کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت از دکتر برای معاینات پزشکی
سلام به دوستان عزیز

ببخشید اونهایی که رفتند مطب دکتر اگه بدونند من و همسرم نوبت اول واکسن mmr, هپاتیت رو زدیم ایا دکتر اونجا نوبت دوم رو بهمون می زنه یا نه واگه اره اگه کسی می دونه قیمتش چنده لطفا بهم بگه ممنون می شم
تشکر کنندگان:
(2012-07-21 ساعت 11:16)M_Ti نوشته:  دوستان عزیز ...در شهری که من زندگی می کنم غیر از واکسن هپاتیت موفق به زدن هیچ واکسن دیگه ای نشدم...می خواستم بدونم که هر کدوم از واکسن هایی که در ترکیه به ما می زنند دقیقا قیمتش چنده ... چون توی خود سایت دکتر اونگان نوشته از 5 دلار تا 220 و قیمت دقیق هر واکسن رو نگفته ....
آیا کسی هم بوده که همه واکسن هاش رو اونجا زده باشه ؟ جمعا چقدر شده ؟

چون ما کیس سه نفری هستیم و اگه بخوایم بریم تهران که کلی باید پول پرواز رو بدیم ...کدومش با صرفه تره برا من ...اینجا یا ترکیه ؟
با توجه به اینکه گفته شده نباید تا یکماه قبل از مصاحبه واکسن حاوی ویروس زنده بهمون زده بشه یعنی ما نمی تونیم مثلا یک هفته قبل از پرواز به ترکیه بریم تهران و همونجا بمونیم و بقیه واکسن ها رو بزنیم ؟
[/q
تنها واکسن زنده ام ام ار هستش که نباید تا یک ماه قبل از مصاحبه زد بقیه رو می تونید بزنید و مشکلی نیست اگرم بخوای مطب دکتر ترکیه بزنی هر واکسن حدود 50 تا 70 دلار حساب کن.
[quote='opayamani' pid='193742' dateline='1342855717']
سلام به دوستان عزیز

ببخشید اونهایی که رفتند مطب دکتر اگه بدونند من و همسرم نوبت اول واکسن mmr, هپاتیت رو زدیم ایا دکتر اونجا نوبت دوم رو بهمون می زنه یا نه واگه اره اگه کسی می دونه قیمتش چنده لطفا بهم بگه ممنون می شم

احتمالا می زنه و حدود 50 تا 70 دلار هزینشه.
(2012-07-21 ساعت 11:58)opayamani نوشته:  سلام به دوستان عزیز

احتمالا می زنه و حدود 50 تا 70 دلار هزینشه.البته اگه ا ماه از تاریخ واکسناتون گدشته باشه و نوبت دور دوم رسیده باشه.
شماره کیس : 2012AS0007####_کنسولگری: آنکارا_کارنت شدن کیس: May 2012_مصاحبه: 8 august_کلیرنس:21 sep_دریافت ویزا:26 sep_مقصد:LA Irvine_ورود به آمریکا :20 jan _دریافت گرین کارت :

تشکر کنندگان: manila ، opayamani
(2012-07-21 ساعت 11:58)opayamani نوشته:  سلام به دوستان عزیز

قطعا mmr ‌را میزنه . هپاتیت بستگی به سن داره.
تشکر کنندگان: opayamani
(2012-07-22 ساعت 01:04)jordanir نوشته:  [quote='opayamani' pid='193742' dateline='1342855717']
سلام به دوستان عزیز

قطعا mmr ‌را میزنه . هپاتیت بستگی به سن داره.
سن زیر 40 سال هم هپاتیت رو می زنه ؟ من که می خوام برم هپاتیت نوبت دوم رو همین جا بزنم
تشکر کنندگان:
(2012-07-21 ساعت 11:16)M_Ti نوشته:  دوستان عزیز ...در شهری که من زندگی می کنم غیر از واکسن هپاتیت موفق به زدن هیچ واکسن دیگه ای نشدم...می خواستم بدونم که هر کدوم از واکسن هایی که در ترکیه به ما می زنند دقیقا قیمتش چنده ... چون توی خود سایت دکتر اونگان نوشته از 5 دلار تا 220 و قیمت دقیق هر واکسن رو نگفته ....
آیا کسی هم بوده که همه واکسن هاش رو اونجا زده باشه ؟ جمعا چقدر شده ؟

چون ما کیس سه نفری هستیم و اگه بخوایم بریم تهران که کلی باید پول پرواز رو بدیم ...کدومش با صرفه تره برا من ...اینجا یا ترکیه ؟
با توجه به اینکه گفته شده نباید تا یکماه قبل از مصاحبه واکسن حاوی ویروس زنده بهمون زده بشه یعنی ما نمی تونیم مثلا یک هفته قبل از پرواز به ترکیه بریم تهران و همونجا بمونیم و بقیه واکسن ها رو بزنیم ؟

همونطور که خودتون گفتید تا یکماه قبل از مصاحبه نباید واکسن ویروس زنده برنید.
فکر میکنم هلال احمر شهرتون بتونید تعدادی از واکسن هارو بزنید. قاعدتا باید داشته باشن چون یکسری واکسن ها با کسانی که میرن حج مشابه هست
در نهایت اگر هم نداشتن لزوما تهران نباید برید. میتونید به یکی از شهرای نزدیکتون برید و واکسناتون رو بزنید. مثلا شیراز , اصفهان و مشهد رو من میدونم که میتونید همه واکسنا رو بزنید. ببینید کدوم بتون نزدیکتره. شهرای دیگه هم با هلال احمرشون تماس بگیرید بپرسید
هزینه کل واکسنها در انکارا براتون سنگینتره. هر هزینه ای اینجا برای زدن واکسن متقبل شید به صرفه تره
تشکر کنندگان: M_Ti ، tandoreh
اسکن کارت واکسن بین المللی از پاستور: ( 1 مرداد 1390)

[عکس: iwFRK.jpg]

گفتن mmr رو فقط برو بزن

هپاتیت رو زدم 3500
آنفولانزا رو زدم 15000
13500 هم هزینه کارت خالی و ویزیت هست

شماره کیس: 2012AS00056xxx
نامه اول:-july-15-2012 ایمیل
کنسولگری:Ankara
ارسال مدارک: july-17-2012 ایمیل
تاریخ دریافت نامه دوم: Aug-03 ایمیل
تاریخ مصاحبه: Sep-11 روز جهانی تروریسم
تاریخ دریافت کلیرنس: 27 سپتامبر
جمع تقریبی هزینه ها: زیاد
تشکر کنندگان: ghorbat
(2012-07-22 ساعت 17:10)roozbeh33 نوشته:  اسکن کارت واکسن بین المللی از پاستور: ( 1 مرداد 1390)

گفتن mmr رو فقط برو بزن

هپاتیت رو زدم 3500
آنفولانزا رو زدم 15000
13500 هم هزینه کارت خالی و ویزیت هست
کزاز دیفتیری باید بزنی.
شماره کیس : 2012AS0007####_کنسولگری: آنکارا_کارنت شدن کیس: May 2012_مصاحبه: 8 august_کلیرنس:21 sep_دریافت ویزا:26 sep_مقصد:LA Irvine_ورود به آمریکا :20 jan _دریافت گرین کارت :

کزاز دیفتیری باید بزنی.

[/quote]

مگه همون Td که علامت زده نیست؟

Tetanus and Diphtheria Toxoids
شماره کیس: 2012AS00056xxx
نامه اول:-july-15-2012 ایمیل
کنسولگری:Ankara
ارسال مدارک: july-17-2012 ایمیل
تاریخ دریافت نامه دوم: Aug-03 ایمیل
تاریخ مصاحبه: Sep-11 روز جهانی تروریسم
تاریخ دریافت کلیرنس: 27 سپتامبر
جمع تقریبی هزینه ها: زیاد
(2012-07-22 ساعت 17:28)roozbeh33 نوشته:  
(2012-07-22 ساعت 17:13)hadiseh.t نوشته:  
کزاز دیفتیری باید بزنی.

مگه همون Td که علامت زده نیست؟

Tetanus and Diphtheria Toxoids
[/quote]

ما دوباره زدیم چون از اون دکتر بعید نیست دوباره بزنه البته اگه سربازی زفته باشید براتون به تازگی زدن

دوستان جهت اطلاع رسانی خدمتون عرض کنم که چون پزشکی من 3 ماه اعتبار داشت، مطب دکتر حاضر نشد تمدید کنه پزشکی رو و به همین دلیل من ویزام 3 ماه اعتبار داره...
شماره کیس :2012AS00029XXX
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:Aug
کنسولگری: ANKARA
تاریخ مصاحبه: اول می
تاریخ دریافت کلیرنس: 25 ژوئن
تاریخ دریافت ویزا: جولای
تاریخ ورود به آمریکا : 6 نوامبر
تاریخ دریافت گرین کارت :
تعداد نفرات همراه با این کیس:1
جمع هزینه ها: بلیط ترکیش هر نفر 408000 ، پزشکی 200 دلار
تشکر کنندگان: schaghayegh ، hadiseh.t ، behzad807 ، behzad7 ، daria ، ghorbat
برای انجام واکسیناسیون به پاستور تجریش مراجعه کردم و از دکتر خواستم که یک یادآور هپاتیت هم برام تزریق کنه ، سوال شد که چرا و مدت اعتبار واکسن 10 ساله، گفتم بچه های لاتاری که ترکیه میرن دکترش خیلی اذیت میکنه و ما هم برای احتیاط یاداور میزنیم و حرف دکتر ترکیه که گفته بود ما آزمایشات و برخی واکسن های پاستور رو قبول نداریم براش نقل قول کردم ، خیلی ناراحت شدن و گفتن که با این موضوع اعتبار ما رو بی خود می تونن زیر سوال ببرن در صورتیکه ما همه کارهامون طبق دستور و بی علت نیست و تزریق واکسن بی خود یا اضافی موجب مشکل می تونه بشه.

یک برگه به من دادن که برای بچه ها روی سایت بزارم و بچه ها پرینتشو ببرن که دکتر الکی پول زیاد نگیره بزنه بگه فایده نداره و حتی نشون دادن که هپاتیت بی برای افراد 18 سال به بالا حتی لازم نیست !

منم تو اینترنت گشتم و جدول با کیفیت بهتری ازش پیدا کردم و براتون گذاشتم .

عکشو توی این پست می تونین ببینین:

http://mohajersara.com/thread-2883-post-...#pid196486
تشکر کنندگان: ghorbat ، hadiseh.t ، tandoreh
(2012-07-31 ساعت 01:58)Blaze نوشته:  برای انجام واکسیناسیون به پاستور تجریش مراجعه کردم و از دکتر خواستم که یک یادآور هپاتیت هم برام تزریق کنه ، سوال شد که چرا و مدت اعتبار واکسن 10 ساله، گفتم بچه های لاتاری که ترکیه میرن دکترش خیلی اذیت میکنه و ما هم برای احتیاط یاداور میزنیم و حرف دکتر ترکیه که گفته بود ما آزمایشات و برخی واکسن های پاستور رو قبول نداریم براش نقل قول کردم ، خیلی ناراحت شدن و گفتن که با این موضوع اعتبار ما رو بی خود می تونن زیر سوال ببرن در صورتیکه ما همه کارهامون طبق دستور و بی علت نیست و تزریق واکسن بی خود یا اضافی موجب مشکل می تونه بشه.

یک برگه به من دادن که برای بچه ها روی سایت بزارم و بچه ها پرینتشو ببرن که دکتر الکی پول زیاد نگیره بزنه بگه فایده نداره و حتی نشون دادن که هپاتیت بی برای افراد 18 سال به بالا حتی لازم نیست !

نظر منو بخوای بهتره این نامه رو نبری چون یه جور بی احترامی به نظر دکتر سفارت یعنی تو این ونمی دونی و ما باید این رو بهتون یاداور بشم که اصلا مودبانه نیست وشایدم گارد بگیره این نظر منه بازم با خودتونه که بخوای ببریش یا نه.

منم تو اینترنت گشتم و جدول با کیفیت بهتری ازش پیدا کردم و براتون گذاشتم .

عکشو توی این پست می تونین ببینین:

http://mohajersara.com/thread-2883-post-...#pid196486

تشکر کنندگان:
(2012-07-07 ساعت 00:50)mooj نوشته:  سلام دوستانSmile
در برگه راهنمای سفارت آنکارا هزینه تست خون 25 دلار نوشته شده ولی سایت اونگان زده 60 تا ،مسلما مال دکتر درسته دیگه نه؟یا خودش قیمتو برده بالاBig Grin
از قیمت تست سل هم چیزی ذکر نشده . دوستان اطلاعی دارن؟Wink

طبق تحقيقاتي كه هم اكنون انجام دادم مشاهده كردم كه دكترجان درست حساب كردن.اگه از سايت سفارت هم حساب كنيد 140دلار براي هر نفر بدست مياد و سفارت US در كشور هاي ديگه قيمت هاي بالاتري دارن.حالا بازم اگه اشتباه ميكنم دوستان تصحيح ميفرمايند.
تشکر کنندگان: mooj
سلام کسی بوده که تا حالا تمام واکسنها رو آنکارا زده باشه می خوام بدونم هزینه کل این آزمایشات آنکارا چه قدر میشه؟
تشکر کنندگان:
(2012-08-01 ساعت 00:42)asxz نوشته:  سلام کسی بوده که تا حالا تمام واکسنها رو آنکارا زده باشه می خوام بدونم هزینه کل این آزمایشات آنکارا چه قدر میشه؟
وقتی می شه با هزینه کمتر اینجا زد چرا می خوای اونجا بزنی مگه اینکه پولاتون اضافه کرده باشه که من پیشنهاد می دم نگهداری برای رفتن به امریکا.

تشکر کنندگان: schaghayegh ، mitr.p ، daria

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان