کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
لاتاری از آغاز تا پایان - راهنمایی جامع برای برندگان ۲۰۱۲
(2011-07-17 ساعت 20:08)Amir Hussein نوشته:  چرا البته

متوجه منظورتون نشدم،با من بودید؟
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
دریافت ویزا:یک ضرب Cool
تشکر کنندگان:

سلام دوستان خيلي خوش حالم كه اينجا رو به من معرفي كردند و من ميتونم اطلاعاتي كه لازم دارم و بپرسم....
اگر ممكنه من رو هم راهنمايي كنيد:
1- من تنهايي اقدام كردم و برنده شدم اما الان دارم نامزد ميكنم! حالا چيكار بايد بكنم؟!!!
2- كدوم فرو بايد بفرستم؟ DSP122 ؟ DS-230 part I ? DS-230 part II?
3- كدوم سفارت و بزنم؟ بزنم تركيه؟ امارات؟ يا اينكه فقط بگم من ايران هستم خودشون برام انتخاب كنند؟
4- اين قسمتي كه براي مشخصات تحصيل و كار هستش.... بايد از دوران دبستان شروع كنم به نوشتن؟ دبستان من و خراب كردن الان به جاش آتشنشاني درست كردند.. و يكي از محل كارهاي من هم تغيير كرده و من نميدونم كجا رفتن!

خواهشمند است يك نفر كه تو اين زمينه اطلاعات كامل داره به من جواب بده... ممنون
‍CN:2012AS4xxxx
رویت قبولی:6/15
ارسال فرمها:6/19
آنکارا
کارنت:April
نامه2 :19April
مصاحبه:19 June
دریافت ویزا: 21 June
ورود: 16 Sep
شهر: لس آنجلس
دریافت گرین کارت:
دريافت سوشيال: Sep 23
1نفر
هزینه:20Pic +88DHL+75Pass+58V+397Ti+200Tr+220$ M+ 220$ H+ 330$ Visa + 913Ti
تشکر کنندگان:
1- اگه مطمئنيد نامزد بازي رو خلاصه برگزار كنيد و سريع عقد كنيد. بعد از عقد هم فرم هاتون رو عين افرادي كه از قبل متأهل بودند پر كنيد.
2- همه رو ... فقط DS-230 Part II رو امضا نكنيد، اما حتما جاهايي كه لازمه رو به دقت پر كنيد.
3- از بين امارات يا تركيه هركدوم راحت تريد. اگه براتون فرقي نداره من تركيه رو توصيه مي كنم. مي تونيد هم انتخابش رو بگذاريد به عهده خودشون اما اين يكي رو من توصيه نمي كنم.
4- عيب نداره، حدود آدرسش رو بنويسيد. بعد اگه پرسيدند ازتون توي مصاحبه، توضيح بديد كه چه بلايي سر مدرسه اومده.
5- جاي اين سوال اينجا نيست.... براي اين كه جواب سوالتون رو بگيريد همين جواب دادم اما بعدا سئال و جووابش به تاپيك سوالات مطرح شده برندگان 2012 منتقل مي شه.
(2011-07-17 ساعت 22:22)schaghayegh نوشته:  
سلام دوستان خيلي خوش حالم كه اينجا رو به من معرفي كردند و من ميتونم اطلاعاتي كه لازم دارم و بپرسم....
اگر ممكنه من رو هم راهنمايي كنيد:
1- من تنهايي اقدام كردم و برنده شدم اما الان دارم نامزد ميكنم! حالا چيكار بايد بكنم؟!!!
2- كدوم فرو بايد بفرستم؟ DSP122 ؟ DS-230 part I ? DS-230 part II?
3- كدوم سفارت و بزنم؟ بزنم تركيه؟ امارات؟ يا اينكه فقط بگم من ايران هستم خودشون برام انتخاب كنند؟
4- اين قسمتي كه براي مشخصات تحصيل و كار هستش.... بايد از دوران دبستان شروع كنم به نوشتن؟ دبستان من و خراب كردن الان به جاش آتشنشاني درست كردند.. و يكي از محل كارهاي من هم تغيير كرده و من نميدونم كجا رفتن!

خواهشمند است يك نفر كه تو اين زمينه اطلاعات كامل داره به من جواب بده... ممنون

قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: genix21
(2011-07-17 ساعت 13:40)farzad-it نوشته:  
(2011-07-17 ساعت 12:14)afshin4749 نوشته:  
(2011-07-17 ساعت 01:04)soniarazmi نوشته:  
(2011-07-16 ساعت 18:53)afshin4749 نوشته:  دوستان سلام چند تا سوال دارم كه اميدوارم جواب بدين
ممنون

1 - من يه منزل مسكوني كه حدوداً 105 ميليون قيمتشه دارم و يه خودروي پرايد 89 كه حدوداً 7 ميليون قيمت داره و يه سپرده بانكي كه بنام خانومم هستش و 20 ميليون توشه آيا كافي هستش يا بازم اسپانسر ميخوان ؟

2 - معمولاً چند روز پس از اطلاع از قبولي فرصت داريم فرمها رو پر كنيم ؟ و درضمن با چه پستي بهتره بفرستيم .

دوست عزیز من دیدم که از free_free، یکی از برندگان 2011 که همین اواخر مصاحبه داشتند، سند ملکی قبول نکرده بودند، به گفته ی خود ایشون به خاطر ت.ح.ر.ی.م.
و ازشون سپرده ی بانکی خواسته بودن. من این موضوع یادم بود، گفتم که به اطلاعتون برسونم که شما خودتون مستقیما از ایشون بپرسید که یه وقت با مشکل مواجه نشید.
موفق باشید.

آخه دوست خوبم اين موضوع چه ربطي به ت.ح.ر.ي.م داره من مالكيت روي ملك دارم و ميتونم بفروشمش خب اين كافي نيست ؟

سفرنامه فري فري را بخونيد
http://mohajersara.com/showthread.php?tid=2599&page=27
افيسر بهشون گفته 25000تا 30000 حساب بانکي بايد داشته باشي. همينا بس.

از شما بخاطر اينكه به من اهميت دادين خيلي خيلي ممنون هستم . اميدوارم كه هميشه در كار ، زندگي و ..........موفق باشيد .
تشکر کنندگان:
HAS NOT BEEN SELECTED
it a sad sad situation..
HAS NOT BEEN SELECTED
it's a sad sad situation..
تشکر کنندگان: nastaran86
(2011-07-18 ساعت 09:05)mshahini نوشته:  سلام دوستان. اگه منو راهنمايي كنيد ممنون ميشم. كاش ميشد تلفني از همديگه مشاوره بگيريم.
تا كي فرصت هست كه فرمهاي 2012 رو ارسال كنيم؟ كيس نامبر من دورقمي هست. جايي نيست كه اعضاي گروه دور هم جمع بشن و از همديگه مشاوره بگيرن؟

تبریک بابت برنده شدن!

هر چه سریعتر فرم ها را ارسال کنید، مصاحبه زودتری خواهید داشت!
ارسال فرم ها ضرب العجل معینی ندارد!
در پر کردن فرم ها دقت کنید. برای راهنمایی بیشتر به اطلاعات موجود در لینک های زیر مراجعه کنید:
(2011-07-18 ساعت 10:26)User نوشته:  
(2011-07-18 ساعت 09:05)mshahini نوشته:  سلام دوستان. اگه منو راهنمايي كنيد ممنون ميشم. كاش ميشد تلفني از همديگه مشاوره بگيريم.
تا كي فرصت هست كه فرمهاي 2012 رو ارسال كنيم؟ كيس نامبر من دورقمي هست. جايي نيست كه اعضاي گروه دور هم جمع بشن و از همديگه مشاوره بگيرن؟

تبریک بابت برنده شدن!

در پر کردن فرم ها دقت کنید. برای راهنمایی بیشتر به اطلاعات موجود در لینک های زیر مراجعه کنید:
مطمئنيد كه هرچه زودتر فرمها برود مصاحبه زودتر است؟ دوستان ديگه كه ميگند عجله اي نيست و كارنت شدن براساس شماره است و ....
من چون تازه كارم گيج شدم!Sad
2012, Bay Area, CA
تشکر کنندگان:
(2011-07-18 ساعت 11:12)hoseyn نوشته:  
(2011-07-18 ساعت 10:26)User نوشته:  

تبریک بابت برنده شدن!

مطمئنيد كه هرچه زودتر فرمها برود مصاحبه زودتر است؟ دوستان ديگه كه ميگند عجله اي نيست و كارنت شدن براساس شماره است و ....
من چون تازه كارم گيج شدم!Sad
یعنی وقتی کارنت شدین زودتر مصاحبه می کنین
تارخ ثبت نام در سایت : October 28, 2010
شماره کیس : 2012AS0003XXXX
تاریخ رویت قبولی در سایت: 15 جولای
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: August 01, 2011
کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
تاریخ ورود به آمریکا :
تاریخ دریافت گرین کارت :
جمع تقریبی هزینه ها تاکنون : 16000T
تشکر کنندگان:
با سلام منم برنده ی جدید لاتاری امسال هستم
ولی خوب یه سری مشکلات هست که میخوام براتون بیان کنم که اگه بشه راهنماییم کنیم .
من 16 سالم و متولد 2/2/74 هستم ساله دومم تمام شده و یک سال مونده که دیپلم بگیرم و با توجه به قوانین که من خوندم اگه دیپلم یا دو سال سابقه کار نداشته باشن احتمال قبول شدنتون کم میشه البته 2 سال سابقه کار نوشته بود باید 2 سال هم آموزش دیده باشی من الان حدود 2 ساله دارم توی یه فروشگاه کامپوتری کار میکنم ولی تا الان بیمه نبودم و آموزش خاصی هم ندیدم به نظر شما میشه کار خاصی کرد .
ممنون میشم درمورد سوالات کمکم کنید
Case Number:2012AS00042XXX
مصاحبه:4 june
ارسال مدارک:27 /6 / 90 =>DHL
دریاف ویزا: 31 AUG
Northridge ، CALIFORNIA
Keep Calm And be Optimistic Cool
تشکر کنندگان: ParsTrader ، Nightsky007
(2011-07-18 ساعت 12:44)edge نوشته:  با سلام منم برنده ی جدید لاتاری امسال هستم
من 16 سالم و متولد 2/2/74 هستم ساله دومم تمام شده و یک سال مونده که دیپلم بگیرم و با توجه به قوانین که من خوندم اگه دیپلم یا دو سال سابقه کار نداشته باشن احتمال قبول شدنتون کم میشه البته 2 سال سابقه کار نوشته بود باید 2 سال هم آموزش دیده باشی من الان حدود 2 ساله دارم توی یه فروشگاه کامپوتری کار میکنم ولی تا الان بیمه نبودم و آموزش خاصی هم ندیدم به نظر شما میشه کار خاصی کرد .

سلام
دوست عزیز بهتر بود قبل از شرکت در لاتاری قوانین ان را می خواندید
شما باید دیپلم 12 ساله داشته باشید یا اینکه دو سال کار قانونی که انهم بعد از 18 سالگی می باشد بنابراین شما شرایط شرکت در لاتاری را نداشتید و به شما ویزا نخواهند داد امیدوارم از حرف من ناراحت نشده باشید فقط می خواستم با حقیقت اشنا شوید که بعد در برنامه ریزی برای زندگی دچار مشکل نشوید
با ارزوی موفقیت برای شما
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
(2011-07-18 ساعت 12:48)ParsTrader نوشته:  

سلام
شما باید دیپلم 12 ساله داشته باشید یا اینکه دو سال کار قانونی که انهم بعد از 18 سالگی می باشد بنابراین شما شرایط شرکت در لاتاری را نداشتید و به شما ویزا نخواهند داد امیدوارم از حرف من ناراحت نشده باشید فقط می خواستم با حقیقت اشنا شوید که بعد در برنامه ریزی برای زندگی دچار مشکل نشوید
با ارزوی موفقیت برای شما

این جا تبریکتون بود
نه عزیز من قوانین 2012 رو خوندم دقیقا نوشته هیچ محدودیت سنی وجود ندارد ولی اگر زیر 18 سال هستید و دیپلم یا 2 سال سابقه کار ندارید احتمال پذیرفته نشدنتون هست این دقیقا مثل متن قوانین 2012 هست
ممنون بابت پاسختون
Case Number:2012AS00042XXX
مصاحبه:4 june
ارسال مدارک:27 /6 / 90 =>DHL
دریاف ویزا: 31 AUG
Northridge ، CALIFORNIA
Keep Calm And be Optimistic Cool
تشکر کنندگان: ParsTrader
(2011-07-18 ساعت 16:00)sinswimer نوشته:  سلام
من نميدونم كه توي فرم 122 در قسمت 6b در ستون Dgrees or certificates received در قسمتهاي سال اول تا سوم كه هيچ مدركي نگرفتيم چي بايد بنويسيم؟
ميشه لطفا" راهنمايي كنيد.
ممنون ميشم

سلام، نیازی نیست هر سال که درس خوندید رو بنویسید، فقط پایان دوره ها رو بنویسید به ترتیب از آخر به اول، مثلا اگه شما فوق لیسانس دارید:
ردیف اول: مدرک فوق لیسانس
ردیف دوم: مدرک لیسانس
ردیف سوم: مدرک پیش دانشگاهی یا اگه ناپیوسته بودید مدرک فوق دیپلم
ردیف سوم: مدرک دیپلم
ردیف چهارم: ...
تشکر کنندگان: sinswimer
(2011-07-18 ساعت 12:58)edge نوشته:  
(2011-07-18 ساعت 12:48)ParsTrader نوشته:  

سلام
با ارزوی موفقیت برای شما

این جا تبریکتون بود
نه عزیز من قوانین 2012 رو خوندم دقیقا نوشته هیچ محدودیت سنی وجود ندارد ولی اگر زیر 18 سال هستید و دیپلم یا 2 سال سابقه کار ندارید احتمال پذیرفته نشدنتون هست این دقیقا مثل متن قوانین 2012 هست
ممنون بابت پاسختون

سلام
بنده تبریکم را با زدن دکمه تبریک و تشکر زدم
اما نوشته که شما باید دیپلم 12 ساله داشته باشید و یا 2 سال کار مورد قبول که شرایطش هم در لینک گذاشته را انجام داده باشید
در پایان گفته اگر شما شرایط فوق را نمی توانید کسب کنید نباید در لاتاری شرکت کنید
متن ان را هم پایین گذاشتم
To enter the lottery, you must meet either the education or work experience requirement of the DV program: You must have either a high school education or its equivalent, defined as successful completion of a 12-year course of elementary and secondary education; OR two years of work experience within the past five years in an occupation requiring at least two years of training or experience to perform. The U.S. Department of Labor’s O*Net OnLine database will be used to determine qualifying work experience. For more information about qualifying work experience, see Frequently Asked Question #13.
If you cannot meet either of these requirements, you should NOT submit an entry to the DV program.

البته اصراری به پذیرفتن این مطلب از شما ندارم برای شما ارزوی موفقیت می کنم
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
تشکر کنندگان: alirezagh ، sinswimer ، edge ، matinam ، mansour*** ، amiry ، smmyp
شماره casenumber چقدردر میزان قبولی و گرفتن ویزا موثره ؟
اینکه می گن برای آسیا بهتره که زیر 30000 باشه درسته ؟
تا حالا کسی با کیس نامبر های بالا ویزا گرفته ؟
شماره کیس : 2012AS00035XXX
کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس: 8 مارس
تاریخ مصاحبه: MAY 21
تاریخ رویت جواب کلیرینس : 29 جون
تاریخ دریافت ویزا: 17 جولای
جمع هزینه ها : 10000 عکس + 82000 DHL دوسری + هزینه سفارت 330 دلار + دکتر 240 دلار + 1500000 دو بار سفر به آنکارا
تشکر کنندگان:
من پیشنهاد میکنم برندها همدیگرو ببینن من 20 سالمه و اونجا کسیرو هم ندارم اگه برندها قبل رفتن باهم دوست بشن خیلی خوب میشه یعنی من خودم واقعا نیاز به همسفر دارم..بعد مراحل ارسال فرم خواهش میکنم اقدام بشه ..امکانش هست اینجا ایمیلمو بدم؟
می ترسم .تنهامSad
تشکر کنندگان: amiry

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان