوز انجمنی برای گرین کارت لاتاری 2013 ایجاد نشده ...
شما میتونید سوالات و جواب خود را در انجمن گرین کارت لاتاری دنبال کنید ...
لینک زیر :
http://mohajersara.com/forumdisplay.php?fid=5
وقتی که به لینک وارد شدید در پایین صفحه به جستجو بپردازید موضوعات مختلفی در مورد گرین کارت خواهید یافت ...
برای ورود مستقیم به راهنمایی ثبت نام در لاتاری به این لینک بروید :» http://mohajersara.com/showthread.php?tid=11
خواهشمند است قبل از طرح سوال موضوعات رو جستجو کنید تا به جواب برسید ... لطفا هر سوال رو در موضوع مربوطه مطرح کنید ... اینجا دوستان و مدیران به شما راهنمایی و کمک خواهند کرد ...
( در این قسمت که سوال مطرح کردید ، انجمن گرین کارت 2012 می باشد و دوستان 2012 فعالیت دارن .)
سوالات مختلف رو در موضوع : سوالات متداول « در انجمن گرین کارت لاتاری « بپرسید .
موفق باشید ...
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
تشکر کنندگان: ali.narooei ، Masoudpish ، hsdanesh ، الی الی ، 3rip ، OverLord
با سلام به بچهای گل مهاجرسرا.
یه مشکل کوچولو تو فرمها داشتم.فامیلیمو EBRAHIMIYAN تو فرمها نوشتم.ولی تو پاسپورتم EBRAHIMIAN نوشته شده.میخواستم از شما بزرگواران بپورسم که این یک کاراکتر مشکلی واسم ایجاد نمیکنه؟اگه اینطوره پاسمو عوض کنم.
با تشکر از شما دوستان
2012AS00059XXX
تاریخ رویت قبولی در سایت:2011 , 15 Jul
ارسال فرمها: 2011 , 10 agu
کنسولگری: آنكارا
تاریخ مصاحبه:11 jun
تاریخ دریافت کلیرنس: ٢٥ سبتامر
تاریخ دریافت ویزا:٢٧ سبتامر
تاریخ ورود به آمریکا: ١٥ اكتبر
تاریخ دریافت گرین کارت:
هزینه ها: كل هزينه واسه ٣بار سفر ٥ تومن Big Grin
تشکر کنندگان: California
(2011-08-20 ساعت 14:05)frz61 نوشته:  لینک فایل آپدیت شده پراکندگی کیس نامبرها به صورت
pdf
http://www.up.98ia.com/download.php?file...b4ex75.pdf
فكر خوبي هست. مرسي
البته من نتونستم دانلود كنم!Big Grin
2012, Bay Area, CA
تشکر کنندگان: frz61

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان