کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت از دکتر برای معاینات پزشکی
دوستان سلام..

آیا می شه پزشکی را با وجود اعتبار 4 ماهه تمدید کرد؟؟؟ کسی اطلاعی داره.....؟
شماره کیس :2012AS00029XXX
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:Aug
کنسولگری: ANKARA
تاریخ مصاحبه: اول می
تاریخ دریافت کلیرنس: 25 ژوئن
تاریخ دریافت ویزا: جولای
تاریخ ورود به آمریکا : 6 نوامبر
تاریخ دریافت گرین کارت :
تعداد نفرات همراه با این کیس:1
جمع هزینه ها: بلیط ترکیش هر نفر 408000 ، پزشکی 200 دلار
تشکر کنندگان: 3rip ، ghorbat
دوستان سلام

من می خوام نوبت دکتر بگیرم روز دوشنبه و روز 5شنبه هم مصاحیه داریم اما سایت دکتر برای بچه هام که زیر 15 سال هستند روز دوشنبه نوبت نمی ده باید چکار کنم ؟
ممنون می شم اگه کسی جواب بده
تشکر کنندگان: honey62 ، ghorbat ، ali234
سلام...دوستان عزیزی که مجددا برای تایید اعتبار مدیکال به انکارا مراجعه کردند چه مراحلی را گذراندند .واکسن زدند و جواب چه موقع حاضر شد.برای بچه های زیر 14 سال چی ؟دوباره باید تست سل بدند؟..ممنونم
شماره کیس : 2012AS000200XX
کنسولگری: ANK
مصاحبه : 2012 /FEB دریافت آبی
دریافت کلیرنس:26 SٍEP با ستاره
دریافت وبزا: SEP 28
ورود به آمریکا : 2013/March

تشکر کنندگان: 3rip ، ghorbat
(2012-06-21 ساعت 13:22)kopol نوشته:  
(2012-06-20 ساعت 15:09)tahakhalili نوشته:  سلام دوستان میخواستم بدونم بیماریهای خاص غیر واگیر نظیر سرطان سینه در خانم ها باعث ریجکت شدن میشه یا نه؟ وآیا کل کیس رو ریجکت می کنند و شامل سایر همراهان میشه یا نه؟ ممنون
خیر اصلاً همچین چیزی باعث رد شدن کیس نمی شه ، نگران نباشید

خیلی ممنون از پاسختون حالا به نظرتون اگه پرسیدن بگه یا نه اصلا معاینه میکنند آخه میترسم بگیم آزمایشات تکمیلی بخواد البته درمان کاملا انجام شده و 6 سال هم گذشته
تشکر کنندگان: honey62 ، ghorbat
دوستان
من یه شکایت نامه در مورد عملکرد دکتر برای سفارت فرستادم.
متن نامه اینجاست:
http://mohajersara.com/thread-4682-post-...#pid188422
تشکر کنندگان: hadiseh.t ، mahyar66 ، a.r.a.s.h1 ، ghorbat ، *NASIM* ، manila ، mohamad_counter
بچه ها سلام من 20 روز قبل از مصاحبم باید نوبت دوم هپاتیت ب رو بزنم به نظرتون بزنم یا نه؟اگه بزنم دکتر ایراد می گیره یا رو جواب مدیکالم تاثیر میزاره؟ممنون می شم راهنماییم کنید.
شماره کیس : 2012AS0007####_کنسولگری: آنکارا_کارنت شدن کیس: May 2012_مصاحبه: 8 august_کلیرنس:21 sep_دریافت ویزا:26 sep_مقصد:LA Irvine_ورود به آمریکا :20 jan _دریافت گرین کارت :

تشکر کنندگان: honey62 ، ghorbat
سلام دوستانSmile
در برگه راهنمای سفارت آنکارا هزینه تست خون 25 دلار نوشته شده ولی سایت اونگان زده 60 تا ،مسلما مال دکتر درسته دیگه نه؟یا خودش قیمتو برده بالاBig Grin
از قیمت تست سل هم چیزی ذکر نشده . دوستان اطلاعی دارن؟Wink
سفرنامه
ﻣﻬﺎﺟﺮ 2013

تشکر کنندگان: ASALI ، Orchin ، honey62 ، ghorbat
سلام دوستان
ما ۳۰ جولای مصاحبه داریم و وقت دکتر را ۲۵ جولای گرفتیم .چون بچه ۴ ساله داریم. یک هفته میگذره ولی هنوز ایمیل تایید برامون فرستاده نشده . کسی میدونه باید چه کار کنیم؟؟؟؟؟آژانس جزیره بهشت برای وقت دکتر نفری ۹۰ دلار میگیره.
تشکر کنندگان: ghorbat ، daria
(2012-07-07 ساعت 20:18)mohammadreza_sally نوشته:  سلام دوستان
ما ۳۰ جولای مصاحبه داریم و وقت دکتر را ۲۵ جولای گرفتیم .چون بچه ۴ ساله داریم. یک هفته میگذره ولی هنوز ایمیل تایید برامون فرستاده نشده . کسی میدونه باید چه کار کنیم؟؟؟؟؟آژانس جزیره بهشت برای وقت دکتر نفری ۹۰ دلار میگیره.

ببین پول الکی به این ازانسها نده تهایت تاییدیه نیومدم مهم نیست همون روز که می خوای بری دکتر برو وصبح زودم برودکتر اصلا به زمانی که ازش می گیری توجه نمی کنه برو و کار مدیکالت رو مطمینا برات انجام می ده نهایت یه ایمیل براش بزن و بگو تاییدیه برام نفرستادید و در این تاریخ ازتون وقت گرفتم.
شماره کیس : 2012AS0007####_کنسولگری: آنکارا_کارنت شدن کیس: May 2012_مصاحبه: 8 august_کلیرنس:21 sep_دریافت ویزا:26 sep_مقصد:LA Irvine_ورود به آمریکا :20 jan _دریافت گرین کارت :

تشکر کنندگان: schaghayegh ، ghorbat ، daria ، manila ، tandoreh

دوست عزيز اكيدا بهت توصيه ميكنم كاراتون رو خودتون انجام بديد. اون نفري 90 دلار رو بذاريد جيبتون، يه ربع ساعت زمان صرف كنيد بريد يه ايميل بزنيد و درخواست تاييد وقتتون رو بكنيد. ما كه رفتيم مطب اصلا ازمون برگه تاييد وقت رو نگرفت حتي وقتي خواستيم بهش بديم گفت لازم نيست. آژانس ها هم دقيقا همون كاري رو ميكنن كه شما خودتون انجام ميديد.
بگذار روزگار هرچقدر میخواهد پیله کند
چه باک، وقتی یقین داریم که پروانه میشویم...
تشکر کنندگان: ghorbat ، daria ، manila
(2012-07-04 ساعت 12:23)hadiseh.t نوشته:  بچه ها سلام من 20 روز قبل از مصاحبم باید نوبت دوم هپاتیت ب رو بزنم به نظرتون بزنم یا نه؟اگه بزنم دکتر ایراد می گیره یا رو جواب مدیکالم تاثیر میزاره؟ممنون می شم راهنماییم کنید.
سلام دوست عزیز منم شرایط شمارو داشتم و نوبت دوم هپاتیت ب رو زدم و رفتم هیچ مشکلی پیش نمی یاد در ضمن فقط در مورد واکسن ام ام ار نباید تا حدود 1 ماه قبل واکسینه شوید موفق باشید

(2012-07-08 ساعت 14:55)honey62 نوشته:  

دوست عزيز اكيدا بهت توصيه ميكنم كاراتون رو خودتون انجام بديد. اون نفري 90 دلار رو بذاريد جيبتون، يه ربع ساعت زمان صرف كنيد بريد يه ايميل بزنيد و درخواست تاييد وقتتون رو بكنيد. ما كه رفتيم مطب اصلا ازمون برگه تاييد وقت رو نگرفت حتي وقتي خواستيم بهش بديم گفت لازم نيست. آژانس ها هم دقيقا همون كاري رو ميكنن كه شما خودتون انجام ميديد.
سلام دوست عزیز منهم بهتون توصیه نمیکنم پولی بابت گرفتن وقت دکتر به آژانس های مسافرتی بدید نکته ی دیگری که باید همه ی دوستان که وقت دکتر دارن بهش توجه کنن اینکه پول به کار چاق کن ها تو مطب ندن تنها کاری که باید اونجا بکنید اینکه فقط پاسپورتتون رو همراه با دو قطعه عکس به منشی دکتر تحویل بدید وبقیه کارها انجام میشه بدون هیچ مشکلی, اگر بازهم مشکلی بود خوشحال میشم کمک کنم موفق باشید Rolleyes
شماره کیس: 2012AS00046xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی: JUL 15,2011
کنسولگری: ANK
تاریخ ارسال فرمهای سری اول :AUG 23 2011
" کارنت شدن کیس: june
" مصاحبه : 14 june
" دریافت کلیرنس:31 july
" دریافت وبزا:AUG 23 2012
بين ماندن ونماندن سهم آدمها زمين شد
ما اسير انتخابيم خودمون خواستيمو اين شد
به اميد موفقيت همه دوستان

تشکر کنندگان: honey62 ، manila
سلام دوستان
کسی میدونه دکتر تو آنکارا برای واکسن آبله مرغان چند دلار می گیره.
ممنون میشم اگه کسی اطلاع داره بگه
تشکر کنندگان:
(2012-07-17 ساعت 22:56)solaris نوشته:  سلام دوستان
کسی میدونه دکتر تو آنکارا برای واکسن آبله مرغان چند دلار می گیره.
ممنون میشم اگه کسی اطلاع داره بگه

50 تا 60 دلار نفری

تشکر کنندگان: solaris
دوستان من کلیر شدم و برای دیر رفتن به امریکا می خواهم مدیکالم رو تمدید (جون از زمان صدور مدیکال تا 6 ماه زمان برای ورود تعیین می شود) خواهشمندم کسانی که سابقه تمدید مدیکال دارند به من سوالات من جواب بدهند ...بسیار از محبتتون سپاسگذارم.
1-ایا برای تمدید مدیکال باید دوباره وقت مجدد از دکتر بگیرم؟
2- چه واکسنها و آزمایشهایی رو ذوباره باید انجام بدهم؟
3- به سفارت چگونه اعلام کنم که می خواهم صدور ویزام بر اساس مدیکال تمدید شده(جدید) باشد ؟ ایا ایمیل بزنم یا فقط صرف دادن مدیکال جدید ویزای من با مدیکال جدید صادر می شه؟
پیشاپیش از دوستی که جواب من رو بده سپاسگزارم
شماره کیس : 2012AS00050XXX
تاریخ رویت قبولی در سایت:17 جولای
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:20 آگوست 2011
2کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:آپریل
تاریخ دریافت نامه دوم:اپریل
تاریخ مصاحبه:4 جون
دریافت کلیرینس :برگه آبی
تاریخ کلیر شدن : 4 جولای
مقصد: هیستون،تگزاس
تشکر کنندگان: tandoreh
دوستان عزیز ...در شهری که من زندگی می کنم غیر از واکسن هپاتیت موفق به زدن هیچ واکسن دیگه ای نشدم...می خواستم بدونم که هر کدوم از واکسن هایی که در ترکیه به ما می زنند دقیقا قیمتش چنده ... چون توی خود سایت دکتر اونگان نوشته از 5 دلار تا 220 و قیمت دقیق هر واکسن رو نگفته ....
آیا کسی هم بوده که همه واکسن هاش رو اونجا زده باشه ؟ جمعا چقدر شده ؟

چون ما کیس سه نفری هستیم و اگه بخوایم بریم تهران که کلی باید پول پرواز رو بدیم ...کدومش با صرفه تره برا من ...اینجا یا ترکیه ؟
با توجه به اینکه گفته شده نباید تا یکماه قبل از مصاحبه واکسن حاوی ویروس زنده بهمون زده بشه یعنی ما نمی تونیم مثلا یک هفته قبل از پرواز به ترکیه بریم تهران و همونجا بمونیم و بقیه واکسن ها رو بزنیم ؟
Big Grin
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان