کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم DSP-122
(2011-10-19 ساعت 16:10)outlaw نوشته:  
(2011-10-19 ساعت 14:44)scarface78968 نوشته:  سلام دوستان
با تشکر از سایت بسیار مفیدتون
من سربازیم رو سال 79 خریدم و مدت 21 روز رو هم طبق قانون همون سال ازصبح تا 12 ظهر آموزشی رفتم، سوال اینجاست آیا باید در فرمها بگم معافیت دارم و سربازی نرفتم یا بگم خدمت کردم که در واقع من خدمتی نکردم.البته عنوان کارت ماها معافیت خرید خدمت هستش و درپشت کارت درج شده دائم زمان صلح.لطفا راهنمایی کنید.

خودتم میگی نرفتی Big Grin پس بنویس معافیت according to law بعد روز مصاحبه فارسی بگو جریانو Big Grin

مرسی از پاسخ سریع والا آدم میترسه بهاینا چی بگه مبدا دروغ تلقی نشه.Big Grin
تشکر کنندگان: Hornet ، batis2010 ، ghorbat ، shkhmo
بچه ها تو رو خدا یکی به من بگه من چی کار کنم .... خیلی استرس دارم نکنه مشکل ساز بشه.... من فوق لیسانس دارم ولی تو فرم 122 قسمت 6 University Degree رو انتخاب کردم ولی بعضی میگن باید Advanced Degree رو میزدم .... تو رو خدا بگید آیا مشکل ساز میشه ؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان: batis2010 ، ghorbat ، shkhmo
(2011-11-03 ساعت 19:36)Alireza982010 نوشته:  بچه ها تو رو خدا یکی به من بگه من چی کار کنم .... خیلی استرس دارم نکنه مشکل ساز بشه.... من فوق لیسانس دارم ولی تو فرم 122 قسمت 6 University Degree رو انتخاب کردم ولی بعضی میگن باید Advanced Degree رو میزدم .... تو رو خدا بگید آیا مشکل ساز میشه ؟؟؟؟؟

خیر هیچ مشکلی نداره واز هر دوتا کلمه می تونستی استفاده کنی ، بیخودی هم به خودت استرس وارد نکن پیر می شی هان
کنسولگری:انکارا
تاریخ مصاحبه: 2012/02/02
نتیجه مصاحبه: برگ آبی
تاریخ دریافت کلیرنس: 2012/5/15

تشکر کنندگان: batis2010 ، **USA** ، ghorbat ، shkhmo
(2011-09-29 ساعت 10:12)emran_no نوشته:  من فرم ها رو ارسال کردم الان که نگاه می کنم می بینم تو جدول تحصیلات عنوان مدرک رو نوشتم مثلا نوشتم BA برای لیسانس ولی عنوان رشته تحصیلی مثلا BA FROM COMPUTER SCIENCE رو ننوشتم بنظر دوستان مشکلی پیش نمیاد ؟؟
لازم هست ایمیل بدم به KCC و اصلاحیه بفرستم ؟؟

دوست عزیز اگر منظور شما فرم DSP-122 است شما دقیقا فرم مورد نظر را درست پر کردید. نیازی به عنوان رشته تحصیلی نیست و فقط درجه تحصیلی کافی است. من هم همین طور فرم را پر کردم و تائیده کی سی سی را هم که مدارکم مشکلی ندارند گرفتم.
57XXX, آنکارا
رویت قبولی: 18 July
ارسال فرمها: Aug 06, 2011
کارنت شدن: Apr 19, 2012
مصاحبه: Jun 21
کلیرنس: Sep 21
ویزا: 26 Sep
ورود به آمریکا: 29 Nov
دریافت گرین کارت: Dec 18
دریافت سوشیال: Dec 28
سلام
من همه فرم ها را پر کردم اما آخرین فورم که دکمه ارسال رو زدم صفحه بعدی لود نشد و نمیدانم صفحه ارسال شده یا نه. یعنی نمیدانم ثبت نام من کامل شده یا نه.
ار کجا باید بفهمم که ثبت نام انجام شده یا نه؟
میترسم دوباره ثبت نام کنم و قبلی هم ارسال شده باشه و از قرعه کشی حذف بشم.
دوستان وقتی نمانده . لطفا راهنمایی کنید.
ممنون
(2011-11-04 ساعت 16:39)viilll نوشته:  سلام
من همه فرم ها را پر کردم اما آخرین فورم که دکمه ارسال رو زدم صفحه بعدی لود نشد و نمیدانم صفحه ارسال شده یا نه. یعنی نمیدانم ثبت نام من کامل شده یا نه.
ار کجا باید بفهمم که ثبت نام انجام شده یا نه؟
میترسم دوباره ثبت نام کنم و قبلی هم ارسال شده باشه و از قرعه کشی حذف بشم.
دوستان وقتی نمانده . لطفا راهنمایی کنید.
ممنون

دوست گرامی لطفا سوال خود را در قسمت ثبت نام 2013 ودر تاپیک مربوطه بپرسید.
تا اونجایی که مت میدونم اگرشما confirmation Code رو دریافت کردید یعنی اینکه کامل انجام شده .
به امید موفقیت همه.
یقیــن دارم که ما روزی پــروانه خواهیــم شد. بگذار روزگار هـــر چه میـــخواهد پیــله کنـــد.
[font=Tahoma]زندگی در شیکاگو[/font]
تشکر کنندگان: 3rip ، batis2010 ، kavoshgarnet ، ghorbat ، shkhmo
سلام دوستان لازم دونستم تجربه اي مهم را به شما عرض كنم من در فرم ds230 قسمت مربوط به زندگي بعد از شانزده سالگي را از زمان تولد تا بيست سالگي ام ننوشته بودم و بعد از سر بازي را نوشته بودم به kcc إيميل زدم و توضيح دادم أولين بار به من جواب دادند كه فقط يك اشتباه را با إيميل يا نامه ميپذيرند و اگر بيش از يك اشتباه يا حد اكثر دو اشتباه كوچك باشد بايد فرم ها از اول پر شده و پست شود من هم در جواب نوشتم اينكه فقط يك فيلد فراموش شده هست و در جواب به من أوكي دادند أينو نوشتم كه اگر كسي اشتباهات فاحش داشته باشند به إيميل زدن تكيه نكنيد
اين هم متن إرسالي kcc
> It is acceptable to use correction fluid to correct mistakes made while completing your forms. If you have detected an error on a form you have already submitted, you can send the corrected information to KCC through regular mail or email.  If there are more than one or two minor corrections, you may submit a corrected copy of the forms.  You can use photocopied forms or you can download them from http://www.travel.state.gov/visa/frvi/fo..._1342.html.
کیس نامبر: 2012as2xxxx
مصاحبه: فبريوري ٢٠١٢
کلیرنس: مارچ ٢٠١٢
دريافت ويزا: آپريل ٢٠١٢
تاریخ ورود به آمريكا: جون ٢٠١٢
تعداد افراد در این کیس نامبر: 3 نفر
(2011-11-05 ساعت 00:17)armanbala نوشته:  سلام دوستان لازم دونستم تجربه اي مهم را به شما عرض كنم من در فرم ds230 قسمت مربوط به زندگي بعد از شانزده سالگي را از زمان تولد تا بيست سالگي ام ننوشته بودم و بعد از سر بازي را نوشته بودم به kcc إيميل زدم و توضيح دادم أولين بار به من جواب دادند كه فقط يك اشتباه را با إيميل يا نامه ميپذيرند و اگر بيش از يك اشتباه يا حد اكثر دو اشتباه كوچك باشد بايد فرم ها از اول پر شده و پست شود من هم در جواب نوشتم اينكه فقط يك فيلد فراموش شده هست و در جواب به من أوكي دادند أينو نوشتم كه اگر كسي اشتباهات فاحش داشته باشند به إيميل زدن تكيه نكنيد
اين هم متن إرسالي kcc
> It is acceptable to use correction fluid to correct mistakes made while completing your forms. If you have detected an error on a form you have already submitted, you can send the corrected information to KCC through regular mail or email.  If there are more than one or two minor corrections, you may submit a corrected copy of the forms.  You can use photocopied forms or you can download them from http://www.travel.state.gov/visa/frvi/fo..._1342.html.
این ایمیل برای من هم اومد چون که من در فرمهام 2 تا اشتباه داشتم و برای اونها مجدداً فرمهام رو ایمیل کردم و اونها هم قبول کردند
2012AS00019XXX
آقاي ون تو قسمت مربوط به تحصيلات مدارس ابتدائي و راهنمايي هم بايد نوشته ميشد؟ من فقط دانشگاه و دبيرستانو نوشتم
کیس نامبر: 2012as2xxxx
مصاحبه: فبريوري ٢٠١٢
کلیرنس: مارچ ٢٠١٢
دريافت ويزا: آپريل ٢٠١٢
تاریخ ورود به آمريكا: جون ٢٠١٢
تعداد افراد در این کیس نامبر: 3 نفر
سلام دوستان
من در قسمت 4 فرم به جای ANKARA شهر و کشور محل اقامت (ایران) خودم رو نوشتم. می خواستم بدونم مشکلی پیش نمیاد؟ آخه من می خوام سفارت محل مصاحبم همون آنکارا باشه؟

case no. 2012AS00070000
تاریخ ارسال فرم: oct
حتما حتما در نامه ای به کی سی سی اعلام کنید و روز مصاحبه هم قبل از سوگند عنوان کنید
(2011-11-18 ساعت 16:46)solaris نوشته:  سلام دوستان
من در قسمت 4 فرم به جای ANKARA شهر و کشور محل اقامت (ایران) خودم رو نوشتم. می خواستم بدونم مشکلی پیش نمیاد؟ آخه من می خوام سفارت محل مصاحبم همون آنکارا باشه؟

case no. 2012AS00070000

تشکر کنندگان: solaris ، batis2010 ، ghorbat ، shkhmo
(2011-11-18 ساعت 17:16)AMI4SAL نوشته:  حتما حتما در نامه ای به کی سی سی اعلام کنید و روز مصاحبه هم قبل از سوگند عنوان کنید

case no. 2012AS00070000

آخه تو خود فرم قسمت 4 نوشته اگه محل سفارتو نمی دونید کشور و شهر محل اقامت خودتونو بنویسد.
یه سوال دیگه: من بالای هیچ کدوم از فرم ها کیس نامبر خودمو ننوشتم
شما در نامه قبولیتون محل مصاحبه نوشته شده که یا باید اون رو بنویسید و یا جای دیگری که دوست دارید برای مصاحبه بروید

(2011-11-18 ساعت 17:53)solaris نوشته:  
(2011-11-18 ساعت 17:16)AMI4SAL نوشته:  حتما حتما در نامه ای به کی سی سی اعلام کنید و روز مصاحبه هم قبل از سوگند عنوان کنید

case no. 2012AS00070000

آخه تو خود فرم قسمت 4 نوشته اگه محل سفارتو نمی دونید کشور و شهر محل اقامت خودتونو بنویسد.
یه سوال دیگه: من بالای هیچ کدوم از فرم ها کیس نامبر خودمو ننوشتم

با سلام به دوستای عزیزم
من یک مشکلی پیدا کردم
من فرمهایی که به kcc فرستادم حرف ی بزرگ نوشته شده و من همین طوری تایپ کردم و فرستادم
حالا وقت مصاحبم هم در اواسط جون هست ...
میشه راهنماییم کنید که به مشکل می خورم یا نه و چی کار کنم
خواهش می کنم کمک کنید...

--------------------------------------------------------------------------------
شماره کیس :2012AS0004XXXX
كارنت شدن كيس : June 2012
تاريخ مصاحبه : June
كنسولگري :Ankara
تشکر کنندگان: ghorbat ، shkhmo
من درهیچ کدام از فرمها کیس نامبر را ننوشتم چون جایی براش نبود که تایپ کنم.ولی صفحه بارکد وکیس نامبر را پیوست کردم. ممکن است مشکل ساز باشد و چکار کنم ؟
تشکر کنندگان: shkhmo

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان