کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم DSP-122
(2011-08-24 ساعت 19:11)elhamy نوشته:  با سلام خدمت دوستان. ببخشید من یه سوال داشتم . بنده فرمها رو ارسال کردم و امضای ایرانی‌ هم زدم ، حالا فکر می‌کنید مشکلی‌ پیش میاد ؟ ممنون از شما
دوست عزیز سلام
شما آزاد هستید از هر امضائی که مایلید استفاده کنید و فرقی در لاتین یا فارسی بودن امضا وجود ندارد . نگران نباشید.
موفق باشید

[font=Tahoma]باران باش و ببار و نپرس کاسه های خالی از آن کیست . [/font][font=Tahoma] کوروش کبیر[/font]
تشکر کنندگان: elhamy ، California ، یاشار و ماری ، Hornet ، batis2010
[لطفا بگویید تا کی برای فرستادن فرمها وقت دارم؟ خیلی نگرانم

[/quote]

آیا برای همراه (همسر) نیاز به دی÷لم لا 2سال سابقه کار هست؟
تشکر کنندگان: batis2010
(2011-08-27 ساعت 02:31)ho.b نوشته:  [لطفا بگویید تا کی برای فرستادن فرمها وقت دارم؟ خیلی نگرانم

آیا برای همراه (همسر) نیاز به دی÷لم لا 2سال سابقه کار هست؟
[/quote]

دوست عزيز
جايي به طور مشخص مهلتي براي ارسال فرمها مشخص نشده است، ولي بهتره كه هرجه زودتر اونها رو ارسال كنيد، پيشنهاد ميكنم هر چه سريعتر فرمها رو پر كنيد و ارسال كنيد، حداكثر تو اين هفته ترتيبشو بدين، البته اين بستگي به كيس نامبرتون هم داره.
تا جايي كه من اطلاع دارم، اگر خودتون برنده اصلي هستيد براي همسرتون، نیاز به دیپلم يا 2سال سابقه کار نيست
خوب و خوش باشيد
شماره کیس: 2011AS25xxx
اطلاعات كامل كيس

انتشار انرژي منفي در اين مكان ممنوع است، حتي براي شما دوست عزيز
تشکر کنندگان: ali.narooei ، t.azimaie ، batis2010
(2011-08-24 ساعت 19:11)elhamy نوشته:  با سلام خدمت دوستان. ببخشید من یه سوال داشتم . بنده فرمها رو ارسال کردم و امضای ایرانی‌ هم زدم ، حالا فکر می‌کنید مشکلی‌ پیش میاد ؟ ممنون از شما

تا جایی که من می دونم امضای شما با امضای توی پاسپورتتون باید یکی باشه.
البته زیاد نگران نباشید... موردهای اینچنینی مشکلی ایجاد نمی کنه.
ورود به آمریکا: 2012
دوستان سلام
کسی می تونه کمکم کنه؟
من مدرکم لیسانس هست و سابقه کار هم دارم الان تو قسمتی که گفته سابقه کار دارید چی بزنم...آخه توی همین سایت خوندم ای واسه اونای هستش که دیپلم ندارندو نباید کسانی که مثل ما مدرک دانشگاهی دارند پر کنند چون باعث میشه کسی که داره بررسی میکنه گیج بشه ،به عبارتی دوستان ادعا می کنند که هر اطلاعات اضافه ای خوب نیست وکلا" ما نباید این قسمت رو پر کنیم و باید noبزنیم.حالا من موندم اگه این قسمت رو اگه نه بزنیم تو قسمت بعدی که باید لیست کار فرما ها رو بنویسم چیکار کنیم؟
لطفا" دوستان با تجربه کمک کنند.
(2011-09-01 ساعت 12:32)NZMT نوشته:  دوستان سلام
کسی می تونه کمکم کنه؟
من مدرکم لیسانس هست و سابقه کار هم دارم الان تو قسمتی که گفته سابقه کار دارید چی بزنم...آخه توی همین سایت خوندم ای واسه اونای هستش که دیپلم ندارندو نباید کسانی که مثل ما مدرک دانشگاهی دارند پر کنند چون باعث میشه کسی که داره بررسی میکنه گیج بشه ،به عبارتی دوستان ادعا می کنند که هر اطلاعات اضافه ای خوب نیست وکلا" ما نباید این قسمت رو پر کنیم و باید noبزنیم.حالا من موندم اگه این قسمت رو اگه نه بزنیم تو قسمت بعدی که باید لیست کار فرما ها رو بنویسم چیکار کنیم؟

سابقه کاری که توی فرمهاست فقط برای کسانیه که دیپلم 12 ساله ندارند. شما که لیسانس داری لازم نیست اونجا چیزی بنویس . فقط n/a بزار
تشکر کنندگان: kopol ، batis2010
کسی می تونه کمکم کنه؟
منم مثل شما با این مشکل مواجه شدم(مدرک دکترا دارم) ولی‌ در نهایت تصمیم گرفتم این قسمت را نیز پر کنم هرچند بنظر می‌رسد مربوط به زیر دیپلمها باشد ولی‌ بالأخره ما هم سابقه کار داریمSmile.بد از ارسال به ایمیل زدم و آنها گفتند مدارک رسیده و قابل قبول است.دیگر تصمیم با خودتان است.من فقط در مورد خودم گفتم و نمیتوانام پیشنهادی بعدم چون خودم هم مطمئن نبودام
***2012AS16
تاریخ دریافت ویزا:29 March
تاریخ ورود به آمریکا :June 1
تاریخ دریافت گرین کارت : 20 June,Big Grin
تعداد افراد با این کیس:3
تشکر کنندگان: Hornet ، frz61 ، batis2010
(2011-09-01 ساعت 14:13)cmbt نوشته:  
کسی می تونه کمکم کنه؟
منم مثل شما با این مشکل مواجه شدم(مدرک دکترا دارم) ولی‌ در نهایت تصمیم گرفتم این قسمت را نیز پر کنم هرچند بنظر می‌رسد مربوط به زیر دیپلمها باشد ولی‌ بالأخره ما هم سابقه کار داریمSmile.بد از ارسال به ایمیل زدم و آنها گفتند مدارک رسیده و قابل قبول است.دیگر تصمیم با خودتان است.من فقط در مورد خودم گفتم و نمیتوانام پیشنهادی بعدم چون خودم هم مطمئن نبودام

کلا kcc امسال مهربون شده Big Grin یکی از چیزایی که باعث میشه شوق رفتنم بیشتر شه این رفتارهای kcc و سفارت آمریکاست. تا حالا هرچی از مطالب و مشکلات بچه های سالهای 2010 و 2011 خوندم دیدم که kcc در جوابشون گفته اشکال نداره، مهم نیست یا بعدا درستش می کنیم

اگر جای kcc و یک ارگان دولتی کشور خودمونو عوض کنیم وضع کاملا فرق میکرد. اینجا واسه یک کپی شناسنامه هم کارمونو لنگ میزارن

اما در کل به نظر من هرچی اطلاعاتی که آفیسر از شما داره کمتر باشه به نفعتونه (در حد چیزی که فرمها ازتون خواسته نه بیشتر). چون وقتی شما اطلاعات زیادی در اختیارش میزارین اون رو کیس شما مسلط تر میشه و جای سوال و جواب بیشتری براش باز میشه.
البته این نظر منهRolleyes
تشکر کنندگان: Hornet ، batis2010 ، Solitude
(2011-09-01 ساعت 16:03)frz61 نوشته:  
(2011-09-01 ساعت 14:13)cmbt نوشته:  
کسی می تونه کمکم کنه؟

من هم دقیقاً شرایطم مثل شماست و پر کردم
دوست عزیز اگر دارای مدرک تحصیلی دیپلم و بالاتر هستی به هیچ وجه قسمت سوابق کاری فرم 122 را پر نکن اون قسمت مربوط به شما نیست و برای افراد زیر دیپلم که دارای مهارت خاصی هستند می باشد من فوق لیسانس دارم و پر نکردم ومدارکم هم قابل قبول بوده
کنسولگری:انکارا
تاریخ مصاحبه: 2012/02/02
نتیجه مصاحبه: برگ آبی
تاریخ دریافت کلیرنس: 2012/5/15

تشکر کنندگان: aden ، batis2010
[
دوست عزیز اگر دارای مدرک تحصیلی دیپلم و بالاتر هستی به هیچ وجه قسمت سوابق کاری فرم 122 را پر نکن اون قسمت مربوط به شما نیست و برای افراد زیر دیپلم که دارای مهارت خاصی هستند می باشد من فوق لیسانس دارم و پر نکردم ومدارکم هم قابل قبول بوده

[/quote]
درستش هم همینه شما در فرم 230 جایی برای سابقه کار دارین .این با اون فرق می کنه.
شماره کیس :20125xxx
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:14 Aug
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه: Nov
تاریخ دریافت ویزا: خدا بخواد قبل از ژانویهBig Grin و خواست Big Grin دسامبر
تاریخ دریافت گرین کارت : 1 ماه پس از ورود
2 نفر
تشکر کنندگان: aden ، batis2010
سلام از دوستان عزيز كسي مي دونه آخرين مهلت ارسال اين فرم كي هست ؟
تشکر کنندگان:
کسی که بخواد فرم ها رو با ایمیل بفرستنه چه جوری کیس نامبرو بالاش تایپ کنه؟
میتونم پرینت بگیرم کیس نامبرو دستی بنویسم بعد امضا کنم بعد اسکن کنم؟ اسکن اشکالی نداره؟ کسی تا حالا فرمو اسکن کرده؟ قبول می کنند؟
تاریخ ورود به آمریکا: دسامبر 2011
(2011-09-21 ساعت 21:47)Mehrafarin نوشته:  کسی که بخواد فرم ها رو با ایمیل بفرستنه چه جوری کیس نامبرو بالاش تایپ کنه؟
میتونم پرینت بگیرم کیس نامبرو دستی بنویسم بعد امضا کنم بعد اسکن کنم؟ اسکن اشکالی نداره؟ کسی تا حالا فرمو اسکن کرده؟ قبول می کنند؟

با برنامه Foxit Reader خیلی راحت میتونی با استفاده از Type writer کیس نامبر را اضافه کنی
شماره کیس : 2012AS1####
تاریخ رویت قبولی در سایت: سپتامبر 2011
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: سپتامبر 2011
کنسولگری: ANKARA
تاریخ مصاحبه:دسامبر 2011
تاریخ دریافت ویزا:
تاریخ ورود به آمریکا :
تاریخ دریافت گرین کارت :
تعداد نفرات همراه با این کیس:2
(2011-09-21 ساعت 22:22)xrezai نوشته:  
(2011-09-21 ساعت 21:47)Mehrafarin نوشته:  کسی که بخواد فرم ها رو با ایمیل بفرستنه چه جوری کیس نامبرو بالاش تایپ کنه؟

با برنامه Foxit Reader خیلی راحت میتونی با استفاده از Type writer کیس نامبر را اضافه کنی

این برنامه رو ندارم میتونم از اسکن استفاده کنم؟
تاریخ ورود به آمریکا: دسامبر 2011
(2011-09-21 ساعت 22:35)Mehrafarin نوشته:  
(2011-09-21 ساعت 22:22)xrezai نوشته:  

این برنامه رو ندارم میتونم از اسکن استفاده کنم؟

میشه ولی بعد از اسکن بهتره تبدیل به PDF کنی (با کیفیت خوب)
شماره کیس : 2012AS1####
تاریخ رویت قبولی در سایت: سپتامبر 2011
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: سپتامبر 2011
کنسولگری: ANKARA
تاریخ مصاحبه:دسامبر 2011
تاریخ دریافت ویزا:
تاریخ ورود به آمریکا :
تاریخ دریافت گرین کارت :
تعداد نفرات همراه با این کیس:2
تشکر کنندگان: Mehrafarin ، batis2010

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان