کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
لاتاری از آغاز تا پایان - راهنمایی جامع برای برندگان ۲۰۱۲
سلام،من زمان مصاحبه ام را از سایت دیدم ولی هنوز نامه ای از KCC دریافت نکردم...آیا این امکان هست که فقط از سایت صفحه مربوط به زمان مصاحبه را پرینت بگیرم یا حتماً باید خود نامه از طریق پست به دستم رسیده باشه؟
تشکر کنندگان: shkhmo
(2012-05-11 ساعت 15:22)neshat نوشته:  سلام،من زمان مصاحبه ام را از سایت دیدم ولی هنوز نامه ای از KCC دریافت نکردم...آیا این امکان هست که فقط از سایت صفحه مربوط به زمان مصاحبه را پرینت بگیرم یا حتماً باید خود نامه از طریق پست به دستم رسیده باشه؟

دوست عزيز نامه اي براي شما نمياد، شما از همون سايت dvlottery كه با مشخصاتتون برنده شدنتون رو ديديد چك كنيد بهتون يه interview appointment ميده همونو پرينت بگيريد.

جدول برندگان ٢٠١٢ و امضاي خودتون رو تكميل كنيد.
موفق باشيد
since 2012
تشکر کنندگان: ghorbat ، shkhmo
(2012-04-24 ساعت 16:40)flowermoon نوشته:  سلام دوستان.تاریخ مصاحبه برادر من 11 june افتاده.ولی توی اون تاریخ نمی تونه بره.می خواستم بپرسم می شه تاریخ مصاحبه رو عقب انداخت؟

بله می شه. من خودم تاریخ مصاحبم June 5, 2012 بود و به دلیل اینکه اونموقع نزدیک امتحاناتم، انداختم واسه July 11, 2012. من به این سه تا آدرس میل زدم: CA-Ankara@state.gov ،webmasterankara@state.gov و تو سایت سفارت تو قسمت contact the Immigrant visa section.
تشکر کنندگان: ghorbat ، mirman ، shkhmo ، daria
سلام دوستان. از بین دوستان کسی هست که با معافیت تحصیلی رفته باشه مصاحبه و ویزا هم گرفته باشه ؟، یا اینکه پروسه clearance را داره طی می کنه ؟
(2012-05-11 ساعت 17:08)amin_gholian نوشته:  
(2012-04-24 ساعت 16:40)flowermoon نوشته:  سلام دوستان.تاریخ مصاحبه برادر من 11 june افتاده.ولی توی اون تاریخ نمی تونه بره.می خواستم بپرسم می شه تاریخ مصاحبه رو عقب انداخت؟

بله می شه. من خودم تاریخ مصاحبم June 5, 2012 بود و به دلیل اینکه اونموقع نزدیک امتحاناتم، انداختم واسه July 11, 2012. من به این سه تا آدرس میل زدم: CA-Ankara@state.gov ،webmasterankara@state.gov و تو سایت سفارت تو قسمت contact the Immigrant visa section.

ممنون از راهنماییتون
تشکر کنندگان: ghorbat
درود بر دوستان
من بعد از قبولی ازدواج کردم. سبس به کی سی سی اتلاع دادم. سند ازدواج و شناسنامه همسرم رو خاستند و فرمهای DS-0230 آبدیت شده.
ما هم فرستادیم با aramex ، چند روز بعد دلیور شد. حالا که وقت مصاحبه ما تعیین شده اسم همسرم نیست! یعنی تو نامه سایت زده:
Beneficiaries: None
حالا من نامه زدم به کی سی سی. میگن مدارک اصلا نرسیده دستشون!!:
Those required forms were never received at KCC
الان من موندم و استرس و اعصاب خورد.
یکی خواهشن کمکم کنه. نمیدونم چکار کنم.
سپاس
===================
2012AS50xxx
سفارت: آنكارا
تاریخ رویت قبولی :15جولای
تاریخ کارنت شدن : اپریل 2012
تاریخ مصاحبه:june 21 2012
تاریخ کلیر شدن: august 7 2012
دریافت ڤیزا: august 16 2012
ورود به آمریکا: 2012 09 October
انسانها نه خوبند و نه بد! انسانند با همه آرزوهایش
(2012-05-16 ساعت 16:39)jahan_roone نوشته:  درود بر دوستان
من بعد از قبولی ازدواج کردم. سبس به کی سی سی اتلاع دادم. سند ازدواج و شناسنامه همسرم رو خاستند و فرمهای DS-0230 آبدیت شده.
ما هم فرستادیم با aramex ، چند روز بعد دلیور شد. حالا که وقت مصاحبه ما تعیین شده اسم همسرم نیست! یعنی تو نامه سایت زده:
سپاس

چقدر غلط ديكته.... Smile
‍CN:2012AS4xxxx
رویت قبولی:6/15
ارسال فرمها:6/19
آنکارا
کارنت:April
نامه2 :19April
مصاحبه:19 June
دریافت ویزا: 21 June
ورود: 16 Sep
شهر: لس آنجلس
دریافت گرین کارت:
دريافت سوشيال: Sep 23
1نفر
هزینه:20Pic +88DHL+75Pass+58V+397Ti+200Tr+220$ M+ 220$ H+ 330$ Visa + 913Ti
تشکر کنندگان: frz61 ، shkhmo
(2012-05-11 ساعت 17:08)amin_gholian نوشته:  

اگه ممکنه متن ایمیلتون رو هم بزارین. July 11 رو خودشون تعیین کردن یا شما خواستین که این تاریخ باشه؟
2012AS00066XXX
آنکارا (۲ نفر)
مصاحبه: July 23 (آبي + ٩ سؤالی)
دریافت کلیرنس:‌ 6 Sep
ويزا: 12 Sep
ورود به آمریکا :27 Oct
گرین کارت : 2012-8Nov
**TOGETHER WE STAND, DIVIDED WE FALL**
تشکر کنندگان: ghorbat ، smmyp ، shkhmo
(2012-05-16 ساعت 18:23)schaghayegh نوشته:  
سپاس

چقدر غلط ديكته.... Smile

دوست گرامی. یکی باید روزی ما رو از شر حرفهای: ض ص ث ظ ط ز ذ راحت کنه دیگه!! Big Grin
کمکم کنید چکار کنم با این کی سی سی گیج!!
تشکر کنندگان: ghorbat ، daria ، shkhmo ، schaghayegh
(2012-05-16 ساعت 18:23)schaghayegh نوشته:  
سپاس

چقدر غلط ديكته.... Smile

دوست گرامی schaghayegh
فکر نمیکنم در حالی که دوستمون پر از استرس و ناراحتی است این پست شما دردی از اون دوا کنه .
بهتره ما اول یه سر به فروم های انگلیسی زبان قوی (فقط اطلاعات رد و بدل میشه و بس) بزنیم تا با فروم و نحوه پست گذاشتن آشنا بشیم.
ممنونم
یقیــن دارم که ما روزی پــروانه خواهیــم شد. بگذار روزگار هـــر چه میـــخواهد پیــله کنـــد.
[font=Tahoma]زندگی در شیکاگو[/font]
تشکر کنندگان: ghorbat ، vroom ، daria ، missi ، smmyp ، shkhmo
سلام من از تهران در قرعه کشی2012 برنده شدم( با همسر و 2 فرزندم ثبت نام کرده بودم) خیلی دیر متوجه شدم و فرمها را ارسال کردم الان (2012/05/17)بعد از ارسال 2 فرم اولیه دیگر هیچ اقدامی نکرده ام ولی در بولتن سایت دیدم که کیس نامبر من در جولای کارنت خواهد شد ضمنا پست هم آنکارا بوده و مدارک اولیه ( 2 فرم و عکسها) با دی اچ ال ارسال شده بود به کی سی سی رسیده.

اسپانسر ندارم ولی می تونم گواهی بانکی جور کنم و ترجمه سند خونه

خواهشم اینه که اگر هنوز فرصت کافی برای اقدام و گرفتن ویزا دارم لطفاً راهنمائی کنید .

Email: ddt1382@yahoo.com

(2012-05-17 ساعت 05:40)ddt نوشته:  سلام من از تهران در قرعه کشی2012 برنده شدم( با همسر و 2 فرزندم ثبت نام کرده بودم) خیلی دیر متوجه شدم و فرمها را ارسال کردم الان (2012/05/17)بعد از ارسال 2 فرم اولیه دیگر هیچ اقدامی نکرده ام ولی در بولتن سایت دیدم که کیس نامبر من در جولای کارنت خواهد شد ضمنا پست هم آنکارا بوده و مدارک اولیه ( 2 فرم و عکسها) با دی اچ ال ارسال شده بود به کی سی سی رسیده.

اسپانسر ندارم ولی می تونم گواهی بانکی جور کنم و ترجمه سند خونه

خواهشم اینه که اگر هنوز فرصت کافی برای اقدام و گرفتن ویزا دارم لطفاً راهنمائی کنید .

Email: ddt1382@yahoo.com
دوست عزيز اميدوارم كارهاتون رديف بشه ولي آخه در چند تا تاپيك اين متن رو گذاشتين؟بهترين جا همون تاپيك سوالات برندگان 2012 هست به نظرم.مطمئن باشين جوابتون رو ميگيرين.

2012AS00041XXX
دریافت نامه قبولی: 2011 , 15 Jul
سفارت: آنكارا
ارسال فرمها: 2011 , jul 25
کارنت شدن:june
دریافت نامه دوم:19 april
مصاحبه:12 june
دریافت کلیرنس:در انتظار كلير
2 نفر
هزینه ها:14000عکس+74000 DHl+ عكس12000+10000 بانك+200000 ترجمه+ 64000dhl+واكسنها 141000 +بليط 560000 تركيش فقط رفت

تشکر کنندگان: ghorbat ، daria ، shkhmo
(2011-07-23 ساعت 15:27)totam نوشته:  سلام به همه من واقعا" گیر کردم من کیس نامبرما رو صفحات فرمها ننوشتم الان باید چه گا رکنم؟ لطف" جواب بدید.

تا انجایی که من فهمیدم نیازی نیست کیس نامبرها را روی همه صفه ها بنویسی چون جایی برای ان تو هر صفحه در نظر نگرفتن فقط در صفحه اول توی باکس خودش می نویسی اما باید حتما نامه قبولی خودت را که دانلود کرده ای که کیس نامبر و بارکد دار هم هست همراه مدارکت بفرستی
تشکر کنندگان: ghorbat ، smmyp ، shkhmo
سلام دوستان من یک مشکل جدی دارم تازه دیشب فهمیدم وقت مصاحبم 4 june در آنکارا است و هیچ کدام از مدارک را هم هنوز آماده نکرده بودم با 2 تا بچه و همسرم فکر نمی کنم به تاریخ مصاحبه برسم.آیا اگه بتونم مدارک رو آماده کنم اینکه از قبل پست نکردم اشکال ایجاد نمی کنه؟ میتونم زمان مصاحبه باخودم ببرم سفارت؟
آیا میشه تاریخ مصاحبه را عقب انداخت؟ اگه میشه راهش چیه؟ شانسم از دست نمیره؟
email: ddt1382@yahoo.com
تشکر کنندگان: shkhmo ، ghorbat
سپاس

دوست گرامي ، از نظر بنده 2 راه وجود داره :
1- با KCC مكاتبه كنيد و امضا كسي رو كه از طرف اونها بسته رو تحويل گرفته با تاريخ بهشون اطلاع بديد تا دوباره چك بشه ( ضمنا مكاتبات خودتون رو در زمانهاي قبلش پيوست ايميلتون نماييد) . ببينيد باز چي ميگن ( حتما فرم ها رو دوباره در اين ايميل پيوست نماييد.
2- امكان داره الان كيس شما رو به آنكارا فرستاده باشن ، اون موقع داستان تفاوت ميكنه و بايد ببيني آيا ميشه هنوز تغييرات را انجام بدين يا نه كه اگر شد ، با سفارت در آنكارا مكاتبه كنيد و آپديت اطلاعات رو انجام بدين.
انشاالله كه بدون مشكل كارتون انجام ميشه ...
اميدوارم توضيحات قابل قبول بوده باشه
اگر خدا را در تمام زندگی خود احساس کنید ، تمام آرزوهاتون رو می تونید باهاش مطرح کنید.
تاریخ ورود به آمریکا : July 2012
تاریخ دریافت گرین کارت : 20 روز پس از ورود
شیکاگو

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان