کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
لاتاری از آغاز تا پایان - راهنمایی جامع برای برندگان ۲۰۱۲
(2012-06-16 ساعت 13:53)maka2 نوشته:  
(2012-06-16 ساعت 13:50)hossein1234 نوشته:  
(2012-06-16 ساعت 13:46)soranabrisham نوشته:  دوستان عزيز
من ١٥ جولاي وقت مصاحبه دارم. من اشنايي در امريكا ندارم. لطفا راهنمايي كنيد كه در برگه اطلاعات به عنوان ادرس پستي امريكا چي بايد بنويسم؟ اين ادرس چقدر اهميت داره؟ من سريع بايد مدارك رو به انكارا پست كنم. لطفا كمكم كنيد.

مي تونيد N/A بزنيد و بعدا در سفارت بگيد كه اولين اقامت من هست و اول هتل ميرم .

اخه بالاش نوشته همه موارد پر بشه شامل ادرس امریکا هم.!!؟
including us address

وقتي كه شما هيچ كس رو نداري مي توني N/A بزني . دوست داري هم مي توني آدرس هتلي يا محل اقامتت رو در آينده بدي كه البته اصلا به شما اين پيشنهاد رو نمي كنم.
اگر خدا را در تمام زندگی خود احساس کنید ، تمام آرزوهاتون رو می تونید باهاش مطرح کنید.
تاریخ ورود به آمریکا : July 2012
تاریخ دریافت گرین کارت : 20 روز پس از ورود
شیکاگو
تشکر کنندگان: ASALI ، SH1A2R3 ، ghorbat

.salam man joze barandegane lottery 2012 man 3shanbeh mosahebe shodam albate toye keshvare india chon inja daneshjo hastam yekam ham ghavanine ha ba chizaye ke khondam toye ankara ye koochoolo motafavet bood ,chon ma inja vfs office darim dar shahri ke zendegy mikonim ghable mosahebe madarek ro mifrestim baraye sefarat az tarighe in office daftare motabare khode sefarate usa hast ,man mosahebe shodam ,mosahebe ham ba movafaghiat bood vali motasefane man ghablesh az sponcer khabari nadashtam,faghat ye barge behem dadan ke tosh alamat zadan madareko sponcer ro ba hamon forme 1-134 ke sponcer por mikone hamrahe ba passporte khodet ta akhare in mah az vfs shahre khodetoon befrestid va toye mosahebe ham hamino goftan ,khastam bebinam case man dge dar che marhaleye gharar gerefte ghablan hamchin case boode?[/b] ,dar zemn man 2rooze ba in site ashna shodam motasefane ghablesh nemidoonestam mamnoon misham javabe mano bedin.
تشکر کنندگان: daria ، SH1A2R3 ، ghorbat
طبق اطلاعاتی که داریم یکی از راه حلهای جایگزین معرفی اسپانسر تهیه اعتبارنامه مالی هست. یعنی شما باید به سفارت ثابت کنید توانایی مالیتون در حدی هست که بتونید خودتون رو اداره کنید. واسه اینکار هم یک گواهی حساب بانکی یا ارائه ی سندهای معتبری از قبیل خانه و... که تحت تملک شماست معمولا کفایت میکنه. موفق باشید
ما که یقین دارم روزی پروانه می شویم پس بگذار روزگار تا می تواند پیله کند.

شماره کیس: 2012AS00041XXX
کنسولگری: ANKARA
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 04 آگوست 2011، از طریق ایمیل
تاریخ کارنت شدن کیس: June 2012
تاریخ مصاحبه: 20 June
تاریخ دریافت کلیرنس: 31 July
جمع تقریبی هزینه ها: 4 میلیون تومان
تشکر کنندگان: ASALI ، daria ، SH1A2R3 ، ghorbat
mamnoon az javabeton man sponcer daram vali madarek kamel shode sponcer ro goftan vasamon befrestid man mosahebe ham shodam goftan az hamon office vfs befrestid faghat hamin .d
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، ghorbat
(2012-06-16 ساعت 20:47)neda26 نوشته:  mamnoon az javabeton man sponcer daram vali madarek kamel shode sponcer ro goftan vasamon befrestid man mosahebe ham shodam goftan az hamon office vfs befrestid faghat hamin .d

ممنون از جوابتون من اسپانسر دارم ولی مدارک کامل شده اسپانسر رو گفتن واسمون بفرستید. من مصاحبه هم شدم گفتن از همون دفتر vfs بفرستید فقط همین

خوب دوست عزیز اینجور که معلومه حتی کلیرنس هم نخوردین و با فرستادن مدارک به احتمال خیلی زیاد همون موقع ویزا رو براتون میزنن تو پاستون و فقط میمونه که ما بهتون تبریک بگیم Smile
2012AS00066XXX
آنکارا (۲ نفر)
مصاحبه: July 23 (آبي + ٩ سؤالی)
دریافت کلیرنس:‌ 6 Sep
ويزا: 12 Sep
ورود به آمریکا :27 Oct
گرین کارت : 2012-8Nov
**TOGETHER WE STAND, DIVIDED WE FALL**
تشکر کنندگان: ghorbat ، ASALI ، Hediyeh ، SH1A2R3
(2012-06-14 ساعت 21:03)ghorbat نوشته:  
(2012-06-14 ساعت 19:49)رایانه نوشته:  سلام
دوستان من تازه اسمم به عنوان برنده اعلام شده اما اصلا زبان انگلیسی بلد نیستم آیا کسی رو به خاطر اینکه زبان بلد نیست رد میکنند بعد به نظر شما ترکیه رو انتخاب کنم یا امارات رو برای مصاحبه
با احترام
دوست عزیز اصلاً نگران نباش ، خیلی ها که لاتاری برنده میشن زبان بلد نیستن !!! و شما برای مصاحبه میتونی زبان فارسی را انتخاب کنی و هیچ مشکلی هم پیش نمیاد Wink تازه بعضی ها هم که فکر میکنن زبان بلدن وقتی میرسن تو محیط تازه میفهمن که چیزه زیادی بلد نیستن .
دوست عزیز ضمن تشکر از شما سوال دیگه اینه که برای سفارت ترکیه 15 روز قبل کپی مدارکت رو باید ارسال کنی اما شنیدم ابوظبی نیازی نیست ایا درسته

تشکر کنندگان: ghorbat ، SH1A2R3
(2012-06-18 ساعت 11:38)رایانه نوشته:  
(2012-06-14 ساعت 21:03)ghorbat نوشته:  
(2012-06-14 ساعت 19:49)رایانه نوشته:  سلام
دوستان من تازه اسمم به عنوان برنده اعلام شده اما اصلا زبان انگلیسی بلد نیستم آیا کسی رو به خاطر اینکه زبان بلد نیست رد میکنند بعد به نظر شما ترکیه رو انتخاب کنم یا امارات رو برای مصاحبه
با احترام
دوست عزیز اصلاً نگران نباش ، خیلی ها که لاتاری برنده میشن زبان بلد نیستن !!! و شما برای مصاحبه میتونی زبان فارسی را انتخاب کنی و هیچ مشکلی هم پیش نمیاد Wink تازه بعضی ها هم که فکر میکنن زبان بلدن وقتی میرسن تو محیط تازه میفهمن که چیزه زیادی بلد نیستن .
دوست عزیز ضمن تشکر از شما سوال دیگه اینه که برای سفارت ترکیه 15 روز قبل کپی مدارکت رو باید ارسال کنی اما شنیدم ابوظبی نیازی نیست ایا درسته
شرمنده دوست عزیز ، در رابطه با سفارت ابوذبی اطلاعاتی ندارم Rolleyes یه سری به سفرنامه بچه های ابوذبی بزن و تمام بچه های ابوذبی را پیدا میکنی و ازشون بپرس Wink

کیس نامبر:AS20XXX
روئیت قبولی و ارسال فرم ها:Mar/2012
تاریخ مصاحبه ، دریافت ویزا و ورود به آمریکا:Jun/2012
دریافت سوشیال و گرین کارت Jul/2012
به پایان آمد این دفتر ، حکایت همچنان باقیست !!!

تشکر کنندگان: vroom ، daria ، SH1A2R3 ، رایانه
(2012-06-18 ساعت 11:38)رایانه نوشته:  دوست عزیز ضمن تشکر از شما سوال دیگه اینه که برای سفارت ترکیه 15 روز قبل کپی مدارکت رو باید ارسال کنی اما شنیدم ابوظبی نیازی نیست ایا درسته

بله برای ابوظبی مدارک رو ارسال نمیکنین و با خودتون روز مصاحبه می برین.
2012AS00066XXX
آنکارا (۲ نفر)
مصاحبه: July 23 (آبي + ٩ سؤالی)
دریافت کلیرنس:‌ 6 Sep
ويزا: 12 Sep
ورود به آمریکا :27 Oct
گرین کارت : 2012-8Nov
**TOGETHER WE STAND, DIVIDED WE FALL**
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، ghorbat ، رایانه
ب بخشید من july 2011 برنده شدم ولی متا سفانه 2هفته است که فهمیدم تا september وقت دادند امکان داره که greencard از دست داده باشم؟ case num:2012AS50054
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، ghorbat
(2012-06-21 ساعت 08:42)maryam1987i نوشته:  ب بخشید من july 2011 برنده شدم ولی متا سفانه 2هفته است که فهمیدم تا september وقت دادند امکان داره که greencard از دست داده باشم؟ case num:2012AS50054

سلام دوست من

هنوز وقت هست . سریع فرمهارو پر کن و ارسال کن.
کیس نامبرت رو اینجوری کامل توی سایت ننویس . اینجوری بنویس 2012AS5XXXX

سوالی داشتی بپرس بچه ها کمکت میکنن

موفق باشی
تشکر کنندگان: Hediyeh ، SH1A2R3 ، ghorbat ، daria ، manila ، asxz
(2012-06-21 ساعت 09:24)3rip نوشته:  
(2012-06-21 ساعت 08:42)maryam1987i نوشته:  ب بخشید من july 2011 برنده شدم ولی متا سفانه 2هفته است که فهمیدم تا september وقت دادند امکان داره که greencard از دست داده باشم؟ case num:2012AS50054

سلام دوست من

هنوز وقت هست . سریع فرمهارو پر کن و ارسال کن.
کیس نامبرت رو اینجوری کامل توی سایت ننویس . اینجوری بنویس 2012AS5XXXX

سوالی داشتی بپرس بچه ها کمکت میکنن

موفق باشی

سلام دوست عزیز منم 1ماه ونیم پیش فهمیدم قبول شدم ولی الان وقت مصاحبم هم معلوم شده نگران نباش فقط فرمات و صحیح پر کن بفرست یا ایمیل کن من خودم پست کردم ولی بچه هایی بودن که ایمیل کردن نگران نباش ایشااله تو اگوست بهت وقت مصاحبه می دن.
شماره کیس : 2012AS0007####_کنسولگری: آنکارا_کارنت شدن کیس: May 2012_مصاحبه: 8 august_کلیرنس:21 sep_دریافت ویزا:26 sep_مقصد:LA Irvine_ورود به آمریکا :20 jan _دریافت گرین کارت :

تشکر کنندگان: 3rip ، SH1A2R3 ، ghorbat ، daria ، smmyp ، manila ، Shezem
سلام و خسته نباشید.بنده هم یکی از برندگان 2012 هستم.میشه منو راهنمایی کنید که بعد از فرستادن فرم ها باید چه ایمیلی به KCCبزنم ؟متن نامه چی باید باشه؟بعدش باید چی کار کنم که بفهمم کارنت شدم و تاریخ مصاحبه کی هست؟خوهشا منو راهنمایی کنید.ممنون
تشکر کنندگان: SH1A2R3
(2012-07-06 ساعت 12:53)mahtabfeiz نوشته:  سلام و خسته نباشید.بنده هم یکی از برندگان 2012 هستم.میشه منو راهنمایی کنید که بعد از فرستادن فرم ها باید چه ایمیلی به KCCبزنم ؟متن نامه چی باید باشه؟بعدش باید چی کار کنم که بفهمم کارنت شدم و تاریخ مصاحبه کی هست؟خوهشا منو راهنمایی کنید.ممنون

اگر از برندگان 2012 هستید و فرم ها رو فرستادید، می تونید اگر خواستید به کی سی سی ایمیل بدید و مطمئن بشید که فرم ها تون به دستشون رسیده. بعد از اون باید منتظر بشید تا براتون روز مصاحبه تعیین کنند. باید به همون سایتی که قبولی تون رو رویت کردید سر بزنید و نامه ی مصاحبه رو دریافت کنید. یه وقتی بگذارید تاپیک ها و ویکی مهاجرسرا رو مطالعه کنید مراحلش می آد دستتون.
موفق باشید
Case Number: 45XXX
سفارت: کوالالامپور
مصاحبه: 19th june
دریافت ویزا: یک ضرب
سلام دوستای گلم.ببخشید که وقتتونو میگیرم.من از برندگان 2012 هستم.کلیرنس من این ماه اومد.به همراه خانومم.من برنده شده بودم.فقط یه چیزی.منو خانومم داریم از هم جدا میشیم.و ایشون آمریکا نمیان و پاسپورتشونو هم نمیدن که ببرم برای گرفتن ویزا.به نظرتون چی کار کنم که مشکلی پیش نیاد؟آیا کامل جدا شم و مدارک طلاق رو براشون ارسال کنم؟یا جدا نشم و با پاسپورت خودم فقط برم؟یا راه های دیگه؟لطفا راهنمایی کنید.با سپاس فراوان
[/quote
یه ایمیل به کی سی سی بزنین و براشون توضیح بدین 48 ساعت بعد تکلیفتون کامل مشخص میشهWink
شماره کیس نامبر:2012AS00048000
كنسولگری : آنكارا
فرمهای اوليه : May 2011
كارنت : Apr
مصاحبه و دریافت ویزا: 7june
120,000 ترجمه, ,100,000هزینه پست.هتل و اقامت در آنکارا 2,000,000
تشکر کنندگان:
دوستان سلام
آیا میشه قبل از دریافت گرین کارت از همسر جدا شد؟ یا نه؟ اونا شک نمیکنن که نکنه این ازدواج توافقی و صوری بوده باشه؟
سپاس
===================
2012AS50xxx
سفارت: آنكارا
تاریخ رویت قبولی :15جولای
تاریخ کارنت شدن : اپریل 2012
تاریخ مصاحبه:june 21 2012
تاریخ کلیر شدن: august 7 2012
دریافت ڤیزا: august 16 2012
ورود به آمریکا: 2012 09 October
انسانها نه خوبند و نه بد! انسانند با همه آرزوهایش
تشکر کنندگان: